X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Warszawa-opinie o invimed
Odpowiedz

Warszawa-opinie o invimed

Oceń ten wątek:
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Moonlight powodzenia 🤞 napisz jutro ile pobranych komórek. Zapładnianie wszystkie czy 6?

    Nie dziękuję, pewnie, napiszę, ale mam lekki stres ;) Zapładaniamy wszystkie ze względu na bardzo niskie parametry nasienia.

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, że nie napisałam od razu, ale bardzo słabo czułam się po punkcji i właściwie cały weekend dochodziłam do siebie. Dobrze, że mam wolne, bo nie wiem jak bym do pracy poszla. Pobrali 9 komórek, z czego do zapłodnienia nadawało się 7. Teraz stresuje sie jak beda sie rozwijac i czekam na jakies info z kliniki.

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonlight 7 to super wynik 😀 rozumiem Twój stres, najpierw się boimy ile będzie, potem ile się zapłodni, ile dotrwa do transferu, jakiej będą klasy, czy zarodek prawidłowo się rozmrozi... Ciągłe obawy. Ale na to niestety nie mamy wpływu, trzeba ufać lekarzowi.

    Ja byłam u reumatologa, wg niego można brać steryd i heparynę ale też nie ma takiej konieczności. I ogólnie te wyniki nie powinny wpływać na poronienia.
    Dziś wieczorem mam również konsultacje u hematologa Snarskiego, zobaczymy co on powie, może ustalimy jakiś plan

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Moonlight 7 to super wynik 😀 rozumiem Twój stres, najpierw się boimy ile będzie, potem ile się zapłodni, ile dotrwa do transferu, jakiej będą klasy, czy zarodek prawidłowo się rozmrozi... Ciągłe obawy. Ale na to niestety nie mamy wpływu, trzeba ufać lekarzowi.

    Ja byłam u reumatologa, wg niego można brać steryd i heparynę ale też nie ma takiej konieczności. I ogólnie te wyniki nie powinny wpływać na poronienia.
    Dziś wieczorem mam również konsultacje u hematologa Snarskiego, zobaczymy co on powie, może ustalimy jakiś plan

    Tak, całkiem niezły :) Dziś powinni dzwonić z kliniki ile mamy zarodków, bo 6 doba, wiec pewnie beda konczyc hodowle. Na razie siedze w pracy jak na szpilkach :). I zastanawiam sie czy nie umowic sie na konsultacje z embriologiem, bo widzialam ze jest taka opcja.
    Co powiedział hematolog? Potwierdziła zdanie reumatologa czy coś nowego?

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Embriolog sam zadzwoni do Ciebie więc przygotuj sobie pytania 😄 ja się nie przygotowałam i po zakończeniu rozmowy nagle miałam wiele pytań. Jak nie zadzwonią dziś sami to najlepiej pisać do lekarza. Ja miałam punkcję w poniedziałek, a embrolog zadzwonił dopiero w następnym tygodniu we wtorek.
    Musi być dobrze 😁

    A więc jeżeli chodzi o mój przypadek to usłyszałam że nie jest łatwy. Hematolog stwierdził zespół antyfosfolipidowy i powiedział, że z tymi lekami które miałam ostatnio nie powinnam poronić. Zaproponował zmienić fraxiparine na neoparin (napisał że powinnam mieć refundowany ale nie sądzę że Kaczyński mi tak wypisze) oraz encorton 10mg od dnia transferu do 14 tygodnia. Mówił też o jakimś leku, którego używają głównie we Francji ale nie napisał mi o nim w podsumowaniu, a ja nie zapamiętałam nazwy. Ogólnie cudowny lekarz, kazał powtórzyć badania na krzepliwość po 12 tygodniach i napisać mu maila. Zasugerował też konsultacje z immunologiem dla pewności. Mam skierowanie na cito i uwaga dziewczyny najbliższy termin to 6 lipca 🤣 oczywiście prywatnie zapisała jestem na wtorek.

    Bardzo jestem zadowolona z konsultacji u Snarskiego, przeanalizował wyniki i postawił diagnozę. Reumatolog powiedział że nic mi nie jest i że: "nie wiem co pomóże w pani przypadku, chyba jedynie woda święcona".
    Zostawię to bez komentarza

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Embriolog sam zadzwoni do Ciebie więc przygotuj sobie pytania 😄 ja się nie przygotowałam i po zakończeniu rozmowy nagle miałam wiele pytań. Jak nie zadzwonią dziś sami to najlepiej pisać do lekarza. Ja miałam punkcję w poniedziałek, a embrolog zadzwonił dopiero w następnym tygodniu we wtorek.
    Musi być dobrze 😁

    A więc jeżeli chodzi o mój przypadek to usłyszałam że nie jest łatwy. Hematolog stwierdził zespół antyfosfolipidowy i powiedział, że z tymi lekami które miałam ostatnio nie powinnam poronić. Zaproponował zmienić fraxiparine na neoparin (napisał że powinnam mieć refundowany ale nie sądzę że Kaczyński mi tak wypisze) oraz encorton 10mg od dnia transferu do 14 tygodnia. Mówił też o jakimś leku, którego używają głównie we Francji ale nie napisał mi o nim w podsumowaniu, a ja nie zapamiętałam nazwy. Ogólnie cudowny lekarz, kazał powtórzyć badania na krzepliwość po 12 tygodniach i napisać mu maila. Zasugerował też konsultacje z immunologiem dla pewności. Mam skierowanie na cito i uwaga dziewczyny najbliższy termin to 6 lipca 🤣 oczywiście prywatnie zapisała jestem na wtorek.

    Bardzo jestem zadowolona z konsultacji u Snarskiego, przeanalizował wyniki i postawił diagnozę. Reumatolog powiedział że nic mi nie jest i że: "nie wiem co pomóże w pani przypadku, chyba jedynie woda święcona".
    Zostawię to bez komentarza

    O wow, to pojechał z tą wodą święconą :) Dzwonili własnie z kliniki i mamy zamrożonych 5 zarodków, więc mega zadowolona jestem :) Embriolog powiedział, że są dobrej jakości. Właśnie nie przygotowałam pytań a teraz mam już kilka, no ale nic. Jeszcze jest ta opcja zapisać się na konsultację z embriologiem, dobrze że za free, to jak zapisze sobie wszystkie pytania to będę gotowa na taką rozmowę :D
    To nawet i prywatnie szybko Ci się udało umówić do tego immunologa, ten reumatolog wydał ci jakąś rozpiskę z zaleceniami do transferu czy jak to wygląda?

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    O wow, to pojechał z tą wodą święconą :) Dzwonili własnie z kliniki i mamy zamrożonych 5 zarodków, więc mega zadowolona jestem :) Embriolog powiedział, że są dobrej jakości. Właśnie nie przygotowałam pytań a teraz mam już kilka, no ale nic. Jeszcze jest ta opcja zapisać się na konsultację z embriologiem, dobrze że za free, to jak zapisze sobie wszystkie pytania to będę gotowa na taką rozmowę :D
    To nawet i prywatnie szybko Ci się udało umówić do tego immunologa, ten reumatolog wydał ci jakąś rozpiskę z zaleceniami do transferu czy jak to wygląda?


    O tak, dobre wieści to to co lubię 😁 transfer w następnym cyklu? Podajcie jeden czy 2 zarodki?
    Reumatolog mnie olal powiedział że nie trzeba żadnego leczenia, hematolog natomiast wysłał mi na maila takie jakby podsumowanie wizyty i dalsze zalecenia.
    Na wizytę u immunologa udało mi się zapisać z wyjątkowym szczęściem, parę razy dziennie odwiedzałam stronę luxmedu i zwolnił się jeden jedyny termin. Mam nadzieję że nie wynajdzie już nic nowego, tylko potwierdzi diagnozę i lecimy dalej z transferem ☺️

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Embriolog sam zadzwoni do Ciebie więc przygotuj sobie pytania 😄 ja się nie przygotowałam i po zakończeniu rozmowy nagle miałam wiele pytań. Jak nie zadzwonią dziś sami to najlepiej pisać do lekarza. Ja miałam punkcję w poniedziałek, a embrolog zadzwonił dopiero w następnym tygodniu we wtorek.
    Musi być dobrze 😁

    A więc jeżeli chodzi o mój przypadek to usłyszałam że nie jest łatwy. Hematolog stwierdził zespół antyfosfolipidowy i powiedział, że z tymi lekami które miałam ostatnio nie powinnam poronić. Zaproponował zmienić fraxiparine na neoparin (napisał że powinnam mieć refundowany ale nie sądzę że Kaczyński mi tak wypisze) oraz encorton 10mg od dnia transferu do 14 tygodnia. Mówił też o jakimś leku, którego używają głównie we Francji ale nie napisał mi o nim w podsumowaniu, a ja nie zapamiętałam nazwy. Ogólnie cudowny lekarz, kazał powtórzyć badania na krzepliwość po 12 tygodniach i napisać mu maila. Zasugerował też konsultacje z immunologiem dla pewności. Mam skierowanie na cito i uwaga dziewczyny najbliższy termin to 6 lipca 🤣 oczywiście prywatnie zapisała jestem na wtorek.

    Bardzo jestem zadowolona z konsultacji u Snarskiego, przeanalizował wyniki i postawił diagnozę. Reumatolog powiedział że nic mi nie jest i że: "nie wiem co pomóże w pani przypadku, chyba jedynie woda święcona".
    Zostawię to bez komentarza
    Ciesze się, że jesteś zadowolona z porady u dr Snarskiego.
    Szczerze to czemu ma Ci nie wypisać skoro masz takie zalecenie od hematologa. Ale ten neoprin masz już refundowany od samego transferu mieć czy dopiero od pozytywnej bety?

    Ej Wy się nie śmiejcie z tej święconej wody bo ja jak dostałam plamienia na początku ciąży i trafiłam do szpitala to po powrocie do domu mój mąż smarował mi brzuch wodą święconą z Częstochowy do samego końca ciąży :p

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Ciesze się, że jesteś zadowolona z porady u dr Snarskiego.
    Szczerze to czemu ma Ci nie wypisać skoro masz takie zalecenie od hematologa. Ale ten neoprin masz już refundowany od samego transferu mieć czy dopiero od pozytywnej bety?

    Ej Wy się nie śmiejcie z tej święconej wody bo ja jak dostałam plamienia na początku ciąży i trafiłam do szpitala to po powrocie do domu mój mąż smarował mi brzuch wodą święconą z Częstochowy do samego końca ciąży :p

    Jak się uda to sama pojadę do Częstochowy po wodę święcona do wcierania ☺️
    Wydaje mi się że refundacja ma być w ciąży tylko, chociaż lek mam brać od 1 dc. Napisane mam że jestem pacjentką z trombofilią i mam stosować neoparin. Dr napisał dokładnie tak: lek refundowany: profilaktyka i leczenie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej u kobiet w ciąży- zespół antyfosfolipidowy- diagnostyka.
    Więc chyba od potwierdzonej ciąży. I tak w sumie dobrze, bo niby w ciąży są darmowe ale właśnie musi bym wskazanie

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    O tak, dobre wieści to to co lubię 😁 transfer w następnym cyklu? Podajcie jeden czy 2 zarodki?
    Reumatolog mnie olal powiedział że nie trzeba żadnego leczenia, hematolog natomiast wysłał mi na maila takie jakby podsumowanie wizyty i dalsze zalecenia.
    Na wizytę u immunologa udało mi się zapisać z wyjątkowym szczęściem, parę razy dziennie odwiedzałam stronę luxmedu i zwolnił się jeden jedyny termin. Mam nadzieję że nie wynajdzie już nic nowego, tylko potwierdzi diagnozę i lecimy dalej z transferem ☺️

    tak, w następnym cyklu podchodzimy :D Myślę, że immunolog potwierdzi diagnozę i też będziesz mogła lecieć z tematem :) Też zrozumiałam z tego opisu, że lek refundowany dla pacjentki w ciąży.

    Emka29 najważniejsze, że ta woda pomogła, moze tez bede smarowac po transferze :D

    agaguska lubi tę wiadomość

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    tak, w następnym cyklu podchodzimy :D Myślę, że immunolog potwierdzi diagnozę i też będziesz mogła lecieć z tematem :) Też zrozumiałam z tego opisu, że lek refundowany dla pacjentki w ciąży.

    Emka29 najważniejsze, że ta woda pomogła, moze tez bede smarowac po transferze :D
    Spróbować nie zaszkodzi 😉 a może pomoże😁.
    Jeszcze mam na następny transfer 🙂

    agaguska to masz od potwierdzonej ciąży refundacje. Dobrze, że teraz dla kobiet w ciąży jest darmowy progesteron i heparyna bo można pójść z torbami 😒.
    Ja miałam za darmo dopiero trzy ostatnie opakowania clexanu. Ale przy refundacji to i 36 za opakowanie lepiej wygląda na rachunku niż 112 zł 🤔.

    To teraz dziewczyny ✊✊✊ za Wasze transfery, wizyty a potem już za pozytywne bety i sukcesywne smarowanie się wodą święconą 😆

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizytę, zobaczymy czy dr zgodzi się na to leczenie i czy podchodzę do transferu w nowym cyklu czy w jeszcze następnym. Obym nie dostała @ do tego czasu bo znowu ma być cykl sztuczny 😂

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    We wtorek mam wizytę, zobaczymy czy dr zgodzi się na to leczenie i czy podchodzę do transferu w nowym cyklu czy w jeszcze następnym. Obym nie dostała @ do tego czasu bo znowu ma być cykl sztuczny 😂
    Daj znać po wizycie :D To trzymam kciuki, żeby miesiączka w tym mscu dała sobie na wstrzymanie :D
    Emka, nie dziękuję :) Na razie czekam na miesiączkę i będziemy startować z przygotowaniem, u mnie też w planie cykl sztuczny :)

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • Asinek Przyjaciółka
    Postów: 79 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może doradzicie. Planuje zmienić lekarza prowadzącego (obecnie prowadzi mnie dr. K.) . Jestem po pierwszej wizycie u Paśnika , teraz w maju będzie druga wizyta z zaleceniami - planuje w czerwcu transferowac ostatni zarodek. Może wiecie kto z invimedu w miarę przychylnie patrzy na polceniea docenta?

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asinek wrote:
    Dziewczyny może doradzicie. Planuje zmienić lekarza prowadzącego (obecnie prowadzi mnie dr. K.) . Jestem po pierwszej wizycie u Paśnika , teraz w maju będzie druga wizyta z zaleceniami - planuje w czerwcu transferowac ostatni zarodek. Może wiecie kto z invimedu w miarę przychylnie patrzy na polceniea docenta?
    Z tego co wiem to Ziółkowska, Rawski i Dworniak.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asinek wrote:
    Dziewczyny może doradzicie. Planuje zmienić lekarza prowadzącego (obecnie prowadzi mnie dr. K.) . Jestem po pierwszej wizycie u Paśnika , teraz w maju będzie druga wizyta z zaleceniami - planuje w czerwcu transferowac ostatni zarodek. Może wiecie kto z invimedu w miarę przychylnie patrzy na polceniea docenta?

    Też słyszałam, że Dworniak i Ziółkowska są ok z immunologią. Nie wiem jak reszta, bo ja w sumie nic nie badałam z tego obszaru.
    Emka, daj znać po wizycie jak sytuacja u Ciebie :)

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • Asinek Przyjaciółka
    Postów: 79 99

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczny za odpowiedź. Będę starała się zapisać do Ziółkowskiej :) Powodzenia życzę wszystkim i duże kciuki :) !

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Też słyszałam, że Dworniak i Ziółkowska są ok z immunologią. Nie wiem jak reszta, bo ja w sumie nic nie badałam z tego obszaru.
    Emka, daj znać po wizycie jak sytuacja u Ciebie :)
    U mnie do wizyty to jeszcze bardzo długa droga. Pierw musimy uskladac na całą procedurę z komórką dawczyni 22 tyś. Jeszcze czekam na odpowiedź od Pasnika to też się jeszcze naczekam.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    U mnie do wizyty to jeszcze bardzo długa droga. Pierw musimy uskladac na całą procedurę z komórką dawczyni 22 tyś. Jeszcze czekam na odpowiedź od Pasnika to też się jeszcze naczekam.

    Nie wiem jak się zapisujesz do niego, bo pomimo tego, że się czasem zwolni jakiś termin staje się on zajęty z prędkością światła 😂 chyba, że najgorsza pierwsza wizyta a później to już tylko kontakt mailowy.

    Byłam dziś w klinice i bardzo się zawiodłam na swoim lekarzu. Powiedział, że nie zamieni mi fraxiparine na neoparin bo to jest to samo (więc teoretycznie w czym problem?) oraz nie przepisze mi encortonu. Totalnie olał zalecenia od hematologa i kazał podchodzić do kolejnego transferu, od jutra brać leki i za tydzień na podgląd endometrium...
    Wieczorem byłam również u immunologa, który utwierdził mnie w przekonaniu iż transfer w tym cyklu nie jest dobrym pomysłem szczególnie bez tych leków. Mam zrobić jeszcze dodatkowe badania i zgłosić się powtórnie na wizytę

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Nie wiem jak się zapisujesz do niego, bo pomimo tego, że się czasem zwolni jakiś termin staje się on zajęty z prędkością światła 😂 chyba, że najgorsza pierwsza wizyta a później to już tylko kontakt mailowy.

    Byłam dziś w klinice i bardzo się zawiodłam na swoim lekarzu. Powiedział, że nie zamieni mi fraxiparine na neoparin bo to jest to samo (więc teoretycznie w czym problem?) oraz nie przepisze mi encortonu. Totalnie olał zalecenia od hematologa i kazał podchodzić do kolejnego transferu, od jutra brać leki i za tydzień na podgląd endometrium...
    Wieczorem byłam również u immunologa, który utwierdził mnie w przekonaniu iż transfer w tym cyklu nie jest dobrym pomysłem szczególnie bez tych leków. Mam zrobić jeszcze dodatkowe badania i zgłosić się powtórnie na wizytę
    Moja ostatnia wizyta u Pasnika była chyba na początku 2018 roku. Teraz tylko przez maila wszystko. Ale to prawda zapisać się teraz do niego graniczy z cudem😉.

    Jesteś pacjentka dr Kaczyńskiego dobrze pamiętam? Pani Luiza z kliniki mi mówiła jak zmieniałam lekarza, że Kaczyński nie uznaje innego leczenia niż jego.
    Szczerze ja bym zmieniła lekarza jak ten nie chce się zgodzić na te dodatkowe zalecenia. Dr Ziółkowska naprawdę jest spoko babeczka i u niej nie ma problemu z dodatkowymi zaleceniami 😀. Tylko nie wiem jak teraz klinika w dobie covida na zalecenia Pasnika🤔.
    Ja zawsze po poronieniu miałam zalecane odczekać 3 miesiące do następnego transferu.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ