X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Ewus no moze masz racje a Ty kiedy testujesz? Ja po badaniu bety czekam na wyniki pewnie beda po 17-dam znac.
    Marzena gdzie tak szybko wyniki robia hehe??
    Beta przyrasta idealnie!!:) gratulacje i czekamy na serduszko!!:)

    Oligi w szpitalu:) które ma laboratorium :) wyniki po 2 h - w internecie :))

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Marzena super!!!
    Dziekuje ;* 3 stycznia dopiero wizyta , NIEWIEM JAK DOTRWAM :o hehe

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wam zazdrosCze ze tak szybko wynik ja dIs pojechalam do labolatorium i pani mi oznajmila ze na bete 2 dni sie czeka gdyby nie fakt ze juz oddalam krew wyszlabym z gabinetu

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Jak wam zazdrosCze ze tak szybko wynik ja dIs pojechalam do labolatorium i pani mi oznajmila ze na bete 2 dni sie czeka gdyby nie fakt ze juz oddalam krew wyszlabym z gabinetu

    Tak długo !!! ? Boże oszalalabym !

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze robię w diagnostyce. Punkty pobrać są w całym kraju. Wyniki zawsze po kilku godzinach w internecie ;)

    Marzena782 lubi tę wiadomość

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w diagnostyce zazwyczaj na bete czekamm do 18-19, niestety wszystkie probki wysylaja do wiekszego miasta na badanie

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Oligi koniecznie daj znać!
    Ja będę testować dopiero w okolicy Trzech Kroli :D

    Niestety mi sie nie udalo beta <0 wiec nastepnym razem moze ;)
    Zapale na pocieszenie papierosa i wypije w sylwestra ;) Trzeba szukac superlatyw dziewczyny! Na te chwile jest mi zle ale za kilka dni jak dostane okres zaczne od nowa :)
    Domi , Ewa i pozostale testujace wkrotce trzymam kciuki!!!

    oligi
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oligi przykro mi ale to poprostu wiesz tak musi byc.. rodzilabys w sierpniu upal duchota ;-) wybierzemy sobie lepszy miesiac :)
    Zawsze mówię ze kazda z nas musi wyczekac X czasu na dwie kreski i chociaz brakuje nam sił to każdy nieudany cykl przybliza nas do celu :)
    Ps. Gdzie jest Domi?

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus rodzilam corke w sierpniu hehe i myslalam ze drugioe tez zalapie sie na ten sam miesiac ale przynajmniej sie nie zdubluja urodziny haha ;)
    Domi nie wchodzi by wczesniej nie testowac ! :)
    Kochana Domi daj znac jak juz zrobisz test po spoznionej @ ! Czekamy na dobre wiesci! Kolejne!!!:)

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Mam pewne nurtujące pytanie czy mimo owulacji co miesiac ( potwierdzonej monitoringiem) ktoras brala CLO i zaszla w ciaze? Zastawiam sie po co mam brac CLO skoro i tak mam owulacje co miesiac ale nie wychodzi jakos... .
    W czym ma mi w takim przypadku pomoc CLO? Pecherzyk rosnie idealnie endometrium rowniez wzorcowe i lekarz mowi ze sprobojemy CLO . Mozecie cos podpowiedziec ?

    oligi
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Clo czy inne leki typu Letrozol wplywaja yez na owulacje a w zasadzie na ilosc jajeczek zdolnych do zaplodnienia, ja tez mam normalnie owulacje ale bez zadnych lekow mam po jednym najwyzej pecherzyku dojzalym przy stymulacji roznie 2,3 na jednym jajniku

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak dzieki za info ale pamietam ze jak zaszlam w ciaze to byl jeden pecherzyk i wystarczylo i tak zaczelam soe zastanawiac czy sie nie wstrzelilismy z mezem czy cos jednak jest ze mna noe tak np droznosc ale skoro dwa lata temu snigalam juz w ciazy to czemu teraz mialabym miec problem?:(

    oligi
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Czesc dziewczyny! Mam pewne nurtujące pytanie czy mimo owulacji co miesiac ( potwierdzonej monitoringiem) ktoras brala CLO i zaszla w ciaze? Zastawiam sie po co mam brac CLO skoro i tak mam owulacje co miesiac ale nie wychodzi jakos... .
    W czym ma mi w takim przypadku pomoc CLO? Pecherzyk rosnie idealnie endometrium rowniez wzorcowe i lekarz mowi ze sprobojemy CLO . Mozecie cos podpowiedziec ?

    A nasienie męża ? Moje jak z tobą jest wszystko wporzadku to może wyniki się pogorszyły ?

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robimy do momentu az nie bedziemy starac sie rok -wtedy zrobi;)

    oligi
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy nie lepiej ? Wiedzieć już teraz ? :) dostał by witaminki i może kolejny cykl już wasz :) nie trzeba mieć do tego skierowania :*

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena , wiesz jak faceci podchodza do sprawy ... ;) nie bedzie sie badal i nie chce go naciskac. Mam 29 lat i jedno 1,5 roczne dziecko wiec nie jest nam az tak spieszno - tzn mi jest ze wzgeldu na prace ale faktycznie damy sobie pol roku i zdecydujemy . Sprobuje diety o niskim IG i 2-3 razy aktywnosc fizyczna i jezeli po pol roku dalej noe nedzoemy w ciazy to zeobie droznosc i jemu wyniki nasienia po rozmowie z lekarzem .

    Marzena782 lubi tę wiadomość

    oligi
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne :* jedno serduszko już masz kochana :* tak ze ja trzymam koniecznie za was Kciuki ! :*

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Czesc dziewczyny! Mam pewne nurtujące pytanie czy mimo owulacji co miesiac ( potwierdzonej monitoringiem) ktoras brala CLO i zaszla w ciaze? Zastawiam sie po co mam brac CLO skoro i tak mam owulacje co miesiac ale nie wychodzi jakos... .
    W czym ma mi w takim przypadku pomoc CLO? Pecherzyk rosnie idealnie endometrium rowniez wzorcowe i lekarz mowi ze sprobojemy CLO . Mozecie cos podpowiedziec ?

    Ja z clo zaszłam w trzecim cyklu. To jest lek na produkcje jajeczek. w pierwszym cyklu miałam 4 dominujące, zastrzyk ovitrelle na pękanie ale nie udało się. W drugim cyklu 2 jakeczka + zastrzyk- nie udało się a w trzecin 1 jajeczko + zastrzyk, estrofem chyba też dufaston i udało się.
    Dodam że przed tymi trzema lekarz kazął mężowi obowiązkowo zrobić seminogram żeby od razu wiedzieć czy plemniki są zdrowe i ruchliwe.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę od pol roku na clo a ostatnio zmieniono mi na Lamette. Trzeci cykl z ovitrelle... i póki co dupa :P
    Oligi masz rację ze po roku jak nie bedzie dwoch kreseczek to zrobcie badanie nasienia i droznosc.
    Czasem jest tak ze facet ma jakas bakterie i ona blokuje. Dostaja lek i pyk dziala :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 19:49

    Marzena782 lubi tę wiadomość

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Ja z clo zaszłam w trzecim cyklu. To jest lek na produkcje jajeczek. w pierwszym cyklu miałam 4 dominujące, zastrzyk ovitrelle na pękanie ale nie udało się. W drugim cyklu 2 jakeczka + zastrzyk- nie udało się a w trzecin 1 jajeczko + zastrzyk, estrofem chyba też dufaston i udało się.
    Dodam że przed tymi trzema lekarz kazął mężowi obowiązkowo zrobić seminogram żeby od razu wiedzieć czy plemniki są zdrowe i ruchliwe.
    Lucy jak często sie przytulaliscie po ovitrelle?
    Przepraszam ze pytam o to każda dziewczynę ale ja sie obawiam ze moze ja cos robie nie tak :D ze za rzadko, ze w zlym czasie :D co lekarz to inaczej mowi :)
    Wczoraj slyszalam ze powinno sie wspolzyc co 2-3dni zeby nasienie bylo zregenerowane :/

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ