X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Kiss, a ja Ty się czujesz:-)?

    Dziękuję, że pytasz :)
    Wszystko okej. Płci jeszcze też na stówę nie znamy bo z chłopczyka zrobiła się ostatnio dziewuszka ;)

    pozdrawiamy <3

    Agnella lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    olusia a nie myślałaś o klinice ?
    kasy brak na takie zabawy:/


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    kasy brak na takie zabawy:/

    A ty chodzilas do gin prywatnie czy na nfz ? Jak prywatnie to ile gin brala za wizyte ?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pakiet w enelmedzie,place 100 miesiecznie i mam wszystkich lekarzy i badania:/


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w klinice to wydam pieniadze ktore mam na mieszkanie i mnie wpierdziela w in vitro ktorego nie chce:/ chce znac przyczyne dlaczego ie moge zajsc:/ predzej do napro bym poszla niz do tamtych zdziercow:/

    ewwiel, vanessa lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mialam monity w klinice to placilam za jeden 80zl a w miesiacu robilam 2. Na poczatku cyklu, zeby zobaczyc czy nie ma torbieli i w okolicach owulki, zeby dostac zastrzyk na pekanie, wiec nie byly to jakies szalone koszty. Tym bardziej jak za 100zl mozesz zrobic wszystkie badania jakie w klinice wymysla.

    Do ivf nikt nikogo nie zmusza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 18:30

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monitoring jest dodatkowo platn:( a jak mam go robic jak do lekarza czekac pol roku?:( porazka,jestem strasznie zagubiona,nie wiem juz co robic/

    hej Anatol:)

    Anatolka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co badalas do tej pory? Monitorowalas owulacje?

    W mojej klinice zdzierstwa nie ma za wizyty. Niejeden gin prywatnie bierze za wizytye wiecej niz placilam w klinice. Przebadali mnie od a do z. Genetyke, immunologie mam zrobiona, histeroskopie i inne roznosci... Takze z tym wysylaniem na IVF od razu to mit :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede probowala isc do kliniki na nfz na starynkiewicza,moze mnie oleja tak jak tu:(
    mialam droznosc tylko


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i po droznosc czekam na okres ktory nie chce przyjsc a testy negatywne:( znow mi sie po antykach rozregulowalo cos albo po ziolkach:(


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze nie dramat - 29dc :) nooo, widzisz, pomysl jest :) musi Cie ktos poprowadzic i pokierowac na badania. Moze byc wrogi sluz, przeciwciala przeciwplemnikowe, a moze byc kiepskiej jakosci owulacja i trzeba bedzie podstymulowac... Moze byc wszystko... Rok na relaksie Wam minal... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 18:50

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podejrzewam LUF:/


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Ciebei Anatolku jak sytuacja?


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29dc niby nie dramat ale dzis juz nawet plamienie nie mam:(


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    a u Ciebei Anatolku jak sytuacja?

    Bez efektu nadal. Czekam chyba do sierpnia na procedure nowa :) lekarz we wt zdecyduje.

    Ola, a chlopa badalas?

    olencja lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,rok temu,75mln,bez morfologii


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na bank kaza powtorzyc. Moze byc liczba ok, a o prawidlowej budowie 0% w najczarniejszym scenariuszu :/

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie,to bylaby masakra


    u5cvp2.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Cieszę się, ze w końcu ten wątek odżył. Co prawda nie o ziółkach, ale przynajmniej ktoś tu zagląda :-)

    Agnella, 2 ostatnie usg wskazują na dziewczynkę :-) Ale ważniejsze, zeby było zdrowe niż płeć :-) Ogólnie czuję się dobrze, trochę powodów do narzekania by się znalazło, bo chyba nie ma idealnej i bezproblemowej ciąży, ale nie na tym rzecz, żeby narzekać. Trochę się naczekałam, przeszłam operację i bardzo poważną chorobę, by móc cieszyć się rodzicielstwem, dlatego teraz staram się nie skupiać na ciążowych dolegliwościach, bo one miną. Cieszę się, że codziennie bombaruje mnie kopniakami Maleńka istotaka, którą za parę miesięcy przytulę. Trzeba myśleć pozytywnie :-)

    Olencja ja w tym moim szczęsliwym cyklu właśnie w 29 dc miałam owu :-) Ale u mnie zawsze były długie cykle i w wiekszości bezowulacyjne, wielu lekarzy mi mówiło, ze z takimi cyklami w ciąze nie zajdę, nie ma szans a ja im na to, ze w pierwszą ciążę zaszłam 33-34 dc, więc długi cykl wcale nie jest spisany na straty. A najgorsze jest to, ze jak już się owu zdarzała po np CLO to tylko z tego jajnika w którym miałam niedożny jajowód. A ten jajnik z drożnym jajowodem wcale nie pracował... byłam monitorowana przez praktycznie rok i ani razu nie miałam po lekach farmakologicznych owu z jajnika z drożnym jajowodem.

    Agnella, olencja, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, to super :-) Niech maluszek sobie spokojnie rośnie i brzuszek pięknie rośnie:-) Pewnie brzunio już widać?
    Nieraz lekarze gadają naukowo, a natura to natura, organizm kobiety to nie matematyka. Ja też słyszałam, że ze swoimi dłuższymi cyklami nie zajdę. W I ciąże zaszłam z owulacją w 21-2 dc, to i tak szybko jak na owu z moimi cyklami. A tak brałam duphka od 16dc do 25 na regulacje i nie zachodziłam, i jeden gin powiedział tylko, że sobie owu hamowałam i mam już nie brać. Właśnie dokładnie w tym cyklu co odstawiłam to zaszłam :-) I teraz już też hormony odrzuciłam - żadnych lutek, żadnych duphków. Tylko Inofolic i magnez:-) Zobaczymy jak to będzie. Ale wierzę, że się uda i polegać będę na swoich naturalnych cyklach :-)
    Taka propo moja mama miał podobnie, nieraz okres co 2 miesiące, zdarzało się, że po 3 . A ma 3 dzieci, naturalnie :-)
    Nawet dziwne, jak teraz zrobiłam badania na swoim cyklu w ogóle inne FSH. Po duphku i jednym cyklu z clo miałam FSH 7,2. Wydaję mi się, że po braniu hormonów są takie rozbieżności. A teraz na naturalnym, dorobiłam w 5dc FSH 6,2 i LH 5,2. A więc jakby pco nie było. I chyba wiarygodne są te wyniki ostatnie, na swojej @?
    Olencja, dlaczego od razu zakładać, że mąż ma bardzo złe żołnierzyk??? Nie dołuj się!!!!!
    Oczywiście, trzeba powtórzyć, wtedy będziecie wiedzieć na czym stoicie.
    Ja też do kliniki póki co mam opory, aby iść. Mam swoją ginkę, zna się na rzeczy i jej zaufam.


    olencja lubi tę wiadomość

‹‹ 408 409 410 411 412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ