X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Atram84 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije juz 3 cykl ziola ojca sroki nr 3 razem z mężem. Wczoraj byłam na usg i były dwa piękne pecherzyki 18 na prawym i 19 na lewym ale endo tylko 4,7 mm.
    Ale ponieważ dziś mi wyszło ze mam wrogi śluz to na naturalna ciaze nie mam co liczyć.

    06.2015 HSG drożne
    07-12.2015 stymulacja Clo, Aromek, cienkie endo
    01.2016 IUI :( (fostimon), cienkie endo
    02.2016 IUI :( (fostimon), cienkie endo
    04.2016 -Invicta Warszawa-zmiana lekarza
    04.2016 - wrogi śluz
    18.05.2016 histeroskopia ok
  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dopiero zaczelam korzystac z tego kalendarza, takze stawiam pierwsze kroki. Temperature mierze od 2 dni, dzisiaj bedzie 3.
    Mysle, czy by czasem nie wziac skierowania od lekarza na kolejne USG, by zobaczyc jak to sie zmienilo od pol roku (ostatnia wizyta u ginekologa byla w sierpniu 2015) i czy ten moj pecherzyk w ogole peka?!
    No i pozniej to hsg,co do ktorego nie ukrywam, ze mam mieszane odczucia, bo na NHS w UK duzo osob narzeka, a prywatnie sie nie oplaca, bo 3x tyle co w PL.

    Tak poza tym, to dobrze wiedziec z ta prolaktyna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 10:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę popijać cały cykl jedno i drugie do stracenia nie mam nic...

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena a nie masz możliwości zrobić screen wykresów które robiłaś na innej stronie? Jeśli chcesz spr czy pecherzyk pęka powinnaś na już iść na iść żeby lekarz mógł zobaczyć pecherzyk dominujący a potem po owulacji jak brak

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! :) Dopisuje sie do zielarek ! Pije pierwszy cykl ziola o.Sroki. Jestem kilka dni po owulacji. Jestem zachwycona ich dzialaniem! Mialam piekny śluz plodny, a jajniki czulam caly tydzień dni plodnych. Rok temu w czerwcu odstawilam pogulki. Duze problemy ze sluzem. Dopiero zaczal sie troche pojawiac moze 3cykle temu. Praktycznie do teraz nie mialam zadnych oznak owulacji. Wierze ze ziola wyregulowaly hormony. Zobaczymy czy pomoga zajść w ciaze. Bede testowac za tydz.

    Allmita, aga.just lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri wierzymy mocno że, pomogą nam zioła mi na śluz pomógł wiesiołek do owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atram84 wrote:
    Ja pije juz 3 cykl ziola ojca sroki nr 3 razem z mężem. Wczoraj byłam na usg i były dwa piękne pecherzyki 18 na prawym i 19 na lewym ale endo tylko 4,7 mm.
    Ale ponieważ dziś mi wyszło ze mam wrogi śluz to na naturalna ciaze nie mam co liczyć.
    Nieciekawie ale lekarze umieją to naprawić, my staramy sie około 10 m-cy i przyznam nigdy nie słyszałam o wrogim śluzie. Włos się na głowie jeży jakie schorzenia czy przypadłości mogą przekreślić naturalne poczęcie. Swoją drogą masz diagnoze i wiesz co jest nie tak

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak by spróbować przez jakiś czas zabezpieczac sie gumka? Wyczytalam na necie ze jak sluz nie styka sie z sperma przez jakis czas to traci przeciwciała wobec spermy. Kurcze...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nie to pozostaje inseminacja.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Atram84 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inseminacje miałam już dwie z tym ze u innego lekarza który badań nie zlecił i na cienko endo nic nie mowil.teraz mam estrofem dopochwowo i clexane.w maju mam mieć jeszcze histeroskopie.być może coś nowego się okaże. Bo dodatkowo mam zanizone limfocyty b.z każdym badaniem dowiaduje się nowych rzeczy ale przynajmniej coś wiem

    06.2015 HSG drożne
    07-12.2015 stymulacja Clo, Aromek, cienkie endo
    01.2016 IUI :( (fostimon), cienkie endo
    02.2016 IUI :( (fostimon), cienkie endo
    04.2016 -Invicta Warszawa-zmiana lekarza
    04.2016 - wrogi śluz
    18.05.2016 histeroskopia ok
  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam te wszystkie komentarze, to jestem przerazona jak dluga droga mnie czeka do poczecia dziecka. A wydawaloby sie, ze to wszystko takie proste jest. Ten szereg badan, ziolka, tabletki..szkoda slow na to wszystko, ale czego sie nie robi dla faktu bycia mama..

    Aga co do skanow moich wykresow, to prowadze na telefonie kalendarzyk, ale to postaram sie w weekend jakos ogarnac i wrzucic kilka z poprzednich miesiecy.
    Tak poza tym zapomnialam wspomniec, ze od okolo miesiaca spozywam regularnie cynamon. ktory dodaje do herbaty lub smoothie, poniewaz ma wlasciwosci przeciwzapalne i grzybobojcze.Uzywam go, poniewaz mialam problemy z zapaleniem cewki moczowej, zdarza mi sie to raz na jakis czas. Nigdy wczesniej nie mialam problemow do czasu, gdy przenioslam sie tu. Moze przez rok czasu mialam takie zapalenie ze 4-5 razy. Bylam juz na antybiotykach i innych "wspomagaczach", ale co jakis czas mi sie to odnamia. Moze nie z takim nasileniem, ale jest.

    Lekarza jak pisalam mam dopiero na 18.05 i niestety nie da sie przyspieszyc wizyty. Z dnia na dzien tutaj niestety nie da sie zarejestrowac a na wizyte czeka sie od 2-3 tygodni.Powaga..Chyba,ze w gre wchodzi tylko pogotowie.


    Tak poza tym to co robic??

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka ! Sluchaj! Sprawdzony sposob zeby zapalenie dróg moczowych nie nawracalo to sok z żurawiny. Fest kwaśny, ale pić pare razy dziennie w kieliszku. Naprawde działa. Mam takie same problemy jak ty. Ja dosc powaznie to przechodze bo mi sie krew w moczu pojawia podczas zapalenia i tylko furagina juz pomaga.

    Dziewczyny! To jest masakra! Jak was czytam! Mysle sobie jakie to niesprawiedliwe ze ludzie ktorzy nie zasluguja na dzieci, maja je, a ci którzy pragna posiadac, i zrobia wszystko zeby miec, to nie moga.Az sie plakac chce!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri, ja nawet poza sokiem z zurawiny w torebce zawsze nosze furagine no i Furoxin, bo czesto mnie dopada, tylko teraz stanowczo lzej to przechodze. Po raz pierwszy jak dostalam zapalenia, spakowana bylam do szpitala jechac, bo takiego krwio-moczu to ja nigdy nie mialam.Wtedy pomogl mi moj facet, bo normalnie "wyczarowal" sok z zurawiny. Cos go podkusilo i kupil sobie do pracy dnia poprzedniego i nie wypil na sczescie :)

    Nic na to nie poradzimy, ze ciezko nam to przychodzi. Grunt to probowac, nie tracic nadziei i nauczyc sie cierpliwosci.
    Nie wierze, ze sama to mowie, bo z ta ostatnia u mnie cholernie ciezko :)

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny juz kiedys w sumie o to pytalam, ale podpowiedzcie mi..
    mam zamiar pić mieszanke ojca sroki 3 tą:
    ebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
    macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
    pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
    dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
    ruta {Herba Rutae} 20gr
    nagietek {Calendulae flos} 20gr
    nostrzyk {Herba meliloti} 20gr

    problem w tym ze pije się to tylko raz dziennie, a ja chce pic tez jakies ziółka w ciągu dnia...co mogłoby być? melisa pewnie tak, liście malin mogłyby być? albo szyszki chmielu? cokolwiek innego? lubie zioła...:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubie ziolka. Lisc maliny to dobry pomysł. Ma duzo witamin. Albo polecam czystek ! Rewelacja. Ja sobie zawsze parze ziola rano.

    Allmita lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi prosze jak to jest z odstawianiem ziół o.sroki w wypadku ciazy? Czy nie zaszkodza one dziecku zanim odkryje ciążę? Czy odstawia sie je drastycznie czy jakos stopniowo?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Gaba_er Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki wszystkie Zielarki bo prawdopodobnie w tym cyklu jest owulacja:) Poprzedni cykl był dłuuugi więc jak poszłam teraz w 14 tc to pęcherzyk 13 mm według lekarza jeżeli dorośnie to właśnie dziś powinien pękać. Czułam kłucie w prawym jajniku ,a usg pokazało że w nim jest pęcherzyk, test ovu zrobiony wczoraj(4 razy :D)pozytywny dziś skok temperatury z 36,25 na 36,38 i uczucie jakby mi macica miała pęknąć;)

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Powiedzcie mi prosze jak to jest z odstawianiem ziół o.sroki w wypadku ciazy? Czy nie zaszkodza one dziecku zanim odkryje ciążę? Czy odstawia sie je drastycznie czy jakos stopniowo?

    ja bym odstawiła od razu...
    a czystek to myslałam ze na wieczór powinno sie pic...teraz pijam na wieczór,no ale skoro mam pic sroke to nie dam rady obu..

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czystek mozna pic caly dzien. Zalecaja nawet 3,4szklanki dziennie. Ja sobie nim wyleczylam uplawy. Mialam ciagle z nimi problem. Leczylam sie wszelkimi globulkami i ciagle się nawracalo. A teraz mam spokoj juz poltorej roku. Czystek dziala antybakteryjnie miedzy innymi. Polecam wszystkim.

    Allmita, Lonia1990 lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo fajnie że mówisz, mam ten sam problem z infekcjami - jeszcze jedną nie wyleczę a następna nadchodzi... Jadę po pracy do apteki po czystek ! :)

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ