X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    Dzięki dziewczyny za dobre słowa. Dzisiaj o kilka następnych dni spędzę w głębokiej dolinie,ale jak tylko okres się skończy znowu biorę się do działania. Może jeszcze jakiś prezent uda się zmajstrowac do świąt. Oligi trzymamy się razem. Ja w poniedziałek dzwonie do ginekologa umówić się na monitoring ok 11grudnia. I jedziemy z tym koksem! Trzymam kciuki jak jeszcze nie trzymalam!
    Dominika zaczynamy kolejny cykl ! Ja dzis 4 dzien cyklu wiec jeszcze tydzien i zaczynaja sie plodne -powiedzmy hehe ... ja tez sie umowie na monitoring 11 grudna i pozniej pewnie 13-14 . Zobaczymy co i jak te jajcuny nasze rosna;) powodzenia wszystkim i dawajcie znac jak tam najblizsze testowania!

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oligi ja mam wizytę 11.12. Dzisiaj mam 3dc więc narazie cisza i spokój. Od dzisiaj do piątku biorę po jednej tabletce lametty. Później monitoring i zobaczymy. Ja zwykle nie mam problemów z pecherzykami. Same pękają. W ostatnim cyklu nie pękł i miałam torbiel,dlatego dostałam zastrzyk. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok. Zwykle mam pęcherzyk ok 25mm, wg lekarza endometrium książkowe 13mm. Więc nie wiem co jest za mną nie tak. Coś przeczuwam że mam niedrożne jajowody :-( innego wytłumaczenia nie mam. Za tydzień podczas momonitoringu zapiszę się na sprawdzenie droznosci. Nie chcę marnować czasu na kolejne miesiące. No chyba że w tym miejscu zdarzy się nareszcie cud.

    oligi lubi tę wiadomość

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyszka wrote:
    Hej dziewczyny. Miałyście może plamienia brązowe po zjedzeniu serii tabletek Lametta? Brałam tak jak gin kazał. Ale po clo takiego czegoś nie miałam. A tu mam plamienia jak zwykle przed @

    Hey Pyszka,jak długo bralas lamette? Ja biorę trzeci cykl i za każdym razem 5dni po 1tabletce. W sumie 5tableter na cykl. Nie zdarzały mi się plamienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 18:16

  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie pecherzyki też same pękały (czasami robiła się torbiel) ale z obserwacji lekarza były za duże bo miały około 25-30mm. Komórka jajowa mogła być już za stara do zapłodnienia,za późno wypuszczona, bo w ten sposób nie dochodziło do ciąży przez 2,5 roku. Natomiast ostatnim razem lekarza zadecydował o podaniu ovitrelle jak pęcherzyk miał 18mm, czyli pękł pewnie jak miał około 20-22mm i stykło :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 19:10

    oligi lubi tę wiadomość

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlinkaO cenna informacja. Powiem o tym lekarzowi podczas monitoringu.

    OlinkaO lubi tę wiadomość

  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zostały dwa dni do planowanej miesiączki. Powiem Wam, że trzepie gaciami, nie chce nawet testu robić. Niby mam dobre przeczucie, ale już nie raz je miałam a nic nie wychodziło. Poza piersiami nic mnie nie boli, ani brzuch tylko jajnik czasami się odzywa..

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB wrote:
    A mi zostały dwa dni do planowanej miesiączki. Powiem Wam, że trzepie gaciami, nie chce nawet testu robić. Niby mam dobre przeczucie, ale już nie raz je miałam a nic nie wychodziło. Poza piersiami nic mnie nie boli, ani brzuch tylko jajnik czasami się odzywa..

    Nie ma co panikowac tylko za dwa testuj!!!!:) trzymamy kciuki!

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    Oligi ja mam wizytę 11.12. Dzisiaj mam 3dc więc narazie cisza i spokój. Od dzisiaj do piątku biorę po jednej tabletce lametty. Później monitoring i zobaczymy. Ja zwykle nie mam problemów z pecherzykami. Same pękają. W ostatnim cyklu nie pękł i miałam torbiel,dlatego dostałam zastrzyk. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok. Zwykle mam pęcherzyk ok 25mm, wg lekarza endometrium książkowe 13mm. Więc nie wiem co jest za mną nie tak. Coś przeczuwam że mam niedrożne jajowody :-( innego wytłumaczenia nie mam. Za tydzień podczas momonitoringu zapiszę się na sprawdzenie droznosci. Nie chcę marnować czasu na kolejne miesiące. No chyba że w tym miejscu zdarzy się nareszcie cud.

    No to koniecznie daj znac 11-go !
    Ja nie bede miala naraIe stymulacji tylko monitoring po metformaxie , faktycznie dzieki temu cykle mi sie skrocily do 30-34 zamiast 40 i faktycznie pecherzyki rosna i nawet pekaja same. Ale czemu nie dochodzi do zaplodnienia... trz zaczynam sie zastanawiac czy mam drozne jajowody... w zeszlym roku urodzilam corke wiec mam naszieje ze skoro zaszlam po CLO tylko to wszystko jest OK i droznosc jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 20:28

    oligi
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak poczekam aż mi się spóźni.. Obiecałam sobie, że nie będę testować :P

    oligi lubi tę wiadomość

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oligi ja mam cykle książkowe 27,28dni. Trzymam za nas kciuki żeby nareszcie się udało. Koleżanka OlinkaO napisała dobra uwagę,o której powiem lekarzowi na monitoringu. Chodzi o wielkość pęcherzyka. Moje zwykle mają 25mm. i wiem Wj. Więc może jajeczko jest już za stare na zapłodnienie. Dlatego przydałby się zastrzyk kiedy jajeczko ma ok 18mm. Przytulanie potem. I może cud się stanie. Koleżanka tym wpisem dodała mi skrzydeł. No chyba że mam niedrożne jajowody wtedy czeka mnie przeprawa :-(

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB trzymam kciuki. Oby Tobie się udało. Ja też obiecałam sobie,że testować nie będę. Też dwa dni przed spodziewana miesiączka siedziałam jak na szpilkach. mnie się nie udało a bolały mnie tylko jajniki. Więc nadzieję miałam ogromną. Daj znać czy Ty też dołączyła do grona mam.

  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie wielkość pęcherzyka ma duże znaczenie, mój w dniu zastrzyku miał 20mm więc w dniu owulacji nie miał więcej niż 21,5.

    WiolaB trzymam mocno kciuki i polecam pójście od razu na bete. Ból piersi to bardzo dobry objaw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 21:42

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile placicie za Ovitrelle jedna ampulke?

    oligi
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dość wstydliwe pytanie... czy zdarzalo się Wam ze po stosunku nasienie wyplywalo zabarwienie krwią?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 12:05

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB wrote:
    Dziewczyny mam dość wstydliwe pytanie... czy zdarzalo się Wam ze po stosunku nasienie wyplywalo zabarwienie krwią?

    Witaj! nie, nigdy mi się to nie zdarzyło :/

  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to nie spowodowane ta wcześniejsza infekcja, albo okres dostanę bo już mam lekkie plemienia i ból brzucha taki @...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 19:52

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie spotkałam się z infekcją po której byłoby "krwawe nasienie". Może (niestety) to znak zbliżającego się okresu :(

  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    Nigdy nie spotkałam się z infekcją po której byłoby "krwawe nasienie". Może (niestety) to znak zbliżającego się okresu :(

    Tak też właśnie myślę... ehh mąż chce żebym test zrobiła, ale chyba nie ma sensu.

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze jest nadzieja.

  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Dziewczyny ile placicie za Ovitrelle jedna ampulke?


    102zł, najtaniej jak udało mi się znaleźć

    oligi lubi tę wiadomość

    w57v9jcglxej5w9j.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ