X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 187 43

    Wysłany: 12 października, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka życzę Ci aby się udało! Bo od kiedy siedzę tu na wątku to nie było żadnej dziewczyny która po tej stymulacji napisała: UDAŁO SIĘ! 😭 więc życzę Ci abyś była pierwsza! U mnie zastrzyk długo się utrzymuje 12/13 dzień jeszcze było a potem znikało. Ale każda jest inna

    Cytrynka 🍋, Martolina, Niktważny, Mała.mi 93, Migotka96 lubią tę wiadomość

    Drożność jajowodów 🆗
    AMH: 1,8
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki 16, 18, 22 mm), ovitrelle, progesterone besins ❌
    4cs (10.24): lametta, bez ovitrelle, femoston conti… 👌🏻
  • Cytrynka 🍋 Przyjaciółka
    Postów: 113 103

    Wysłany: 12 października, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja bym robiła jeszcze jutro i zobaczyła czy ciemnieje 😁a w poniedziałek poszłabym na betę. Trzymam kciuki 🤞🤞
    Dokładnie taki mam plan :D że jak jutro wyjdą pozytywy to w poniedziałek przed pracą na betę ❤️

    Nie chce też się cieszyć, bo bardziej się boje poronienia itp. albo że dziecko będzie chore 💔 więc chyba nie będę się cieszyć póki nie urodzę..

    Mała.mi 93, Antonina3090 lubią tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa pęcherzyki 18mm i 20mm, oba pękły)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 22mm, pękł)✖️
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł) ✔️
    28.09 pęcherzyk 19mm
    29.09 zastrzyk Zivafert
    01.10 owulacja
    12.10 ⏸️
    14.10 beta 67 ❤️, prog 36.70ng/ml
    16.10 beta 240 🎉🥳 przyrost 240% 😱, prog 28.18ng/ml
    18.10 beta 660 przyrost 175% 🥰, prog 36.51ng/ml

    Leki: duphaston, cyclogest, acard (od owulacji), clexane (od pozytywnego testu)
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 133 49

    Wysłany: 12 października, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź 🥰

    Ode mnie aktualizacja. Dzisiaj 12 dni od zastrzyku, 10 dni od owulacji. Testy pozytywne. Znaczy takie bladziochy, no ale widać.
    Ten jeden to nie jest zalany, tylko z rana i wysechł. Ten drugi sprzed godzinki (czyli prawie 13 dób od zastrzyku, bo zastrzyk miałam w niedzielę 29 września wieczorem) Nie wiem czy mogę się cieszyć, czy to może nadal zastrzyk 🥺

    https://zapodaj.net/plik-9V5lGp9HHA
    W takim razie trzymam kciuki i czekam na dwie grube krechy 🤞🥰

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 133 49

    Wysłany: 12 października, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Cytrynka życzę Ci aby się udało! Bo od kiedy siedzę tu na wątku to nie było żadnej dziewczyny która po tej stymulacji napisała: UDAŁO SIĘ! 😭 więc życzę Ci abyś była pierwsza! U mnie zastrzyk długo się utrzymuje 12/13 dzień jeszcze było a potem znikało. Ale każda jest inna
    Też właśnie śledzę już chwilę ten wątek i jeszcze nie zauważyłam żeby któraś zaskoczyła pozytywnym testem a to by mi dało jakąś nadzieję, że się jednak da🫤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października, 19:12

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 485 153

    Wysłany: 12 października, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dokładnie taki mam plan :D że jak jutro wyjdą pozytywy to w poniedziałek przed pracą na betę ❤️

    Nie chce też się cieszyć, bo bardziej się boje poronienia itp. albo że dziecko będzie chore 💔 więc chyba nie będę się cieszyć póki nie urodzę..

    Mocno trzymam kciuki 🤞🤞 daj znać jutro 🩵

  • Antonina3090 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 12 października, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dokładnie taki mam plan :D że jak jutro wyjdą pozytywy to w poniedziałek przed pracą na betę ❤️

    Nie chce też się cieszyć, bo bardziej się boje poronienia itp. albo że dziecko będzie chore 💔 więc chyba nie będę się cieszyć póki nie urodzę..

    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ! ❤️

  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 131 110

    Wysłany: 12 października, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź 🥰

    Ode mnie aktualizacja. Dzisiaj 12 dni od zastrzyku, 10 dni od owulacji. Testy pozytywne. Znaczy takie bladziochy, no ale widać.
    Ten jeden to nie jest zalany, tylko z rana i wysechł. Ten drugi sprzed godzinki (czyli prawie 13 dób od zastrzyku, bo zastrzyk miałam w niedzielę 29 września wieczorem) Nie wiem czy mogę się cieszyć, czy to może nadal zastrzyk 🥺

    https://zapodaj.net/plik-9V5lGp9HHA

    No niby bladzioch ale widoczny gołym okiem, doszukiwać się nie trzeba więc moim zdaniem dobry znak 😍 u mnie się długo zastrzyk utrzymywał teraz ale w 12 dpo jak wyszły na teście pozostałości to taki cień cienia że ledwo dostrzegalny, a tu widać wyraźnie 😁 czekamy na aktualizację 🍀🤞🏻

    Antonina3090 lubi tę wiadomość

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻
    lametta
    monitoring 25.10


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • Cytrynka 🍋 Przyjaciółka
    Postów: 113 103

    Wysłany: 13 października, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście kochane. Dziękuję Wam za tyle miłych słów.

    To chyba się naprawdę dzieje ❤️ dziś z rana powtórzyłam testy. Jeden ten sam co wczoraj po południu (facelle paskowy) i zrobiłam jeszcze pinka.
    Nie wiem tylko czy na tym facelle kreska ściemniała, może nieznacznie. 🥺
    Ogólnie kreski dość blade. Jak myślicie, powinnam się martwić? Dziś wieczorem będzie 14 dni po zastrzyku i 12 dni po owulacji.
    Strasznie się boje, bo w moich dwóch straconych ciążach beta praktycznie nie rosła.
    W jednej miałam 24-26-27. Skończyła się poronieniem w 6 tygodniu. W kolejnej beta 11-26-38, synek z wadami letalnymi. I tak bardzo boje się powtórki 💔

    https://zapodaj.net/plik-1MhkIKf7di

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października, 07:56

    StaraczkaPoChlo, Mała.mi 93, Martolina, cysterka95, Pustynia, Migotka96, Justii94 lubią tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa pęcherzyki 18mm i 20mm, oba pękły)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 22mm, pękł)✖️
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł) ✔️
    28.09 pęcherzyk 19mm
    29.09 zastrzyk Zivafert
    01.10 owulacja
    12.10 ⏸️
    14.10 beta 67 ❤️, prog 36.70ng/ml
    16.10 beta 240 🎉🥳 przyrost 240% 😱, prog 28.18ng/ml
    18.10 beta 660 przyrost 175% 🥰, prog 36.51ng/ml

    Leki: duphaston, cyclogest, acard (od owulacji), clexane (od pozytywnego testu)
  • StaraczkaPoChlo Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 13 października, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziewczyny, jesteście kochane. Dziękuję Wam za tyle miłych słów.

    To chyba się naprawdę dzieje ❤️ dziś z rana powtórzyłam testy. Jeden ten sam co wczoraj po południu (facelle paskowy) i zrobiłam jeszcze pinka.
    Nie wiem tylko czy na tym facelle kreska ściemniała, może nieznacznie. 🥺
    Ogólnie kreski dość blade. Jak myślicie, powinnam się martwić? Dziś wieczorem będzie 14 dni po zastrzyku i 12 dni po owulacji.
    Strasznie się boje, bo w moich dwóch straconych ciążach beta praktycznie nie rosła.
    W jednej miałam 24-26-27. Skończyła się poronieniem w 6 tygodniu. W kolejnej beta 11-26-38, synek z wadami letalnymi. I tak bardzo boje się powtórki 💔

    https://zapodaj.net/plik-1MhkIKf7di

    Wygląda to obiecująco ☺️ oby tym razem było wszystko w porządku 🍀

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 485 153

    Wysłany: 13 października, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziewczyny, jesteście kochane. Dziękuję Wam za tyle miłych słów.

    To chyba się naprawdę dzieje ❤️ dziś z rana powtórzyłam testy. Jeden ten sam co wczoraj po południu (facelle paskowy) i zrobiłam jeszcze pinka.
    Nie wiem tylko czy na tym facelle kreska ściemniała, może nieznacznie. 🥺
    Ogólnie kreski dość blade. Jak myślicie, powinnam się martwić? Dziś wieczorem będzie 14 dni po zastrzyku i 12 dni po owulacji.
    Strasznie się boje, bo w moich dwóch straconych ciążach beta praktycznie nie rosła.
    W jednej miałam 24-26-27. Skończyła się poronieniem w 6 tygodniu. W kolejnej beta 11-26-38, synek z wadami letalnymi. I tak bardzo boje się powtórki 💔

    https://zapodaj.net/plik-1MhkIKf7di

    Moim zdaniem ściemniały, nie jakoś drastycznie ale moim okiem są ciemniejsze. Ja bym zrobiła tak na betę i w środę znowu i zobaczyła czy super rośnie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🤞🤞🤞

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

  • Cytrynka 🍋 Przyjaciółka
    Postów: 113 103

    Wysłany: 13 października, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Moim zdaniem ściemniały, nie jakoś drastycznie ale moim okiem są ciemniejsze. Ja bym zrobiła tak na betę i w środę znowu i zobaczyła czy super rośnie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🤞🤞🤞
    Tak właśnie planuję. Beta jutro i w środę 🤞jeeja, oby wszystko było ok 🥺❤️

    Dziewczyny a kiedy myślicie żeby iść na pierwszą wizytę? Bo mam 25 października, bo już się zapisałam na monitoring na kolejny cykl, ale to będzie 5+1 więc chyba za wcześnie :/

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa pęcherzyki 18mm i 20mm, oba pękły)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 22mm, pękł)✖️
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł) ✔️
    28.09 pęcherzyk 19mm
    29.09 zastrzyk Zivafert
    01.10 owulacja
    12.10 ⏸️
    14.10 beta 67 ❤️, prog 36.70ng/ml
    16.10 beta 240 🎉🥳 przyrost 240% 😱, prog 28.18ng/ml
    18.10 beta 660 przyrost 175% 🥰, prog 36.51ng/ml

    Leki: duphaston, cyclogest, acard (od owulacji), clexane (od pozytywnego testu)
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 485 153

    Wysłany: 13 października, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Tak właśnie planuję. Beta jutro i w środę 🤞jeeja, oby wszystko było ok 🥺❤️

    Dziewczyny a kiedy myślicie żeby iść na pierwszą wizytę? Bo mam 25 października, bo już się zapisałam na monitoring na kolejny cykl, ale to będzie 5+1 więc chyba za wcześnie :/

    Ja też mam taką nadzieję, żeby wszystko było dobrze 🤞🩷
    Niestety nie byłam jeszcze tak daleko 😕 więc nie pomogę.

  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 131 110

    Wysłany: 13 października, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziewczyny, jesteście kochane. Dziękuję Wam za tyle miłych słów.

    To chyba się naprawdę dzieje ❤️ dziś z rana powtórzyłam testy. Jeden ten sam co wczoraj po południu (facelle paskowy) i zrobiłam jeszcze pinka.
    Nie wiem tylko czy na tym facelle kreska ściemniała, może nieznacznie. 🥺
    Ogólnie kreski dość blade. Jak myślicie, powinnam się martwić? Dziś wieczorem będzie 14 dni po zastrzyku i 12 dni po owulacji.
    Strasznie się boje, bo w moich dwóch straconych ciążach beta praktycznie nie rosła.
    W jednej miałam 24-26-27. Skończyła się poronieniem w 6 tygodniu. W kolejnej beta 11-26-38, synek z wadami letalnymi. I tak bardzo boje się powtórki 💔

    https://zapodaj.net/plik-1MhkIKf7di

    Wyglądają na lekko ciemniejsze 😍 z testami jest tak, że ich głównym zadaniem jest pokazać czy jesteś w ciąży a nie jak bardzo więc myślę że nie ma się co na zapas martwić tym, że kreski są blade. Tu na forum często dziewczyny wrzucają takie blade kreski a betę mają już 100 ;) chociaż rozumiem, że z takimi doświadczeniami jest ciężko zachować spokój. Ale trzymamy mocno kciuki za betę 😁

    Niktważny lubi tę wiadomość

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻
    lametta
    monitoring 25.10


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • Flofliper Koleżanka
    Postów: 50 28

    Wysłany: 13 października, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy przed zastrzykiem badacie testem owulacje czy po zastrzyku? Zastanawiam się czy w mojej klinice ten zastrzyk nie jest w złym dniu zalecany. Zaczęłam badać owulacje (testy z rossmanna) i wychodzi mi, że owu mam 8 dni przed okresem czyli w ok. 20-22 dniu cyklu, a oni mi zastrzyk zalecali na podstawie usg w mniej więcej 12 dniu cyklu…

  • Migotka96 Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 13 października, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziewczyny, jesteście kochane. Dziękuję Wam za tyle miłych słów.

    To chyba się naprawdę dzieje ❤️ dziś z rana powtórzyłam testy. Jeden ten sam co wczoraj po południu (facelle paskowy) i zrobiłam jeszcze pinka.
    Nie wiem tylko czy na tym facelle kreska ściemniała, może nieznacznie. 🥺
    Ogólnie kreski dość blade. Jak myślicie, powinnam się martwić? Dziś wieczorem będzie 14 dni po zastrzyku i 12 dni po owulacji.
    Strasznie się boje, bo w moich dwóch straconych ciążach beta praktycznie nie rosła.
    W jednej miałam 24-26-27. Skończyła się poronieniem w 6 tygodniu. W kolejnej beta 11-26-38, synek z wadami letalnymi. I tak bardzo boje się powtórki 💔

    https://zapodaj.net/plik-1MhkIKf7di

    Wyglada to bardzo dobrze !
    W 14 dniu po zastrzyku u mnie był cień cienia na teście, następnego dnia już biało

    U Ciebie kreski są dosyć wyraźne
    Koniecznie jutro beta i trzymam kciuki ✊🏼😍

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs - pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny ❌
    2cs - (2 x 💉bemfola) pęcherzyk pęknięty ❌
    3cs - 1 dc (11.10.2024) WIELKA NADZIEJA 🦋
  • cysterka95 Ekspertka
    Postów: 131 110

    Wysłany: 13 października, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flofliper wrote:
    Dziewczyny czy Wy przed zastrzykiem badacie testem owulacje czy po zastrzyku? Zastanawiam się czy w mojej klinice ten zastrzyk nie jest w złym dniu zalecany. Zaczęłam badać owulacje (testy z rossmanna) i wychodzi mi, że owu mam 8 dni przed okresem czyli w ok. 20-22 dniu cyklu, a oni mi zastrzyk zalecali na podstawie usg w mniej więcej 12 dniu cyklu…

    Po zastrzyku testy owulacyjne mogą być i tak niemiarodajne. One poza LH reagują też na b-hcg która jest w zastrzyku i kreski wychodzą mocne. Ja osobiście owulaków w ogóle nie robię w cyklach stymulowanych.

    A badałaś może progesteron? Bo 8 dni to krótko jak na fazę lutealną i może świadczyć właśnie o niskim progesteronie

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    - 1 cs -
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌
    - 2 cs -
    lametta + ovitrelle
    potwierdzona owulacja ale nic z tego ❌
    - 3 cs -🤞🏻
    lametta
    monitoring 25.10


    suple:
    Fertistim
    Sanprobi IBS
    Prenatal Uno
    Omega 3 - Pure Arctic Oil Eqology
    Laktoferryna
  • Justii94 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 13 października, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dziewczyny, jesteście kochane. Dziękuję Wam za tyle miłych słów.

    To chyba się naprawdę dzieje ❤️ dziś z rana powtórzyłam testy. Jeden ten sam co wczoraj po południu (facelle paskowy) i zrobiłam jeszcze pinka.
    Nie wiem tylko czy na tym facelle kreska ściemniała, może nieznacznie. 🥺
    Ogólnie kreski dość blade. Jak myślicie, powinnam się martwić? Dziś wieczorem będzie 14 dni po zastrzyku i 12 dni po owulacji.
    Strasznie się boje, bo w moich dwóch straconych ciążach beta praktycznie nie rosła.
    W jednej miałam 24-26-27. Skończyła się poronieniem w 6 tygodniu. W kolejnej beta 11-26-38, synek z wadami letalnymi. I tak bardzo boje się powtórki 💔

    https://zapodaj.net/plik-1MhkIKf7di

    Kreski wyglądają obiecująco! Na tym etapie to tylko przyrost bety powie. Nie ma co głowę zadręczać testami.
    Jak się ogólnie czujesz? Miałaś jakieś objawy zwiastujące 🤰?
    Mam nadzieję że przekłamiesz złą passę na tej grupie i teraz będzie już spływać jedynie lawina dobrych wieści 🙏🤞🏼

    Ja testuję za tydzień, już się stresuję że nic z tego a przecież dopiero 6 dpo jestem 😅

    Martolina, Niktważny lubią tę wiadomość

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 552 191

    Wysłany: 13 października, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Tak właśnie planuję. Beta jutro i w środę 🤞jeeja, oby wszystko było ok 🥺❤️

    Dziewczyny a kiedy myślicie żeby iść na pierwszą wizytę? Bo mam 25 października, bo już się zapisałam na monitoring na kolejny cykl, ale to będzie 5+1 więc chyba za wcześnie :/
    Moim zdaniem wizyta nie wcześniej niż jak beta będzie powyżej 1000. Wcześniej i tak nic nie widać na usg. Tylko zrobiłabym betę z 2 czy 3 razy, żeby zobaczyć przyrost :) I tak jak ktoś pisał, testy są po to żeby pokazać ciążę, niekoniecznie kreska musi ciemnieć. Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października, 15:30

    👱‍♀️ 32l 👦🏻35l
    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG (oba jajowody drożne)
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    12.2023 - 03.2024 stymulacja owulacji
    10.2024 IUI ❓️
  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 103 38

    Wysłany: 13 października, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flofliper wrote:
    Dziewczyny czy Wy przed zastrzykiem badacie testem owulacje czy po zastrzyku? Zastanawiam się czy w mojej klinice ten zastrzyk nie jest w złym dniu zalecany. Zaczęłam badać owulacje (testy z rossmanna) i wychodzi mi, że owu mam 8 dni przed okresem czyli w ok. 20-22 dniu cyklu, a oni mi zastrzyk zalecali na podstawie usg w mniej więcej 12 dniu cyklu…

    Nie ma sensu robienia testów owulacyjnych po zastrzyku bo wyniki są przekłamane - mi po zastrzyku wychodzą zawsze grube kreski. Moment podania zastrzyku lekarz powinien określić po co wielkości pęcherzyków i wyniku estradiolu. Mi naturalnie testy owulacyjne wychodziły ok 18DC a zastrzyk dostałam wcześniej bo 13DC.

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 133 49

    Wysłany: 13 października, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dziś najczulszy test bo nie wytrzymałam, a jestem jakoś tydzień po owu, nie wiem czy coś się zmieni ale jestem już zrezygnowana..

‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ