X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Brynia Przyjaciółka
    Postów: 76 35

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dać znać :) oczywiście, jak to niektóre dziewczyny określają, "biel wizyra", czyli to czego się spodziewałam. W przyszłym cyklu hsg :)

  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Moze tak byc :) czujesz z obu stron wiec jest intensywniej.. robisz monitoring po owu?

    Nie, w tym cyklu nie robię, gin powiedział że nie będzie mnie meczyl (jeżdżę do niego 100km). Już jest dobrze, już wczoraj było dużo lepiej. Czyli tak jak myslalysmy musiały to być bóle owulacyjne, bo hiperstymulacja nadal by bolała, prawda?

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff to dobrze ze juz jest ok :) ja zawsze tak mam ze czuje owu :)
    a ja mialam jutro jechac na bete ale dzisiaj dostalam plamienia wiec pewno @ jutro uderzy pełną para :/
    Mialyscie tak ze w 9 dniu brania duphastonu wystapilo plamienie/okres?
    11 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 21:41

  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Uff to dobrze ze juz jest ok :) ja zawsze tak mam ze czuje owu :)
    a ja mialam jutro jechac na bete ale dzisiaj dostalam plamienia wiec pewno @ jutro uderzy pełną para :/
    Mialyscie tak ze w 9 dniu brania duphastonu wystapilo plamienie/okres?
    11 dpo

    Ja Ci nie pomogę bo nie biorę dupka. Jak tam dzisiaj, jest jeszcze nadzieja czy przyszła @? Mam nadzieję że to pierwsze :)

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus,jeśli to tylko plamienie to nic nie jest przesądzone

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ powinna przyjść jutro

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    U mnie @ powinna przyjść jutro

    Testowalas?

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dzisiaj byłam na monitoringu. Ogólnie to ginekolog jest zdzwonimy że jeszcze w ciąży nie jestem! Mam dzisiaj 11 dc. I w prawym jajniku mam dwa pęcherzyki giganty,jak na ten dc. 22 i 24mm!!!! Czekam aż mąż wróci z pracy,bo muszę jak najszybciej mieć zrobiony zastrzyk. Potem kilka dni przytulanie. W środę znowu na monitoring. Martwi mnie jednak to,że z miesiąca na miesiąc mam cieńsze endometrium. Zanim zaczęłam brać lamette miałam ok 13mm. Dzisiaj w 11dc mam zaledwie 7mm. Nie podoba mi się to. Kolejna sprawa,jeśli znowu nie uda mi się zajść w ciążę w tym cyklu to lekarz mówił,że przeprowadzi jakiś wymaz z pochwy,coś na B. Nie zapamietalam nazwy bo pierwszy raz to słyszałam. Ma to służyć sprawdzeniu czy w pochwie nie ma stanu zapalnego,czy jakiś bakterii i jest to badanie potrzebne przed wykonaniem hsg. Czy któraś z Was miała takie coś robione? Przyznam się,że naprawdę nie mam już psychicznie sił. Miesiąc w miesiąc próby i efektów brak. Nawet lekarz się dziwi. Tak więc,póki co czeka mnie znowu maraton przytulania. I nerwowoka czy będzie okres czy ciąża

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dzisiaj byłam na monitoringu. Ogólnie to ginekolog jest zdzwonimy że jeszcze w ciąży nie jestem! Mam dzisiaj 11 dc. I w prawym jajniku mam dwa pęcherzyki giganty,jak na ten dc. 22 i 24mm!!!! Czekam aż mąż wróci z pracy,bo muszę jak najszybciej mieć zrobiony zastrzyk. Potem kilka dni przytulanie. W środę znowu na monitoring. Martwi mnie jednak to,że z miesiąca na miesiąc mam cieńsze endometrium. Zanim zaczęłam brać lamette miałam ok 13mm. Dzisiaj w 11dc mam zaledwie 7mm. Nie podoba mi się to. Kolejna sprawa,jeśli znowu nie uda mi się zajść w ciążę w tym cyklu to lekarz mówił,że przeprowadzi jakiś wymaz z pochwy,coś na B. Nie zapamietalam nazwy bo pierwszy raz to słyszałam. Ma to służyć sprawdzeniu czy w pochwie nie ma stanu zapalnego,czy jakiś bakterii i jest to badanie potrzebne przed wykonaniem hsg. Czy któraś z Was miała takie coś robione? Przyznam się,że naprawdę nie mam już psychicznie sił. Miesiąc w miesiąc próby i efektów brak. Nawet lekarz się dziwi. Tak więc,póki co czeka mnie znowu maraton przytulania. I nerwowoka czy będzie okres czy ciąża
    Dominika dużo sił i cierpliwości!

    Entometrium masz zapewne coraz cieńsze bo jest to skutek uboczny leków typu lamette/clo. Moj poprzedni gin w ogole nie zwracal na to uwagi a przecież dobre endometrium jest potrzebne zeby nam sie mialo gdzie zagniezdzic.. nowy gin wylapal to odrazu i teraz schemat jest taki ide na wizyte zeby zobaczyc czy mam pecherzyki i zaczynam brac estrofem, endo sie odbudowuje i jak ide juz ma kontrole po owu to zazwyczaj jest juz ok i odstawiam estrofen. Biore 3x1 dziennie przez te kilka dni.
    Także jak co to trzeba sie tylko wspomóc tym hormonem i będziesz mieć lepsze. :)

    Ja po negatywnych testach domowych i mikro plamieniu nie pojechalam na bete. Najdalej w środe powinnam miec @. Plamienie bylo tylko jednego dnia. W tym miesiacu pogadam z lekarzem zeby w lutym zrobic badanie drożności. Niepewnosc w tym temacie mnie wykancza.

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 tak właśnie przypuszczam że to wina lametty, że mam takie małe endometrium. jeśli znowu nie znajdę w tym cyklu to napewno już nie biorę żadnych tabletek. Nigdy nie miałam tak cienkiego endometrium. Dostałam zastrzyk jakieś 2 godz. temu. Jajca bardzo bolą,a to przecież jeszcze nie wina zastrzyku. Cóż,teraz czas na przytulanie, środa monitoring i czekam co będzie dalej. I tyle. Już nic mi nie pozostało w tym cyklu. Co do droznosci, słyszałaś coś o pobraniu wyrazu z pochwy? Ponoć to konieczne,bo bez tego nie można mieć badanej droznosci?.

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi.. można wspomagać pecherzyki tylko trzeba dołożyć hormon :) pogadaj z lekarzem, zobacz co powie.
    Co do drożności to tak faktycznie jest ze przed badanirm robią szereg badan w tym wymaz zeby zobaczyc czy nie ma stanow zapalnych i chyba chlamydii. W klinice do ktorej chodze tez tak robia.

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    info ze strony kliniki:
    Jak przygotować się do badania?
    W cyklu poprzedzającym badanie pacjentka powinna mieć pobrany wymaz bakteriologiczny z pochwy, w celu wykluczenia stanów zapalnych w obrębie narządów rodnych. W przypadku nieprawidłowego wyniku należy poddać się leczeniu przeciwzapalnemu. Należy mieć także aktualne badania antygenu Hbs oraz przeciwciał anty-HCV.

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety u mnie też przyszla @... :(

  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) Dawno mnie tu nie było. Ja dalej jestem w przerwie w braniu jakichkolwiek tabletek. Odstawiłam wszystko, a ten cały miesiąc zleciał nawet nie wiem kiedy. Mój świat teraz kreci się wokół małego puchatego stworzenia :) Pod choinkę od męża dostałam małego szczeniaczka Maltańczyka i psinka pochłonęła cały mój czas. Dopiero w niedzielę zorientowałam się, że nie dostałam jeszcze @. Dziś już jest 6 dzień spóźnienia. Jeden test wykonany wieczorem wyszedł negatywnie. Na betę nie mam kiedy iść bo zmarł mój teść i nie ma na to czasu bo mnóstwo załatwiania. Jak myślicie czy po odstawieniu wszelkich tabletek tak mógł mi się rozregulować cykl? Piersi bolą, ale jakoś nie szczególnie i brzuch lekko jak na @. Ciążowo też się nie czuje..

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB trzymam kciuki!!! 6dni spóźnienia, to wygląda obiecująco! Daj znać :*

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuniaaaa wrote:
    Testowalas?
    Hej,nie testowałam,jeszcze ,@ nie ma,ale pobolewa a nawet bardziej mnie kłuje. Pewno to kwestia godzin i przyjdzie

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    I niestety u mnie też przyszla @... :(
    Bardzo mi przykro że przyszla @,ja też pewno zaraz do was dołącze.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Z takim zapytaniem do Was się zwrócę. Wczoraj dostałam zastrzyk, miałam 11dc. A z racji tego,że ciąży ani widu ani słuchu czeka mnie pobranie wymazu z pochwy zaraz po następnej miesiaczce. Niby dzień po,kiedy się skończy. I teraz moje pytanie: kiedy mogę zrobić test? I jaki będzie najlepszy? Nie mam w tym wprawy,bo od marca jak staramy się o dziecko tylko raz zrobiłam sikany. Myślicie,że ok 22dc będzie ok?. Z racji tego że będę musiała umówić się do ginekologa na pobranie wymazu będę musiała rezerwować termin przed miesiączka,bo nie chce czasu zmarnować. Dzięki za info <3

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej w dzień spodziewanej @

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Hej,nie testowałam,jeszcze ,@ nie ma,ale pobolewa a nawet bardziej mnie kłuje. Pewno to kwestia godzin i przyjdzie

    3mam kciuki zeby nie przyszla :)
    Domi najlepiej tak jak napisała Em11- w dniu spodziewanej miesiaczki

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ