X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spadek temp zawsze oznacza implantacje ? Dzis 6dfl i zaliczylam spadek o 3 kreski w stosunku do wczorajszej tempki ( jej poziom jest dzis przy linii podstawowej )

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Czy spadek temp zawsze oznacza implantacje ?

    absolutnie nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkooooda :( juz mialam nadzieje …
    zaliczylam piekny wykres gdzie temp rosla jak na drozdzach, wiec pewnie zalicze taki ze spadkiem i odbiciem tempki - i juz chyba nic mnie nie zdziwi … wtedy nie bede zadawac juz pytan

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 września 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie tak cudnie spadlo jak na zagniezdzenie hahahaha!
    ehhh,1go ide do gina po nowy pakiet badan,moze rweszcie sie ktos mna zainteresuje co jest do cholery z tymi moimi owulacjami lewymi:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ten spadek skonczyl sie na zielono :)

    olencja lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 września 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek może, ale nie musi być równoznaczny implantacji.
    Czasem zbyt szybki spadek temp w II fazie, który się utrzymuje do @ może być przyczyną niskiego progesteronu.

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tak nie mialam a progesteron badac bede jutro i w 27dc kolejny raz... Ale spoko poogladalam wykresy nieciazowe gdzie tez jest taki spadek w dol potem temp skacze w gore i jutrzymuje sie wysoka az do okresu niestety - takze moj entuzjazm troche sie utemperowal

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 września 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,przeciez jaja sobie robie ;) badalam pare razy prog 7 dni po owulacji i zawsze mialam ponad norme,takze teraz sie zastanawiam czy mi przypadkiem bateria w termometrze nie siadla ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 20:17


    u5cvp2.png
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    deszczówka dlaczego lekarze nie dają Wam szans? Ze względu na co?

    Aga.just, ze względu na leki które przyjmowałam. Gdy miałam monitorowane cykle bez leków, zawsze miałam jeden, dwa pęcherzyki po 18, 20mm, już 12 dnia. Niestety nie udawało się. Zaczęłam stymulowane cykle gonalem, nadal rosło 1 lub 2 foliki, na Clo nic nie urosło, albo bardzo wolno, np. 2 pęcherzyki po 10mm w 14 dniu cyklu. Daję sobie na razie spokój z chemią, stawiam na ziółka i donga. M też pije ziółka i bierze witaminki na poprawę nasienia.
    życzę wszystkim miłego tygodnia

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 września 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deszczówka wrote:
    Aga.just, ze względu na leki które przyjmowałam. Gdy miałam monitorowane cykle bez leków, zawsze miałam jeden, dwa pęcherzyki po 18, 20mm, już 12 dnia. Niestety nie udawało się. Zaczęłam stymulowane cykle gonalem, nadal rosło 1 lub 2 foliki, na Clo nic nie urosło, albo bardzo wolno, np. 2 pęcherzyki po 10mm w 14 dniu cyklu.

    Piszesz, że np. 14 dc był 10 mm a dalej jak rósł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A progesteron badany 7dpo( jakby zagniezdzenie jednak mialo miejsce 6dpo) powonien byc jakos ponad norme ? Czy jeszcze nie zdazy urosnac?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    A progesteron badany 7dpo( jakby zagniezdzenie jednak mialo miejsce 6dpo) powonien byc jakos ponad norme ? Czy jeszcze nie zdazy urosnac?
    ja zawsze mam ponad norme a w ciazy ani razu nie bylam wiec to chyba nie jest prawidlowosc


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) pozostaje czekac na rozwoj wypadkow :) pokaze dzis wykres mojej gince ciekawe co powie ( mi sie wydaje ze tempki sa nieciekawe chyba jak na II faze ) zobaczymy :)

  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 23 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jest taka możliwość, że po laparoskopii miesiączka może być mniej bolesna?? Od zabiegu mam plamienia, do dziś były bardzo delikatne, ale dzisiaj tej krwi jest jakby troszkę więcej i zastanawiam się, czy to przypadkiem nie @ się rozkręca? (powinnam niby dostać jutro). Z tym, że brzuch nic nie boli, a zawsze umierałam z bólu... Nie wiem co o tym myśleć :/ Czy zacząć się martwić, że intensywność plamień się zwiększyła, czy faktycznie oczekiwać bezbolesnego okresu?

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy Wy tez macie wieczny problem z wygenerowaniem wydruku wykresu? u mnie wiecznie sie urywa polaczenie na tym,albo skala jest obsunieta ponizej wykres..porazka czasem ze ten serwis jest tak niedopracowany


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem nowa i na ziolach sie nie znam ale moze to dla mnie szansa na maluszka. Jakie ziola byscie polecily na owulacje i jakie macie doswiadczenia... Pomocy!

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Które zioła polecicie na wywołanie @? Lekarz po nieudanej próbie z luteiną przepisał mi Cyclo-Progynowa. Tak mnie przerażają skutki uboczne tego leku, że pomyślałam, że może warto spróbować ziółkami. Będę wdzięczna za poradę.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another nie ma raczej nic takiego, musiałabyś spróbować np. dongiem wywołać owulkę i przyszłaby @, albo krwawnik pomaga podobno, ale ja tylko brałam podczas @ na zmniejszenie bóli.

    aga.just lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 września 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo lubczyk-pobudza krwawienie

    Natka098 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 23 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Piszesz, że np. 14 dc był 10 mm a dalej jak rósł?

    Aga.just, dzięki że jesteś:)
    do końca nie wiem jak rosły moje małe pęcherzyki, bo lekarz uznał cykl za stracony. Jednak, po 5 dniach miałam prześliczny śluz, potem bóle owulacyjne, a @ przyszła 33 dnia zamiast 28.

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ