X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Warszawa-opinie o invimed
Odpowiedz

Warszawa-opinie o invimed

Oceń ten wątek:
  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 16 marca 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BBnowa wrote:
    Transfer lajcik, po tak dobrych wiadomościach od lekarza to mogli by mnie tam ma żywca kroić a ja bym tylko pod nosem się uśmiechała 🙈
    Jako weteranka mam sposób żeby zacząć pić wodę jak wchodzę do gabinetu a nie 40-30 min przed, pęcherz szybko się napełnia a ja nie mam stresu że zaraz obsikam wszystkich dookoła w trakcie zabiegu😜
    Lekarz kazał testować 13.09 ale chyba ciężko mi będzie do wtorku czekać i ten jeden dzień wcześniej pójdę 🤭
    Nie mogę się na niczym skupić, a w nocy nie mogłam spać miałam pobolewanie w brzuchu i "zespół nie spokojnych nóg" - to będą najdłuższe 2 tygodnie...

    Jakie miałaś leki i ile ich po transferze bo aż nie mogę uwierzyć przestało bić? Czy było słuchanie tętna?

  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Ja miałam u dr Kaczyńskiego, ale dr Ziółkowską też dziewczyny polecały, więc chyba jest ok

    Jaką stymulacje miałaś u Kaczyńskiego?

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, jakiego lekarza z Invimedu możecie polecić na ten moment? Pytanie też czy robił ktoś tutaj procedurę z KD? Miałabym kilka pytań.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • wiolla Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o kd to na stronce ich jest to nieźle rozpisane. Mają gwarancję więc to duży plus :) A wy 2 raz będziecie podchodzić do procedury [po stopce i fotce wnioskuje]? :) Ja śledzę na bieżąco grupy na fb i tam ostatnio dr Pietrzyk ma, że tak powiem "wzięcie" :) Ja nie korzystałam

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    Przygotowujemy się do in vitro!

    U męża zdiagnozowana azoospermia.

    Invimed dr D.
    31.01 badanie Kariotypów -ok

    marzec 2022 stymulacja do in vitro
    6.04 planowana punkcją
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 5 lipca 2023, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiolla wrote:
    Jeżeli chodzi o kd to na stronce ich jest to nieźle rozpisane. Mają gwarancję więc to duży plus :) A wy 2 raz będziecie podchodzić do procedury [po stopce i fotce wnioskuje]? :) Ja śledzę na bieżąco grupy na fb i tam ostatnio dr Pietrzyk ma, że tak powiem "wzięcie" :) Ja nie korzystałam

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. My tak naprawdę nie wiemy jeszcze gdzie pójdziemy ale chcemy ruszyć z tematem KD.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
‹‹ 22 23 24 25 26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ