X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam jeszcze pytanie, na jakiej zasadzie castagnus mi pomaga, jeśli prolaktyna w badaniach wychodzi u mnie w normie?

    FITop1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Weroniko mi jeszcze podoba się 18 nakrycie głowy. Przydałoby mi się takie. Moje włosy teraz mają ok. 4mm więc chodzę w chustce ;)
    Tatuaż bym chętnie zrobiła, ale u mnie w mieście to strch gdziekolwiek iść.
    W środę lecę do holandii na tydzień czasu, ale się cieszę, walizka spakowana :D
    lithe to rzeczywiście szybko udało Ci się z pierwszą ciążą, trzymam kciuki, żeby i teraz szybko poszło. Za mną już 18 cykli ... ale czuję, że w tym roku się uda :)
    Na castagnusie się nie znam, kiedyś dostałam agufem odpowiednik cstagnusa na wywołanie @ i pomogło.
    Werka temperatury nie mierzę, pracę mam taką, że dzień od 7-19, nocka od 19-7 i dwa dni wolnego. Jak te nocki mam to nie wiem jak wtedy mierzyć :/ więc odpuściłam sobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 11:56

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    a widzisz - mnie znów ten gin, do którego teraz chodzę opierniczył, że dopiero teraz upomniałam się o bromka, że skoro staram się o drugie dziecko to od razu powinnam brać bromka i zasuszyć pokarm, a nie dopiero teraz. A małą odstawiłam w sierpniu. On był pewien, że już zatrzymywałam pokarm. A tu psikus :P W sumie to ten pokarm mi jakoś nie przeszkadzał, to i nie widziałam potrzeby zasuszania. Ale podczas <3 to chłop zawsze podjadł :P
    Progesteron zbadaj po owulce, teraz to i tak nie ma sensu.

    A poza tematem - jakim sposobem pogrubiłaś "aguś" ? :P


    Werka ja bardzo chętnie :P tylko chłop by mnie chyba odstrzelił :P

    Z tymi lekarzami to można ocipieć.
    Pogrubiasz tak [ b ] tekst [ /b ] tylko usun spacje.
    Pełna lista bbcoda (to taki sposób do formatowania tekstów na forach, działa na większości standardowych):
    http://www.bbcode.org/reference.php
    Np na czerwono
    wyśrodkowane
    :) :) :)

    Mam w dobrej cenie taki pakiet badań http://www.pakiety.diag.pl/hormonalny_dla_kobiet,36.html - tylko zastanawiam się czy da się wybrac jeden dzień cyklu żeby to wszystko na raz miało sens...
    PRL - tak zamierzam, po owulce, która mam nadzieję bedzie lada dzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 11:59

    aga.just, sara_nar lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Lithe - każdy mówi co innego :) i czasem trzeba więcej wiedzieć od lekarzy, choćby o ziołach, bo oni od razu CLo i bach :( A nóż mi się w kieszeni otwiera jak przepisują CLo bez badań męża...
    Ten lekarz właśnie mnie z tym pozytywnie zaskoczył, bo najpierw kazał zbadać męża i "potem jak coś zajmiemy się Panią".

    A poprzednia gin od razu CLo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:04

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh, lh, estriadol, prl najlepiej 3dc, progesteron 7dpo, tsh ponoć nie można podczas @, ale nie wiem dokładnie. Ktoś na owu tak tu pisał.

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój ginekolog tak przepisał mi Clo, bez badań, mówiąc, że na jedne kobiety z PCO działa,na drugie nie i jak nie pomoże, to żebym przyszła i zwiększymy dawkę. Masakra. Zero monitoringu i badań :/

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już w ogóle jakiś hardcor jak dał Clo bez monitoringu :(

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, aj szkoda gadać. Chodziłam państwowo, to przed wypisaniem np. krążków nuva ring gin. zlecił mi badania czy mogę je `brać`, tylko denerwowało mnie to, że kiedy bym nie zaszła, to okazywało się, że niby mam stan zapalny i leki na 100 zł wypisywał, moja siostra identycznie miała, koleżanka co chodziła, też. Zmieniłam na prywatnego i kurdę chyba jeszcze gorzej :/ Tak myślę zapiać się państwowo teraz i powiedzieć, że tyle czasu się staramy i nic .... może się zainteresuje, zleci jakieś konkretne badania. W sumie nie mam nic do stracenia.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    No właśnie mam jeszcze pytanie, na jakiej zasadzie castagnus mi pomaga, jeśli prolaktyna w badaniach wychodzi u mnie w normie?
    Ja dużo czytałam o Casta po angielsku, po polsku ciezko znaleźć sensowne info.
    Np http://www.marilynglenville.com/womens-health-issues/infertility/
    Quote:
    Agnus Castus (Vitex Agnus Castus)
    This is the herb of choice for helping to restore hormone imbalance and increasing fertility. In one study 48 women diagnosed with infertility took agnus castus daily for three months, 7 of them became pregnant during that time and 25 of them regained normal progesterone levels.
    Agnus castus is particularly helpful for those women who have a luteal phase defect (shortened second half of the cycle) or those with high prolactin levels, because it stimulates the proper functioning of the pituitary gland which controls the hormones.

    Agnus castus works to restore hormonal balance and can be used where there are hormone deficits as well as excesses it:

    Regulates periods
    Restarts periods which have stopped
    Helps with heavy bleeding
    Increases the ratio of progesterone to oestrogen by balancing excess oestrogen.

    Tak w skórcie reguluje prace przysadki, która wszystkim steruje. I ma to wpłw nie tylko na prolektynę, ale też na inne hormony.
    Ja mam straszną ochotę wypróbowac, ale najpierw zbadam prl. Bo na progesteron jak znalazł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:58

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się wkur...! Wyniki patyczaka miały być na dziś, a robił w czwartek. Zwolnił się specjalnie z roboty, a tam badań nie ma. Dymu narobiłam i pani kierownik nie zdążyła procedury wydrukować, bo badanie już ma. Nosz kur.a! Koniec końcem wynik jutro na 9. I znów niepewność. I znów nerwy!

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ale się wkur...! Wyniki patyczaka miały być na dziś, a robił w czwartek. Zwolnił się specjalnie z roboty, a tam badań nie ma. Dymu narobiłam i pani kierownik nie zdążyła procedury wydrukować, bo badanie już ma. Nosz kur.a! Koniec końcem wynik jutro na 9. I znów niepewność. I znów nerwy!
    ale dlaczego tak pozno wyniki ? kurcze jak moj robil to mial tego damego dnia albo najpozniej za 2 dni !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie robią na drugi dzień, ale w ten dzień co patyczak się badał było kilka panów no i że na poniedziałek. Ok. Dziś ta franca czegoś nie wydrukowała i nie ma. No zjeb.ałam i tyle.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Normalnie robią na drugi dzień, ale w ten dzień co patyczak się badał było kilka panów no i że na poniedziałek. Ok. Dziś ta franca czegoś nie wydrukowała i nie ma. No zjeb.ałam i tyle.


    I dobrze zrobilas.
    My bedziemy tez az 4 dni czekac na wynik tak powiedzieli przy zapisie. Juz sie boje zeby tylko wszystko bylo dobrze.
    Trzymam kciuki za twojego patyczaka

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    No właśnie mam jeszcze pytanie, na jakiej zasadzie castagnus mi pomaga, jeśli prolaktyna w badaniach wychodzi u mnie w normie?

    zielarka castagnus przede wszystkim zbija prolaktyne, stad moze pomagac na bol piersi, ale rowniez wyrownuje progesteron wdrugiej fazie i ogolnie dziala na pms i regulacje cyklu. Niestety ja po tym czulam sie tragicznie, ale sama wiesz czy ci pomaga. To, ze masz prl w normie to nie znaczy ze dla twojego organizmu ta norma jest norma.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Hej dziewczyny. Weroniko mi jeszcze podoba się 18 nakrycie głowy. Przydałoby mi się takie. Moje włosy teraz mają ok. 4mm więc chodzę w chustce ;)
    Tatuaż bym chętnie zrobiła, ale u mnie w mieście to strch gdziekolwiek iść.
    W środę lecę do holandii na tydzień czasu, ale się cieszę, walizka spakowana :D
    lithe to rzeczywiście szybko udało Ci się z pierwszą ciążą, trzymam kciuki, żeby i teraz szybko poszło. Za mną już 18 cykli ... ale czuję, że w tym roku się uda :)
    Na castagnusie się nie znam, kiedyś dostałam agufem odpowiednik cstagnusa na wywołanie @ i pomogło.
    Werka temperatury nie mierzę, pracę mam taką, że dzień od 7-19, nocka od 19-7 i dwa dni wolnego. Jak te nocki mam to nie wiem jak wtedy mierzyć :/ więc odpuściłam sobie.

    Ja mam juz 126 chust :) roznych, kazdy kolor i wiekszosc wzorow :) a co :) tylko ja nosze, bo jestem zydowka, ale nie musze, po prostu lubie :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za ich zolnierzyki :) u mojego to jak krokodyle :) pani w lab powiedziala, ze od 20 lat takich dobrych nie widziala...ach te zydowskie geny pasozytnicze :)

    staraczka24, mycha28 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski:)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    trzymam kciuki za ich zolnierzyki :) u mojego to jak krokodyle :) pani w lab powiedziala, ze od 20 lat takich dobrych nie widziala...ach te zydowskie geny pasozytnicze :)
    hahaha :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hahaha :D
    no co? spotkalam sie juz z antysemityzmem ale biore to na zarty :) sama sie z tego smieje :) ludzie powtarzaja tylko to czego sie ucza w domu :) ja np ciagle powtarzam przy moim do stasia : co tak biegasz jak Zyd po pustym sklepie :) hahaha

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej laski:)
    Hejka ania :) i jak tam owulkowe seksy :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ