X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam o psach, w sensie o shih tzu konkretnie. Jutro jedziemy z moim R. oglądać szczeniaki :D

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo to super ! :) uwielbiam psiaki :P

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, ale to byłby mój pierwszy pies.. kiedyś dostałam szczeniaka, ale ojciec go oddał na wieś po 3-4 miesiącach... Czytam jak dobrze wychować szczeniaka haha Zawsze to jakiś wstep do bycia mamą ;P

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania no z pewnoscia wstep.
    gdybyśmy my nie mieli naszej niuni to ja nie wiem... mam przynajmniej na kogo przelewac swoja milosc :) slodziak mój tyci pici haha :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie bardziej wieksze psy podobaja, moim zdaniem sa bardziej stabilne..te maluszki to wredne istotki :D

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj znajomy ma te rase i wredny jak nie wiem co, trzeba go dobrze wychowac za szczeniaka bo pozniej potrafi byc bardzo dominacyjny...maly penis- duze ego :D jak u naszych samcow...dobrze ze moj jest obdarzony bo z zza duzym ego bym pogonila :) hahahha Moj pies wchodzi na suczke od rana a ta bieda broni sie jak moze...jego fiut jest jak ona cala :D hahaha

    staraczka24, ~Ania~ lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Mi sie bardziej wieksze psy podobaja, moim zdaniem sa bardziej stabilne..te maluszki to wredne istotki :D
    wredne to mało powiedziane hehe :D

    nasza kalaputra mala smierdzaca robi wszystko po zlosci ! wczoraj nawet ziemniaka wyjela z worka bo maz zapomnial schować i cala pościel w ziemniakach haha miała szczęście ze narzuta lezala na lozku ;-) za to nei zapomniala mi obgrysc wkładki z butow i pogrysc klamerek :P hahaha ale i tak ja kocham :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Moj znajomy ma te rase i wredny jak nie wiem co, trzeba go dobrze wychowac za szczeniaka bo pozniej potrafi byc bardzo dominacyjny...maly penis- duze ego :D jak u naszych samcow...dobrze ze moj jest obdarzony bo z zza duzym ego bym pogonila :) hahahha Moj pies wchodzi na suczke od rana a ta bieda broni sie jak moze...jego fiut jest jak ona cala :D hahaha
    hahahahahaha a macie parke ? z sucz wysterylizowana ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra laski spadam bo zaraz koncze prace, będę kolo 13 pewnie. pa :*

    ~Ania~ lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka...amstaff samiec wazy 36kg, ma 2 lata i 3 miesiace, suczka maly irish stafford ma poltora roku. Dziabnela go w leb az krew poleciala :D tak sie wkurwia na niego ze az jej piana z pyska leci a ten sobie nic nie robi tylko sie na nia laduje :) a jak jak cipke powacha to sie slini caly i szczeka zebami :) hahahah idota :)

    staraczka24, sara_nar lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest wsyterylozowana...moj jak ma suczke to nie ucieka z domu a ona jak ma samca to nie kapie jej wszedzie i nie roznosi zapachu daleko.

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Parka...amstaff samiec wazy 36kg, ma 2 lata i 3 miesiace, suczka maly irish stafford ma poltora roku. Dziabnela go w leb az krew poleciala :D tak sie wkurwia na niego ze az jej piana z pyska leci a ten sobie nic nie robi tylko sie na nia laduje :) a jak jak cipke powacha to sie slini caly i szczeka zebami :) hahahah idota :)
    hahaha

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zreszta ja jestem zdania, ze nie chcialabym byc przez kogos wysterylizowana, chcialabym zeby miala szczeniaki chociaz raz.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka to ten samiec amstaff to jak twój maz hahahahaha " cipe czuje" hahahaha " wera choć powąchaj lkutasa czy musze si ewykapac przed zapłodnieniem" jhahahahahahhaha ! wczoraj mojemu opowiedziałam o skrzypiących drzwiach - jebnal xD

    weronika86, ~Ania~ lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyglada jak debil, oczy mu sie robia czarne, nieobecne...sluchaj jak szczeka zebami i slina leci na dywan! masakra :) CIPE CZUJE nawet pies :D

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    werka to ten samiec amstaff to jak twój maz hahahahaha " cipe czuje" hahahaha " wera choć powąchaj lkutasa czy musze si ewykapac przed zapłodnieniem" jhahahahahahhaha ! wczoraj mojemu opowiedziałam o skrzypiących drzwiach - jebnal xD
    hahah o tym samym pomyslalam :) masakra, my sie jakos telepatycznie laczymy chya :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj juz wyzdrowial bo spi i namiot mu sie robi hahahahahah nie moge z niego :) PSYIU OBUDZ SIE- SIUSIU CI SIE CHCE :)

    ~Ania~, sara_nar, staraczka24 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samica wazy tylko 12 kg...to u nas troche na odwot bo ja prawie 80 a moj 60 :) hahaha

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawi mnie czy jakbysmy wzieli sluz czy by mnie przeniosl przez prog :) chyba ja jego bym musiala hahahahah

    ~Ania~, staraczka24 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatki! hahaha

    My będziemy uczyć szczeniaka zasad hahaha pewnie nas zdominuje bo to takie maleństwo bla bla ;) jeszcze kilka dni temu mój Rob niechętnie o tym myślał, a własnie dzwonił, że może jednak suczkę [po co dwie suki w domu? :P)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ