X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Poszukuje pomocy na moj problem. Poczytalam co nieco na forum ale jest mi ciezko przeczytac milion watkow...
    Ogolnie mam problem z miesiaczkami....
    Nie jestem obeznana jescze z forum ovufriend wiec prosze o wyrozumialosc....
    Od czego by tu zaczac.....
    Caly czas mialam problemy z nieregularnym miesiaczkowaniem a to 23 a to 70 nawet do 9 miesiecy!!!!!
    Pozniej zaczelam brac plastry anty evra bralam je do czerwca 2013 roku no i pozniej zaczela sie heca....
    Myslalam ze jak odstawie plastry to pojawi sie naturalna miesiaczka i bedzie git a tu od czerwca 2013 nie pojawila sie az do pojscia do lekarza wtedy lekarz przepisal mi duphaston 4 blistry zjadlam te 4 blistry byla miesiaczka po odstawienu leku miesiaczka nie pojawila sie znowu i juz prawie minelo 2 miesiace.
    Jedna forumowiczka z owulacja pl podsunela mi link do waszej strony i tabletkach dong quai. Prosze napiszcie czy jesli nie mam miesiaczki to moge brac ten lek zeby wyregulowac cykl???
    I jak go brac... .
    Chodze od lekarza do lekarza a oni rozkladaja rece i mowia czekac....
    Robilam testy hormonalne wszystko jest w normie tarczyca prolaktyna itp...
    Poszukuje ratunku a wiem ze jestescie obeznane w temacie....
    Dziekuje....

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Hejka ania :) i jak tam owulkowe seksy :)
    a wczoraj była wojna o starania!! i na zgode podwojny seksiur!:D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cholera nie dość, że miały być dopiero na dziś i się stresowałam to nie ma, no! A szlag niech to trafi. Do tego patyczak ma oczywiście wysoki cholesterol i złe próby wątrobowe


    Dora - z tego co zrozumiałam po odstawieniu dupka miałaś @, minęły 2 mies i nic? Proponowałabym wizytę u gina, wywołanie @ i wtedy zacząć z dongiem, może zioła Sroki i heja. Donga wiem, że można chyba też na wywołanie, bo Werka tak kombinowała. Ale to może ona powie co tam wyczytała :P bo ja wiem, że na owulkę działa, ale czy na pojawienie się @ to nie wiem??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 18:26

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak bralam dupka.to byly po odstawieniu sie zakonczyly @
    Mieszkam w belgii i lekarze tu nie przepisuja nic na wywolanie kaza tylko czekac myslalam nad wywolanie dongiem ale nie znam sie...
    Ktos cos podpowie

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak wyjdzie ze minie rok i okres to tylko na tabsach.....

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Hej dziewczyny
    Poszukuje pomocy na moj problem. Poczytalam co nieco na forum ale jest mi ciezko przeczytac milion watkow...
    Ogolnie mam problem z miesiaczkami....
    Nie jestem obeznana jescze z forum ovufriend wiec prosze o wyrozumialosc....
    Od czego by tu zaczac.....
    Caly czas mialam problemy z nieregularnym miesiaczkowaniem a to 23 a to 70 nawet do 9 miesiecy!!!!!
    Pozniej zaczelam brac plastry anty evra bralam je do czerwca 2013 roku no i pozniej zaczela sie heca....
    Myslalam ze jak odstawie plastry to pojawi sie naturalna miesiaczka i bedzie git a tu od czerwca 2013 nie pojawila sie az do pojscia do lekarza wtedy lekarz przepisal mi duphaston 4 blistry zjadlam te 4 blistry byla miesiaczka po odstawienu leku miesiaczka nie pojawila sie znowu i juz prawie minelo 2 miesiace.
    Jedna forumowiczka z owulacja pl podsunela mi link do waszej strony i tabletkach dong quai. Prosze napiszcie czy jesli nie mam miesiaczki to moge brac ten lek zeby wyregulowac cykl???
    I jak go brac... .
    Chodze od lekarza do lekarza a oni rozkladaja rece i mowia czekac....
    Robilam testy hormonalne wszystko jest w normie tarczyca prolaktyna itp...
    Poszukuje ratunku a wiem ze jestescie obeznane w temacie....
    Dziekuje....

    dora88 prowadzisz wykres? moglabys udostepnic? jesli nie masz okresu i wiesz ze nie jestes po owulacji to mozesz wziac donga i na pewno pomoze. Ile masz lat? masz nadwage?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    No cholera nie dość, że miały być dopiero na dziś i się stresowałam to nie ma, no! A szlag niech to trafi. Do tego patyczak ma oczywiście wysoki cholesterol i złe próby wątrobowe


    Dora - z tego co zrozumiałam po odstawieniu dupka miałaś @, minęły 2 mies i nic? Proponowałabym wizytę u gina, wywołanie @ i wtedy zacząć z dongiem, może zioła Sroki i heja. Donga wiem, że można chyba też na wywołanie, bo Werka tak kombinowała. Ale to może ona powie co tam wyczytała :P bo ja wiem, że na owulkę działa, ale czy na pojawienie się @ to nie wiem??
    zadziala na @ bo bedzie owulka :) miesiaczka bedzie max 3 tygodnie od wziecia dong quaia, liczac tydzien na owulke i 2 tyg fl, ale musisz mierzyc tempke i z nami zostac zebym mogla ci radzic i bysmy widzialy czy dziala cokolwiek.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    To tak wyjdzie ze minie rok i okres to tylko na tabsach.....

    tez tak mialam, pewnie nasze slawne pcos? masz moze wloski w dziwnych miejscach albo nadwage? wzdecia ze nie mozesz sie ruszyc po obiedzie?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopytam jeszcze: czekam na dong quai, czy to razem z castagnusem nie spowoduje, że się rozpuknę?
    Planuję od nowego cyklu zacząć brać casta, po miesiączce dong+casta, a po owu luteinę+casta. Nie za dużo tego?

    FITop1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka ale zobacz na naszą Staraczkę - był dong mega dawki i co? Tak musiał być lutka. Więc dong pomaga, ale nie ma 100% pewności, że po nim owulka będzie. To tylko zioło. Czasem nawet Clo nie podziała, a jest dużo silniejsze.


    Zielarka na moje oko będzie ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 20:07

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieści są takie... ciaży nie widać...
    Jajniki ładniutkie...
    Nie ma oznak PCOS.
    Nie ma wcale już policystycznych jajników.
    Pan dr. powiedział, że możemy wyregulowac cykl tabletkami anty ale ja nie chcę.
    Przyznał mi rację.
    Powiedziałam, że chcę abyśy skrócili cykle, bo to już jest niemożliwe do wytrzymania.
    Zaproponowałam mu żebyśmy spróbowali z luteiną dwa cykle...od 16- 25 dnia cyklu będę brała luteinę i zobaczymy czy się skrócą.
    Gadaliśmy o tych ziółkach i powiedział, że nie wie jak działa dong quai ale może mi zaproponować inofolic.
    Mam brać dwa razy dziennie po saszetce.
    Po tej stracie muszę czekać na koniec cyklu i liczy, że niedługo się pojawi @.
    Mam być cierpliwa, bo przez tę luteinę narobiłam sobie bałaganu i dlatego mój organizm tak reaguje teraz.
    Dziś stwierdził, że krwawienie się nasila i jest już intensywniejsze niż ostatnio.
    Co mam Wam jeszcze napisać?
    Już po wszystkim, tylko nie wiem jak teraz zrobić z tym cyklem...trochę się to wszystko pokręciło.

    Jak to u mnie bywa, nic nie jest proste...czekam na kolejną @ i mogę podobno plamić jeszcze aż do kolejnej porządnej @.

    Zmęczona jestem niesamowicie...chyba trochę to szarpnęło to moją psychiką, jednak z dnia na dzień będzie coraz lepiej :-)

    Dzięki za każde dobre słowo, za każdy uśmiech i znak, że jesteście gdy tego potrzebuję.

    Czyli od nowego cyklu będę brała:

    metformax dalej...2 razy 1000
    8 dc po ustaniu krwawienia dong quai 2 razy 1 a później 1 raz 1 do 15 dnia cyklu max
    powinna wystapić owulacja a jak nie wystapi do 10 dni po odstawieniu tezmę luteinę i kolejny cykl bez dong quaia
    Jednego nie wiem, inofolic mam brac cały cykl czy tylko w konkretnym czasie? Mogłaby mi któraś z Was coś bliżej o tym napisać?


    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju <3 <3 <3
    Cały dzień o Tobie kochana myślałam. Wszystkie jesteśmy tu z Tobą. Pamiętaj o tym.
    Inofolic chyba cały cykl. Czy się mylę? Też dostałam od gina.

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic cały cykl.
    Jeju, buziaki mocne slę!!!!

    FITop1.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga spoko....ani łezki nie puściłam. Za długo to trwa i zdążyłam się już do tej myśli jakoś przyzwyczaić. Teraz poprosze czarownice o taniec przyspieszający nowy cykl dla mnie :-) Mam nadzieję, że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona :-) <3 <3 <3 Tez o Was myślę i zaglądam na wykresy a dzis tego prądu nie było, zrobiłam sobie spa od rana do popołudnia...muszę tak częściej :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och moje kochane laseczki...jutro wracam do normalności. Do południa chyba wyskoczę poćwiczyć na siłkę. Troche czuję zmęczenie organizmu ale myślę że to te hormony szaleją :-?

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    zadziala na @ bo bedzie owulka :) miesiaczka bedzie max 3 tygodnie od wziecia dong quaia, liczac tydzien na owulke i 2 tyg fl, ale musisz mierzyc tempke i z nami zostac zebym mogla ci radzic i bysmy widzialy czy dziala cokolwiek.
    Nadwagi nie mam 160 i 55 kilo tez przypuszczalam pcos
    Bylam u gina a on powiedzial ze jajniczki wygladaja bardzo dobrze
    Wiesz po zakonczenu antykoncepcjii postanowilam ze chce moj organizm z przed plastrow bo wkoncu lata leca 26 i trzeba bedzie pomyslec nad dzidziusiem ale co na razie to kupie baby compa i tak bede sie zabespieczac.... i tu nawet tego stosowac nie moge bo okresu ni widu ni slychu
    Lekarz stwierdzil (spojrzac na wykresy) ze podczas brania duphast. Nie bylo ovu i powiedzial tak: mozliwe ze u ciebie jest ovulacja przypuscmy w 18 do 24 i lek duphaston zablokowal ovulacje ktora miala wystapic w 20 dniu
    Posiadam wykresy ale nie na forum... musze uzupelnic wszystko i bedzie git
    ...
    Ja uzywam ovuwiew...
    Ale jesli chcesz zucic fachowym okiem moge przeslac ci na maila

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, masz u mnie jutro wiedźmiarski rytuał :)

    jeju lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielareczko dziękuję! A jak podziała to będzie cudnie :-) buziaczki :-*

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju ściskam i trzymam kciuki żeby @ wreszcie przyszła i byś niedługo mogła zacząć staranka.
    Jutro odbiorę wyniki tsh i zobaczymy czy coś jet na rzeczy z tarczycą. Jak wrócę z Holandii idę na ft3 i ft4 dodatkowo.

    jeju lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju przytulam mocno :* cały dzień czekałam na wieści. Nowy cykl nowe nadzieje <3

    jeju lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ