X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę o zrobieniu AMH, ale na razie parę cykli poczekam.....
    Ciekawi mnie Nalunia jak u Ciebie wyjdzie usg nadnerczy, ja tez mam podwyższony 17 OH pgr!!!! Podobny do Twojego, ten co podałaś pod wykresem w opisie. Co mówiła o tym Twoja endo, z czym to może być związane., czy trzeba powtórzyć badanie?
    Co u reszty Dziewczyn???? Ja póki co dalej na etapie starań.

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzę do dwóch endo i każda powiedziała tylko że jest trochę za wysoki i jedna wyslała mnie na usg i idę w przyszłym tygodniu ;) u mnie akurat podwyższone 17OH-progesteron nie wskazuje na PCO - zawsze mam 1 pęcherzyk max 2 na USG
    acha i kazała zrobić też krzywą cukrową i insulinową 3-punktową - jutro idę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 18:40

    [img][/img]
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, dzięki za info. A czy taki wyższy 17 OH pgr się leczy? Może utrudnić zajście w ciążę? O czym może się świadczyć? Ja słyszałam różne opinie, że to lekkie pco, bo mam owulacje, a tylko jajniki są czasami policystyczne.

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy się leczy i o czym może świadczyć - tyle co wyczytałam coś na google, ale wiadomo że każdy przypadek jest innny, Agnella byłaś u endo z wynikiem 17 OH?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2015, 10:22

    [img][/img]
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, nie byłam, chcę sobie jeszcze dorobić androstedion. I wtedy pójdę. Czytałam na necie różne info, dziewczyny miały badanie 17 OH pgr po obciążeniu ACTH, że świadczy o chorobie nadnerczy itp. Że często się bierze do tego steryd Pabi dexam,a boję się takich silnych leków, bo to w końcu steryd.
    W jedną ciąże już zaszłam, ale nie wiem jaki miałam wtedy poziom 17 OH, bo nie robiłam badań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanie :
    chodzi mi o ziołą G. Sroki nr 3. mam je bo stosowałam w lipcu przed laparokopią 2014 . czy mogę nadal je stosowac czy kupic nowe ?? jaką date ważnosci mają takie ziołą ??

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, napisz po wizycie. Myślę, że u Ciebie wszystko ok, tylko ciekawa jestem co lekarz powiedział :-)
    Hiacynta, zioła nie mają długiej gwarancji, pamiętam jak piłam swego czasu pokrzywę, też chyba we wrześniu 2014 i chciałam do niej teraz wrócić - spojrzałam na datę spożycia - już po terminie, zaszkodzić nie zaszkodzą, ale czy będzie działały.
    Słyszałam wiele dobrego o tej mieszance nr 3. Sama chyba spróbuję i jutro polecę do zielarskiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 15:07

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella całe szczęście nadnercza na usg są ok, wizytę u endo mam pod koniec miesiąca i zobaczy co dalej:) daj znać jak u Ciebie :)

    Agnella lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, tak myślałam :-) Pewnie ulgę poczułaś:-)
    Też mnie to pocieszyło, bo czytałam na necie, na forach, że dziewczyny miały podobny wynik jak my i nadnercza ok były, potem w ciążę zachodziły. Tylko te co bardzo wysokie, zawyżone 17 OH miały to coś było na rzeczy.
    Ok, nie ma sprawy będę Ci pisać :-)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie że pocieszyło ale z drugiej strony znów nie znaleziona była przyczyna że dalej nie ma fasolki :( , oh to dobrze nam to wróży :D czekam naa wiesci :)

    Agnella lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w dongu jest rzen szen? Czytałam ze to nie korzystnie wpływa na płodność i prowadzi do poronień

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, a ile się starasz? Ja o pierwszą ciąże starałam się ok 9-10 miesięcy.
    Niemało. Może psychika u Ciebie też działa, bo zaszłam w ciąże zupełnie się nie spodziewając, kiedy wszystko olałam. Tylko niestety, w 6 miesiącu synek umarł. Także dziecka jeszcze tez nie mam w domu.
    A teraz strasznie się stresuję i wszystko nie idzie tak jak powinno.
    Zobaczysz, niedługo doczekasz swojej fasoleczki!!!!:-)
    Hiacynta, pierwszy raz słyszę, aby w Dongu był żeń szeń. Tam jest estrogen roślinny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:32

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mierzę tempkę i celujemy 5 cykli, a nie zabezpieczamy się z mężem około 8 miesięcy. Generalnie nigdy nie miałam regularnych cykli, dłuugie przerwy pomiędzy, także spodziewałam się że nie będzie kolorowo :( zaczynam monitoring od tego cyklu więc zobaczymy co w trawie piszczy, powodzenia :))

    [img][/img]
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, spokojnie, to nie tak znowuż długo. Na pewno się uda, zobaczysz :-)

    Nalunia lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta, Dong to Dong. Po prostu takie zioło :)

    Agnella! kciukam za Ciebie. Spokój Cię ratuje ;)
    spróbuj tej mieszanki nr 3, jak nie masz sporych problemów typu drożność, itp to może akurat.

    A gdzie KisSzilva?

    Agnella lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, fajnie, że jesteś :-)
    Co u Ciebie, czytałam u Ciebie z tą drożnością, ale na szczęście jest po prawej str ok, super :-) !!!!
    Jak starania?
    U mnie jakaś masakra, namieszałam sobie hormonami. Przed wylotem na urlop wzięłam tabsy na przesunięcie okresu. Teraz jak okres przyszedł po tych tabsach, duphek od 16dc do 25 i okresu ani widu ani słychu, zawsze dostawałam po 3 dniach, atu już tydzień minął. Na pewno i na 200% to nie ciąża:-( Ciekawe co może być przyczyną....
    Nie chcę mi się do ginki iść, chyba za 2 dni wezmę luteinę na 5 dni. Nigdy tak nie miałam, żeby po duphastonie nieprzyszła miesiączka. Jak zwykle jakieś przeszkody, ale trzeba dalej walczyć :-)

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ty mieszasz sobie z tymi hormonami kochana ;)do lekarza marsz, niech sprawdzi.

    Hmm jak starania u mnie? W sumie nijak. Odpuściłam w tym cyklu zioła, dongi, borowiny. Nie mam siły, serio. Drożność niby jest, ale na drugim jest wodniak także nie za ciekawie. Za to szukam pracy nowej i szykuję się na wakacje :)

    Agnella lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, ja też szukam nowej pracy. W lipcu mam wyjazd do Włoch. Myślę o dziecku, ale już nie tak intensywnie jak niedawno.
    Cieszę się ogromnie z jednego, dziś przyszła @!!!
    Yousse, Najważniejsze, że drożność jest :-)
    Rozumiem Cię doskonale....Ja w tym cyklu żadnych ziół, Dongów i soi, duphastonu czy luteiny nie będę brała....Jedynie kwasik i magnez, od razu jaką ulgę czuję. Bo im bardziej się staram, obkupię w suplementy to tym grzej idzie i więcej przeszkód napotykam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro jadę do sklepu zielarskiego muszę mieć skład mieszanki
    Grzegorza Sroki nr 3 ma któraś zapisaną oryginalną ??

    będę szukać ale wątek jest długi ...... sama już dawno temu tu przebywałam ...


    miałam zioła ale kupiłam przez Allegro i nie jestem przekonana co do nich wole w sklepie zielarski m mam 100 % pewności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /dziewczyy który jest skład orginalny :
    I
    Liść melisy 100

    Ziele lebiodki 50

    Kwiat rumianku 50

    Ziele macierzanki 50

    Liść pokrzywy 50

    Ziele dziurawca 50

    Ziele rdestu ptasiego 50

    Owoc niepokalanka 50


    II skład
    lebiodka (oregano) { Origani Herba}
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae}
    macierzanka {Serpylli Herba}
    pokrzywa {Urticae Folium}
    dziurawiec {Herba Hyperici}
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis}
    ruta {Herba Rutae}
    nagietek {Calendulae flos}
    nostrzyk {Herba meliloti}

‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ