X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolaaa wrote:
    Kochane pomóżcie !!!
    Dzisiaj 61 dc. Endo 5 mm, pecherzyki małe, żaden nie jest ani trochę większy. Fakt, że donga biorę dopiero od 4 dni i w niewielkiej dawce dlatego na efekty nie liczyłam.
    Gin przepisał CLO. 1 tabletka przez 3 dni - i oto moje pytanie- czy mogę to połączyć z Dongiem?
    Słonko ja bym nie łączyła.. możesz się przestymulować..

    [img][/img]
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze bo właśnie zgłupiałam :/ Chyba na wszelki wypadek dam sobie spokój :/
    Za tydzień się okaże czy CLO coś pomogło ... Szkoda, że nie trafiłam na ten wątek miesiąc temu. Miałabym okazję przekonać się czy Dong dałby ze mną radę. A tak muszę spróbować z CLO bo mam wizytę za tydzień i gin chce zobaczyć czy pomoże :(

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, gratuluję:-)!!!!! Miło czyta się, że kolejnej dziewczynie się udało:-)
    Ja własnie wróciłam z urlopu z Egiptu, było super. Nabrałam dystansu i sił na kolejne starania:-)

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolaaa spróbuj najpierw z samym dongiem, w większych dawkach. Dopiero potem clo. Clo upośledza endo, a Ty i tak masz maleńkie.

    ewwiel GRATULACJE!!! <3 Ogromna radość!

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • marti34 Znajoma
    Postów: 24 30

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy prosze o pomoc.

    Przegiełam z Dongiem i nie wiem co teraz robic.

    2 dni brałam po 2, potem 1 dzień 3, a jak nie czułam jajników - zaczełam brac 2x2. Ale zagalopowałam sie i brałam tak przez 7 dni. Owulki nie ma (nie ma skoku tempki) jajniki bolą. Odstawic kompletnie, czy brac po 1 kapsułce?

    Dziekuje z góry za pomoc.

    zem3sg18cmtr0oyr.png
    ___________________________________________________
    (*) Aniołek 8/9 tc - 5.06.2013
    {+ 6 biochemicznych}
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    mam pytanie czy zioła O. Sroki na II fazę cyklu należy brać do pierwszego dnia następnego cyklu czy wcześniej odstawić??

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti34, najbezpieczniej byłoby podejrzeć na usg co się tam u Ciebie dzieje a pózniej decydować.

    Lusia_BB, ja piłam te ziołka od skoku tem do końca cyklu. W kolejnym cyklu tak samo, czyli połam je tylko w trakcie II fazy cyklu.

    Dziewczyny dziękuję :-) Cieszę się, że po tylu przejściach w końcu sie udało, ale też drżę czy wszystko będzie dobrze. Uspokoje sie chyba dopiero jak usłyszę serduszko. :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel, bardzo dziękuję za odpowiedź i gratuluję

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, pewnie nie spodziewałaś się teraz ciąży :-) A tu jaka piękna Kinder niespodzianka :-) Na pewno będzie dobrze :-)
    Ewwiel, teraz byłaś tylko na ziółkach? Ja nie wiem jak w tym cyklu, pewnie nici, ale od następnego ziółka na I fazę będą i Dong ponownie próbuję.

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane!

    Powracam do Was. Widzę dużo nowych staraczek.

    06.01.2015 urodził się Konrad :-)Po trzech latach starań! Nasz cud się ziścił

    Puki co karmie piersią i @ jeszcze nie miałam.

    Yousee, ewwiel lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Witam Was Kochane!

    Powracam do Was. Widzę dużo nowych staraczek.

    06.01.2015 urodził się Konrad :-)Po trzech latach starań! Nasz cud się ziścił

    Puki co karmie piersią i @ jeszcze nie miałam.
    Super Doris :) gratuluję.

    Borowina to też na razie moja dobra kumpela, ale zobaczymy z jakim skutkiem ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 marca 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny tak przeglądam to forum i zaciekawiła mnie kwestia tamponów borowinowych czy któraś z Was może napisać coś więcej na ten temat czy robicie je same w domu w jakim dniu cyklu itp
    Z mężem staramy się od 4 lat obecnie jestem drugi cykl na clo i w końcu mam owulacje wcześniej prawdopodobnie nie miałam
    W maju zaczynamy tez pic mleczko pszczele które podobno daje super efekty ale bardzo cieżko je dostać nam na szczęście udało się wybłagał pszczelarza z okolicy żeby wydobył nam mleczko na kuracje. Zanim jednak mleczko to próbujemy wszystkiego co się da bo daliśmy sobie czas do września potem myślimy o in vitro

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris gratuluje :-) Ciesz się każdą chwilą z Maleństwem, bo czas tak szybko leci, że ani się nie obejrzysz a to już duży chłopczyk będzie :-)

    Angella, zgadza się, jedyne co brałam to Donga :-) po skoku temp dorzuciłam luteine (tak na wszelki wypadek na nic właściwie nie licząc). Szczerze mówiąc to straciłam nadzieję na ciążę, od czasu operacji nawet zapomniałam o łykaniu kwasu foliowego :-) Dong był brany tak ooo, żeby uniknąć meeega długich cykli bezowulacyjnych. Mąż mi wyjechał 1,5 dnia przed owu :-) Aaa i jeszcze od grudnia nosiłam wkładki PIOKAL. Gdyby nie obserwacja organizmu, którą praktykowałam od wielu lat, to nie spodziewałabym się ciąży. Zauważyłam, że moja szyjka i śluz nie zmieniają się na "przedmiesiaczkowe" i pełna obaw zrobiłam test, żeby móc spokojnie czekać na @. A tu niespodzinka :-) Bardzo miła :-)

    Lusia_BB, Agnella lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) dawno mnie tu nie było zaraz po Laparoskoii znikłam na 8 miechów :P

    Skończyłam leczenie vissane 2 miesiące temu i po paru dniach od odstawienia powinnam dostać @ ale ja czekam juz 2 miesiace i nadal nie mam okresu ;/

    wywołałam teraz @ luteiną i czekam na efekty luknijcie na mój bardzo długi wykres 200 ponad DC :P i poradźcie co mam myślec i może ktos mi powie skąd u mnie takie wysokie temp ?? nigdy nie miałam takich temp zwykle do 36.0 powyżej to był cud ...czy to efekt leczenia?

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, to super wyszło :-) Luteina na pewno nie zaszkodzi.
    A jaka jest szyjka przed ciotką? Zniżą się? I twarda jest? A w ciąży?

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Ewwiel, to super wyszło :-) Luteina na pewno nie zaszkodzi.
    A jaka jest szyjka przed ciotką? Zniżą się? I twarda jest? A w ciąży?
    U mnie zwykle kilka dni przed zaczynala przypominać ta z dni plodnych, czyli szła w gore, stawala się miekka i im bliżej @ tym bardziej otwarta. Śluz tez przed samą miesiączka byl rozciagliwy jak w dni płodne a później w tym śluzie pojawialy się pierwsze niteczki krwi. Teraz nic takiego się nie działo. Śluz miałam ciągle lepki a szyjkę dluga, twarda i zamknieta. Reszta objawów byla jak na @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 07:20

    Agnella lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, teraz sama będę przed każda miesiączką sprawdzać szyjkę :-) A objawami jak na @ to normalne, też tak miałam w ciąży. Brzuch bolał.
    Matko, jakbym chciała, aby niedługo się udało :-) Jak nie teraz to może w kwietniu, na moje 30 te urodziny :-)Marzenie :-)
    Ja pamiętam jak dwa lata temu się dowiedziałam, ze jestem w ciąży, w marcu. Też w szoku byłam. Ale byłabym szczęśliwa, gdyby niedługo dwie kreski ujrzała na teściorze!!!

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka czy któraś z Was po stosowaniu tej borowiny zaszła w ciążę ? Ja od następnego cyklu chcę zacząć ich używać i mam nadzieję że pomogą

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że zapomniałyście o mnie ;p to chociaż trzymajcie kciuki czekam na wynik BETY Hcg
    pozdrawiam

    ewwiel, JusWik lubią tę wiadomość

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Widzę że zapomniałyście o mnie ;p to chociaż trzymajcie kciuki czekam na wynik BETY Hcg
    pozdrawiam
    Hej nikt nie zpaomniał o Tobie kochana :) widzę że 13 piątek Ci służy i GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :*************************** :))))))))))))))))))))))))))) bardzo lubię jak jest zielono na wykresie :))))

    JusWik lubi tę wiadomość

    [img][/img]
‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ