Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 377 589

    Wysłany: 28 marca 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moje dziecko rwie się do chodzenia i myślę, że czas kupić mu buty na zewnątrz. Moja mama mówi, że do nauki chodzenia muszą być za kostkę, ale w sklepach za kostkę to tylko zimowe. W najbliższym czasie nie mam wizyty u fizjo, ale Wy jesteście oblatane w tematach różnych, to może wiecie, jakich butów szukać?

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 28 marca 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Dziewczyny, moje dziecko rwie się do chodzenia i myślę, że czas kupić mu buty na zewnątrz. Moja mama mówi, że do nauki chodzenia muszą być za kostkę, ale w sklepach za kostkę to tylko zimowe. W najbliższym czasie nie mam wizyty u fizjo, ale Wy jesteście oblatane w tematach różnych, to może wiecie, jakich butów szukać?

    Jest dużo skórzanych adidaskow za kostkę ☺️ mam na myśli rodzaj obowia a nie markę ☺️

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 28 marca 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Dziewczyny, moje dziecko rwie się do chodzenia i myślę, że czas kupić mu buty na zewnątrz. Moja mama mówi, że do nauki chodzenia muszą być za kostkę, ale w sklepach za kostkę to tylko zimowe. W najbliższym czasie nie mam wizyty u fizjo, ale Wy jesteście oblatane w tematach różnych, to może wiecie, jakich butów szukać?
    Dlaczego za kostkę ?

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 28 marca 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Dziewczyny, moje dziecko rwie się do chodzenia i myślę, że czas kupić mu buty na zewnątrz. Moja mama mówi, że do nauki chodzenia muszą być za kostkę, ale w sklepach za kostkę to tylko zimowe. W najbliższym czasie nie mam wizyty u fizjo, ale Wy jesteście oblatane w tematach różnych, to może wiecie, jakich butów szukać?

    Z tego co czytałam to nie muszą być za kostkę, mają mieć lekko usztywniony zapiętek. Moja córcia jeszcze nie chodzi i będę jej na dniach zamawiać takie skarpetobuty Attipas albo Komuelo. A dopiero jak nauczy się chodzić i będzie chodzić samodzielnie będę kupować pierwsze butki. Problem mam tylko taki że moja Dziewczynka jest bardzo malutka i ma malutka stopkę i boje się że te najmniejsze będą na nią za duże 🙈

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 28 marca 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pytałam dlaczego za kostkę bo może mama Cynamonki ma jakieś przesłanki, ja kojarzę jak byłam dzieckiem że mówili że but za kostkę trzyma nóżkę sztywno i dlatego takie powinna mieć dzieci . Zupełne przeciwieństwo tego co teraz wiemy

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 28 marca 2025, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonko, rozmawiałyśmy o butach z fizjo i
    Najważniejsze to elastyczna i szeroka podeszwa dłuższa o 1-1,5 cm od stopy i usztywniony zapiętek.

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1656 2569

    Wysłany: 28 marca 2025, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester, póki co nie jest tragicznie, osłuchowo czysto a to najwazniejsze, ale to dopiero się rozkręca. Najgorsza 5 doba ponoc. Ogolnie Mała zle się czuje, gile jej lecą non stop, mokry kaszel, oczka ma takie czerwone 🥺 całe szczęście nie ma gorączki, tylko stan podgorączkowy. Ale i tak juz drugi dzień w zasadzie nie schodzi z moich rąk. Oby przeszla łagodnie... Mnie też już cos zbiera, mąż na razie bez objawów.

    Cynamonka, nasza córa tez juz wstaje i miała ostatnio epizod stania na stacji benzynowej 🙈, więc stwierdziłam że jakies pierwsze butki się przydadzą na takie okazje. Potrzebowałam na już i wzięłam w Smyku z serii Barefoot Zdrowa Stópka. Wydają się ok, zwłaszcza na te krótkie chwile stania póki co.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2025, 20:34

    🔹 Łącznie 4 stymulacje, 15 komórek, 15 zarodków, 0 blastek 💔
    🔹Tylko 1 transfer 2 zarodków 2-dniowych (2x4A❄️)
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    37t4d - po 5 latach walki zostałam mamą 🥰

    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 28 marca 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi trzymam kciuki za łagodny przebieg 🤞🏻

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 28 marca 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    Monester, póki co nie jest tragicznie, osłuchowo czysto a to najwazniejsze, ale to dopiero się rozkręca. Najgorsza 5 doba ponoc. Ogolnie Mała zle się czuje, gile jej lecą non stop, mokry kaszel, oczka ma takie czerwone 🥺 całe szczęście nie ma gorączki, tylko stan podgorączkowy. Ale i tak juz drugi dzień w zasadzie nie schodzi z moich rąk. Oby przeszla łagodnie... Mnie też już cos zbiera, mąż na razie bez objawów.

    Cynamonka, nasza córa tez juz wstaje i miała ostatnio epizod stania na stacji benzynowej 🙈, więc stwierdziłam że jakies pierwsze butki się przydadzą na takie okazje. Potrzebowałam na już i wzięłam w Smyku z serii Barefoot Zdrowa Stópka. Wydają się ok, zwłaszcza na te krótkie chwile stania póki co.
    Moja przy RSV właśnie bardzo kaszlała aż się dusiła prawie i stan podgorączkowy. Testy miała robione w piątek a w poniedziałek znowu lekarz bo całe ucho miała zawalone i było zapalenie ucha i lekarz mówił że to częste przy rsv

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 28 marca 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi - zdrówka dla Małej.

    Cynamonka - ja kupiłam na początek Attipasy.

    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 28 marca 2025, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Mimi - zdrówka dla Małej.

    Cynamonka - ja kupiłam na początek Attipasy.

    Polecasz attipasy? Jak z rozmiarówką? Zgadzają się wymiary z podanymi na stronie internetowej?

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 28 marca 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    Monester, póki co nie jest tragicznie, osłuchowo czysto a to najwazniejsze, ale to dopiero się rozkręca. Najgorsza 5 doba ponoc. Ogolnie Mała zle się czuje, gile jej lecą non stop, mokry kaszel, oczka ma takie czerwone 🥺 całe szczęście nie ma gorączki, tylko stan podgorączkowy. Ale i tak juz drugi dzień w zasadzie nie schodzi z moich rąk. Oby przeszla łagodnie... Mnie też już cos zbiera, mąż na razie bez objawów.

    Cynamonka, nasza córa tez juz wstaje i miała ostatnio epizod stania na stacji benzynowej 🙈, więc stwierdziłam że jakies pierwsze butki się przydadzą na takie okazje. Potrzebowałam na już i wzięłam w Smyku z serii Barefoot Zdrowa Stópka. Wydają się ok, zwłaszcza na te krótkie chwile stania póki co.

    Trzymam kciuki żeby łagodnie przeszła. My też już mamy rsv za sobą ( listopad) trzymało nas tydzień, najgorszy u nas był katar bo poszło później wszystko na oczka i miała całe zaropiałe.
    Będzie dobrze ❤️

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 28 marca 2025, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    Nasza pediatra widziała dzisiaj wyniki i siwterdzila, że nie ma tragedii mimo że ferrytyna 5 😅 bo pozostałe parametry są w normie... Ja w sumie mam inne odczucie, no ale dostaliśmy zalecenie suplementacji.

    W ogóle Mała ma RSV 😔 a myślałam, że się uchowała, a tu na koniec sezonu infekcyjnego jeszcze wpadło.

    Dużo zdrówka dla małej.
    U nas też rsv ale niestety już zapalenie oskrzeli się rozwinęło. Dziś 8 dzień wychodzi ale u lekarza byliśmy dopiero 3 i 4 dnia i od 4 dnia leki. U nas saturacja ok, oddycha dobrze, gorączki brak. Duży katar, który przeszkadza w jedzeniu. Śpi dobrze. Kaszel mokry ale niezbyt częsty raczej po drzemkach, inhalacjach i gdy się zmęczy. Mniejszy apetyt. We wtr wizyta i mam nadzieję, że powie, że już jest lepiej bo jestem podłamana całą sytuacją .

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2025, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi i Mimi zdrówka dla Waszych Dziewczynek, żeby szybko minęło 🙏🙏🫂

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 29 marca 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Polecasz attipasy? Jak z rozmiarówką? Zgadzają się wymiary z podanymi na stronie internetowej?

    Tak, polecam. Obrysowałam stopę Młodego na kartce, zmierzyłam i tym się kierowałam wybierając rozmiar. Jedyne "ale" jest takie, że mega ciężko się je zakłada na skarpetki, także sprawdza się tylko moim zdaniem zakładane na bosą stopkę.

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 29 marca 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie my mamy ostatnio ciężkie noce :-( Dziś kolejna noc, po której ledwo żyję. Nie wiem, czy przespaliśmy ciągiem 2 godziny. Młody albo budzi się co chwile i nie można Go uśpić, albo kręci się przez sen. Drzemki w ciągu dnia też do niczego, albo dwie krótkie (po 20min), a wczoraj tylko jedna (około godzinę). Widać, że dziecko niewyspane w cuagu dnia, bo marudne. Jak mogę mu (i nam) pomoć? Chodzimy na spacery, sypialnią przed snem zawsze porządnie wywietrzona, głodny nie jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2025, 13:52

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 29 marca 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Jakie my mamy ostatnio ciężkie noce :-( Dziś kolejna noc, po której ledwo żyję. Nie wiem, czy przespaliśmy ciągiem 2 godziny. Młody albo budzi się co chwile i nie można Go uśpić, albo kręci się przez sen. Dzięki w ciągu dnia też do niczego, albo dwie krótkie (po 20min), a wczoraj tylko jedna (około godzinę). Widać, że dziecko niewyspane w cuagu dnia, bo marudne. Jak mogę mu (i nam) pomoć? Chodzimy na spacery, sypialnią przed snem zawsze porządnie wywietrzona, głodny nie jest...
    Przytulaj. Nos. I nic więcej zrobić nie możesz. Mogę tylko przybić piątke z nocami 😅 znaczy tak jak piszesz to mieliśmy w apogeum ząbkowania teraz też jest kiepsko ale no przynajmniej jedno z nas się budzi wyspane. Chociaż dzisiaj jęczy od rana i marudzi

  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 29 marca 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Jakie my mamy ostatnio ciężkie noce :-( Dziś kolejna noc, po której ledwo żyję. Nie wiem, czy przespaliśmy ciągiem 2 godziny. Młody albo budzi się co chwile i nie można Go uśpić, albo kręci się przez sen. Dzięki w ciągu dnia też do niczego, albo dwie krótkie (po 20min), a wczoraj tylko jedna (około godzinę). Widać, że dziecko niewyspane w cuagu dnia, bo marudne. Jak mogę mu (i nam) pomoć? Chodzimy na spacery, sypialnią przed snem zawsze porządnie wywietrzona, głodny nie jest...
    U nas jest dokładnie tak samo. Dodatkowo w dzień jest tragedia żeby ją uśpić. Wpada w takie histerie, że na siłę muszę ją do siebie przytulać… widać, że walczy z całych sił aby nie zasnąć . Wieczorem i w nocy jest to samo, zazwyczaj zaśnie około 20-21 i pośpi do 23, a później zaczyna się jazda…

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 29 marca 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bardzo do tyłu z czytaniem forum, ale właśnie miałam do was pisać z pytaniem, zwłaszcza do dziewczyn, które już niedługo wracają do pracy. Czy wam wróciła już zdolność „normalnego” myślenia?
    O co mi chodzi- jestem na etapie odświeżania i poszerzania wiedzy, musiałam też od nowa napisać cv - większość z tego jest po angielsku, którym płynnie władam, ale obecnie mam wrażenie że czytam jedno zdanie po pięć razy i rozumiem poszczególne słowa, ale mój mózg za cholerę nie potrafi połączyć tego w całość… nie wiem czy to kwestia zmęczenia czy kp i hormony jeszcze robią swoje. No czuję się jak głupek

    05.2025 🩷
    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 29 marca 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wracam do pracy, ale widzę pomimo tego, że mam straszne dziury w głowie. Przypisuje to w dużej mierze kp bo to jest jednak duży wysiłek dla organizmu - podobno 30 procent energii na to idzie - mniej niż mózg potrzebuje. Do tego niewyspanie i wieczne zaległości w domu. Po tych rozwalonych nocach zastanawiam się jak ludzie funkcjonują w pracy jednocześnie mając dziecko. A oczywiście zewsząd atakują mnie doradcy snu 😅
    Pamiętajcie to wszystko jest tylko chwila -przeminie.

‹‹ 1469 1470 1471 1472 1473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ