X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 maja 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaba_er wrote:
    Allmita gratuluję i trzymam kciuki za spokojną ciążę!!:) Czy mogłybyście zerknąć na ten mój wykres bo jakoś tak strasznie skacze ta temperatura i już nie wiem czy jest szansa, że ta owulacja była czy raczej nie?

    wg mnie jak najbardziej była...wtedy co jest wyznaczone mniej wiecej..:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Jak to jest z tym dongiem , już po owu nie brac??

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 7 maja 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby trzeba przed owu odstawić. Przynajmniej ja tak zrobiłam i zacząć stosować ponownie po okresie, bo dong rozrzedza krew, także trzeba uważnie z nim. U mnie w pierwszych dniach działał lekko przeczyszczająco.
    Tak poza tym zaczęłam od 1 tbl, ale w następnym cyklu mam zamiar brać 2.
    Dziewczyny pisały, ze zastosowały kuracje dongiem do owulki, po czym zrobiły około 3 dni przerwy i stosowały jeszcze kilka dni po niej.




  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 7 maja 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos to możesz zaryzykować i może uda Ci się "zaskoczyć", bo jak popatrzyłam po wpisach, to właśnie udało im się jak po owu pociągnęły "kuracje".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może brać do owulacji 2x1 a po 1 dziennie , właśnie najbardziej zastanawia mnie czy brać po owulacji

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 7 maja 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, ze możesz brać do owu 2x1 tbl. Tylko z tego co wyczytałam bierz jedna rano, a drugą popołudniu. Możesz tak zaryzykować i do owu brać, zrobić odstęp np. 3 dni (na wystąpienie owu)a po owu jeszcze ze 3 -4 dni wez donga.

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 7 maja 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze od przyszłego cyklu prócz donga zamierzam spróbować mieszanki nr 3 o. Sroki.Może tym razem coś się uda zmajstrować.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 maja 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zinnia po owulacji NIE bierzemy !!!
    Dong możesz brać nawet więcje niż 2x1, ja doszłam do dawki 4 dziennie, ale byłam pod kontrolą lekarza na monitoringu; zaczynałam od mniejszych dawek ale nie działały na mnie. Jeśli sam dong nie podziała, można potem łaczyć z izofawonami sojowymi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 23:15

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to ja juz zglupialam do reszty..
    Jak pisalam wczesniej to wyczytalam,ze dziewczyny po odstawieniu donga do owu sprobowaly przedluzyc kuracje jeszcze o te 3dni (wykluczajac odstep na owu)i udalo im sie zajsc..
    Sama juz nie wiem.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dong to fitoestrogeny. Jego zadaniem jest pobudzać pęcherzyki do rośnięcia, pękania - do owulacji. Branie go po owulacji nie ma sensu. A branie go przez cały II fazy powiedziałabym, że jest ryzykowne. Choć i ja natknęłam się na osoby, które brały donga w fl i było zielono. Ale czy warto ryzykować? Po co go brać w II fazie? To każdy musi sobie sam odp i sam o swoim "leczeniu" zdecydować. Ja w każdym razie brałam tylko do owu, wiem że tak działa i taką wiedze podaję dalej.

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 9 maja 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie racja. Kazdy bierze donga na wlasna odpowiedzialnosc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 12:54

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jestem tu nowa.Jakie ziółka polecacie dziewczyny na II fazę cyklu , po owulacji?

    justi
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Pytanie do doświadczonych zielar: czy Donga można łączyć z ziołami ojca Sroki nr 3? Same ziółka specjalnie nie pomogły (ale od początku roku miałam też mnóstwo stresu) i zastanawiam się nad taką kombinacją. Planuję monitorować cykl.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 maja 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi mieszanka na II fazę cyklu, acard (pomoc pomaga w zagniezdzeniu)

    Kajka dong i sroka ok

    justi90 lubi tę wiadomość

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 10 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka wydaje mi sie,ze jedno nie wyklucza drugiego.Od przyszlego cyklu zamierzam polaczyc donga z mieszanka nr3,bo sam dong nie dal rady.

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie:) Może uda się uniknąć Clo.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ile bralas donga? Jaka dawka, od kiedy do kiedy?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajka ja sroka, dong, soja i clo nieuzyte :)

    Kajka81 lubi tę wiadomość

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga donga bralam po 1tabletce przez rowny tydzien..Nie chcialam ryzykowac na poczatku z nadmiarem, ale niestety nie udalo sie jak wspominalam.
    Dzisiaj przyszla @ i cykl zaprzepaszczony. Teraz zaczne od 6dn brac donga 2x1 tbl.
    Chcialam tez ziolka przy tym cyklu zaczac, ale oczywiscie jeszcze do mnie nie dotarly z PL.
    Jak do tej pory dzialam codziennie z cynamonem i lisciem maliny.

  • Na imie jej Lenka Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..wlasnie przeczytalam o endometriozie.. Doskonale pasuje do moich objawow przed i w trakcie @ i teraz to ja sie na prawde przestraszylam :(


    Im wiecej czytam o nieplodnosci tym coraz bardziej glupieje niestety..;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 13:21

‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ