X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 2 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    a ja mam pytanie do dziewcyzn ktre braz lek na obnizenie prolaktyny czy jak bralyscie lek na noc to mialyscie mdlosci dopiero rano_ kurna od paru dni mi niedoborze rano,wczesniej bylo ok a nagle sie tak zrobilo jakos,nie wiem czy to nerwy przed praca czy lek...

    Ja zazywałam dostinex 1/4 tabletki raz na tydzien. Fakt jest on droższy od bromergonu, ale żadnych skutków ubocznych nie miałam typu mdłosci, bóle głowy, itp. Nie czułam, ze go wogle zazywałam. Za to jak zazywałam Castagnusa to mogłam spac na stojąco, wiec po 10 dniach zazywania odstawiłam go i w II fazie cyklu lepiej sie czułam niz w I fazie.

    olencja lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 2 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziewczyny pytanie :)

    Sroke pije sie albo do owu albo przez 3 cykle i 1 przerwy.

    Jestem w drugim cyklu picia sroki czy moge juz odstawic te ziola ? Czy jak sie juz zaczelo trzeba pic? Pytam bo nie widze zadnej roznicy z ziolami czy bez - ciazy jak nie bylo tak nie ma, sluzu nie ma... Mam dosyc wszelkich specyfikow juz :(

    Moze spróbuj pic zioła sroki do owulacji. Ja w I cyklu piłam cały cykl. W II fazie mi jakos nie sprzyjały, a w II cyklu piłam tylko do owulacji i pojawiła się zielona kropka.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 2 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    poprostu juz pomijajac ciaze nie widze nawet poprawy jakosci sluzu - moze ziola na mnie nie dzialaja :(

    I nie wiem co zrobic z tym cienkim endo - lekki dolek mam chyba

    Zioła Sroki Ci nie pomoga poprawic jakosci sluzu. Pomimo iz w składzie jest nagietek, który jest na sluz. Dobrym specyfikiem jest na poprawe sluzu olej z wiesiołka. Zwykły lub Femina. Mozna zazywac 2 kapsułki zwykłego i 2 Feminy. Efekty moga się pojawic odrazu lub w kolejnym cyklu. Natomiat na endo mozna pic co 2 dzien trocheczkę czerwonego wina i garsc migdałów.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 3 września 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka Minnie, super, że nie usiałaś brać jakiś medykamentów, a ziółka i witaminki pomogły :-)
    2 kg na plusie, to super sprawa :-) Myślałam, że w ogóle nic nie przebyło, albo chudniesz...Dzidzia na pewno weźmie sobie co dobre i potrzebne.
    Ja miałam ciąże do 6 miesiąca, a przytyłam "tylko"...10 kg, masakra, jak potem się cieszyłam, że zleciało w ciągu 10 miesięcy, bo się w ciuchy nie mieściłam.
    Jakiegoś dołka złapałam, tyle pracy, aby była ciąża i liczenia dc przede mną, mam nadzieję, że zajdę w upragnioną ciążę i obejdzie się bez kliniki. Po roku to racze już tylko tam się trzeba udać :-(? Może wybiorę się na grzyby, to humor się poprawi.
    Dobrego dnia :-)!






  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 3 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wpadłam do was po poradę ( nie dam rady przeczytać 324 stron wątku) :)
    Mam problem, że śluzem.. Nie ma go zbyt dużo (tylko przy wew badaniu go obserwuję i mimo, że ma cechy płodne to jest dość gęsty (zwłaszcza w dniu samej ovu). Biorę wiesiołek 5 tabletek dziennie do ovu oraz staram się pić więcej wody. Słyszałam, że niektóre dziewczyny zażywają syrok na kaszel aby go rozrzedzić. Czy jest to bezpieczne? Polecacie? :) Jak tak to jaki syrop, w jakie dni cyklu i w jakiej ilości? Z góry dziękuję :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Zielary :) dzień zaczął sie szczęśliwie :) byłam u endo imoje TSH spadło do 1,14 :) przeciwciała tarczycowe tez w normie i chyba zbliża sie owu, może sie uda :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie dziś jajnik pobolewa :( mam nadzieje ze na owulke a nie ze względu na jakaś torbiel :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz coś słyszałam o tym syropie, ale ostatecznie nie zdecydowałam się go pić. Jakoś do mnie to nie przemawiało i zdecydowałam się na żel Convecive.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pilam syropek- dwa cykle wiecej nie dalam rady...a sluz mam tak gesty ze podejrzewam ze plemniory sie w nim hibernuja zamiast sie poruszac:(


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was piła nagietek na śluz? Owulacja występuje a śluzu podanego brak nawet po estrofemie:(

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 3 września 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam śluz z cechami płodnymi ale widoczny tylko przy badaniu szyjki :/ i mam wrażenie że jest za gęsty trochę. Zwłaszcza w dniu ovu bo przed jest lepszy..

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po monicie i dupa nic nie urosło :/ tylko drobniutkie, nawet ich nie mierzył, bo wszystkie takie same kropeczki małe. Teraz clo 2x1, zobaczymy, i donga od razu będę brać.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie jest lista?:/ musze sie uaktualnic....


    u5cvp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 3 września 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was piła nagietek na śluz? Owulacja występuje a śluzu podanego brak nawet po estrofemie:(

    Piłam zioła Sroki gdzie był nagietek, ale ziola raczej mi nic na sluz nie pomogły. Jak zazywałam wiesiołek to wtedy polepszył się śluz. Pomaga tez tran, bo zawiera witamine A gdzie ona również dobrze wpływa na sluz.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 września 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga. just.... tp 11.12.2014 syn Marcel
    zielarka..... tp 14.01.2015 córka(cykl z castagnusem i dongiem)
    Weronika86....termin porodu (cud po diecie i metforminie)
    Robotka1......7 kwiecień 2015 ( cud po dong-quaiu i ziołach ojca Sroki nr 3 i po poprawie wyników nasienia męża:D )
    Lithe123......termin porodu? płeć?
    kejti91.......?
    jeju......... @ wg OF 03.09/wg mnie @ 01.09
    anatolka......termin testu 05.09 (mlody jeczmien, pierzga, ocet jablkowy)
    ewwiel .......termin @ 06.09 (Dong, Sroka 3 i II faza, zielony jęczmien)
    kis...........termin @ 13.09 ? później IUI
    olencja.......termin @ 29.09 (Dong,Sroka,szałwia,borowina)
    My Dream .....termin @ 30.09
    Miu95 ........termin @ ??? (Dong, Sroka 3)
    Ania1986......termin @ ?
    Kiti..........termin @?
    Mycha28.......?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 08:37


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 4 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ten dzień! Skok tempki wyraźny, to oznacza owulke? Mam juz przestać Donga brać?

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 września 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    To ten dzień! Skok tempki wyraźny, to oznacza owulke? Mam juz przestać Donga brać?
    po śluzie nie widać żeby był płodny,może weź jeszcze dzien albo dwa i zobaczymy co będzie z tempką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 15:56


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 września 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yousee dziś skok a jutro może być spadek, zobacz jutro jak będzie się utrzymywała temp to pewnie donga już nie bierz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 17:07

  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 4 września 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :D Trochę mnie tu nie było... Ale u mnie w sumie niewiele zmian :( Urlopik się skończył, niestety również okazał się bezowocny. W dodatku @ przyszła jakoś wcześniej niż zwykle, bo po 23 dniach (przy cyklach 25-27 dniowych) i nie mam pojęcia z jakiego to powodu :/ A jakby tego było mało, to od wczoraj czuję delikatny ból w dole brzucha, coś jak na okres, ale zupełnie "niedokuczliwy", łagodny.
    W poniedziałek 15go idę na laparoskopię. Mega się boję, ale może w końcu dowiem się jaka jest przyczyna ciągłych niepowodzeń...

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzi Ty kochana bierzesz progesteron w cyklach staraniowych? Przy tak krótkich cyklach jak 23 dni to wg mnie lutka/dupek jest niezbędna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2014, 12:40

‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ