X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara hihihihihi wiesz ze ja jak dziś weszłam i zobaczyłam "suczki" to tez o tym pomyslalam a potem olśnienie haha przecież ona o psiakach pisala :D

    mówisz ze twój cie nazwal suczka ? no no ! opowiadaj jak i kiedy to było :D uwielbiam takie opowieści haha

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    To niestety nieprawda i jest właśnie zupełnie na odwrót! Jestem technikiem weterynarii i tak, zanim poszłam do szkoły, miałam wszystkie psy niesterylizowane, tak po szkole wszystkie poszły pod nóż i po 1. Nie mam kłopotu z krwią na pościeli, ubraniach, etc., po 2. Bardzo się zmieniły (na lepsze) - są teraz bardziej przywiązane do siebie ma wzajem i nas (mamy 4 suki), a po 3. To właśnie sterylizowane psy i suki rzadziej chorują na raka i na dodatek żyją dłużej.

    Sterylizacja jest naprawdę potrzebna i warto ją robić. Ja z moimi psami jestem bardzo zżyta i chciałabym, by żyły jak najdłużej.
    Moje też sterylizowane, ale dlatego że adoptowane były i przed adopcją już miały zrobione zabiegi.
    Jak miałam suńkę to wygodne było, mimo, że po zabiegu coś tam jej zostało i raz na rok/dwa trochę ciekła.
    A w przypadku psa to trudno powiedzieć, mój jest takim spokojnym cielakiem że trudno powiedzieć czy to mu jakąś różnicę robi. Suczki do nie interesują, natomiast probuje dominować inne psy wskakując na nie :)
    Na początek też polecam suczkę, sa moim zdaniem grzeczniejsze, i takie bardzie wdzięczne, przytulaśne.
    Natomiast nie lubię małych psów za bardzo, miałam w życiu owczarki niemieckie, setery, teraz mam goldena - z charakteru super jest, najlepszy z psów jakie miałam, ale kłaczy strasznie. Labradora polecam :)

    staraczka24, sara_nar lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    ...Labradora polecam :)
    marzy mi się ! :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy owczarek niemiecką, długowłosą, śliczna, mądra acz szalona ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Gala taka Labradorowa była, normalnie bym chciała żeby się odnalazła, już ponad miesiąc jej nie ma. Pewnie już o nas zapomniała.
    staraczka, ja to typ bardziej chłopiary, dżinsy, bluza dresowa, `najki` na nogi. Więc jak mój M. zbaczy mnie w obcisłej kiecce to już mu drut wystaje :P
    Stroiłam się przed weselem kuzynki, bo kupiłam sobie kieckę do tego założyłam pończochy, obcasy i jak mnie M. dorwał. Powiedział, że piękna ze mnie kobieta, ale jak się seksownie ubiorę, to niezła ze mnie suczka.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe :P ja tez na codzien lubie dżinsy, bluza adidasy i siema :D
    spodniczki nie dla mnie haha :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Lithie.

    Jak często piłas liscie szałwi lub herbatę szałwiową na zbicie prolaktyny? I czy to była 1 ts, czy 2?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołaczam do Was Laski: dzinsy / nawet spodnie dresowe joggersy i bluza to najwygodniejszy strój, ale spódniczka równiez nie pogardze.

    staraczka24, sara_nar lubią tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ewentualnie latem nosze sukienki :D a tak to spodnie

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka Ty to powoli zacznij o teście albo becie myśleć :)

    sara_nar, weronika86 lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie bardzo żeby spódniczkę założyć, ale tuniki lubię +legginsy, ewentualnie jak mam opalone nogi to bez legginsów, ale wtedy zawsze mam wrażenie, że jak się schylę, to tyłek będzie widać :)
    moja Gala http://fotoo.pl/show.php?img=768824_20130707084.jpg.html jak spała, to często szczekała :)
    i szorty, ale ostatnio jak zobaczyłam w udzie 54cm, to nie pokuszę się o szorty. Chyba , że będę gwałcić agrafkę między nogami, co by cm ubyło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 09:37

    staraczka24, weronika86 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga a jak dzisiejsza tmepka ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara hahaha jaki maly misiu ! :D ale slodziak !


    ja tez lubie tuniki ale tak jak bty mysle ze mi dupsko widać

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obudziłam się o 5.30 - 36.91

    staraczka24, sara_nar lubią tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Mam pytanie do Lithie.

    Jak często piłas liscie szałwi lub herbatę szałwiową na zbicie prolaktyny? I czy to była 1 ts, czy 2?
    Najpierw po @ do owulki piłam ziółka na 1 fazę cyklu, 3 razy dziennie po łyżce. Tam jednym ze składników jest szałwia.
    Póżniej przerwa po owulce. Później jak przyszła @ to piłam przez kilka dni (już dokładnie nie powiem przez ile, z 3 czy 4) 2 razy dziennie po łyżce.
    Herbatka z łyżki stołowej jest dosc mocna, ale da się wypić.
    Jak odebrałam wynik prolaktyny (leciutko poniżej normy) to w ogóle przestałam.
    Teraz biorę donga, ktry tez zbija prl. Piersi mnie nie bolą, nie mrowią więc chyba jest ok.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka w tamacie koma u Werki :D klikasz z pracy chyba, co? Ooo widzisz :D ja tyko mogę chwilę rano jak Szczęście bajki ogląda, potem w doskoku w dzień. Wieczorem teraz padam jak mucha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię dresy, luźne bluzy :) Ale dziś mam sukienkę dresową - bawełnianą :D i legginsy.. Tylko kurde zimno jest u mnie!

    Ale mi się spać chce :(:(

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga ta kz pracy a co ? trochę nie jarze o czym do mnie piszesz hahahahahahahahahahhaha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


    ania a ja spodnie i bluzka i bluzs :D

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Najpierw po @ do owulki piłam ziółka na 1 fazę cyklu, 3 razy dziennie po łyżce. Tam jednym ze składników jest szałwia.
    Póżniej przerwa po owulce. Później jak przyszła @ to piłam przez kilka dni (już dokładnie nie powiem przez ile, z 3 czy 4) 2 razy dziennie po łyżce.
    Herbatka z łyżki stołowej jest dosc mocna, ale da się wypić.
    Jak odebrałam wynik prolaktyny (leciutko poniżej normy) to w ogóle przestałam.
    Teraz biorę donga, ktry tez zbija prl. Piersi mnie nie bolą, nie mrowią więc chyba jest ok.

    Piszesz o tym składzie na 1 faze cyklu

    Skład:
    liść maliny - 40g,
    rozmaryn - 40g,
    kwiaty bzu czarnego - 40g
    szałwia - 40g,
    bylica pospolita - 40g

    Wczoraj byłam w sklepie nie jest to typowy sklep zielarski. Mozna powiedziec taki, ze zdrowymi rzeczami. Asortymentu nie za wiele. Znalazłam tam własnie herbate szałwiową. I tak pomyślałam o Tobie. Cenna średnia, wiec co mi szkodzi i wziełam. Myslałam, ze piłaś właśnie sama szałwie, bo jezeli chodzi o reszte składu na 1 faze to tu takich rzeczy nie ma. Jedynie to tylko w PL mozna dostać.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Piszesz o tym składzie na 1 faze cyklu

    Skład:
    liść maliny - 40g,
    rozmaryn - 40g,
    kwiaty bzu czarnego - 40g
    szałwia - 40g,
    bylica pospolita - 40g

    Wczoraj byłam w sklepie nie jest to typowy sklep zielarski. Mozna powiedziec taki, ze zdrowymi rzeczami. Asortymentu nie za wiele. Znalazłam tam własnie herbate szałwiową. I tak pomyślałam o Tobie. Cenna średnia, wiec co mi szkodzi i wziełam. Myslałam, ze piłaś właśnie sama szałwie, bo jezeli chodzi o reszte składu na 1 faze to tu takich rzeczy nie ma. Jedynie to tylko w PL mozna dostać.
    Tak, dokadnie o te ziółka mi chodziło.
    Kurcze nie wiem co Ci doradzić, może przez internet da się kupić pozostałe składniki? Sam koszt ziół to grosze, gorzej z wysłką pewnie.
    Sama szałwia też na pewno dużo da, ona jest ziółem polecanym właśnie na zakończenie laktacji albo na nawał mleczny na początku karmienia. Ma tez działanie estrogenne wiec na pierwszą fazę cyklu jak znalazł.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ