X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    A tak z innej beczki: znacie sposób żeby piersi nie bolały? Ja od 3 cykli od momentu owulacji mam bolesne że szok. Wkurza mnie to. Macie jakiś pomysł jak sobie ulżyć?

    To działanie progesteronu. Badałaś kiedyś? Masz wysoki?

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 2 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale mam stresa. Zadzwonił dzisiaj do mnie mój endo osobiście i zaproponował, zebym przyjechała teraz w sobote na wizyte a nie 18.10, bo ma moje wyniki biopsji i lekarz histopatolog sugeruje wycięcie guza. Zamurowało mnie, bo brałam to sobie na lajcik i myslałam, ze bedziemy działac lekami i kontrolowac na USG a tu operacja wisi w powietrzu. nogi sie pode mną ogieły, lodowaty pot zalał i jakoś nie mogę się otrząsnąć... I co teraz? Będzie trzeba starania odłożyć, Nie wiadomo co to za guz. Niby do soboty tylko jeden dzień a dla mnie teraz jak wieczność.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 2 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, pytałas o naszą rozłąkę, więc u nas trwa tak już jakies 5 lat. Małżeństwem jesteśmy ponad 8 lat, razem ze sobą prawie 11 lat, no i mamy 7letnią córcię.
    Ja jestem rocznik czarnobylski, wiec mam 28 lat a mąż 34 :-)

    Mój mężuś też należy do tych pomagających, co prawda lubi coś tam rozrzucic po sobie, ale ogólnie jak jest w domu a ja w pracy, to dom ogarnie (co prawda tak po łebkach tylko, ale ważne, ze robi cokolwiek), obiad ugotuje, pranie też umie wstawić, zelazko go nie kopie. Wiec jak bedę musiała iść do szpitala niedługo, to wiem, ze ogarnie dom i dziecko :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 21:53

    olencja lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 października 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    To działanie progesteronu. Badałaś kiedyś? Masz wysoki?
    Aga, nie badałam :( mój gin powiedział że pewnie przez Dupka. Bo generalnie odkąd zaczęłam brać bromka i Dupka to sie zaczęło. Przed poronieniem piersi bolały mnie przed okresem, a teraz od owu. Mogą tak działać te leki? Nie wiem co robić :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 2 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tematu sprzątania to mąż już jest wyszkolony. Gorzej bo mieszkam z teściowa i to ona robi bałagan że dramat :( codziennie po pracy spędzam czas żeby po niej sprzątać :( na szczęście robimy remont żeby sie od niej oddzielić. Szkoda że dopiero po 7 latach :(

    ania14 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 października 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Aga, nie badałam :( mój gin powiedział że pewnie przez Dupka. Bo generalnie odkąd zaczęłam brać bromka i Dupka to sie zaczęło. Przed poronieniem piersi bolały mnie przed okresem, a teraz od owu. Mogą tak działać te leki? Nie wiem co robić :(

    Zbadaj progesteron. Biorąc dupka można badać i wynik będzie wiarygodny. Ale skoro bierzesz dupka to pewnie od tego ból piersi (ból piersi = wysoki progesteron)

    A czemu bierzesz dupka bez zbadania własnego poziomu progesteronu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 23:05

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 3 października 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    A co do tematu sprzątania to mąż już jest wyszkolony. Gorzej bo mieszkam z teściowa i to ona robi bałagan że dramat :( codziennie po pracy spędzam czas żeby po niej sprzątać :( na szczęście robimy remont żeby sie od niej oddzielić. Szkoda że dopiero po 7 latach :(

    Ja mieszkalam z tesciami przez 2 miesiace, bo nie zdazylismy do slubu wykonczyc sobie domku. Dramat to byl. Plakalam chyba codziennie. Nawet nie chce do tego wracac... Napietrze tesciowie i my w jednym pokoju mojego meza, na dole dziadkowie meza-na parterze. Wejscie wspolne. Nie dalo sie wyjsc z domu nie tlumaczac sie wszystkim, a gdzie to idziemy, a z kim, a na co do kina.... Itp itd. Dramat. Szczytem bylo to, jak pewnego dnia wracalismy od znajomych o 2 czy 3 w nocy w weekend i otwieramy po cichu drzwi a tam 80letnia babcia nie spi, bo na nas czeka sprawdzic, o ktorej wrocimy. Takie akcje i wiele innych znioslam przez 2 miesiace, pewnego dnia przyszedl kryzys i spakowalam swoja walizke, pojechalam do pracy, a mezowi zostawilam list, ze zycze sobie, zeby moje rzeczy zawiozl do naszego domu, bo ja od soboty tam zaczynam mieszkac i ze milo mi bedzie jak zamieszka ze mna, bo ja do tesciow nie wroce na pewno, bo dostane kota z nimi. To byl czw, przespalam 2 noce u swoich rodzicow, w pt gadam z mezem i pytam co robi. On na to "pakuje sie". Uwierzcie to byla melodia dla moich uszu... I od sb zamieszkalismy w swoim domu :) niedawno minelo 2 lata i jest super :) jednak co swoje to swoje :)

    Agnella, kis, KisSzilva lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 3 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, mnie zawsze od duphka bolą piersi, jak go biorę.
    Czasami bez niego, po owulacji, też mam to samo.
    Dobrze, że się rozdzielicie od teściowej(lepiej później niż wcale) , inne życie będzie :-)
    Ale wykresik ładny, widać, ze owulacja była. Tylko pozazdrościć jej w 12 dc :-) Chyba jednak clostil się nie przyda ;-) :-)
    U mnie @ się rozkręciła. Właśnie zaparzyłam ziółka na I fazę, mają dużo estrogenu, nawet smaczne. A od 5dc soja :-)

    Olencja, pewnie jak przyjdzie dziecko to wtedy Ci mąż pomoże w domu. Nie będzie miał wyboru i sytuacja go przymusi :-)
    Mój też jest inżynierem budownictwa lądowego. Ma uprawnienia, papier na konstruktora, a pracuje na agroturystyce. Już go molę, aby to zmieniał.
    Co prawda założył własną działalność na firmę budowlaną, ale się tym nie zajmuje, tylko własnie agroturystyką u teścia.
    U mnie jest na odwrót mąż bardziej pedant, ja bałaganiara. W ogóle przeciwieństwa z nas.

    Ewwiel, daj znać po wizycie jutro. Musi być dobrze.
    Mój to zrobi kawę, ogólnie wodę zagotuje, potrafi zupę i kompot zrobić, odkurzyć, w piecu napalić, piwnicę i garaż posprzątać...I tyle mam z jego pomocy. Jak odkurza to niedokładnie, co mnie wkurza.

    Anatolka, musisz palić w piecu? Jak ja tego nie lubię, gdy męża nie ma.
    U mnie rozpiska by nic nie dała, bo życie życiem i presję byśmy z mężem czuli.
    Ja bym ze swoimi teściami nie wytrzymałabym, gdyż są z innej bajki i tacy staroświeccy, maż jedynak i mimo że mieszkamy daleko to już nieraz były kłótnie z nimi.


    Kis, kiedy testujesz? Ładny wykres :-) Może w ciąży jesteś :-)!!!

    KisSzilva, ja uwielbiam rower, szkoda tylko, że aura się popsuła, a ja przez ząb nie mogę jeździć, bo musi się zagoić rana i nie mogę go przewiać.
    I na moje szczęście, 5 się odezwała, ta obok wyrwanej 6. Obym tylko nie spuchła, chyba, że taki skutek uboczny po rwaniu do czasu aż się nie zagoi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 08:27

    olencja lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 3 października 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam meza na miejscu i raczej on sie zajmuje piecem. Ja czasem musze dolozyc ewentualnie. Rozpalalam moze ze 2 razy przez 2 lata :) wole pilnowac, zeby nie zgaslo ;)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 października 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Zbadaj progesteron. Biorąc dupka można badać i wynik będzie wiarygodny. Ale skoro bierzesz dupka to pewnie od tego ból piersi (ból piersi = wysoki progesteron)

    A czemu bierzesz dupka bez zbadania własnego poziomu progesteronu?
    Aga biorę ze względu na częste tirbiele po niepeknietych pecherzykach i z powodu poronienia, zeby sie wzmocnić.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    You na moje oko ból piersi to efekt wysokiego progesteronu. Z ciekawości zbadaj sobie swój własny poziom i zobaczysz jak to wygląda.

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 3 października 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, dzieki za sugestie. A muszę to zrobić w określonym dniu cyklu czy dowolnie?

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 października 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 7-8 dzień po owulacji

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 października 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella, oby oby, tylko na razie progesteron biore i nic nie wiem ..

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 3 października 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, przed odstawieniem pgr zatestuj, ryzykowne byłoby odstawienie. Wiem, że duphek nie podnosi temp., luteina może.
    Nie kusi Cię, aby test kupić ;-) :-)? U mnie już byłby dawno kupiony i wykonany :-)

  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 3 października 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Myśliwa, mój mąż jest z marca, też baran zodiakalny :)
    ja się jeszcze na rybę łapie , bo jestem z 15 :)

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 3 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to strasznie niecierpliwa jestem jeśli chodzi o testy ;)

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 3 października 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie wreszcie udało zaobserwować śluz - to chyba od tych Regularnych Cykli co je piję jako zioła na owulację - wróciła mi wiara w powodzenie :)

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 października 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Kis, przed odstawieniem pgr zatestuj, ryzykowne byłoby odstawienie. Wiem, że duphek nie podnosi temp., luteina może.
    Nie kusi Cię, aby test kupić ;-) :-)? U mnie już byłby dawno kupiony i wykonany :-)

    mam - dziś zakupiony, jutro sikam dziewczyny .

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 października 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśliwa wrote:
    ja to strasznie niecierpliwa jestem jeśli chodzi o testy ;)

    oj to chyba ma każda z Nas :D

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ