Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5310 4318

    Wysłany: 10 lipca 2024, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Podkłady są na łóżko. Zazwyczaj kupuje się 90 cm na 60 cm. Żebyś nie ubrudziła przescieradla szpitalnego i chyba też przy porodzie używają położne. . Fajne są z przylepcami na rogach. Podpaski wkładasz do majtek. Poporodowe są takie wielgachne w porównaniu do podpasek menstruacyjnych.

    Bo np z Canpol nazywają się podkłady, a wyglądają jak podpaski 🙈 dlatego pytam czym się różnią 😅

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5310 4318

    Wysłany: 10 lipca 2024, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Majtki siateczkowe mam z babyono chyba najbardziej elastyczne są. Mam 6 par, o dwie więcej niż chciałam ale wydawały mi się mało elastyczne poprzednie dwie z canpola i zamówiłam kolejne dwie 🤭 podkłady jedne to te na łóżko chłonne aby sobie położyć gdyby coś pociekło i podkłady/podpaski co w gatki będą, na początek fajnie sobie wziąć właśnie te wielkie, grubsze, bo trochę miękkości będzie dawał przy siedzeniu jak krocze będzie obolałe i te większe właśnie mają na paczce podkład napisane, są np z belli.
    Ja mam jeszcze saszetki tantum rosa, je do tej butelki chce sobie wrzucić i tym się przemywać z zewnątrz, papier toaletowy nawilżany, chusteczki do higieny intymnej.

    Co do ilości padpasek, podkładów itp to ciężko określić bo u każdej z nas może inaczej to krwawienie popołogowe wyglądać, ja nie mam zapasów nie wiadomo jakich, jak zabraknie to dokupię, a może się okazać, że już zwykle podpaski można będzie użyć a nie te namioty 😁

    Podobno to jest fajne
    https://gemini.pl/ginexid-ginekologiczna-pianka-oczyszczajaca-do-higieny-intymnej-150-ml-0036183?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw4ri0BhAvEiwA8oo6F5sQA57wjHopWMlwvAAHcePs4T_qtFNL0B8Pq7A-EqS3fWlKfjKxJRoCz4wQAvD_BwE

    Oo przypomniałaś mi o tej piance. Mam ją gdzieś w zrzutach ekranu 😅 Dopisuję też Tantum rosa 😁 Dzięki

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Oo przypomniałaś mi o tej piance. Mam ją gdzieś w zrzutach ekranu 😅 Dopisuję też Tantum rosa 😁 Dzięki
    No ja jeszcze nie stosowalam ale i dziewczyny w szpitalu polecały i położna na szkole rodzenia i Ciri co urodziła w poniedziałek 😊

    Jenny93 lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Mi tylko na moment pokazali.a tatuś kangurowal ale musiał wracać do domu synkiem się zająć. A tutaj gdzie leżę nie moze już później przyjść. Dopiero jutro jak przeniosą mnie na normalną salę, bo teraz jestem na sali takiej obserwacyjnej

    Jeszcze chwilka kochana 🥹. Fakt, niech tatuś zajmie się starszym braciszkiem.
    🍀🍀🍀

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    No ja jeszcze nie stosowalam ale i dziewczyny w szpitalu polecały i położna na szkole rodzenia i Ciri co urodziła w poniedziałek 😊

    Myślę o tej piance 🤔. Znalazłam też takie mokre chusteczki z oczaru na allegro i czy to nie przyniesie ulgi ??

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadam może głupie pytanie.. ale, Wam wyszły już pępki?🤔🫣 mój dalej w srodku, czy jest tak głęboki, czy brzusio ma jeszcze czas?😬 ogólnie to mi kobiety w ciąży kojarzą się z odstającym pępkiem przez ubranie, a u mnie dziurka 😆🙈

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Moja Julcia przed 10 była już na świecie. Ale podczas cięcia okazało się że znowu się obróciła i była głową w dół, ale u mnie już było jakieś wewnętrzne krwawienie i lekarka mówiła że nie wiedzą co się stało bo wszystkie badania były dobre. I mówiła że małej już było źle w brzuchu i cesarka w ostatniej dobrej chwili zrobiona. Ale widziałam mała tylko chwilkę na sali operacyjnej bo mała napila się płynu z krwią i zrobiła kupkę i było pełno krwi i zabrali ją na obserwacje na neonatologie. Ale na szczęście nic jej nie jest i wieczorem powinni mi ją oddac
    Witaj Juleczko ❤️
    Gratulacje dla rodziców 🥳🥰😘

    kasia12323 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Myślę o tej piance 🤔. Znalazłam też takie mokre chusteczki z oczaru na allegro i czy to nie przyniesie ulgi ??
    Można oczar stosować, też położna wspominała na szkole rodzenia. On jest w składzie tej pianki też.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Zadam może głupie pytanie.. ale, Wam wyszły już pępki?🤔🫣 mój dalej w srodku, czy jest tak głęboki, czy brzusio ma jeszcze czas?😬 ogólnie to mi kobiety w ciąży kojarzą się z odstającym pępkiem przez ubranie, a u mnie dziurka 😆🙈
    Haha ja też swój oglądam i się zastanawiam czy wyjdzie, ale chyba zapas tłuszczu nie da mu wyjść 🤭 jest jeszcze dziurką 😁 chciałam pisać, że nie mam nawet linea negra ale oglądałam pępek jak wygląda na stojąco przed lustrem i zauważylam, że delikatna kreska jest

  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Zadam może głupie pytanie.. ale, Wam wyszły już pępki?🤔🫣 mój dalej w srodku, czy jest tak głęboki, czy brzusio ma jeszcze czas?😬 ogólnie to mi kobiety w ciąży kojarzą się z odstającym pępkiem przez ubranie, a u mnie dziurka 😆🙈

    Ja na razie mam płaski i brazowy, ale to chyba zależy od wielkości brzucha i kształtu samego pepka.

    Nasza dzidzia ma 1100 g i wszystko u niej dobrze. Zastawka nadal nie do końca się domyka ale lekarz kazał się nie martwić więc się nie martwimy.

    izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Zadam może głupie pytanie.. ale, Wam wyszły już pępki?🤔🫣 mój dalej w srodku, czy jest tak głęboki, czy brzusio ma jeszcze czas?😬 ogólnie to mi kobiety w ciąży kojarzą się z odstającym pępkiem przez ubranie, a u mnie dziurka 😆🙈
    Kochana u mnie dziurka nadal jest 🤣
    Ja miałam malutka ,ale głęboka mój pepek nie był widoczny, a teraz jakby ta dziurka siw powiększyła i widać go całego. Ale śmiesznie bo właśnie większość kobiet ma chociaż zrównane ,a nie dziurki .

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Haha ja też swój oglądam i się zastanawiam czy wyjdzie, ale chyba zapas tłuszczu nie da mu wyjść 🤭 jest jeszcze dziurką 😁 chciałam pisać, że nie mam nawet linea negra ale oglądałam pępek jak wygląda na stojąco przed lustrem i zauważylam, że delikatna kreska jest

    A ta linea negra co oznacza? Ja też mam delikatną.

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo pępka śmieszne uczucie mam jak kaszlne bo mam wrażenie, że kij mi pępkiem wychodzi 😅

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wy po CC używaliście tych majtek siateczkowych czy od razu swoich bawełnianych? Bo przy synku używałam swoich zwykłych bawełnianych a teraz to sama nie wiem co ubrać najpierw

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2702 3486

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Czy wy po CC używaliście tych majtek siateczkowych czy od razu swoich bawełnianych? Bo przy synku używałam swoich zwykłych bawełnianych a teraz to sama nie wiem co ubrać najpierw

    Używałam siateczkowych non stop przez jakieś 3 tygodnie po CC, nawet jak wychodziłam z domu. Blizna się przy nich super wietrzyła i zagoiła się z prędkością światła.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    A ta linea negra co oznacza? Ja też mam delikatną.
    To po prostu przebarwienie od pępka do łona, pod wpływem hormonów, nie u każdej kobiety wystąpi, jej obecność bądź brak nie jest powodem do zmartwień.

  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    No ja jeszcze nie stosowalam ale i dziewczyny w szpitalu polecały i położna na szkole rodzenia i Ciri co urodziła w poniedziałek 😊
    Pianka jest bardzo fajna !

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:

    Co do ilości padpasek, podkładów itp to ciężko określić bo u każdej z nas może inaczej to krwawienie połogowe wyglądać, ja nie mam zapasów nie wiadomo jakich, jak zabraknie to dokupię, a może się okazać, że już zwykle podpaski można będzie użyć a nie te namioty 😁
    Tak, jak jest możliwość.dokupienia "w razie co" później, to lepiej zapasów nie robić. Ja kupiłam dwie paki tych podkładów (podpasek) plus kumpela dała mi dwie bo jej się zostały, do tego zwykle podpaski wrzuciłam w torbę i przywiozłam do domu spowrotem te podkłady, zużyłam całe dwa, bo wystarczyły mi te zwykłe podpaski, a w domu w ogóle używam tylko wkładek higienicznych. Także polecam nie wydawać od razu kasy na niewiadomo jaką ilość, jeśli macie później jak dokupić jeśli by zbrakło.

    izabelka90, Jenny93, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Pina wrote:
    U nas mała bardzo lubi kokon. Śpi w nim w dzień na kanapie i czasem w łóżeczku. Mi się wydaje że to łóżeczko póki co dla niej jest za duże i lubi coś ciaśniejszego. Spi w kokonie w łóżeczku ale też póki co jest mało ruchliwa i tylko na boki głowę przekręca.
    Mogłabyś się zdziwić jak bardzo jest ruchliwa - położyliśmy Synka bez kokonu i leżał w poprzek z głową w barierkach. Ale on ma bardzo duży odruch moro i potrafi się przekręcić na bok z pleckow i odwrotnie.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 10 lipca 2024, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Zadam może głupie pytanie.. ale, Wam wyszły już pępki?🤔🫣 mój dalej w srodku, czy jest tak głęboki, czy brzusio ma jeszcze czas?😬 ogólnie to mi kobiety w ciąży kojarzą się z odstającym pępkiem przez ubranie, a u mnie dziurka 😆🙈
    Ja miałam dziurkę do końca 🫣🫣




    kasia12323 wrote:
    Czy wy po CC używaliście tych majtek siateczkowych czy od razu swoich bawełnianych? Bo przy synku używałam swoich zwykłych bawełnianych a teraz to sama nie wiem co ubrać najpierw
    W szpitalu siateczkowe zakładałam.
    Potem i w zasadzie do teraz w domu chodzę w kieckach i jeśli nie muszę to nie zakładam majtek wcale 😋 a jak już muszę czy wychodzę to jeśli w kiecce bawełniane, a jeśli spodenki to pod nie te siateczkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2024, 19:40

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
‹‹ 887 888 889 890 891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ