X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdol, teraz ładne masz TSH.
    Antyki nic dobrego, ja długo po nich miałam jeszcze plamienia, ale organizm po jakims czasie doszedł do siebie.
    u mnie typowe starania trwały już 10-11 miesięcy i zaczęłam się niepokoić, byłam tym zmęczona i sfrustrowana, dlatego od stycznia poszłam po clo.
    U mnie cykle całe życie nieregularne, często wywoływałam duphkiem, owulacja tylko co jakiś czas, potwierdzona na usg.
    Ciężko było trafić, rzadko test owu pokazywał dwie równe grube krechy.
    Nie pamietam konkretnie wyników, ale TSH idealne na starania było, ale LH zawsze wyższe od FSH.
    Z I ciążą przypadek, w ogóle się nie spodziewałam, bo przed nie miałam długo miesiączki. A teraz clo pomogło. Wydaję mi się też, że dużo takie uspokojenie psychiczne dało, wyluzowanie, akurat w tym dobrym miesiącu tak miałam, totalny luz, tym bardziej, że gin powiedział, że na pewno miną nam 3 cykle z clo zanim zajdę. I miałam natłok pracy, więc głowa zajęta czym innym.
    Hiacynta, właśnie różnie z tym clo jest, trzeba trafić w ten moment, kiedy organizm go zaakceptuję, moja koleżanka brała 3 cykle i zero reakcji, przerwa, wróciła po 3 miesiącach przerwy i zaskoczyła w I cyklu z clo.
    Aga,just, jako szczęśliwa mama dajesz dobre rady:-)
    Gratuluję parki.
    Nie masz czasami myśli nad 3 dzieciątkiem...:-)?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 08:30

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Clo tez nie dzialalo. 3 cykle bralam. U mnie Dong zdzialal cuda ;-) I mam 2 kochane córeczki;-) Powodzenia dziewczyny!

    aga.just, Na imie jej Lenka lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, gratuluję, bo jak dobrze zrozumiałam w ciąży jesteś...:-) Super :-) :-D!!!!
    A pierwszy u Ciebie synek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 16:48

    kis lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, ale kinder niespodzianka, pewnie byłaś bardzo, ale to bardzo przeszczęśliwa jak zrobiłaś test :-) Jeszcze raz gratuluję!!!
    A w jakim tygodniu jesteś, jeśli można spytać :-)?

    kis lubi tę wiadomość

  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Xaxa bromergan, castangus za słaby. Podaj dokładne wyniki. Co z owulks i Ciebie?

    co do owulek to były niby na monitoringu ale było prawdopodobieństwo, że pęcherzyk zamiast pękać to się wchłania... zaskoczyłam po clo i zastrzyku z ovitrelle niestety nie na długo ;( teraz monitu jeszcze nie miałam, pierwsze cykle z niską temp po "owu" (oczywiście pewnie jej nie było), w tym cyklu jakoś lepiej to wygląda, owu szybciej bo w 14dc, castagnusa biorę dalej, plamienia już tamtego dnia mi ustały i ja mądra nie zorientowałam się, że we wcześniejszym cyklu jeszcze bez casta też miałam plamienia po @.
    Co do bromka to lekarz mi na razie nie przepisał.

    wyniki:
    prolaktyna podstawowa: 147,5 (normy 102-496)
    prl po mtc: 1735 - wzrost 12 krotny

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    u mnie clo tez nie, bralam 10 cykli,
    a teraz cud mi się trafił :D naturalsik
    Gratulacje!!! Super wiadomość!!! Spokojnej ciąży życzę :-)

    kis lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • AgataR Autorytet
    Postów: 434 216

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Gratuluje serdecznie wytrwalosci dzieki ktorej udalo Wam sie zajsc w upragnione ciaze! Ja wpadam z malym zapytaniem. Czy donga mozna laczyc z inofemem i metformina czy nie polecacie?

    lat 30, PCOS, niedoczynność tarczycy, adenomioza...
    Mama Aniolka 8-9 tc i cudownego Synka 16 tc (*)(*)
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, z metforminą można, bo sama go łączyłam z nią. Myślę, że z inofemem też można, ale może lepiej nich ktoś potwierdzi.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • AgataR Autorytet
    Postów: 434 216

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ewwiel :) pytam tak w razie w bo jesli tylko uslysze od lekarza, ze wszystko jest ok to chcialabym zaczac brac te wspomagacze. W inofem bardzo wierze bo zaszlam dwa razy w ciaze. Czytalam tez wiele dobrego o donq'u wiec na pewno warto sprobowac.

    lat 30, PCOS, niedoczynność tarczycy, adenomioza...
    Mama Aniolka 8-9 tc i cudownego Synka 16 tc (*)(*)
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje porady :)
    Mam mieszanke ziolowa na druga faze cyklu - trzeba pic 3x dziennie, a jak dlugo zaparzac?! Kwadrans czy godzine?! ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella gdzieś myśl o trzecim dziecku chodzi po głowie, ale nie teraz. Teraz to nie jest dobry moment, ani fizycznie, ani psychicznie :)

    Agata można i można :)

    Jaga a tego to nie analizowałam nigdy :D

    Xaxa poobserwuj, może ta prl u Ciebie aż tak nie miesza skoro są owulki. Ale jeśli z tym będzie problem to przemyśl temat bromka

  • AgataR Autorytet
    Postów: 434 216

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dsieki Aga :) to dla mnie dobre wiesci! To teraz jesli moge prosic o o Wasze kciuki to trzymajcie je mocno! Za moje wynuki badan genetycznych! Oby bylo wszystko dobrze.

    lat 30, PCOS, niedoczynność tarczycy, adenomioza...
    Mama Aniolka 8-9 tc i cudownego Synka 16 tc (*)(*)
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn pijących siemię lniane, jak je przygotowujecie ? Bo ja zaczęłam od dzisiaj ,ale nie mogę wypić tego kisielu, który wyszedł. Macie jakieś sposoby, żeby to lepiej smakowało?

    justi
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo miałam jakaś niekompletna listę ziół i brakuje mi dwóch bez tych dwóch nie można pić?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ja juz wszystko wiem :) jutro pojadę i dokupienia od jutra będę pić

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc czy ktoras ze staraczek moze cos powiedziec o COSTANGUSIE?

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • male_m Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Czy któraś z was stosowała może Alchemillę Vulgaris (Przywrotnik Pospolity)? Lekarka u której byłam dzisiaj pierwszy raz przepisała mi z niej kropelki bo mam za długie cykle i stąd problem z zajściem w ciążę, a przywrotnik może je wyregulować. Niby mam zacząć od razu zażywać, ale trochę się boję bo już jestem po ovu (dopiero kilka dni) no i teraz jeśli przywrotnik ma skrócić cykle to czy jak go rzeczywiście zacznę zażywać teraz to czy nie wpłynie to jakoś niekorzystnie na ten cykl (skrócenie fazy lutealnej)?
    Lekarka twierdziła, że na spokojnie mogę zacząć, ale nie do końca mam do niej zaufanie bo to pierwsza wizyta była i do tego umówiona do innego lekarza...
    a po tym jak czytałam ten wątek to wydaje się, że jesteście bardziej wiarygodnym i pewnym źródłem :)

    noPip1.png

    Synek, marzec 2017
  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ziołka Ojca Sroki na druga fazę pije się po owulacji czy od początku cyklu?
    W zeszłym cyklu piłam od owulacji, bo wydawało mi się to oczywiste jednak znalazłam wpis w necie, że należy je pić od początku cyklu i zglupiałam :/

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła na drugą fazę piję sie po owulacji
    Zioła nr 3 można pić dwojako, opis na 1 str wątku

  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie robiłam, a dzisiaj moja pewność została zachwiana ;)

    Dzięki za odpowiedź!

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ