Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Muchaolucha Koleżanka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Zielary!
    Chciałam się Was poradzić. Otóż z moich wyników badań wynika,że mam niski poziom estradiolu(poniżej normy). Gin na razie nic mi nie przepisał. Czy jest jakiś naturalny specyfik, który choć odrobinę wspomoże produkcję estrogenów? Soja,Dong a może zioła? Wybaczcie moją niewiedzę,jestem początkująca w tym temacie :)

eiktyx8dzlu4rk91.png

Feluś <3
    f2wli09kmt5gd2uk.png

31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz wszystkie te zajebiste zielary które tu kiedys byly sa mamusia mi szczęśliwymi badz będą i juz ich tu nie ma :P teraz ten watę upada poprostu jedynie co to możesz poczytać od poczatku watek może cos znajdziesz ja tez poszukam ok?

• Muchaolucha Koleżanka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci za odpowiedź :) Faktycznie,przekopię cały wątek-może coś znajdę.Jeśli udałoby Ci się znaleźć coś szybciej niż mnie, to byłabym baaardzo wdzięczna.Dziękuję :)

eiktyx8dzlu4rk91.png

Feluś <3
    f2wli09kmt5gd2uk.png

31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • aga.just Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 08:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Zielary :D

wszystkie zaginęły :D ?

ewwiel lubi tę wiadomość

• Nalunia Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aga jak się czujecie ? :))))

[img][/img]
  • Yousee Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    hej Zielary :D

wszystkie zaginęły :D ?
    bez wsparcia starych zielar nie dajemy rady :(

ewwiel lubi tę wiadomość

"I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewwiel Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak rady najbardziej doświadczonych :-)

Anatolka, Yousee lubią tę wiadomość

klz9zbmhhlezszdo.png

jox6io4puam380xd.png
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, ale to leci :) znasz płeć?

ewwiel lubi tę wiadomość

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • ewwiel Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień temu podczas usg usłyszałam taki tekst : A co Pani ma w domu? (a ja, ze dziewczynke), bo na razie to tu chłopca nie widzę... Zobaczymy co mi powie na kolejnym usg :-) Mąż marzy o synku a mi wszystko jedno. Dla dziewczynki mam cala wyprawke po Nadii, wiec byłoby łatwiej :-)

Anatolka, Yousee lubią tę wiadomość

klz9zbmhhlezszdo.png

jox6io4puam380xd.png
  • wszystkojestjuzzajete Nowa

Wysłany: 27 maja 2015, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki :) słuchajcie, w czasie ciąży brałam dopochwowo te chińskie tabletki gong jing. oczywiscie nie wiedzialam wtedy ze jestem w ciazy poniewaz plamienie wystapilo, a ja pomylilam je z okresem. bralam te tabletki, a teraz sie strasznie boje. na usg niby wszytsko jest w porzadku, ale nie wiem no.. :( mogly te tabletki zaszkodzic? niby to na ziolach..

• Agnella Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Zielarki, co u Was?
    Ewwiel jak się czujesz? Dziewczynka czy chłopczyk, ważne, że zdrowe :-)
    Kiss, a ja Ty się czujesz:-)?
    Nalunia, jak starania, na razie bez leków i wspomagaczy? Kup sobie Inofolik!!!! Zaraz napisze, o co z nim chodzi :-)
    U mnie po staremu. Wybrałam się tylko do ginekolog, zajmującą się niepłodnością. Na razie mam bez leków się starać, z hormonów nie wygląda jej na pco, ale z usg - policystyczne jajniki. Kazała brać Inofolic, 2 razy dzienne. Podobno pomaga przy pco, wspomaga owulacje, działa podobnie jak metformina. Dopiero zaczynam to pić. A do lekarza poszłam, ponieważ, dostałam okres po 2 tygodniach od ostatniego, w 18 dc.
    Kazała mi zrobić parę badań hormonów i zobaczymy. Oby ciąża była w tym roku, o niczym innym nie marzę, niczego innego nie pragnę.

ojxevcqgb7drd036.png
    j5rbdf9hf1hs4s2m.png

Adaś 20-21 tc [*]
  • olencja Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej,pamieta mnie ktos jeszcze?:)

Anatolka lubi tę wiadomość

• Agnella Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencjo włosomaniaczko, no pewnie. Co u Ciebie?
    Odebrałam dziś wyniki z 4 dc i moje FSH 5,75. To jest naturalny cykl, fakt, że okres przyszedł w 18-19dc, ale gin mówiła, że to na pewno okres, a nie plamienie i mam robić badania. A jak robiłam w lutym FSH, w cyklu po braniu leków, po braniu clo i duphka na wywołanie....wyszło 7,2. Które jest prawidłowe? Czy leki brane cykl wcześniej wpływają na wynik?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 15:58

ojxevcqgb7drd036.png
    j5rbdf9hf1hs4s2m.png

Adaś 20-21 tc [*]
  • Nalunia Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, Agnella niestety jestem na wspomagaczach - bromek 3 miesiąc zaczynam i od 3 dni metforminę biorę + antybiotyk na bakterię eh.. :P ja już inofem piję miesiąc :D:D:D A odnośnie Twojego FSH to ono się waha i mi endo mówiła że może zależeć od brania dupka lub luteiny .. ile w tym prawdy to nie wiem :P trzymam kciuki :)

[img][/img]
  • Agnella Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, ciekawe tylko którym FSH się sugerować. Wydaję mi się, że cyklem naturalnym, bo jednak z duphkiem to jest sztuczny. Jutro mam 5 dc, badania chyba najlepiej zrobić do 3dc???? Bo chciałbym jeszcze LH dorobić, może nawet znowu FSH. Wiem, szurnięta jestem na maksa z tymi hormonami.
    Nalunia, trzeba czasu, aby organizm, cykl przyzwyczaił się do leków i suplementów. Najważniejsze, że pod fachową opieką jesteś. Dobrze, że pijesz Inofem. Tu minimum 3 miesiące trzeba.
    Doczekamy się swoich maluszków, spokojnie :-)

ojxevcqgb7drd036.png
    j5rbdf9hf1hs4s2m.png

Adaś 20-21 tc [*]
  • olencja Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) u mnie nic nowego...nadal probuje,nadal nie wiem czemu nie moge zajsc...

• Nalunia Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2015, 23:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella oznaczać można do 5dc ważne żeby od 3-5dc - szczerze ja oznaczałam nawet w 6 raz i było oki :) a i jeśli oznaczasz fsh i lh to dobrze byłoby żeby to było przy jednym pobraniu bo jednak z dnia na dzień hormony się zmieniają - przyda się do porównania stosunku lf/fsh :-)

Agnella lubi tę wiadomość

[img][/img]
  • Yousee Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2015, 00:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, jak dobrze Cię widzieć :)
    Jakie kroki dalej, co mówi gin?

"I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Yousee:) po hsg myslalm ze zajde ale pewnie tak sie nie stanie takze jestem na etapie szukania lekarza bo do tej mojej terminy sa na pazdziernik...................

• kis Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2015, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    hej Yousee:) po hsg myslalm ze zajde ale pewnie tak sie nie stanie takze jestem na etapie szukania lekarza bo do tej mojej terminy sa na pazdziernik...................

olusia a nie myślałaś o klinice ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 13:53

‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego