Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Pamiętam kilka takich nocy i bardzo za nimi tęsknię.
    U nas teraz jakaś masakra, młody się wybudza milion razy i wstaje uśmiechnięty koło 6, a starzy jak wraki 🫣🤣🤦🏻‍♀️
    Jenny, cieszycie się tym snem, oby jak najdłużej 🤞🏻
    U mnie to samo, on wrócił do jedzenia jak noworodzio chyba 🫣 Jenny jak śpi to się ciesz 😁

    Jenny93 lubi tę wiadomość

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po transferze 20.01.25 , czy to normalne że czuję lekkie bole jajnikow, ciągnięcie podbrzusza ?

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po 3 cim miesiącu młody spał całe noce do 7-8. Było cudownie. A potem jak gruchnęło to teraz chodzę jak zombie

    izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    U mnie po 3 cim miesiącu młody spał całe noce do 7-8. Było cudownie. A potem jak gruchnęło to teraz chodzę jak zombie
    Cześć zombie piona 😄

    monester lubi tę wiadomość

  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Jak długie przerwy nocne miały w karmieniu Wasze maluchy w wieku 3 miesięcy? Mały jadł o 22:30 i w końcu o 6 sama go obudziłam. To nie za długo?

    Jenny korzystają z tego ile wlezie, u nas właśnie tak było w 3 miesiącu (przez jakiś czas spała ciagiem po 6-7 godzin). Obecnie cyc w nocy maksymalnie co 3 godziny...

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny a jak Twoje zapalenie?

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wiele nie pokorzystam, bo i tak wstaję odciągać 🤣 Pamiętam, że noworodki kazali wybudzać żeby nie namieszać w gospodarce cukrowej, dlatego zastanawiałam się jak to jest później.

    Od niedzieli jestem na antybiotyku. Gorączka w sumie przeszła drugiego dnia jak zaczęłam brać antybiotyk. Niestety ilości mi mocno poleciały. Z dnia na dzień było coraz gorzej ale wczoraj już niewielki wzrost więc mam nadzieję, że uda mi się odrobić. Takie niewielkie zgrubienie w piersi dalej czuję, więc nie wiem czy do końca się nie oczyściło czy po prostu tak już zostanie

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój maluch od 2 dni ma jakiś problem wieczorem , jest kąpiel , karmienie , zasypia , odkładam i po 15 minutach oczy wielkie , marudzenie na łóżku , płacz i nic nie pasuje , nie chce się przytulić na boczku ani być na rękach i tak marudzi z 40 minut po czym w końcu daje się uspać kołysząc na rękach a wcześniej tak nie miał. Później już ładnie śpi i wstaje na karmienie jak w zegarku o północy i 4 rano a 6.30 zaczynamy dzień 🙂

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    A mój maluch od 2 dni ma jakiś problem wieczorem , jest kąpiel , karmienie , zasypia , odkładam i po 15 minutach oczy wielkie , marudzenie na łóżku , płacz i nic nie pasuje , nie chce się przytulić na boczku ani być na rękach i tak marudzi z 40 minut po czym w końcu daje się uspać kołysząc na rękach a wcześniej tak nie miał. Później już ładnie śpi i wstaje na karmienie jak w zegarku o północy i 4 rano a 6.30 zaczynamy dzień 🙂
    Moja wczoraj padła o 21:00... O 21:30 się obudziła i zaczęły się tańce w łóżeczku 🙈 pozycja do czworakowania wielki śmiech przy tym wszystko super pięknie jakby to dzień dopiero wstał 🤣 potem puknęła głową o łóżeczko... I słuchajcie tu hit, potem patrzyła się na to łóżeczko i powolutku przykładała do niego głowę delikatnie stukając xD radości co niemiara. Znowu odsuwała się od tego patrzyła wielkimi oczami I znowu główką powolutku pyk w łóżeczko 🙈 No normalnie tak mi się śmiać z niej chciało że myślałam, że tam nie wytrzymam i za każdym razem jak ją układałam już na plecki do spania to był lament No i zaraz znowu cyk na brzuch w to samo miejsce i znowu próbowała tą głową stukać 🙈 zasnęła po godzinie zabawy 😵‍💫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2025, 10:02

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Moja wczoraj padła o 21:00... O 21:30 się obudziła i zaczęły się tańce w łóżeczku 🙈 pozycja do czworakowania wielki śmiech przy tym wszystko super pięknie jakby to dzień dopiero wstał 🤣 potem puknęła głową o łóżeczko... I słuchajcie tu hit, potem patrzyła się na to łóżeczko i powolutku przykładała do niego głowę delikatnie stukając xD radości co niemiara. Znowu odsuwała się od tego patrzyła wielkimi oczami I znowu główką powolutku pyk w łóżeczko 🙈 No normalnie tak mi się śmiać z niej chciało że myślałam, że tam nie wytrzymam i za każdym razem jak ją układałam już na plecki do spania to był lament No i zaraz znowu cyk na brzuch w to samo miejsce i znowu próbowała tą głową stukać 🙈 zasnęła po godzinie zabawy 😵‍💫
    No uśmiałam się jak to czytam ,kaskaderka 🤪😁

    Nowa na forum, Kessa lubią tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    A mój maluch od 2 dni ma jakiś problem wieczorem , jest kąpiel , karmienie , zasypia , odkładam i po 15 minutach oczy wielkie , marudzenie na łóżku , płacz i nic nie pasuje , nie chce się przytulić na boczku ani być na rękach i tak marudzi z 40 minut po czym w końcu daje się uspać kołysząc na rękach a wcześniej tak nie miał. Później już ładnie śpi i wstaje na karmienie jak w zegarku o północy i 4 rano a 6.30 zaczynamy dzień 🙂

    Moja córcia też się zepsuła. Miała mycie, ubieranie, mleczko, 10 min tulenia i spała. Od paru dni po mleku śpi, tulę, odkładam i albo śpi 40 min i się budzi, ale obudzi się po odłożeniu. Na łóżku źle na mnie źle nosić źle, dopiero w wózku zasypia.. wróciła do niemowlaczka 😅

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Monita Autorytet
    Postów: 475 1212

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łącze się w bólu nieprzespanych nocy 🥱😴 jak miala 3 miesiące, to spała całe noce, a teraz 2-3 karmienia, plus zmiana dostawki na łóżeczko, więc jeszcze ze 2-3 wybudzenia, bo smok spadnie za łóżeczko albo się uderzy o szczebelek przy kreceniu na boki. Zmęczenie jak przy noworodku, o 21 już bym najchętniej z nią szła spać...

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Moja wczoraj padła o 21:00... O 21:30 się obudziła i zaczęły się tańce w łóżeczku 🙈 pozycja do czworakowania wielki śmiech przy tym wszystko super pięknie jakby to dzień dopiero wstał 🤣 potem puknęła głową o łóżeczko... I słuchajcie tu hit, potem patrzyła się na to łóżeczko i powolutku przykładała do niego głowę delikatnie stukając xD radości co niemiara. Znowu odsuwała się od tego patrzyła wielkimi oczami I znowu główką powolutku pyk w łóżeczko 🙈 No normalnie tak mi się śmiać z niej chciało że myślałam, że tam nie wytrzymam i za każdym razem jak ją układałam już na plecki do spania to był lament No i zaraz znowu cyk na brzuch w to samo miejsce i znowu próbowała tą głową stukać 🙈 zasnęła po godzinie zabawy 😵‍💫
    Twoją wali głową jak leży w łóżeczku, a moja chce usilnie wejść pod łóżeczko i jak tylko na sekundę spuszczę ją z oczu to jest ryk, bo znowu głową walnęła w szczebelki 🙈

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio nocki też są masakryczne, samo zasypianie nie jest takie złe, ale budzi się po 6 razy, płacze przez sen. W takich chwilach spanie w łóżku z dzieckiem jest wybawieniem

    _Pina lubi tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Moja córcia też się zepsuła. Miała mycie, ubieranie, mleczko, 10 min tulenia i spała. Od paru dni po mleku śpi, tulę, odkładam i albo śpi 40 min i się budzi, ale obudzi się po odłożeniu. Na łóżku źle na mnie źle nosić źle, dopiero w wózku zasypia.. wróciła do niemowlaczka 😅
    Moja w nocy śpi ładnie całą noc ale żeby zasnęła to we wózku trzeba ją wozić w dzień to samo. Potem mąż ją przekłada do dostawki i śpi do rana

    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Moja w nocy śpi ładnie całą noc ale żeby zasnęła to we wózku trzeba ją wozić w dzień to samo. Potem mąż ją przekłada do dostawki i śpi do rana

    Jej, mamy to samo 😅🙈 drzemki w dzień tylko wózek i na dworze, w domu 20 min 🙏

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    U mnie po 3 cim miesiącu młody spał całe noce do 7-8. Było cudownie. A potem jak gruchnęło to teraz chodzę jak zombie
    U nas był czas, że spał 4-5 godzin ciągiem i to było wspaniałe..ale minęło, teraz tylko czasem zdarza się taka nocka, przeważnie pobudka co godzinę max.dwie, nie na jedzenie, ale trzeba utulić, ponosić, spróbować odłożyć...Jak w ciągu nocy prześpię bez wstawania 3 godziny, to uważam taką noc za udaną 😵‍💫

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyslcie, że przy takich nockacj miałybyście jeszcze isc rano do pracy ...

  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1656 2569

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pomyslcie, że przy takich nockacj miałybyście jeszcze isc rano do pracy ...

    Wlasnie ja o tym ciągle myślę, jakos od nowego roku czuje ze praca się zbliża, mimo że jeszcze 6 miesięcy 😱 a ze snem to u nas tragicznie.
    Wczoraj się cieszyłam, bo miałam piękna jak na nas noc - 30 min usypiania, usnęła o 19, 3 pobudki na KP, jedna na tulenie i pobudka finalna o 5:40. To jest dla mnie cudowna noc, bo mogłam pospać ciągiem po 2 h, a na ogół jest 3-4 razy KP, do tego kilka pobudek na tulenie, a pobudka poranna o 5. I tak jest w zasadzie od 3 miesięcy, nie widzę światełka w tunelu. Takze nie wiem czy za pół roku będzie jakaś poprawa znacząca. Jestem przerażona powrotem do pracy 😱 mam wymagająca pracę, i prawie 30 km dojazdu autem w jedną stronę, nie mogę sypiać po 5 godzin w 8 kawałkach jak czasami teraz 😔😔

    🔹 Łącznie 4 stymulacje, 15 komórek, 15 zarodków, 0 blastek 💔
    🔹Tylko 1 transfer 2 zarodków 2-dniowych (2x4A❄️)
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    37t4d - po 5 latach walki zostałam mamą 🥰

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pomyslcie, że przy takich nockacj miałybyście jeszcze isc rano do pracy ...

    No ja jeszcze nieco ponad 3.5 miesiąca i będę matka pracująca. Sama jestem ciekawa jak to wszystko się nam poukłada. Na szczęście pracuję głównie z domu. Raz w tygodniu pewnie będę ostatecznie jeździła do biura.

    U nas standard, że Młody budzi się po 15 minutach odłożenia do łóżeczka na sen nocny. Po tym zazwyczaj zasypia w ciągu 20 minut, ale kładziemy się razem do łóżka i muszę tulić, głaskać i dać się szarpać za włosy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2025, 13:53

    age.png
‹‹ 1390 1391 1392 1393 1394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ