X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    hahaha masakra :) ale bysmy wygladaly, chyba nasi panowie by nam juz buzi nie dali :) hahahaha
    ale do buzi owszem :D

    weronika86, aga.just lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    ciekawe czy ludzie robia sobie takie tatuaże ? az jestem ciekawa haha, albo np. widizalam w necie tatuaże odbytu haha
    robia robia, czest angole przyuchodza do mojego zeby sobie cos na patyku zrobic, a on im odpowiada ze do takiej pracy tylko zesta ZROB SE SAM :) hahha nigdy by kuski nie dotknal, za to jak robi cipke to stoje nad nim z bejsbolem :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    ale do buzi owszem :D
    hahhahahahhado czola ciezko byloby dosiegnac :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    robia robia, czest angole przyuchodza do mojego zeby sobie cos na patyku zrobic, a on im odpowiada ze do takiej pracy tylko zesta ZROB SE SAM :) hahha nigdy by kuski nie dotknal, za to jak robi cipke to stoje nad nim z bejsbolem :)
    hahaha no daj spokoj czyjegoś patyka obcego dotykać haha
    ale cipki chętnie tatuuje rozumiem ? no co za facet !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to on się tych cip naoglada haha jak ginekolog :D a to może dlatego taki wrażliwy na zapachy ? :D rozkłada ktoras przed nim nogi ? :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Nie jest to prawdą. Normy są do 2,5. Można o tym przeczytać np tutaj (akapit Thyroid Guidelines Related to Fertility, Pregnancy, and Miscarriage)
    http://thyroid.about.com/od/gettestedanddiagnosed/a/2012-Hypothyroidism-Guidelines-Published.htm

    To przepraszam > napisałam tak bo tak mi mówiła moja ginekolog- endokrynolog z kliniki leczenia niepłodności że TSH dla starajacych powinno byc ok 1 kolezanka miała 2 i przepisano jej eutyrox na obniżenie. Zrobiła tez przeciwciała przeciwtarczycowe anty TPO i wyszło że ma hashimoto

    eweline
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    to on się tych cip naoglada haha jak ginekolog :D a to może dlatego taki wrażliwy na zapachy ? :D rozkłada ktoras przed nim nogi ? :D
    wiesz co kilka razy nawet sie zdazylo ze jak wyszlam zapalic to proponowaly mu placic w naturze, dobrze ze powiedzial po fakcie bo bym za wlosy wyciagnelo :) najdziwniejsze to ze takie propozycje skladaja same szkarady :) haha niektore kobiety nie maja szacunku do siebie a moj nie lubi takich kobiet :) zreszta ufam mu w 100%, przez 13 lat nie dal mi nigdy zadnego powodu zeby mu nie ufac.

    dziewczyny poradzcie mi, ktore nakrycie najladniej wyglada wg was?

    http://www.etsy.com/market/womens_head_cover

    mi bardzo sie podoba w paski z kokardka nr 12 lub nr 15 a wam?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    lithe123 wrote:
    Nie jest to prawdą. Normy są do 2,5. Można o tym przeczytać np tutaj (akapit Thyroid Guidelines Related to Fertility, Pregnancy, and Miscarriage)
    http://thyroid.about.com/od/gettestedanddiagnosed/a/2012-Hypothyroidism-Guidelines-Published.htm

    To przepraszam > napisałam tak bo tak mi mówiła moja ginekolog- endokrynolog z kliniki leczenia niepłodności że TSH dla starajacych powinno byc ok 1 kolezanka miała 2 i przepisano jej eutyrox na obniżenie. Zrobiła tez przeciwciała przeciwtarczycowe anty TPO i wyszło że ma hashimoto

    Nie ma za co przepraszac :) opinie roznia sie miedzy klinikami :) cholera wie tak naprawde. jedna zajdzie przy tsh 3.00 inna juz nie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi 10 i 12

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie 10tka tez ladna :) dobra chyba wezme 12/15 i 10.

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zresztsa one wszystkie sa ladne ! :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Można łączyć.
    A badałaś prl? Czy castangus bierzesz jedynie na podstawie podejrzeń?
    Badałam prl i jest w normie, jednak po braniu castagnusa nie mam plamień przed i po @, nie bolą mnie piersi, nie mam pms, skok i ból owulacyjny jest mocniejszy. Castagnus po prostu mi pomaga.

    FITop1.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Nie ma za co przepraszac :) opinie roznia sie miedzy klinikami :) cholera wie tak naprawde. jedna zajdzie przy tsh 3.00 inna juz nie.
    Moja gin-endo też od niepłodności :) No i mówiła o 2.5 i rzeczywiście takie zalecenia znalazłam oficjalne (amerykańskie, bo polskie chyba są standardowo poniżej 4...). Moj ginek zwykły znowu mówił, że ponizej 2 powinno być... Ja przed pierwszą ciążą miałam 2,08 (akurat w cyklu jak zaszłam badałam).
    Kochana, ja mam antyTPO ujemne i FT4 dobre (w środku normy). Lekarka mówiła, że gdyby cos tu było nie tak to powinno być wdrożone leczenie. Ale w przypadku, jak ft jest ok to znaczy że tarczyca daje radę - i leczenie samego TSH byłoby leczeniem wyniku, a nie choroby :) Nie wiem, jakoś tak mnie przekonała w tym temacie. Nie jest tak, że to olała bo faktem jest że jestem blisko górnej granicy normy... póki co sprobuję z jodem.
    Weronika, teraz leci nam 5 cykl starań. Jest to zarazem mój 7 cykl po porodzie, a pierwszy bez karmienia piersią. Endo kazała mi liczyć od tego cyklu dopiero 1 cs :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 10:10

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Badałam prl i jest w normie, jednak po braniu castagnusa nie mam plamień przed i po @, nie bolą mnie piersi, nie mam pms, skok i ból owulacyjny jest mocniejszy. Castagnus po prostu mi pomaga.
    w takim razie go bierz :) ja bardzo zle sie czulam po castagnusie, ale zaczelam go stosowac jak jeszcze glupiutka bylam, zaczynalam dopiero starania i bez badan go wzielam. Strasznie sie zle czulam i mialam meeega dlugi cykl/ bezowulacyjny.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Moja gin-endo też od niepłodności :) No i mówiła o 2.5 i rzeczywiście takie zalecenia znalazłam oficjalne (amerykańskie, bo polskie chyba są standardowo poniżej 4...). Moj ginek zwykły znowu mówił, że ponizej 2 powinno być... Ja przed pierwszą ciążą miałam 2,08 (akurat w cyklu jak zaszłam badałam).
    Kochana, ja mam antyTPO ujemne i FT4 dobre (w środku normy). Lekarka mówiła, że gdyby cos tu było nie tak to powinno być wdrożone leczenie. Ale w przypadku, jak ft jest ok to znaczy że tarczyca daje radę - i leczenie samego TSH byłoby leczeniem wyniku, a nie choroby :) Nie wiem, jakoś tak mnie przekonała w tym temacie. Nie jest tak, że to olała bo faktem jest że jestem blisko górnej granicy normy... póki co sprobuję z jodem.
    Weronika, teraz leci nam 5 cykl starań. Jest to zarazem mój 7 cykl po porodzie, a pierwszy bez karmienia piersią. Endo kazała mi liczyć od tego cyklu dopiero 1 cs :)
    a jak dlugo staraliuscie sie o pierwsza dzidzie?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    a jak dlugo staraliuscie sie o pierwsza dzidzie?
    2 cykle.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    2 cykle.
    to mega szybko :) kochanie poczekaj, zebys faktycznie nie narobila sobie problemow wiekszych. Jak uwazasz, zrob moze badania na prl i sie zobaczy czy sa bardzo zawyzone.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Aguś, ja sobie zrobię jakoś na dniach PRL i progesteron (ale na razie dla mnie, żeby wiedzieć) - zarówno endo jak i mój ginek zgodnie mówili, że nie jest mądrze wchodzić na bromka w niecały miesiąc po zakończeniu karmienia...

    a widzisz - mnie znów ten gin, do którego teraz chodzę opierniczył, że dopiero teraz upomniałam się o bromka, że skoro staram się o drugie dziecko to od razu powinnam brać bromka i zasuszyć pokarm, a nie dopiero teraz. A małą odstawiłam w sierpniu. On był pewien, że już zatrzymywałam pokarm. A tu psikus :P W sumie to ten pokarm mi jakoś nie przeszkadzał, to i nie widziałam potrzeby zasuszania. Ale podczas <3 to chłop zawsze podjadł :P
    Progesteron zbadaj po owulce, teraz to i tak nie ma sensu.

    A poza tematem - jakim sposobem pogrubiłaś "aguś" ? :P


    Werka ja bardzo chętnie :P tylko chłop by mnie chyba odstrzelił :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 11:45

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaa mój mi zawsze mówi, że jak chce tatuaż to jasne, ale na czole mogę sobie zrobić :D

    sara_nar, weronika86 lubią tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    to mega szybko :) kochanie poczekaj, zebys faktycznie nie narobila sobie problemow wiekszych. Jak uwazasz, zrob moze badania na prl i sie zobaczy czy sa bardzo zawyzone.
    No powiedzmy, że 2 cykle się po prostu nie zabezpieczaliśmy - wtedy naiwnie myślałam, że każdy seks bez zabezpieczenia, obojętnie w którym dniu cyklu konczy się ciążą ;) jak po tych 2 nie zaskoczyłam to zaopatrzyłam się testy owulacyjne. Pierwszy miesiąc na testach - bez efektu. Już byłam gotowa umawiac nas do lekarza, ale w kolejnym cyku się udało!! :)
    Taki teraz jest plan - przynajmniej na najbliższy cykl, bo nie wiem ile wytrzymam. Tylko ziółka i suplementy diety. Wlaśnie zamówiłam ziółka na 2 fazę i dodatkowo miętę pieprzową, która też ma fajne właściwości. No i musze sie zaopatrzyć w lugola.
    Czym go rozetrzeć na skórze? Wcikiem, palcem? Czy nakleja się na to jakiś plasterek - bo to zetrze się chyba inaczej?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ