X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala super :D mam nadal pamietnik na belly :D wrocilam sie obserwowac i trzymac pcos z ryzach a moze za rok, dwa znow bede sie starac :D wejdz na belly na moj pamietnik tam masz mnostow zdjec malej :D ja pracuje, dom, dwojka dzieci, maz ale jakos dajemy rady :D Sarah to cud dziecinka, spi po 12hr od urodzenia w nocy :D karmie cycem...jest kochana :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 09:14

    aga.just, Agnella, Dani lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 27 października 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera, masz już sprawdzone sposoby, to to już je wdrażaj powoli:-) Mnie też marzy się przynajmniej dwójka, jak nie więcej. Na razie [pracuje nad jednym Bebikiem.
    Ale z tą dietą masz rację. Ja jestem bardzo szczupła, a jak mam więcje ruchu, w ogóle słodyczy nie jem to pojawiają się łaskawie, czasami, własne owulacje. Dla mnie to święto wtedy.
    Ja też od dwóch miesięcy na diecie bez: słodyczy, białego pieczywa, makaranów i kluch. Biorę już ponad 20 dni Metkę, do tego Inofolic, dziś mam 2 dc. I od kiedy biore metkę lepiej się czuję.
    Liczę na owulację. Mam miec monit cyklu. Tylko u mnie owulacje śmiesznie, czasami sa w 20dc, a innym razem potrafią w 30-35dc.
    Niech Twoje małe szczęście zdrowo rośnie :-)
    A jakie suplementy brałas jak zaszłaś, co można jeszcze dorzucić?
    Już tyle przetestwoałam, że głowa mała.
    Brałaś metforminę na własną rękę czy lekarz Ci przeisał?


  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 28 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Zaczelam lykac niepokalanka i chcialam zapytac: Jakie mialyscie skutki uboczne po jego stosowaniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 15:17

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 28 października 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczełam brac kilka dni przed @ i zauważyłam, że ból piersi sie zmniejszzył ( miałam takie bolące piersi, że lezec nie moglam i chodziłam przez 2 tygodnie bez biustonosza tak bolały) i @ była mniej obfita. Póki co zadnych skutków ubocznych. Biorę jedną tabletkę dziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 14:24

    adora lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doradzcie co brać na 2 faze cyklu. Normalnie biorę glucophage i bromergon, maca, dong do owu. Odstawilam dzis donga, we wtorek miałam zastrzyk z pregnylu, nie dostałam żadnej luteiny, ale w sumie nie miałam raczej problemów z progesteronu. Pytanie, co mogłaby wziąć, zeby wspomóc w razie czego:) ?

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 29 października 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie miałaś clo - sam Dong na owu? Jak bez clo to może bez być duphastonu czy luteiny.
    Podobno dobre są zioła, mam z neta:
    NA DRUGĄ FAZĘ CYKLU - wzmacniająca produkcję progesteronu
    Skład:
    przywrotnik - 40g
    pokrzywa - 40g
    krwawnik - 40g
    Dawkowanie:
    Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie.
    Nie wiem, ale ja jeszcze nie piłam, jedynie samą pokrzywę na drugą fazę.
    O, jeszcze magnez b6 pomaga. Najlepiej, aby był to nie suplement, a lek bez recepty typu Magvit b6 albo Magne b6.

  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 29 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno temu mialam niski progesteron i odkad zmienilam diete, nie mam z nim problemow. Wiecej tluszczu dziewczyny. Nie ma sie go co bac, on jest b potrzebny do budowy hormonow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 12:35

    Agnella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl był naturalny, bez clo. Eksperymentowalam z dongiem:) dzięki wielkie, wit. B biorę, nie badalam progesteronu, są le wcześniej problemów nie miałam. Tak tylko zapobiegawczo postanawia się co poprawia zagniezdzenie zarodka np. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 20:54

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 29 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet, to lepiej nic nie mieszaj, była owulacja to i zarodek się przyjmie.
    Lepiej niech natura robi swoje, a można sobie tylko namieszać.

    violett lubi tę wiadomość

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl z Dongiem :) mam nadzieję, że owocny :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 14 listopada 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet, co u Ciebie?
    Co u Was dziewczyny?
    U mnie stare biedy, 19dc i owu zero, do tego jakieś plamienia. Po prostu "super".

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella jak z plamieniami? Uspokoiło się?

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 20 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, trwały ok 3 dni, teraz nic.
    Czekam albo na owulacje albo na @.
    Lekarka mówi, że to muszą być lekkie zawirowania hormonalne.
    Na ostatnim usg pecherzyk miał 9-10mm, niewiadomo czy podrośnie.

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ponad miesiąc temu urodziłam córcię Alicje. Na razie karmie piersią, wiec mam nadzieje, ze @ za szybko nie przyjdzie. Ale jak już wrócą normalne cykle to powracam do regulowania ich ziołami :-)



    Anatolka, aga.just, kis lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 24 listopada 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ewwiel, fajnie, ze się odezwałaś, niech Malutka zdrowo się chowa :-)
    Ja dalej tkwię w martwym punkcie, ale może grudniu, styczniu się uda...:-)

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • Olessia88 Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Zielary, pomocy! Dostałam dwa dni temu diagnozę - obustronna niedrożność jajowodów. Siedzę i czytam, wiele dziewczyn piły jakieś zioła. Może Wy się z czymś same spotkałyście? Proszę o info.
    Ja znalazłam taką mieszkankę:
    Mieszanka : każdego zioła po 50 g
    -szyszki chmielu
    -ziele przywrotnika
    -ziele krwawnika
    -liść ruty
    -ziele nostrzyka żółtego
    -kwiat lawendy
    -kłącze tataraku
    -kwiat nagietka
    -owoc róży

    Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...
    Antoine de Saint-Exupéry
  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 25 listopada 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olessia to ta mieszanka którą ja zaczynam pić, dodatkowo stosuję okłady borowinowe ;)

    Dziewczyny mam do was jeszcze pytanie, czy razem z ziołami Klimuszki na niedrożne jajowody, mogę łykać krople ojca Sroki? Czy to już za wiele?

    relgh371p970veew.png
  • Olessia88 Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu, a powiedz mi czy zamawiałaś gdzieś gotową czy sama kompletowałaś? Jak tak użycz linka :) dziękuję z góry

    Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...
    Antoine de Saint-Exupéry
  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiałam gotowe, tutaj masz linka: http://sklep1364019.home.pl/pl/p/Ziola-Ojca-Klimuszki-Bezplodnosc-450g/278

    Każdy składnik zapakowany jest osobno, musisz to wszystko przesypać i wymieszać. Smakiem nie zachwyca,któryś z elementów jest bardzo gorzki. Ale stosuje je dopiero drugi dzień, a już strasznie czuje jajniki i test owulacyjny wlaśnie wskazał na owulację, więc jestem dobrej myśli ;)

    relgh371p970veew.png
  • Olessia88 Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale z opisu wynika, że są to zioła na bezpłodność. Ja myślę bardziej o mieszance na niedrożne jajowody.

    Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...
    Antoine de Saint-Exupéry
‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ