X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 września 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Another nie ma raczej nic takiego, musiałabyś spróbować np. dongiem wywołać owulkę i przyszłaby @, albo krwawnik pomaga podobno, ale ja tylko brałam podczas @ na zmniejszenie bóli.
    mam clo w sumie żeby wywołać, ale clo w środku cyklu mi gin zabronił. Nie wiem czy dong nie da podobnego efektu.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 23 września 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie :). moj endo che mi dac clo, wiec ja bede brac donga :). czekam tylko, az mi sie wredota skonczy, bralam inofolic, po ktorym jajniczki mi genialnie pracowaly i w tym cyklu tez go wezme. od dzisiaj znowu pije lukrecje. zamowilam mace w tabletkach i bede nim faszerowac meza :) zobaczymy jakie beda efekty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 20:07

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    mam clo w sumie żeby wywołać, ale clo w środku cyklu mi gin zabronił. Nie wiem czy dong nie da podobnego efektu.
    Wydaje mi się że ten lek co Ci gin przepisał jest ok, bo ulotki wszystkie straszą, od clo nie lepsza jest, dlatego ich nie czytam dokładnie :)

    A jakie miałaś endo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 17:24

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 23 września 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jutro juz nie powinnam brac donga i wiesiołka przed IUI czy z rana jeszcze mogę łyknąć ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 21:13

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 23 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bierz juz wiesiolka na pewno. Jestes po zastrzyku.

    Another, clo w srodku cyklu nie jest dobrym pomyslem...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 września 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu progesteron badany w 7dpo nawet jeśli doszło do zapłodnienia może choć nie musi być podwyższony czy ponad normę. A badałaś? I daj zerknąć na wykres

    apaulaa poczytaj aptekę czarownic :)

    deszczówka że what? w 14 dc miałam 10 mm i lekarz uznał cykl za stracony? I nie byłaś na usg po 20 dc? yyyyy co najmniej kiepsko :( choćby ja jestem przypadkiem, któremu wolno rosły pęcherzyki i w okolicy tego 14 dc miałam podobne wymiary do Twoich, a owulka była po 20 dc. Owulacja w 14 dc to "książkowa" owulacja!

    Another clo w środku cyklu to niezbyt mądry pomysł.

    deszczówka lubi tę wiadomość

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 24 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj dziewczyny mam problem z interpretacja wykresu. A mianowicie przez przeziębienie uznałam ze chwilowy skok temperatury to wynik właśnie infekcji. ale teraz temperatura jest i tak nieznacznie podwyższona w sumie wyższa od tych niskich i nie wiem co robić: brać tego donga czy nie brać? Wczoraj i dziś wziewałam 2 tabletki ale cały czas sie gryzę a co jak to był skok temperatury i mogę ewentualnie zaszkodzić dziecku? Poprzedni cykl był raczej bezowulacyjny wiec nie mam pewności czy to krwawienie to taka typowa misiaczka dająca początek nowemu cyklowi czy jakieś inne wahania hormonów. Ja chyba oszaleje z tym moim organizmem!

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 września 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko,zeby zaszkodzic dziecku musialabys miec pozytywny test,jak go nie ma to raczej nikomu nie zaszkodzisz...
    przy bezowulacyjnym cyklu masz baaaardzo obfita miesiaczke wiec mysle ze to prawidlowa miesiaczka i mozesz brac donga


    u5cvp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 września 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko wg mnie też możesz łykać donga, ale zawsze w razie wątpliwości możesz skoczyć na podgląd na usg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 11:45

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 24 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ulżyło mi trochę bo się miedzy czasie naczytałam ze dongiem można wywołać poronienie (biorąc duże dawki ale nie było podane jakie). A potem rozbujana fantazja i takie tam.

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko znam dziewczynę, która brała donga do pozytywnego testu świadomie i wsio ok :)
    a u Ciebie widać infekcja namieszała i stąd ten skok

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 24 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dlaczego brała aż do testu? W czym to miało w jej przypadku pomóc?
    Pewnie to przeziębienie ale ja to już tak mam ze zaczynam sobie wyobrażać cuda niewidy. Jakoś mnie te już 4 lata z przerwami starania o dziecko niczego nie nauczyły. No i po poronieniu boje się cokolwiek zaszkodzić nawet na sok z marchewki patrzą podejrzliwie bo wit. A

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 12:41

    deszczówka lubi tę wiadomość

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dong jest srodkiem wzmacniajacym organizm,wiec normalnie na opakowaniu jest napisane ze bierze sie codziennie
    koko.a powiedz mi o tej wit A? bo ja od groma marchwi jem


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 września 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,mam pytanko, czy znasz kogos kto mimo dongow i innych ziolek nie mogl zajsc?


    u5cvp2.png
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 24 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was, dopiero odnalazłam ten wątek, ogólnie bardzo mnie fascynuje tematyka leczenia ziołami bądź wspomagania się nimi. Trochę słyszałam o ziołach ojca Sroki ale tak jakoś no nie wiem. Znalazłam coś trochę innego Płodność faza 1 i 2 z baby and mama med, słyszałyście o tym? bo ja dopiero zaczęłam brać i czekam na efekty ?

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 24 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, mysle, ze daleko szukac nie trzeba, bo Kis lykala roznosci (nawet wczoraj pytala o donga), a teraz jest na clo i zastrzyku i podchodzila do iui dzis. Ty maialas juz w koncu to badanie droznosci?

    P.s. moje tsh i prl sa piekne teraz :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 24 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja z internetów sie dowiedziałam ze duże dawki witaminy A sa szkodliwe dla rozwijającego sie płodu szczególnie w pierwszych miesiącach. dlatego tez czesc lekarzy odradza branie suplementów diety które zawierają wit.A na początku ciąży. Podobno jest to przyczyna niektórych poronień. Ja ekspertem nie jestem ale trzeba uważać żeby nie przedawkować. Szczególnie jeśli je sie dużo pokarmów bogatych w wit. A i jeszcze dodatkowo w tabletkach łyka.

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko ot po prostu brała donga cały cykl. Pisała dlaczego, ale już nie pamiętam. Miało to w każdym razie niby pomóc. Nie sądzę jednak, żeby pomogło. A dzięki Bogu nie zaszkodziło.
    Koko 4 lata to już kawał czasu. Jakie badania miałaś robione? Czego próbowaliście? Badałaś chłopa?

    Olencja dong to tylko ziółko. Czasem nawet z clo się nie udaje, więc zapewne są i takie dziewczyny na które dong nie działa.
    Choć pocieszające jest to, że tych co się udało z ziołami jest duża liczba forumowiczek :)

    Myśliwa nie znam tej mieszanki i tutaj też nikt z nas jej chyba nie pił

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko z tą wit A nie popadałabym w skrajności. Jeśli wypijesz sok marchwiowy to na pewno nie będziesz mieć duuużego poziomu wit A od tego, a co dalej idzie nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem ciąży. Zresztą nawet gdybyś chciała dmuchać na zimne to po pozytywnym teście ewentualnie zwracałabym na to uwagę.

    olencja lubi tę wiadomość

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 24 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśliwa o tym wariancie jeszcze nie słyszałam. Sprawdziłam nawet na ich stronce i na początku myślałam ze to takie gotowe mieszanki ziół na 1 i 2 faze ale chyba skład sie różni?

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ