Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    To są już gotowe kaszki z mlekiem w środku. Tylko wody dajesz
    A kumam 😅

    event.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dojadam po dziecku 😊, ale tylko częściowo.
    Jak robię gotuję kaszę manną lub owsiankę, to dodaję do tego owoc i do nałożonej w miseczkę jeszcze mm. Tego z mm nie dojem, bo mi nie smakuje, ale to z garnka jak najbardziej.
    Kupiłam szczoteczkę i pastę do zębów, dziś zaczynamy mycie (dotychczas tylko gazik i woda)

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w bbox czy ogólnie to dajecie zwykła wodę przegotowaną czy jaką?

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A tak w bbox czy ogólnie to dajecie zwykła wodę przegotowaną czy jaką?
    Daję zwykłą gotowaną przez min.5 minut

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Daję zwykłą gotowaną przez min.5 minut
    Yyy a zwykłej zagotowanej w czajniku to co ? Bo przecież i tak wylizuje podłogi w domu 😅

    Nowa na forum, Mi_Lusia lubią tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja leje zwykła przegotowaną 🫣

    Hope_89 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Yyy a zwykłej zagotowanej w czajniku to co ? Bo przecież i tak wylizuje podłogi w domu 😅
    Za każdym razem ( po każdym spadnięciu na podłogę ) jak myje gryzaki itp to sobie uświadamiam że on przecież „pije” wodę na basenie 🫣🤣🤦🏻‍♀️
    Wodę do picia zagotowuję tylko

    Jenny93, _Pina lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Yyy a zwykłej zagotowanej w czajniku to co ? Bo przecież i tak wylizuje podłogi w domu 😅
    Na razie w kojcu😁

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Za każdym razem ( po każdym spadnięciu na podłogę ) jak myje gryzaki itp to sobie uświadamiam że on przecież „pije” wodę na basenie 🫣🤣🤦🏻‍♀️
    Wodę do picia zagotowuję tylko
    Ja już tylko strzepuje włosy z gryzakow🤣

    AnkaSłomianka, Nowa na forum, Jenny93, izabelka90, _Pina lubią tę wiadomość

  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez już luzuję z wyparzaniem i myciem wszystkiego, odkąd moje dziecko zaczęło mopować wszystkie podłogi w domu, a najlepszym gryzakiem stały się kapcie 😅

    Hope_89, izabelka90, monester, Monita, Nowa na forum, _Pina lubią tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A tak w bbox czy ogólnie to dajecie zwykła wodę przegotowaną czy jaką?
    Ja leje kupna z butelki 😅

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Ja tez już luzuję z wyparzaniem i myciem wszystkiego, odkąd moje dziecko zaczęło mopować wszystkie podłogi w domu, a najlepszym gryzakiem stały się kapcie 😅
    Mój jak zobaczy kapcie to nagle tak szybko pełza 😅a jeszcze lepsze zabawki naszego psiaka 😅

    Hope_89, Nowa na forum, Jenny93, izabelka90, _Pina lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Ja tez już luzuję z wyparzaniem i myciem wszystkiego, odkąd moje dziecko zaczęło mopować wszystkie podłogi w domu, a najlepszym gryzakiem stały się kapcie 😅
    😅🤣

  • jestemblisko Przyjaciółka
    Postów: 149 44

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może powiedzie coś z własnego doświadczenia :( nie wiem po co to sobie zrobiłam …

    Rano o 9:00 zrobiłam test z 1 moczu, który był ciemno żółty, gruba czerwona kreska, o 10:00 pobrałam krew na BHCG, wynik przyszedł i jest prawie 300, nie wiem co mnie podkusiło, o 14 znowu zrobiłam test a kreska bardzo blada, co prawda mocz też był tylko delikatnie zażółcony co piłam już w ciągu dnia i tych godzin ale to co się teraz dzieje w mojej głowie to masakra … czy jest to możliwe żeby beta tak spadła przez 4 godziny z prawie 300 do takiej że na teście blada kreska zamiast grubej czerwonej która była jeszcze kilka godz wcześniej? Wykończę sama siebie, jestem wściekła …

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy powinno zrobić z porannego moczu, wtedy stężenie jest najwyższe. Tak to pamiętam. Zrób betę i się nie zadręczaj, będzie dobrze ✊✊🍀🍀🍀

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 04:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestemblisko wrote:
    Dziewczyny może powiedzie coś z własnego doświadczenia :( nie wiem po co to sobie zrobiłam …

    Rano o 9:00 zrobiłam test z 1 moczu, który był ciemno żółty, gruba czerwona kreska, o 10:00 pobrałam krew na BHCG, wynik przyszedł i jest prawie 300, nie wiem co mnie podkusiło, o 14 znowu zrobiłam test a kreska bardzo blada, co prawda mocz też był tylko delikatnie zażółcony co piłam już w ciągu dnia i tych godzin ale to co się teraz dzieje w mojej głowie to masakra … czy jest to możliwe żeby beta tak spadła przez 4 godziny z prawie 300 do takiej że na teście blada kreska zamiast grubej czerwonej która była jeszcze kilka godz wcześniej? Wykończę sama siebie, jestem wściekła …


    Sprawdzaj przyrosty bety co 48h. Testy już na tym etapie nie są ważne:) Głowa do góry. Będzie dobrze

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długie przerwy nocne miały w karmieniu Wasze maluchy w wieku 3 miesięcy? Mały jadł o 22:30 i w końcu o 6 sama go obudziłam. To nie za długo?

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Jak długie przerwy nocne miały w karmieniu Wasze maluchy w wieku 3 miesięcy? Mały jadł o 22:30 i w końcu o 6 sama go obudziłam. To nie za długo?

    Moja jak miała 3 miesiące też potrafiła przespać ciągiem 8h. Spala od 19 do 3-4. Niestety potem po 7 miesiącu się to wszystko zepsuło.
    Jenny nic tylko się cieszyć i spać ☺️

    Jenny93, _Pina lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Jak długie przerwy nocne miały w karmieniu Wasze maluchy w wieku 3 miesięcy? Mały jadł o 22:30 i w końcu o 6 sama go obudziłam. To nie za długo?

    Pamiętam kilka takich nocy i bardzo za nimi tęsknię.
    U nas teraz jakaś masakra, młody się wybudza milion razy i wstaje uśmiechnięty koło 6, a starzy jak wraki 🫣🤣🤦🏻‍♀️
    Jenny, cieszycie się tym snem, oby jak najdłużej 🤞🏻

    Jenny93, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Jak długie przerwy nocne miały w karmieniu Wasze maluchy w wieku 3 miesięcy? Mały jadł o 22:30 i w końcu o 6 sama go obudziłam. To nie za długo?
    Mój tak uwielbia cyca że sam budził się co 2-3h także ja nie nie miałam tak przespanych nocy 😅

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
‹‹ 1389 1390 1391 1392 1393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ