X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja -Rak, a ukochany - Blizniak. Burza charakterow.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Wercia widzialas co u mnie sie dzieje jaka niska tempka nigdy takiej nie miałam , spadała tylko na owulacje(w dzien owulacji)
    jaki masz sluz i szyjke?moze bedzie bardzo wczesna owulka?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Ja -Rak, a ukochany - Blizniak. Burza charakterow.
    oj blizniak...moja tesciowa jest blizniak i moj synek rowniez- niezle pogrzane charakterki :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    mam 4 dzień plamienia- tym razem bardzo mocne, prawie jak okres. przestaję pić ziółka. mi to raczej zaszkodziło niż pomoglo. spodziewałam się płodnego śluzu a nie krwi! no cóż, widocznie nie jest mi to pisane aby szybko cieszyć się z II kresek.:(
    asioczek masz wdomu jakis test ciazowy? nie masz tempki na wykresie, wieczczy wogole ci spadla przy krwawieniu? nie slyszalam zeby ziola tak na kogos podzialaly tym bardziej te do picia,one sa dosyc slabe. zrob test.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARACZKO obiecuję poprawę, nie gniewaj się na mnie 0vishenka_33.gif
    A jak mi się znów pomyli to wiesz - 0bicz.gif

    Salfazin - mój też się źle czuł. Ale na szczęście już je i jest ok. A miał mdłości, zawroty głowy itp. Może zmniejsz mu dawkę na początek?

    U mnie też dziwne uczucie, że zaraz @ przyjdzie... Dziwne to. Ale na szczęście nie mam czasu AŻ tak tego analizować hahah

    ROBOTKA pcos? Kurcze skąd Ci to wyczarowali? To dignoza tego nowego gina? Robił Ci usg?

    IWCIA buhahahah :D Dobre te babcie :D

    JEJU mniejsze plamienia? Może może może :D :D :D :D


    WERKA dawaj jutro znać co u naszej Staraczki :)
    Ja Byk, małżol Koziorożec

    LITHE i widzisz? Dobrze, że nie cudowałaś z castangusem :) Kochana czemu niska? Bo widocznie już miałaś b. unormowaną laktację. Ile Twoja mała miała jak odstawiłaś ją od cyca?
    Ja skończyłam w sierpiu, karmiłam 2 lata i prolaktyna ok. Ba - nawet mleko miałam i prl idealna :)
    Niskia prl niczemu nie przeszkadza. No stres :)Szałwia b. odniża. Wiele dziewczyn tak hamowało laktację. Plus wit b6. Bierzesz?
    aaaa i bromka Ci od JEJU już nie oddam :P
    Dlaczego poprzedni cykl był ksiązkowy? Ano bo prl masz ok i nie zaburza Ci owulki :)


    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byk, mój R. bliźniak

    Zwariuje, tak mnie coś kuje po prawej stronie... wyrostka nie ma, więc odpada. Przy chodzeniu, przy <3, po <3... masakra! Jak leżę to jest super i nie boli. A wiecie co jest najbardziej przerażające? Że ostatni raz tak miałam jak wyszły mi 2 kreski, a 2 tyg później dostałam krwawienia :(:(:( Szyjka wysoko, chyba otwarta... śluzu mnóstwo, leje się wręcz ze mnie... Zwariuję!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    jaki masz sluz i szyjke?moze bedzie bardzo wczesna owulka?
    ja szyjki nie dosiegam :P dlatego sie w sprawdzanie nie bawie, a sluz dzis jakiegos gluta bialego rosciagliwego wyciaglam ale tylko raz sie pokazal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    Ja byk, mój R. bliźniak

    Zwariuje, tak mnie coś kuje po prawej stronie... wyrostka nie ma, więc odpada. Przy chodzeniu, przy <3, po <3... masakra! Jak leżę to jest super i nie boli. A wiecie co jest najbardziej przerażające? Że ostatni raz tak miałam jak wyszły mi 2 kreski, a 2 tyg później dostałam krwawienia :(:(:( Szyjka wysoko, chyba otwarta... śluzu mnóstwo, leje się wręcz ze mnie... Zwariuję!
    kochana moim zdaniem masz owulke ja tak mam tylko mnie strasznie boli i kluje;)

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tu jeszcze jest?

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byk a mój ukochany rak :-) Syn koziorożec :-) Między mna a synem ciągle iskrzy. Na W. pokrzykuje czasem ale on normalnie stoicki spokój :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny mam czujke ze z numerkiem dzisiaj o 11 idelanie trafilismy :D tempka o 17.00 byla 36.8 a teraz 38.1! mam nadzieje, ze sie nie mysle, ale dzisiaj pochodze sobie zadowolona :)
    Ja pierd...jak Ty obrazowo to opisujesz wszystko :-) Leję jak czytam ile podejść robiłaś ale jak Twój pykacz zdolny non stop, to możesz owulke mieć cały miesiąc hahahahah


    Może może.....Aga myślę, że chyba koniec ale po nocy się okaże....juz minimalnie i jasno pomarańczowo....

    sara_nar lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka właśnię temperaturę miałam mierzyć teraz po @ Siedzę 3h z wkładką i susza. Masakra jakaś z tą moją @. Może dla pewności test zrobię, chociaż na bank w ciąży nie jestem.
    Super, że udało wam się wstrzelić, tylko teraz prawie dwa tyg czekania na @ czy przyjdzie czy nie.
    My z mężem to tak: nazwisko końcówki .....ewicz. Ojcowie Mirkowie (alkoholicy) babcie Sabiny, grupa krwi B Rh - , znak zodiaku taki sam Panny. Ale charaktery odmienne całkowicie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 23:13

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja-bliźniak i mąż bliźniak, mamy urodziny dzień po dniu ;)

    sara_nar, jeju lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka widzę wykres dobrze się zapowiada :)
    Zmykam spać, tak na dobranoc `mówisz masz` ;) http://www.po-mesku.com/14150/kochanie_mam_dzis_ochote_na_seks.html

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 30 marca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello test negatyw, tempka ostro w dol - brak zludzen czekam na @ .... nie wiem czy brac lutke bo to i tak chyba bezsensu ;/

    jestem tylko na chwilke
    WERONIKA jak mozesz napisz mi prosze SMS czy masz owulke czy nie ! my zaraz idziemy z psem do lasu a potem do drugiego miasta na hamburgery <3 :D papapa milej niedzieli !

    sara_nar, weronika86 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 30 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do znakow zodiaku ja skorpion a moj malz blizniak :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 30 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka chyba i ja wyciągnę M. na spacer do lasu, na chamburgery niestety kasiory nie mamy, ale za to na obiad rosół i kurczaka mamy ;)
    Od słów "jestem tylko na chwilę" - lubię !, bo pierwszej części o teście nie lubię i mi się nie podoba.... no kurdę, z tym testem Twoim, zdaje się dziś nie prima aprilis.
    Zmykam bo mąż ględzi mi, że jak tak można tyle czasu przed komputerem siedzieć i tylko słyszę "Jezus, Maria" i "żeby to pudełko się zepsuło" więc wolę nie ryzykować :)
    Słońca i ciepełka na niedzielę życzę ;*

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 30 marca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przedpołudniowo :) zapraszam na kawkę :D

    weronika86, sara_nar, jeju lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dupa ;D hahaha a ciul w to wszystko wbijam :D nie bede sie przejmowac, od 40dc biore lutke na wywolanie. Moja szyjka sie splaszczyla!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się spłaszczyła to może mięknie i idzie w górę na owulkę?
    Amnie cycki bolą i swędzą i są wielkie, ale nie mam pewności, że to nie autowkręcanie.

    FITop1.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ