X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suczki sa spokojniejsze moim zdaniem, u samcow te dominacje trzeba umiec dominowac a jesli to wasz pierwszy piesek to moze lepiej sunie?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak nas to przekonuje, że suczki mają szaleństwo 2 razy w roku, a samiec to ciągle gdzieś cipki czuje hahaha

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zebys wiedziala :D niekotre rasy jak amstaffy nawet nie krwawia. Male rasy dosyc gubia krew wszedzie. ale moim zdaniem lepiej sie przemeczyc 1/2 razy do roku niz sterylizowac suke. Czesto wysterylizowane suki zapadaj na raka macicy i inne chorobu hormonalne.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to potraficie poprawić humor. Ja jeszcze w łóżku, a co !
    Mój ojciec też alkoholik i okazało się, że mam albo starszego brata, albo siostrę ok. 29lat.
    Swoją drogą kiedyś poznał w delegacji dziewczyę, on 45 lat, ona 24 i nawet do nas przyjechała kilka razy.
    Werka mojemu M. z rana stoi zawsze na baczność, ja się śmieje, że już co za jedna mu się śniła, ale wiem, że mu sisusiu się chce.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatki ;-)
    Ale się uśmiałam.

    A ja dalej przygodę z błotkiem w cipce, ciągnę.
    Pani Położna powiedziała mi dzisiaj kilka ciekawostek o borowinie.
    I tak np. zawiera rożne składniki mineralne(nie pytajcie jakie bo już ich nie pamiętam)oraz estrogeny. Poprzez śluzówkę pochwy przenika do macicy, jajników i odżywia oraz poprawia ukrwienie. Rozmiękcza blizny pooperacyjne, udrażnia jajowody i leczy infekcje.

    Generalnie porównała to fajnie do użyźnienia przed zasianiem :-)
    Prosiła również żebym dała znać czy się udało bo prowadzi statystyki.
    A mówią one same za siebie 60% kobiet bo zabiegach borowinowych w krótkim czasie po zabiegach(2 lub 3 cykle)zachodzą w ciążę.

    Na cud nie liczę bo wyniki mojego męża nie wyszły zbyt optymistycznie....no cóż użyźniam przed inseminacją...chyba już tylko w tym i invitro nadzieja.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Wariatki ;-)
    Ale się uśmiałam.

    A ja dalej przygodę z błotkiem w cipce, ciągnę.
    Pani Położna powiedziała mi dzisiaj kilka ciekawostek o borowinie.
    I tak np. zawiera rożne składniki mineralne(nie pytajcie jakie bo już ich nie pamiętam)oraz estrogeny. Poprzez śluzówkę pochwy przenika do macicy, jajników i odżywia oraz poprawia ukrwienie. Rozmiękcza blizny pooperacyjne, udrażnia jajowody i leczy infekcje.

    Generalnie porównała to fajnie do użyźnienia przed zasianiem :-)
    Prosiła również żebym dała znać czy się udało bo prowadzi statystyki.
    A mówią one same za siebie 60% kobiet bo zabiegach borowinowych w krótkim czasie po zabiegach(2 lub 3 cykle)zachodzą w ciążę.

    Na cud nie liczę bo wyniki mojego męża nie wyszły zbyt optymistycznie....no cóż użyźniam przed inseminacją...chyba już tylko w tym i invitro nadzieja.


    A w jaki sposób to borowina może udroznić jajowody? bo nie bardzo rozumiem???

    weronika86 lubi tę wiadomość

    eweline
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wy to potraficie poprawić humor. Ja jeszcze w łóżku, a co !
    Mój ojciec też alkoholik i okazało się, że mam albo starszego brata, albo siostrę ok. 29lat.
    Swoją drogą kiedyś poznał w delegacji dziewczyę, on 45 lat, ona 24 i nawet do nas przyjechała kilka razy.
    Werka mojemu M. z rana stoi zawsze na baczność, ja się śmieje, że już co za jedna mu się śniła, ale wiem, że mu sisusiu się chce.
    Sarcia a co u Ciebie? Zrobiłaś betę i co dalej? Kiedy do gina? Jak się czujesz?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    A w jaki sposób to borowina może udroznić jajowody? bo nie bardzo rozumiem???
    no wlasnie tez mnie to zastanawia, wiesz moze na jakiej zasadzie to dziala? ile placisz za takie zabiegi?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wy to potraficie poprawić humor. Ja jeszcze w łóżku, a co !
    Mój ojciec też alkoholik i okazało się, że mam albo starszego brata, albo siostrę ok. 29lat.
    Swoją drogą kiedyś poznał w delegacji dziewczyę, on 45 lat, ona 24 i nawet do nas przyjechała kilka razy.
    Werka mojemu M. z rana stoi zawsze na baczność, ja się śmieje, że już co za jedna mu się śniła, ale wiem, że mu sisusiu się chce.
    Sara a jak sie czujesz wogole? masz jakies ciazowe objawy? pochwal sie :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie na jakiej zasadzie dzialaja te borowiny na czym taki zabieg polega... to wkladaja e borowiny do cipki.... ;)

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALe szał z tą borowiną;) no ciekawe czy to tlyko taki bajer czy chły marketingowy:P

    WITAM się z bolaca 8

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sama jestem ej? Dziewczyny KOBIETY? ZIELARY I STARACZKI ŚPICIE?

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam niezbyt dobry dzień...dół...

    FITop1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry


    owulację mi przesunęło z 30.03 na 01.04...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 07:01

    staraczka24, sara_nar lubią tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    dzień dobry


    owulację mi przesunęło z 30.03 na 01.04...
    spokojnie, jesteście obstawieni serduszkami wiec jest ok ;-)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja oczywiście od rana w pracy, bo normalnie o tej porze to bym jeszcze smacznie spała.
    Do gina idę w środę, zobaczę co powie.
    Czuję się dobrze, w zasadzie to mogłabym z łóżka nie wychodzić, apetytu brak, ale u mnie to normalka. Trochę podbrzusze boli, ale idzie wytrzymać i to chyba na tyle :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara spoko ja tez jestem w pracy

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śpię na siedząco, aż szef przed chwilą zadzwonił zapytać, czy po nocce jeszcze nikt mnie nie zmienił. Dobrze, że urywam się na godzinkę o 12, idę na rozmowę do biedronki, ale nawet jak zaproponują pracę, to raczej nie, bo wiadomo, jednak ciężko tam mają, ale szukają do Padmy, produkują tam ramki do zdjęć do Ikei i tak myślę, żeby złożyć cv. Jednak umowa o pracę przydałaby się mi teraz jak nigdy.
    Pierwszy post na tej stronie Werki zaczyna się od "Suczki" przeczytałam i myślę, jak ona pieszczotliwie się do nas zwraca :) hehe mój Marek już mnie kiedyś tak nazwał ;) i nie powiedział, że jestem wredną s*ką :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 08:22

    staraczka24, weronika86 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    no zebys wiedziala :D niekotre rasy jak amstaffy nawet nie krwawia. Male rasy dosyc gubia krew wszedzie. ale moim zdaniem lepiej sie przemeczyc 1/2 razy do roku niz sterylizowac suke. Czesto wysterylizowane suki zapadaj na raka macicy i inne chorobu hormonalne.

    To niestety nieprawda i jest właśnie zupełnie na odwrót! Jestem technikiem weterynarii i tak, zanim poszłam do szkoły, miałam wszystkie psy niesterylizowane, tak po szkole wszystkie poszły pod nóż i po 1. Nie mam kłopotu z krwią na pościeli, ubraniach, etc., po 2. Bardzo się zmieniły (na lepsze) - są teraz bardziej przywiązane do siebie ma wzajem i nas (mamy 4 suki), a po 3. To właśnie sterylizowane psy i suki rzadziej chorują na raka i na dodatek żyją dłużej.

    Sterylizacja jest naprawdę potrzebna i warto ją robić. Ja z moimi psami jestem bardzo zżyta i chciałabym, by żyły jak najdłużej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 08:25

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ