X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może bezczynnie siedzieć nie będziemy, ale za to będzie więcej luzu i spokoju psychicznego bez presji zastrzyków i całego bagażu :) Będziemy się kochać kiedy tylko nam się zapragnie, a nie kiedy kalendarzyk będzie wskazywać. Mój humor wraca już powoli do siebie nie jestem płaczliwa :) Póki co walczę o to żeby mocno stanąć na nogi :)

    Czy któraś z Was miała udrażniane jajowody? Nie wiem czego się spodziewać po zabiegu :) W ciąże zaszłam po badaniu hsg więc wiąże spore nadzieje z tym zabiegiem

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie o duphaston.. Czy mam go brac do konca opakowania i przerwac i czekac az dostane @ czy dopiero mam go odstawic jak dostane @? Jak to jest u Was?

  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze biorę duphaston aż do @

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia90 wrote:
    Ja zawsze biorę duphaston aż do @
    Dzieki Marysia90 :) tak mi sie wydawalo ze lekarz tak mowil ale juz nie bylam pewna jak skonczylam cale opakowanie :)
    Chce juz @! Nastawiam sie na nowy cykl niczym jakis bokser na walke :-D
    Magia świąt musi nas wspomóc! ;)

    Dominika 84 lubi tę wiadomość

  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo wyczekuję i startujemy od nowa! ;)

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika o ktorej dzis monitoring masz? Ja miedzy 17-18 wiec dam dziewczyny znac- dzis 11 dzien cyklu

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Witaj Oligi. Ja już jestem po monitoringu :) Mam 10dc. W prawym jajniku pęcherzyk mały, w lewym mam aż trzy :) jeden ma 22mm, drugi 16mm a trzeci ok 10mm :) wedle mnie mogą wszystkie trzy pęknąć ;) przyjmę trojaczki :D a co?! Kupiłam już ovutrelle i jutro mam przyjechać na zastrzyk o 13:30. Przytulanie jutro wieczorem, w środę i w czwartek też. A w środę od rana kontrola. Tak wiec dzisiaj mąż odpoczywa ;) Od jutra działamy :) Dziewczyny napiszę Wam, że po tej wizycie jestem jakoś dziwnie super naładowana emocjami, pozytywnymi rzecz jasna. Nie wiem dlaczego? Może kurcze zawsze miałam jajeczkowanie z prawego jajnika, bo przeważnie on mnie bolała miesiącami,a to może właśnie on jest zatkany :/ a teraz siła wyższa sprawiła,ze mam aż trzy jajeczka w lewym jajniku,i może on będzie drożny, Oj, nie wiem,ale piszę Wam,że mam takiego powera,że hey!!! Widzę jaśniutkie światełko w tunelu. Kurcze,naprawdę nie wiem skąd taki przypływ nadziei mam dzisiaj?! Ale wierzę i działam. Oligi daj znać jak u Ciebie wypadnie monitoring. Niech moc będzie z Nami!!! <3

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika super wynik!!!! Trzymam kciuki! A niech będzie nawet mnoga! ;) zawsze mowie ze wtedy tyle roboty ze nawet cwiczenia z chodakowska to Pikuś ;)
    Ja mam monitoring dopiero 22.12. Teraz czekam @ .. ma byc jutro... i nowy cykl juz z lamettą :D

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Ewus85. Nie będę dziękować żeby nie zapeszyc :-) oboje z mężem podobno mamy w genach ciążę mnogie :-D więc jestem gotowa
    Ja lamette brałam teraz trzeci cykl. 5tabletek. Jutro zastrzyk i przytulanie przez jakieś 3wieczory. W środę po 9 mam monitoring. Jeśli teraz mi się nie uda to muszę zapisać się na sprawdzenie droznosci. Jednak jak już pisałam wcześniej po wizycie u lekarza czuje ogromną nadzieję i chęć do działania. I szczerze liczę że teraz się uda. Bo nic nie stoi na przeszkodzie o czym bym wiedziała. Jedyne co to ew niedroznosc. Ale o tym przekonam się już w następnym roku. Póki co skupiam się na działaniach aby te pęcherzyki nie poszły na marne.

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika swietna wiadomosc! Szok zeaz 3 pechaerzyki i jakie duzeeeee!
    Powiem Ci ze mam to samo tzn bylam dzis i na lewym jajniku mam jeden pecherzyk ale 18 mm wiec jak na 11 dzien cyklu super urosl!:)
    Poprzednie 3 cykle pecherzyki byly na prawym jajniku i ani keden cykl nie byl na lewym wiec tak samo jak Ty mam nadzieje ze NASZ LEWY JAJNIK JEST LEPSZY i zajdziemy w ciaze w tym cyklu !:) ja na zastrzyk mam isc w czwartek rano tylko wtedy bede mogla sie przytulac jedynie w czwartek wieczorem a pozniej dopiero w niedziele rano ...bo mi M wyjezdza...
    Nie mniej jednak rowniez mam powera i mocno wierze ze sie uda:)
    Zapomnialam dodac ze w pierwsza ciaze tez zaszlam z lewego jajnika i mam piekna coreczke ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 20:23

    Dominika 84, Ewus85, Szyszuniaaaa lubią tę wiadomość

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Dominika super wynik!!!! Trzymam kciuki! A niech będzie nawet mnoga! ;) zawsze mowie ze wtedy tyle roboty ze nawet cwiczenia z chodakowska to Pikuś ;)
    Ja mam monitoring dopiero 22.12. Teraz czekam @ .. ma byc jutro... i nowy cykl juz z lamettą :D
    Ewa oby @ nie przyszla!!:)

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Lewy" zawsze strzela gole ;-)

    Ewus85, oligi lubią tę wiadomość

  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 10 dp ovitrelle i 8 dpo, w sobotę (ewentualnie piątek jeśli nie wytrzymam)testuje, to będzie moj 30 dc, 12 dpo i 14 dp zastrzyku. Testuje ktoś ze mna?

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuniaaaa wrote:
    Dziewczyny jestem 10 dp ovitrelle i 8 dpo, w sobotę (ewentualnie piątek jeśli nie wytrzymam)testuje, to będzie moj 30 dc, 12 dpo i 14 dp zastrzyku. Testuje ktoś ze mna?

    Trzymamy kciuki! Chetnie bym testowala ale nie mam co;) dopiero owu wiec daj znac!:)

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    "Lewy" zawsze strzela gole ;-)
    Hahaha ❤❤❤

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Dominika super wynik!!!! Trzymam kciuki! A niech będzie nawet mnoga! ;) zawsze mowie ze wtedy tyle roboty ze nawet cwiczenia z chodakowska to Pikuś ;)
    Ja mam monitoring dopiero 22.12. Teraz czekam @ .. ma byc jutro... i nowy cykl juz z lamettą :D
    Ewus i jak ? Przyszla @? Oby nie przyszla!

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyka! Dostałam dzisiaj zastrzyk o 13:30. No i działam :-) trzy kolejne wieczory. Zaczynają boleć jajca ;-) więc to sygnał do działania. Jutro rano monitoring. Ciekawe co z tego wyniknie :|

    Ewus85, oligi lubią tę wiadomość

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    Heyka! Dostałam dzisiaj zastrzyk o 13:30. No i działam :-) trzy kolejne wieczory. Zaczynają boleć jajca ;-) więc to sygnał do działania. Jutro rano monitoring. Ciekawe co z tego wyniknie :|
    Domi życzymy owocnego wieczoru /wieczorów!!! :) daj znac jutro po monitoringu!

    oligi
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Czy wydłużał Wam sie cykl przy duphastonie? Wczoraj mialam miec @ i teraz sie denerwuje ze caly cykl mi sie przesunie i dni kiedy mam isc na monitoring wypadna w swieta ;(

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka dziewczyny :) jestem po kolejnym monitoringu. Jeden pęcherzyk pękł w prawym jajniku,ale on był mały. W lewym jajniku, gdzie mam trzy pęcherzyki, dzisiaj w nocy pękł jeden, bo płyn już jest widoczny. Zostały mi jeszcze dwa, które też urosły :) (22mm i 20mm) więc pewnie też dzisiaj mi pękną, bo jajo mnie boli dosyć mocno. No i działam z mężem, działam. Dla świętego spokoju działamy do soboty :D Mam wielką nadzieję, naprawdę. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek zdarzyło mi się kilka dojrzałych pęcherzyków w jednym jajeczku w jednym cyklu. Eh, dziewczyny, wiecie co przeżywam, bo wszystkie przeżywamy to samo. Jestem podbudowana emocjonalnie. I mam ogromną nadzieję, że się uda. Ale też myślę o tym jak to jest z tymi plemnikami? Podobno mogą przeżyć w naszych ciałkach do 72godz. Więc z przytulaniem to nie ma znaczenia czy rano czy popołudniu czy wieczorem, bo plemniki sobie dają radę. A co wtedy gdy mężczyzna ma nieciekawe wyniki? :/ częściej przytulać się żeby tego nasienia było "na zapas" ? co sądzicie? <3

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ