X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Olencja, ja w pierwszym roku po ślubie bon stop miałam focha o bałagan, ale teraz po 7 latach już mąż trochę wyszkolony :)
    ale my mieszkamy razem od 6 lat i jest coraz gorzej....


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella- moj tez jest lozkowym strachujkiem i boi sie nawet przy odslonietych zaslonach,bo a noz go jakis sasiad podejrzy- a mieszkamy w stolicy-tu nikt nikogo nie zna:D
    tez mi sie kiedys marzyl seks na plazy,ale to nierealne bo wszedzie sa luuudzieeee

    nie moge swojego juz dluzej tresowac bo przynosi to odwrotny skutek- jest coraz bardziej wkurzony ze mu cos kaze robic a on jest zmeczony...
    im dluzej ze soba jestesmy tym gorzej na niego najezdzam,ale taka prawda ze kiedys robil wiecej...tylko on tego nie dostrzega.przez telefon jest taki slodki i kochany a jak wraca to tylko spi,je i syfi:/
    a ja nie umiem odpuscic...sa jakies terapie z odpuszczania?

    Agnella lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 2 października 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko wrote:
    Spróbuje poszukać ale naprawdę szkoda jak to nie działa:( ale byłabym szczęśliwa jakby to miało zwiększyć szanse :) uwielbiam znajdować takie nowinki bo to daje mi kopa do dalszych starań. no ale te 15 minut poleżeć to stosuje na wszelki wypadek:)

    jak ma się udać to się uda!!! ;D Bez względu jak się kochacie i jaka pozycja będzie PO czy zrobicie świecę czy pieron wie jakie cuda kubeczki itd ;D

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 2 października 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola, to chyba na weekend musisz całkowicie odpuścić. Może zauważy, że coś nie gra? a zostaw ten syf w cholerę ;D jedź na jakieś zakupki zrób sobie dzień dla siebie albo razem jedźcie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Agnella- moj tez jest lozkowym strachujkiem i boi sie nawet przy odslonietych zaslonach,bo a noz go jakis sasiad podejrzy- a mieszkamy w stolicy-tu nikt nikogo nie zna:D
    tez mi sie kiedys marzyl seks na plazy,ale to nierealne bo wszedzie sa luuudzieeee

    nie moge swojego juz dluzej tresowac bo przynosi to odwrotny skutek- jest coraz bardziej wkurzony ze mu cos kaze robic a on jest zmeczony...
    im dluzej ze soba jestesmy tym gorzej na niego najezdzam,ale taka prawda ze kiedys robil wiecej...tylko on tego nie dostrzega.przez telefon jest taki slodki i kochany a jak wraca to tylko spi,je i syfi:/
    a ja nie umiem odpuscic...sa jakies terapie z odpuszczania?


    Olencja terapia szokowa, nic po nim nie sprzątaj przez jakiś czas tydzień/dwa? Aż się ogarnie, jednocześnie nic mu nie mów.

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 2 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Olencja terapia szokowa, nic po nim nie sprzątaj przez jakiś czas tydzień/dwa? Aż się ogarnie, jednocześnie nic mu nie mów.

    dokładnie miałam to samo na myśli ;D

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    ola, to chyba na weekend musisz całkowicie odpuścić. Może zauważy, że coś nie gra? a zostaw ten syf w cholerę ;D jedź na jakieś zakupki zrób sobie dzień dla siebie albo razem jedźcie..
    kochany kisulku, niestety to nie dziala,bo po likendzie on jedzie nad morze a ja zostaje z syfem :/
    a zreszta teraz to wogole jedziemy do tesciow:/ wiec przynajmniej sie nie nasyfi:D
    ale jutro mam urodziny,biore urlop i sobie jak zwykle posprzatam:/


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Olencja terapia szokowa, nic po nim nie sprzątaj przez jakiś czas tydzień/dwa? Aż się ogarnie, jednocześnie nic mu nie mów.
    heh to nie dziala,bo on tego nie widzi a ja ze zlosci zjadam wlsane zeby ze sie wszystko lepi..... juz tak probowalam:( to wina jego matki ze gowychowala tak, co prawda skarpetki wrzuca do kosza i wogole ubran nie rozwala za duzo,ale takiego brudu jak odkurzanie,zmywanie,lazienka to nie widzi:(

    a teraz to go nie ma to nic nie widzi:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 09:52


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja ja też mam jutro urodziny :D

    Anatolka lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Olencja ja też mam jutro urodziny :D
    oooooooooooooooooooooooooooooooo a ktore? ja 32:(((


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 29 :)

    Agnella lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 2 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee ja tez mam 29 :) ale już miałam w marcu

    olencja, Agnella, Yousee lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja u mnie też są wieczna awantury o sprzątanie, ja zbytnio porządna nie jestem, mój M. to już w ogóle i jak przyjdzie do sprzątania to zaczyna się sajgon, on ucieka, bo np pilnie musi coś innego zrobić :D ja zostaje sama i wrzy we mnie, wraca i pomaga ale w trakcie jest awantura :D

    olencja lubi tę wiadomość

  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 2 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Ja 29 :)
    myśliwa wrote:
    Yousee ja tez mam 29 :) ale już miałam w marcu
    To my jeden rocznik jesteśmy :D Ja z kwietnia jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 12:37

    Yousee, myśliwa lubią tę wiadomość

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśliwa, mój mąż jest z marca, też baran zodiakalny :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 2 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja, aaa tobie chodzi, żeby odkurzył czy coś??
    haha mój odkurza tylko w aucie ;D nigdy nie widziałam go z odkurzaczem w domu :) chyba, że jak będę w zaawansowanej ciąży ;D
    łazienki, podłóg też nie ścierał never :P
    ja swojego proszę już 2 miesiące żeby przykręcił haczyk na ręczniki po się chwieje aż chyba sama to zrobię :-?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 12:39

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    olencja, aaa tobie chodzi, żeby odkurzył czy coś??
    haha mój odkurza tylko w aucie ;D nigdy nie widziałam go z odkurzaczem w domu :) chyba, że jak będę w zaawansowanej ciąży ;D
    łazienki, podłóg też nie ścierał never :P
    ja swojego proszę już 2 miesiące żeby przykręcił haczyk na ręczniki po się chwieje aż chyba sama to zrobię :-?
    zeby zauwazyl,ze jest brudno i trzeba sprzatnac bez gderania mojego,ale konczy sie tak,ze ja sprzatam a on jak ma lepszy humor to z wielka laska posprzata w kuchni i to nie do konca bo np nie umyje zlewu albo kuchenki (bo one zapewne stoja w lazience i do kuch nie naleza ... :])


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej to wcale nie odbiega od reszty facetów, więc luzik olencja, musisz sobie odpuścić, czy mój kiedyś umył zlew hmmm chyba nie:D Ogólnie on jest od sprzątania pokoi i odkurzania, a odkurzanie kurzy to maksymalnie po łebkach :D

    A nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że Twój to jednak porządny jest bo chociaż ciuchów nie rozwala po domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 13:24

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ej to wcale nie odbiega od reszty facetów, więc luzik olencja, musisz sobie odpuścić, czy mój kiedyś umył zlew hmmm chyba nie:D Ogólnie on jest od sprzątania pokoi i odkurzania, a odkurzanie kurzy to maksymalnie po łebkach :D

    A nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że Twój to jednak porządny jest bo chociaż ciuchów nie rozwala po domu.
    przekaze mu ze nie jest najgorszy :D
    a tak na powaznie to mi chodzi o to,ze bez mojego gderania on NIC nie ruszy, NIC
    dopiero jak mu smedze 3 dni to laskawie cos zrobi:/


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie narobi kanapek to tylko kury brakuje,mamy kot- on nie zje tego chlebowego chlewu ....

    ale wiem,ze sa normalni faceci,ktorym nawet 2 szklanki przeszkadzaja i je umyja... kurna,czemu mi sie burdelarz trafil?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 13:44


    u5cvp2.png
‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ