X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko, ja piję dużo kawki, przynajmniej 2-3 dziennie. I też biorę magnez, tyle że mam skurcze łydek. Na pewno nie zaszkodzi :-)
    Ja w ciąży też musiałam brać, bo miałam skurcze nóg i macica mnie bolała.

    Olencja, jedynym słowem ten rok jest Twój:-)!!! Na pewno się uda.
    Ja w tym miesiącu mam 3 rocznicę ślubu. Może zadziała ta magia. Byle do świąt się udało. Albo na święta, cudowny byłby prezent. Tylko dziecka do szczęścia mnie brakuje. Reszta nieważna.
    Właśnie zmęczyłam kubeczek ziółek na I fazę. Dobrze, że z mężem się pogodziłam. Tylko czy owulacja będzie??? Wątpię.

    Jakie plany macie na weekend?
    Ja dziś do pracy na popołudnie, sprzątnie chaty, brat bliźniak mnie odwiedzi. A jutro wizyta teściów i te chrzciny. I zleci.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wpisuję się na listę zielar ;) Od tego cyklu zaczynam walkę z dongiem ;) Mam nadzieję że coś zdziała, buziaki ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko,masz az takie skurcze w srodku cyklu?hmmm,nie spotkalam sie z tym wczesniej:/ a na pewno wszystko tam wyglada ok na usg?

    Angnella- nie wiem czy sie uda ale lubie wierzyc w rozne rzeczy-potem przynajmniej mam na co klac;)

    Carmen czesc! co taki dzieciak robi na naszym forum staruszek ?;) jestes w ieku mojej siostry wiec jestem ww szoku:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym roku straciłam dwie ciąże, zaczęłam się badać w tym kierunku i wyszło że mam Hashimoto z niedoczynnością + dodatnie miana p/p ANA, od 7 miesięcy staramy się ponownie z mężem o dziecko, jednak bez skutku mimo unormowania TSH i prolaktyny, dlatego trafiłam do Was bo chce się naturalnie wspomóc ;) 16cs za mną a dziecka dalej brak, niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 12:52

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 11 października 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No. Zadzwonila do mnie Pani z Zielarni. Sroka juz na mnie czeka. Będziemy czarować :D Teraz tylko czekac na @ i zaczynamy zabawę. Niby wczoraj (12dc) pęcherzyk miał 14mm, ale jakoś w niego nie wierzę... Po Clo to dziwne, ze tylko jeden...

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 października 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda z nas widze jakies czary uprawia i zielsko do domu znosi :) ja z tymi regularnymi Cyklami tez sie uganiam, no na razie jestem zadowolon, mama nadziejęże wy zes woich mieszanek tez :)

  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 11 października 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Koko, ja piję dużo kawki, przynajmniej 2-3 dziennie. I też biorę magnez, tyle że mam skurcze łydek. Na pewno nie zaszkodzi :-)
    Ja w ciąży też musiałam brać, bo miałam skurcze nóg i macica mnie bolała.

    Jakie plany macie na weekend?
    Ja dziś do pracy na popołudnie, sprzątnie chaty, brat bliźniak mnie odwiedzi. A jutro wizyta teściów i te chrzciny. I zleci.

    Agnella, pijesz kawę inkę 2-3 razy dziennie? ja tylko jedną a też mam skurcze łydek. Jaki magnez polecasz?

    Co do weekendu, to dziś mecz, a jutro kilkugodzinne spacerki po łonie natury :)

    Carmen 92, witaj :) :) poczytaj wątek, a dużo się dowiesz jak sobie pomóc, powodzenia.

    Agnella lubi tę wiadomość

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 11 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja no czasami mam np nad ranem budziłam sie z bólem jak podczas miesiączki. Kiedyś trwało to kilka dni i byłam u lekarza bo nie widział jeszcze co to boli myślałam ze pęcherz ale z sikaniem nie było problemu. Rodzinny wysła mnie do ginekologa żeby wykluczyć stan zapalny jajników ale ginekolog stwierdził ze w porządku ale przy okazji zrobił i zlecił kilka badań. No i było niby ok. Z reszta przez cały cykl przynajmniej raz dziennie coś mnie tam kłuje boli ciągnie a to jajniki a to szyjka a to macica. A po poronieniu jeszcze się to nasiliło te różne kłucia itp. Ale jak byłam na kontroli to ok. Macica jak ta lala tylko jajniki z licznymi pęcherzykami... Chociaż dziś może dlatego ze biorę ten magnez nic mnie nie bolało w macicy.

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszczówka, polecam preparat Magvit b6 lub Magne B6. Są to najlepsze preparaty, bo są to leki bez recepty, a nie suplementy diety :-) I w razie czego w ciąży można je bezpiecznie brać :-)Ja biorę ten Magvit, pomaga :-) Ja piję kawę rozpuszczalną, więc muszę łykać magnez. Takie moje uzależnienie, którego ciężko mi odmówić.
    Mnie dziś lewy jajnik kłuje. Może soja działa. Mam 10 dc. Albo znowu lipa i tylko tak boli.

    Carmen, dobrze, że hormonki unormowane. Stres u Ciebie też na pewno tu przeszkadza. Musi się udać. W ciąże zachodzisz, a to najważniejsze.
    Ale pco nie masz?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 20:50

    deszczówka, KisSzilva lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnez lepiej wchłania sie przez skóre wcierany a nie przez zoladek :D

    ja dzis mam potworne zawroty glowy:( mam wrazenie ze umieram:/


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 11 października 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen.92 wrote:
    Witam wpisuję się na listę zielar ;) Od tego cyklu zaczynam walkę z dongiem ;) Mam nadzieję że coś zdziała, buziaki ;)


    witamy :)

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 12 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    magnez lepiej wchłania sie przez skóre wcierany a nie przez zoladek :D

    ja dzis mam potworne zawroty glowy:( mam wrazenie ze umieram:/

    Przez skórę wcierany?

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 października 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owszem
    http://www.akademiawitalnosci.pl/jak-tanio-i-skutecznie-uzupelnic-w-organizmie-magnez-robiac-z-niego-dezodorant-za-2-zl/

    deszczówka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 12 października 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja! uwielbiam tą stronę :D

    olencja lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deszczówka wrote:
    Agnella, pijesz kawę inkę 2-3 razy dziennie? ja tylko jedną a też mam skurcze łydek. Jaki magnez polecasz?

    Co do weekendu, to dziś mecz, a jutro kilkugodzinne spacerki po łonie natury :)

    Carmen 92, witaj :) :) poczytaj wątek, a dużo się dowiesz jak sobie pomóc, powodzenia.

    Na pewno poczytam, wielkie dzięki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Deszczówka, polecam preparat Magvit b6 lub Magne B6. Są to najlepsze preparaty, bo są to leki bez recepty, a nie suplementy diety :-) I w razie czego w ciąży można je bezpiecznie brać :-)Ja biorę ten Magvit, pomaga :-) Ja piję kawę rozpuszczalną, więc muszę łykać magnez. Takie moje uzależnienie, którego ciężko mi odmówić.
    Mnie dziś lewy jajnik kłuje. Może soja działa. Mam 10 dc. Albo znowu lipa i tylko tak boli.

    Carmen, dobrze, że hormonki unormowane. Stres u Ciebie też na pewno tu przeszkadza. Musi się udać. W ciąże zachodzisz, a to najważniejsze.
    Ale pco nie masz?

    Pco na pewno nie mam, cykle regularne (w miare, czasami zdarzają się odchyły), usg zawsze wychodzi idealnie, hormony lh, fsh, testosteron w normie ;)

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 12 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mogę polecić swój magnez bo ma super dawkę w 1 kapsułce :)

    http://www.zielarnia24.pl/5536,colfarm-magnez-b6-30-tabl-.html

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 12 października 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja ciekawe rzeczy niesłychanie. Możesz polecić miejsce gdzie kupić chlorek magnezu? Mogłabym moczyć stópki bo z piętami i tak mam wieczny problem:)

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 12 października 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koko wrote:
    Olencja ciekawe rzeczy niesłychanie. Możesz polecić miejsce gdzie kupić chlorek magnezu? Mogłabym moczyć stópki bo z piętami i tak mam wieczny problem:)

    Koko, chyba na tej stronie jest sklep internetowy i tam bedzie sprawdzony magnez.

    A ja od 2 dni wzdęta jestem niesłychanie, bluzka na piersiach sie nie dopina,ale to prędzej objaw zbliżającej sie @, powoli przestaje wierzyć w ciążę. Nowy cykl bedzie z Clo. Ciekawe czy to cos odmieni?

    Buziole i kolorowych snów :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 października 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupowałam chlorek magnezu na allegro :D


    u5cvp2.png
‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ