X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Warszawa-opinie o invimed
Odpowiedz

Warszawa-opinie o invimed

Oceń ten wątek:
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 25 lutego 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Hmmm nie znam się na immunologii ale to chyba coś innego? Bo Asinek pisala o kirach implantacyjnych

    Tak ale chodzi mi ogólnie o jego podejście do immunologii, czy po prostu tego nie olał,a może być to ważne

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 26 lutego 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justka87 wrote:
    Sama na własną rękę badalam imunologie i tam wyszło sporo rzeczy niedobrych jestem pod opieką imunnologa, u mnie wskazania do in vitro czynnik męski ale teraz po badaniach wyszło problemy i u mnie

    U kogo leczyłaś się w invimedzie? U nas też czynnik męski, u mnie na ten moment "tylko" hashimoto stwierdzono, ale uregulowane. Jaki u Was dalszy plan działania?

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 26 lutego 2021, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Tak ale chodzi mi ogólnie o jego podejście do immunologii, czy po prostu tego nie olał,a może być to ważne

    Nie wiem sama co Ci doradzić, myslę, że warto doradzić się może innego lekarza? Z tego co widziałam to w invimedzie w Poznaniu mają immmunologa, w Warszawie słyszałam tylko o dr Jerzak.

    agaguska lubi tę wiadomość

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 26 lutego 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, zaczynam się martwić decyzja o leczeniu i invimedzie...
    Tyle że o moim lekarzu to najpierw czytałam opinie, i ma abrdoz dobre, że pomaga kobietom zajsc w ciążę, że dobiera dobre terapie, bo już się sparzylam jedna Panią dr o której ni nie poczytałam...
    My koło co będziemy pewnie narazie jeszze coś działać naturalnie, kolejnym krokiem to inseminacja, a co dalej jeszcze nie wiem.
    Ja narazie nie myślę o InVitro

  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 26 lutego 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszula wrote:
    Kurcze dziewczyny, zaczynam się martwić decyzja o leczeniu i invimedzie...
    Tyle że o moim lekarzu to najpierw czytałam opinie, i ma abrdoz dobre, że pomaga kobietom zajsc w ciążę, że dobiera dobre terapie, bo już się sparzylam jedna Panią dr o której ni nie poczytałam...
    My koło co będziemy pewnie narazie jeszze coś działać naturalnie, kolejnym krokiem to inseminacja, a co dalej jeszcze nie wiem.
    Ja narazie nie myślę o InVitro

    Patrzyłam z ciekawości tego dr Rawskiego i faktycznie opinie ma świetne. Wiesz myślę, że nie ma co się zrażać i oceniać całej kliniki na podstawie doświadczeń z innym lekarzem.Bo po raz każda z nas czegoś innego oczekuje od lekarza, a po 2 to właśnie ten konkretny lekarz jest istotny. Jeśli Ci podpasował to zobacz co Ci zaproponuje. Jak się naczytałam o nim opinii to sama sie zastanawiam czy sie do niego nie przenieść, no ale jestem tez w sumie zadowolona na razie z Kaczyńskiego i chyba nie ma co tak skakać z kwiatka na kwiatek. Sama nie wiem

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 26 lutego 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Patrzyłam z ciekawości tego dr Rawskiego i faktycznie opinie ma świetne. Wiesz myślę, że nie ma co się zrażać i oceniać całej kliniki na podstawie doświadczeń z innym lekarzem.Bo po raz każda z nas czegoś innego oczekuje od lekarza, a po 2 to właśnie ten konkretny lekarz jest istotny. Jeśli Ci podpasował to zobacz co Ci zaproponuje. Jak się naczytałam o nim opinii to sama sie zastanawiam czy sie do niego nie przenieść, no ale jestem tez w sumie zadowolona na razie z Kaczyńskiego i chyba nie ma co tak skakać z kwiatka na kwiatek. Sama nie wiem


    No właśnie mnie tez przekonały te opinie 🙂
    Jeśli jesteś zadowolona ze swojego to może jeszcze się zastanów dobrze-ja ze swojego lekarza wcześniejszego nie byłam zadowolona dlatego zmieniłam.
    W rzeczywistości dr jest bardzo miły i nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi-sam nawet dopytuje kilka razy na koniec czy napewno wszystko wiemy i jeszcze o coś nie chcemy zapytać 🙂
    Ja u wcześniejszego lekarza nie mogłam się doprosić komentarza na temat wyników badań nasienia męża-babka nie potrafiła mi odpowiedzieć czy są dobre czy nie... on wziął tylko do ręki zobaczył j bez żadnych pytań wszystko o nich powiedział-a jak tym podbudowal męża to hoho 😁
    W sumie narazie to tylko jedna wizyta, ale dr daje do siebie mr telefonu i w razie pytan kaze dzownic-na zabieg histeroskopi sam nie zapisywać, dal numer i miałam możliwość się zastanowić czy chce na NFZ w szpitu ww którym pracuje czy w invimed. Z racji że chciałam mieć to z głowy już w następnym cyklu to wybrałam invimed.
    On jest ginekologiem i endykrynologiem i to mi też pasowało, bo wcześniej chciałam się zapisać do Dr Marcina wrony, ale on ma takie kolejki w każdej z przychodni że szok-w każdej zapisałam.sie na listę rezerwową i już chyba trzeci miesiąc leci a terminów nadal brak...

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż moja przygoda z Invimed zaczęła się stosunkowo niedawno bo dwa lata temu przeszłam do nich po czterech latach spędzonych w Novum to osobiście mogę polecić dr Ziółkowską przeszłam do niej od dr Dworniaka i to była chyba najlepsza decyzja 😃. Miałam ostatnią blastke i to ona przygotowywała mnie do transferu.
    Chociaż ja podchodziłam w Invimed do procedury z komórką dawczyni więc nie mam doświadczenia jak jest w trakcie stymulacji.
    Pani doktor wzięła pod uwagę wszystkie zalecenia dr Paśnika i od hematologa miałam zalecony clexane wypisała recepty bez problemu.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 4 marca 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tam u Was? :) Ja mam już wykupione leki, czekam na @ i jadę z zastrzykami, powiem Wam, że stresuje mnie to, bo w życiu zastrzyku nie robiłam :D Wczoraj z mężem robiliśmy testowe na pomaranczy :D

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po transferze blastki z 1 marca 😄 dni się dłużą a jeszcze wiele przede mną 🤣 postanowiłam że jeśli się nie uda również tym razem to zmieniam lekarza, może inne spojrzenie coś zdziała, ale nie wyprzedzam faktów. Zniechęciło mnie to, że doktor K nie kazał mi sprawdzać progesteronu na cyklu sztucznym

    emka29 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 4 marca 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po histeroskopii-polip w endometrium usunięty, okazało się że macica za głęboka i nacinana miałam.
    Także z głowy 🙂
    Ogólnie Panie w invimed miłe które przygotowywały do zabiegu, jedyny minus to opóźnienie pół godziny...
    A że na czczo to każda minuta się dluzyla...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 14:54

  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Jestem po transferze blastki z 1 marca 😄 dni się dłużą a jeszcze wiele przede mną 🤣 postanowiłam że jeśli się nie uda również tym razem to zmieniam lekarza, może inne spojrzenie coś zdziała, ale nie wyprzedzam faktów. Zniechęciło mnie to, że doktor K nie kazał mi sprawdzać progesteronu na cyklu sztucznym
    I do kogo myślisz się przenieść? Do Rawskiego? Trzymam kciuki, żeby nie było takiej potrzeby :) Nie ma co się negatywnie nastawiać, może akuart sie okaże, że u Was zaskoczyło?

    KoszulkaUlka o tym czekaniu na czczo coś wiem :D Dla mnie w ogole jakiekolwiek badania na czczo to męka... Nie moge sobie poradzić jak nie zjem śniadania, bo zaraz mi słabo. Jaki macie plan na dalsze działanie?

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    I do kogo myślisz się przenieść? Do Rawskiego? Trzymam kciuki, żeby nie było takiej potrzeby :) Nie ma co się negatywnie nastawiać, może akuart sie okaże, że u Was zaskoczyło?

    KoszulkaUlka o tym czekaniu na czczo coś wiem :D Dla mnie w ogole jakiekolwiek badania na czczo to męka... Nie moge sobie poradzić jak nie zjem śniadania, bo zaraz mi słabo. Jaki macie plan na dalsze działanie?

    Ten cykl spróbujemy jeszcze bez niczyjej ingerencji, a dalej narazie w sumie nie wiem-wizytę bede miec dopiero w kwietniu u dr, wtedy cos więcej się dowiem jakie dalsze dzialania-mam nadzieję że dobierze odpowiednią terapię i stanie się cud 👶
    Chociaż mam cichą nadzieję, że nacięcie tego dna macicy coś da 🙂👶

  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 17 marca 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tutaj tak cicho? :) Ja mam za sobą pierwsze zastrzyki do stymulacji, na razie wszystko ok. Jutro mam wizytę na podglądanie co tam się dzieje :)

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 17 marca 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to trzymam kciukasy za pęcherzyki ✊

    Ja wyczekuje miesiączki, choć w takim znaczeniu żeby był jej termin i żeby nie przyszła 😄

    Wizytę dopiero mam w kwietniu bo czekam na wyniki kariotypu -oby były dobre...

    Cicha nadzieję mam że po tej histeroskopii ten cykl zakończy się ⏸

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 17 marca 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Jestem po transferze blastki z 1 marca 😄 dni się dłużą a jeszcze wiele przede mną 🤣 postanowiłam że jeśli się nie uda również tym razem to zmieniam lekarza, może inne spojrzenie coś zdziała, ale nie wyprzedzam faktów. Zniechęciło mnie to, że doktor K nie kazał mi sprawdzać progesteronu na cyklu sztucznym
    Widzę po stopce, że się udało 😃. Gratuluję, ja też z blastki tylko 3bb mam dzisiaj Dominikę ❤️❤️❤️.
    Jak się czujesz, jakieś objawy już się pojawiły?

    agaguska lubi tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 18 marca 2021, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoszulkaUlka wrote:
    Ooo to trzymam kciukasy za pęcherzyki ✊

    Ja wyczekuje miesiączki, choć w takim znaczeniu żeby był jej termin i żeby nie przyszła 😄

    Wizytę dopiero mam w kwietniu bo czekam na wyniki kariotypu -oby były dobre...

    Cicha nadzieję mam że po tej histeroskopii ten cykl zakończy się ⏸

    Nie dziękuję :) I trzymam oczywiście kciuki za 2 kreseczki :) Kiedy powinna przyjść @?

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 18 marca 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Nie dziękuję :) I trzymam oczywiście kciuki za 2 kreseczki :) Kiedy powinna przyjść @?


    W przyszłą środę 24.03

  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 18 marca 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Widzę po stopce, że się udało 😃. Gratuluję, ja też z blastki tylko 3bb mam dzisiaj Dominikę ❤️❤️❤️.
    Jak się czujesz, jakieś objawy już się pojawiły?

    Tak, na chwilę obecną się udało 😁 mam nadzieję, że moja historia zakończy się tak jak Twoja 🥰 jak na razie mam tylko czasem obolałe piersi, wieczorami lekką zgagę i chodzę zmęczona ale nie mogę zasnąć 🙃
    We wtorek byłam u Kaczyńskiego i dostałam zastrzyki prolutex (ała) bo mam od 6 dni plamienia. Ale widziałam kropeczka 😍
    Wiecie tylko Wy bo rodzinie i znajomym powiemy pewnie w 4 miesiącu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2021, 22:48

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 19 marca 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Tak, na chwilę obecną się udało 😁 mam nadzieję, że moja historia zakończy się tak jak Twoja 🥰 jak na razie mam tylko czasem obolałe piersi, wieczorami lekką zgagę i chodzę zmęczona ale nie mogę zasnąć 🙃
    We wtorek byłam u Kaczyńskiego i dostałam zastrzyki prolutex (ała) bo mam od 6 dni plamienia. Ale widziałam kropeczka 😍
    Wiecie tylko Wy bo rodzinie i znajomym powiemy pewnie w 4 miesiącu

    Gratulacje!!! :) Który to tydzień i dzień? Macie jeszcze jakieś mrozaczki? Moja siostra też miała plamienia w ciąży i jej powiedziała doktórka, że to fizjologiczne i dopóki nie boli przy tym brzuch i nie ma żywej krwi to się nie przejmować, bo teraz większość kobiet takie ma :)

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 19 marca 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Gratulacje!!! :) Który to tydzień i dzień? Macie jeszcze jakieś mrozaczki? Moja siostra też miała plamienia w ciąży i jej powiedziała doktórka, że to fizjologiczne i dopóki nie boli przy tym brzuch i nie ma żywej krwi to się nie przejmować, bo teraz większość kobiet takie ma :)

    5+2 także jest jeszcze baaardzo wcześnie. Mamy jeszcze 3 zamrożone blastki: jedną 3AA i dwie 2/3BB. Dziękuję Ci bardzo mnie uspokoiłaś, na szczęście brzuch pobolewa czasami, ale to pewnie dzidzia się rozbija 😂 ledwo czuć

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ