X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 8 października 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka, pytałam. Powiedział że niska nie przeszkadza, ale mam powtórzyć jeszcze za miesiąc w tym samym laboratorium. Po raz kolejny usłyszałam że w Diagnostyce mogą być przekłamane :( a w Diagnostyce robiłam na początku i wyszła podwyższona. A czy muszę mieć z obciążeniem badana? Bo miałam tylko zwykła.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 8 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    deszczówka, a jaka łykasz dawkę wiesiołka ?

    od 1 dc brałam 1500, od 9dc tylko 500, bo biorę 2 dongi ;) podobno nie wolno jednego i drugiego za bardzo łączyć, bo estrogeny.

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 8 października 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mialam z obiazeniem. A mi gin powiedzial, ze skoro spadla ponizej normy przy euthyroxie 50 i polowce bromka to znaczy, ze bromek nie jest mi wcale potrzeby, bo u mnie to bylo prawdopodobnie sprzezenie zwrotne z tsh i spadlaby prl z samym euthyroxem. Powiedzial tez, ze normy po cos sa i powinna byc utrzymywana w normie, a nie ponizej. Ale to gin w klinice, a nie endo. Nie wiem co zrobic. Za 2 tygodnie ide do endo.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 8 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi też kazał Bromka odstawić, sama nie wiem... biorę niby pół tabletki co drugi dzień. A też jestem na euthyroxie...
    Mi endo powiedział przy pierwszym wyniku prl, że gin niepotrzebnie mi Bromka dał... i bądź tu mądry ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 8 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz taka kaszane jak ja teraz. Ja pokroje jeszcze polowki na pol i bede brala po cwiartce poki nie pojde do endo.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, pozostaje na razie czekać. Nic jeszcze nie przesądzone, dopiero 8 dni po.

    Kis, ja w tamtym roku kupiłam kurtkę, w formie płaszczyka. Ciepłą. Za pupę :-) Nie lubię marznąc. Oby zima była łagodna jak zeszłoroczna :-)
    W tym roku nam się uda!!! Nie ma bata :-)

    U mnie 7 dc, biorę soję. Póki co pokłócona jestem z mężem, i łóżka nie ma. Muszę się pogodzić do owulacji.
    Jak miałyście po soi? Ile dni po odstawieniu? Temp sobie odpuściłam, tzn jej mierzenie.

  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 9 października 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    przeciez nie mowie tu o zbieraniu ziol na lace tylko na kupieniu ich w aptece:)) poza tym,te zestwy sa banalnie proste bo najczesciej do mieszanki trzeba po 50 g ziolka a ono jest sprzedawane wlasnie w takiej ilosci:))

    a ktorego ziolka w PL nie ma?

    w tej mieszance Płodność to kłącze szparaga lekarskiego, liść damiany, a w Regularne Cykle - lukrecja gładka i ostropest plamisty. Wiem , ze to nie rośnie w Polsce ale nie wiem czy jest dostępne w sklepach zielarskich czy aptekach

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 października 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szparagi mozna kupic w warzywniaku, ziele damiana wlasgębowo pije co wieczor, lukrecja jest w aptece a ostropest na allegro:) wszystko jest dostępne:))


    u5cvp2.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 9 października 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostropest jest na wątrobę o ile wiem... Bylo nawet piwo z ostropestem, bardzo zacne :D

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 października 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też zastanawiam się w tym roku na jakąś kurtką bo te płaszcze to jakieś z kosmosu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 14:20

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiam plaszcz w tamtym roku w Mohito. Piekny :) wiec poszukiwania w tym roku mam z glowy na szczescie :) a kurtki tez w sumie mam dwie. Jedna pikowana, a druga taka nieprzemakalna na snowboard, wiec niczego nie szukam w tym roku :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 9 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka, ja też lubię Mohito. W tamtym roku kupiłam śliczny płaszczyk na jesień/łagodną zimę. Odpinany jakby od dołu zameczkiem.
    A dziś byłam na zakupach i kupiłam sobie płaszczyk w Reserved na jesień. I torebkę. Humor od razu lepszy :-)
    Kis. Ja zimą lubię jednak jak pupę grzeje. Zawsze można wybrać kobiece kurteczki.

    A po za tym u mnie po staremu, piję ziółka, łykam soję, a sucho coś. Pewnie nici z cyklu. I coś ruszy w następnym. I tak na męża zła jestem.
    W niedzielę na chrzciny idę. Będę robić dobrą minę do złej gry, szczerze nie chcę mi się.


  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja np nigdy nie lubilam kurtek czy plaszczy z futerkiem przy kapturze, zawsze patrzylam czy da sie je odpiac, bo mi sie nie podobaly. A jak zobaczylam ten plaszcz w Mohito w tamtym roku to od razu go kupilam. Jedyny plaszcz, przy ktorym futerko jest ladne, a nie nedznie wyleniale... ;)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 9 października 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella, nie zazdroszczę takiej imprezy jak chrzciny... Ciężko jest psychicznie wytrzymać patrząc na takie maleńkie czyjeś szczęście jednocześnie nie móc mieć własnego :( Wczoraj koleżanka pochwaliła mi się, że przyspieszają ślub (miał być w przyszłym roku), bo jest w ciąży. A wcale nie planowała, tak po prostu wyszło. No właśnie - niektórym to wychodzi "tak po prostu"...

    A co do zimowego okrycia, to ja mam z tamtego roku bardzo fajną kurteczkę za tyłek z gęsiego puchu :D Ciepluteńka :D I czarny elegancki płaszczyk, więc w tym roku muszę kupić tylko buty ;) Chyba, że znów zimy nie będzie tak jak w tamtym roku (oby!) to i zakup butów odpadnie.

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 10 października 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest, którą mieszanka Sroki jest na którą czesc cyklu. Czy te mieszanki są tylko 3 czy jest tego wiecej?! (trzy mieszanki z przepisami znalazlam).
    wiem tyle, ze 1 jest do owu, a 2 i 3?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 06:36

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 10 października 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście w lutym na wyprzedażach zaopatrzyłam się w płaszczyk zimowy i taką krótka sportową kurtkę więc w tym roku mam luzik jeśli o to chodzi ale zakup kozaków mnie nie ominie

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 10 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    Jak to jest, którą mieszanka Sroki jest na którą czesc cyklu. Czy te mieszanki są tylko 3 czy jest tego wiecej?! (trzy mieszanki z przepisami znalazlam).
    wiem tyle, ze 1 jest do owu, a 2 i 3?
    wg mojej wiedzy nr 1 i 2 to są mieszanki Klimuszko na 1 i 2 fazę cyklu (mam książkę i mniej więcej pasują do Klimuszki) a nr 3 jest Sroki na caly cykl- inne numery Sroki to moze byc np na wrzody albo lysienie ;)

    aga.just, KisSzilva lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Zaczęłam dziś nowy cykl .

    Miłego dnia :)

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 10 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy donga mozna mieszac z clo?

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    Czy donga mozna mieszac z clo?
    można

‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ