X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    no wlasnie,to bylaby masakra

    Nie ma co zakladac najgorszego :) ale masz ksiazkowo wygladajace cykle, drozne jajowody (choc tak naprawde nie wiadomo do konca jakie byly po hsg, kotrast mogl je lekko przetkac, przeplukac), 15cs za soba, obnizana prl a ciazy brak. Czas najwyzszy zaczac szukac przyczyn braku ciazy.

    Z LUFem mozna sobie spokojnie poradzic :) pregnyl, ovitrelle, choragon, gonapeptyl - to sa leki pomagajace w pekaniu pecherzykow :) do wyboru do koloru.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka, moja koleżanka ma taka sytuacje, ze niby wszystko u niej ok. Poznalysmy się właśnie na hsg. Ona miała wynik idealny a ja wychodzilam zalamana, ze mam będę jajowod niedrozny. Nasi mężowie maja wyniki bardzo podobne choć bliskie dobrej granicy normy. Ona ma hormony ok, ma owulacje, tylko jak to ujela lekarka napro niekiedy calkowicie nie pęka jej pęcherzyk. Prl po lekach ładnie obnizona. A u mnie wszystko odwrotnie. Hormony to masakra PCOS, niedrozny jajowod i wiele innych. Jedyne co u mnie jest ok to śluz a u koleżanki jest z tym problem, bo u niej sucho. A jak u Ciebie jest ze śluzem?

    Agnella, pytasz czy widac? Widać i czuć:-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1a2cb780a36.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 10:13

    hiacynta99, Agnella, Yousee, olencja, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Anatolka, moja koleżanka ma taka sytuacje, ze niby wszystko u niej ok. Poznalysmy się właśnie na hsg. Ona miała wynik idealny a ja wychodzilam zalamana, ze mam będę jajowod niedrozny. Nasi mężowie maja wyniki bardzo podobne choć bliskie dobrej granicy normy. Ona ma hormony ok, ma owulacje, tylko jak to ujela lekarka napro niekiedy calkowicie nie pęka jej pęcherzyk. Prl po lekach ładnie obnizona. A u mnie wszystko odwrotnie. Hormony to masakra PCOS, niedrozny jajowod i wiele innych. Jedyne co u mnie jest ok to śluz a u koleżanki jest z tym problem, bo u niej sucho. A jak u Ciebie jest ze śluzem?

    Agnella, pytasz czy widac? Widać i czuć:-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1a2cb780a36.jpg

    Ladny brzusio :) ja nie pisalam o sobie, pisalam do Olencji, bo napisala wczesniej, ze podejrzewa LUF u siebie.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E no Super brzusio :) fajnie że jest wszystko w porządku trzymaj kciuki za mnie zobaczymy czy zioła pomogły :)

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Anatolka. Pomyliłam się...

    Anatolka lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    a w klinice to wydam pieniadze ktore mam na mieszkanie i mnie wpierdziela w in vitro ktorego nie chce:/ chce znac przyczyne dlaczego ie moge zajsc:/ predzej do napro bym poszla niz do tamtych zdziercow:/

    w sumie to raczej a nawet na pewno by Cię w ivf nie wpierdzielili ;) bo to Twoja decyzja..
    zresztą teraz to nawet te pary, ktore bardzo chcą ivf nie moga sie zalapac, bo jest nawał w klinikach przez new prezydenta..

    w klinice placisz za wizyty ktore Cię interesuja jak podgladanie jajeczek
    u mnie wizyta pierwsza 120zl kolejne 100, 70 czy 50 zależy ile razy jestes na podgladzie i w ogole zależy z czym przyszlas , wiec mysle ze cena przemyslana i taka sprawiedliwa.. a nie jak inni gin biora 250zł za glupie usg o.O

    olencja, Mimbla lubią tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel, czy ja dobrze widzę, wózeczek i łóżeczko już masz ? :D
    ładny brzuś :)

    mój sporaśny ;) :

    48gJUyq.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 16:43

    Yousee, hiacynta99, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jakie super brzuszki :)

    Też zaczynam rozważać klinikę, ale nie wiem na jakiej można polegać w Krakowie.
    Też nie chcę IVF, ale może by coś wymyślili.
    Sama nie wiem, a czas ucieka. Mój gin niby wielki ordynator i inne pierdy śmierdy, ale czuję się olewana. A ja potrzebuję kogoś bardziej opiekuńczego ;)

    olencja lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, Twój brzusio sporawy, ale bardzo kształtny i chyba za dużo nie przytyłaś co?
    Wózek już mam, tydzień temu trafiła się okazja na OLX i kupiłam, a łózeczko to akutrat mąż rozłożył po Nadii i sprawdzaliśmy czy się nada (to łóżeczka pamięta jeszcze moje dzieciństwo), ale niestety zostało rozkręcone, bo ma powyłamywane szczebelki. Mam już załatwione inne, ale też używane. Niektóre mamy kompletują wyprawke pod koniec ciąży, ja zaczęłam tydzień temu, przejrzałam też ciuszki po Nadii i teraz wiem co jeszcze muszę dokupić. Chciałam wszytsko załatwić zanim zrobię się ociężała i zmęczona ciążą. Podobnie robiłam w pierwszej ciąży :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Dziewczynki jakie super brzuszki :)

    Też zaczynam rozważać klinikę, ale nie wiem na jakiej można polegać w Krakowie.
    Też nie chcę IVF, ale może by coś wymyślili.
    Sama nie wiem, a czas ucieka. Mój gin niby wielki ordynator i inne pierdy śmierdy, ale czuję się olewana. A ja potrzebuję kogoś bardziej opiekuńczego ;)

    chodziłam do ordynatora ale on to tylko wziął mnie na 3 cykle na clo i odesłał do kliniki w sumie dobrze zrobił bo on jest od prowadzenia ciązy i takich tam.. a innych lekow nie dawał na stymulacje bo mowil ze Ci z kliniki maja z tym wiecej stycznosci :)
    teraz wrocilam do niego z ciąza :)
    w krk to chyba parens jest nie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 19:53

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel, więcej przytyłam po hormonach niż w ciąży i po tym miałam problem z wagą w ogóle bo mi tak zostało.
    nie przytyłam dużo, na razie 3-4kg

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    chodziłam do ordynatora ale on to tylko wziął mnie na 3 cykle na clo i odesłał do kliniki w sumie dobrze zrobił bo on jest od prowadzenia ciązy i takich tam.. a innych lekow nie dawał na stymulacje bo mowil ze Ci z kliniki maja z tym wiecej stycznosci :)
    teraz wrocilam do niego z ciąza :)
    w krk to chyba parens jest nie ?
    A mnie właśnie nie odsyła i tkwimy w martwym punkcie :( tyle, że hsg zrobił.
    Teraz walczę z torbielą, ale jakiegoś planu od niego to nie widzę.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdecydowalam ze ide na starynkiewicza do kliniki na nfz sprobowac. Maz pojeutrze bada kijanki z morfologia w novum w ramach darmowego programu na dzien ojca:D
    moj sluz jest idealnie ksiazkowy w 10-14dc, do tego uzywamy conceive, takze nie tu problem lezy:/
    No nic, jak sie dostane do kliniki to tam wszycho bedzie za freeee:D

    Yousee, ewwiel lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, słodkie macie brzuszki i takie zgrabne. I tylko brzuszki u Was widać, tak to szczuplaski z Was. Pamiętam jak byłam w ciąży, jaki to był szczęśliwy okres, szczególnie na początku.
    I zatęskniłam do brzuszka, mam nadzieję, że będzie mi dane jeszcze raz być w ciąży:-) Oby w tym roku:-)
    Olencja, i dobrze, że idziesz na NFZ, fajnie, że jest taka możliwość.
    Przynajmniej HSG i inne badania masz zrobione. Szkoda, że nie można znaleźć konkretnej przyczyny. A co to za darmowe badania w ramach Dnia Ojca? Czy w całej Polsce to jest :-)?
    U mnie to nienormalny cykl, raz co 29, innym co 35-36 dc i ciężko z owu trafić. Do tego teraz okres dostałam po 2 tyg od ostatniego. Rezygnuję na razie z duphka. Zobaczymy, co będzie. W lipcu ma wizytę kontrolną u swojej ginki.
    Pozostaję mi wierzyć i czekać na dwie krechy:-)


  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, w wielu miastach sa http://www.nasz-bocian.pl/node/51808

    Agnella lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    chodziłam do ordynatora ale on to tylko wziął mnie na 3 cykle na clo i odesłał do kliniki w sumie dobrze zrobił bo on jest od prowadzenia ciązy i takich tam.. a innych lekow nie dawał na stymulacje bo mowil ze Ci z kliniki maja z tym wiecej stycznosci :)
    teraz wrocilam do niego z ciąza :)
    w krk to chyba parens jest nie ?
    Kis, jest parens, ale nie wiem czy dobrzy są tam lekarze :( chyba założę wątek ;)

    kis lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Youse jak chcesz podpytan znajomą z innrgo forum ktora ma lekarke z parensu. Super sie nia zajela i jest w ciazy młodszej tydzien ode mnie. Stymulowala sie na letrozolu, miala miec inseminacjr jesli cykl by sie nie udal ale sie udalo ;)
    Miala w planach tez ivf

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju , zagladasz tu jeszcze ? Co u Ciebie ?

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    Youse jak chcesz podpytan znajomą z innrgo forum ktora ma lekarke z parensu. Super sie nia zajela i jest w ciazy młodszej tydzien ode mnie. Stymulowala sie na letrozolu, miala miec inseminacjr jesli cykl by sie nie udal ale sie udalo ;)
    Miala w planach tez ivf
    Pewnie, spytaj jakbyś mogła :)
    Dzieki!

    Też sie zastanawiałam czy pierwsza zielara Jeju zaglada tutaj ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee no to na pw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 09:07

‹‹ 409 410 411 412 413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ