X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć to Klimuszko, ale głowy za to nie dam :D

    jeju lubi tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Na drugąfazę cyklu jest taka mieszanka:
    Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu(wzmacniające prod. progesteronu):

    przywrotnik 40g
    pokrzywa 40g
    krwawnik 40g
    Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 szklanki dziennie (można na zapas w termosie) ".


    Oryginalny Sroka to:

    ebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
    macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
    pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
    dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
    ruta {Herba Rutae} 20gr
    nagietek {Calendulae flos} 20gr
    nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
    Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
    Pić szklankę odwaru przed snem.
    mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :
    1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub
    2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem)


    (sprawdziłąm oryginalnosć ten mieszanki w "Poradniku ziołowym" o.Sroki)
    Aa czyli tez moje z allegro sa ok bo tam wlasnie jest ten sklad :-). Dzieki :-)
    Myslicie ze picie tych ziolek caly cykl moze zle wplywac na ewentualne zaplodnienie?
    Ja gdzies jeszcze wyczytalam ze maz tez moze je pic. Cco myslicie? Na co to moze wlywac?

    jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dzień dobry:)
    a ja nadal popijam sobie Sroczkę i łykam donga:) czuję się dobrze:) mogłabym nawet dawkę zwiększyć ale nie będę ryzykowała:)

    Werka fajnie że jesteś:) po ilu dniach powinnam zmniejszyć dawkę donga?? teraz łykam 2x1:) dziś w sumie 4 dzień łykania.


    a te zioła Sroki to tak co do minuty trzeba wypić pół godziny przed spaniem?
    często mam na nie ochotę wieczorem, nie koniecznie tuż przed spaniem....

    Kochana ja wiem tylko o tym aby pic przed spaniem(czy.wieczorkiem) a 30 min parzyć

    jeju lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Aniu 1986 jak długo wychodziły Ci pozytywne testy z moczu po poronieniu?
    ponad 30 dni kochana tylko taka bladziocha juz

    jeju lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Aa czyli tez moje z allegro sa ok bo tam wlasnie jest ten sklad :-). Dzieki :-)
    Myslicie ze picie tych ziolek caly cykl moze zle wplywac na ewentualne zaplodnienie?
    Ja gdzies jeszcze wyczytalam ze maz tez moze je pic. Cco myslicie? Na co to moze wlywac?
    Witam nowa kolezanke!
    ja jestem na zioka nr 3
    w poprzednim cyklu pilam tez ale ta nieoryginalna mieszanke i tylko do owulacji.
    W tym cyklu juz z orginalnym składem, poszperałam po necie(a uwierz mi ze niezle go przekopałam aby zasięgnąć opinii) i najlepsze efekty(w postaci ciazy) daje jak sie pije caly cykl,(rzadko ktora pije do owulki) i tak teraz zamierzam ,moj maz tez pije maja polepszyc i podsilic pleminiki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 17:17

    jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff poodpisywałam, teraz sie przywitam:)
    Dzien dobry moje Czarownice1734882fhp06t6447.gif

    aga.just, jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Witam nowa kolezanke!
    ja jestem na zioka nr 3
    w poprzednim cyklu pilam tez ale ta nieoryginalna mieszanke i tylko do owulacji.
    W tym cyklu juz z orginalnym składem, poszperałam po necie(a uwierz mi ze niezle go przekopałam aby zasięgnąć opinii) i najlepsze efekty(w postaci ciazy) daje jak sie pije caly cykl,(rzadko ktora pije do owulki) i tak teraz zamierzam ,moj maz tez pije maja polepszyc i podsilic pleminiki
    O to u nas tez sie przyda polepszenie plemnikow.
    W takim razie tez bede pila caly cykl, w sobote mam wizyte u gina, to bedzie moj 11 dc, moze zobaczy czy bedzie owulacja...

    jeju lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze troche info o ziolkach o sroki nr.3
    Mieszanka nr 3 - zioła ojca Grzegorza - na owulację.


    Mieszanka przeznaczona jest dla pań mających problemy z płodnością o różnym podłożu, między innymi wywołaną niedoczynnością ciałka żółtego, brakiem owulacji, krótką fazą poowulacyjną, zbyt wysokim poziomem prolaktyny.
    Zioła te leczą również niedoczynność tarczycy, brak równowagi hormonalnej, nieregularne miesiączkowanie, zaburzenie emocjonalne przed miesiączka i w czasie menopauzy .

    Przepis na napar z tej mieszanki ziół jest bardzo prosty, w tym jego dodatkowy geniusz, i nie ma potrzeby go po swojemu udoskonalać.
    W swoich poradnikach ojciec Sroka pisze, żeby łyżeczkę tych ziół sypać na szklankę wrzątku, przykryć i po pół godzinie przecedzić , wypić powoli, nie duszkiem, koniecznie przed snem - wieczorem, kiedy organizm w sposób najbardziej efektywny można stymulować w kwestiach hormonalnych.
    Z obserwacji wielu z nas wynika, że najlepiej sprawdza się picie tych ziół od początku cyklu- czyli od pierwszego dnia miesiączki.

    W necie można spotkać wiele wypowiedzi osób, które stosując regularnie zioła, doczekały się nie tylko wyregulowania hormonalnego "bałaganu" w organizmie - ale i upragnionego dziecka.

    weronika86, KisSzilva lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Witam nowa kolezanke!
    ja jestem na zioka nr 3
    w poprzednim cyklu pilam tez ale ta nieoryginalna mieszanke i tylko do owulacji.
    W tym cyklu juz z orginalnym składem, poszperałam po necie(a uwierz mi ze niezle go przekopałam aby zasięgnąć opinii) i najlepsze efekty(w postaci ciazy) daje jak sie pije caly cykl,(rzadko ktora pije do owulki) i tak teraz zamierzam ,moj maz tez pije maja polepszyc i podsilic pleminiki


    a one maja w składzie dziurawiec a ja czytalam ze mezczyźni nie powinni pic dziurawca

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````
    Dziurawiec zwyczajny - w dużych ilościach niekorzystnie wpływa na genetyczny skład plemników.
    Jeżówka purpurowa - może zmienić główkę plemników, co uniemożliwi im wniknięcie do komórki jajowej.
    ``````````````````````

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    a one maja w składzie dziurawiec a ja czytalam ze mezczyźni nie powinni pic dziurawca
    Kochana jakby pil sam dziurawiec, a tu w tej mieszance sa naprawdę śladowe ilości, sam o. sroka zaleca picie razem z partnerem

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana jakby pil sam dziurawiec, a tu w tej mieszance sa naprawdę śladowe ilości, sam o. sroka zaleca picie razem z partnerem


    aha :)

    czy te co znalazlam czymś sie roznią?

    http://allegro.pl/ciaza-hormony-na-1-i-2-faze-cyklu-200-gr-200sroki-i4020696689.html


    http://allegro.pl/show_item.php?item=4020696697


    podrzućcie jakiś dobry link z allegro gdzie kupowałyście

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to są te same co ja mam:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4020696697 (ten sam skład)
    ale ja kupowalam osobno w zielarskim i sama mieszałam bo jakos tym z allegro nie ufam(taki moj widzimis, ze wole wiedziec co tak naprawde pije ;P) ale z tego linku duzo kupywało lasek a wiec chyba sprawdzone)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 18:49

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania tą czarownicę to do pierwszego postu trzeba :D :D :D

    jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ania tą czarownicę to do pierwszego postu trzeba :D :D :D
    hhehe to trzeba Jeju zaatakować aby wstawiła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cos tu do naszej Apteki czarownic, kiedys załozyłam watek i jest tam pare dobrych info, widziałam ze Aga sie apteka zajmuje a wiec mozesz cos przekopiować;)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ziola-tabletki-wspomagajace-zajscie-w-ciaze,1520.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 21:00

    aga.just, jeju lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działam :)

    jeju lubi tę wiadomość

  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, poczytałam troszkę i tak sobie przypomniałam, że jak już tak pije ten przywrotnik (sam tylko jeden i raz pierwszy od 26 dni) i popatrzyłam na swój wykresik, to stwierdzam, że przed i w czasie owulki miałam kilka KILKA dni z płodnym śluzem :)

    zwykle był to jeden dzień, śluz gęsty i taki hmmm gęsty
    a w tym cyklu ..... noooo miodzio :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo....jest tu jeszcze ktoś?

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie jeszcze czytam

    jeju lubi tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ