X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    wera a może faktycznie dopiero dziś albo jutro owulka ?
    bo w sumie sama pisalas ze przed owu tempka może być podwyzszona ! a teraz ci spadla i może znowu odbic albo isc jeszcze bardziej w dol i wtedy skok.

    Tez tak mysle, chociaz uznalam niepotzrebnie te wyzsza tempke przed duzym spadkiem jaka wlasnie te podwyzszona przed ovu. Zmylilo mnie troszke

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co cie nie zabije to cie wzmocni bierz donga az do mega skoku i będzie git :P ciekawe cyz na mnie on podziala ! bo jak nie to chyba zwariuje !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzielam dlatego 2 naraz hahaha :0 na razie nic nie czuje zlego.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha nie pij kawy :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do bóli ja tez miewam czasem ale nie zawsze. Nie jest to regułą. Jak brałam femarę na stymulację to miałam strasznie silne bóle owulacyjne ale trwały kilka godzin a tak to lekkie pobolewanie jajników i zawsze boli odwrotnie jak była owu z lewego to prawy bolał. Jesli chodzi o FSH to mam 8.4 i moja endo gin stwierdziła że ok ze jakby było powyżej 10 to jest niepokojące. AMH nie kazała robić mimo że pytałam

    eweline
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Dziewczyny donga tylko do owulacji....do skoku....albo do odczucia nasycenia.

    Wera bierze soje na początku a później wrzuca donga...najpierw rośnie liczba jajeczek a później rosną same jajeczka już. Do tego endo się pogrubia od początku cyklu a te wspomagacze je stymuluja do wzrostu dodatkowo. Soi nie wolno w schorzeniach tarczycy a donga owszem.
    Dong jest mocny...

    Dziewczyny biora różnie ale max 2 razy 2 kaps. z dawką 530 mg

    Na opakowaniu jest napisane, że 3 razy 1 kapsułke a ja brałam np 1 raz 1...generalnie dziewczyny decyduja się na schemat 2 razy dziennie po jednej kapsułce dong quaia.

    Dora jeśli masz zamiar brac donga to koniecznie po ustaniu wszelkich objawów @ tj. nawet do ustania całkowitego plamień i krwawień. To ważne!!!!!

    Donga z tego co doczytałam ale nie wiem czy mi się nie przysniło, powinno popijać się mlekiem. Nie łaczyć z kawą i raczej zrezygnować z późńych por wieczornych by go brać na rzecz nieco wcześniejszych godzin wieczornych...

    Nie brać na pusty żołądek. O czymś zapomniałam to dopisać dziewczyny, bo ja już idę do swoich zadań.

    No własnie ze ja nie mam miesiączki juz 56 dni

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    No własnie ze ja nie mam miesiączki juz 56 dni
    Dlaetgo mozesz wziac od razu jak tylko dong quai przyjdzie :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie! Ja teraz musze się wstrzymać ale jakby co to zaraz dongolca w obroty biorę jak dojdę do siebie. Może odczekam jeden cykl, żeby się zregenerować....

    mycha28 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to łykam po 4 dziennie nadal.
    Ufff nie tylko ja taki hardcor jestem :D to dobrze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..no i historia się powtarza: rano ból (dziś prawego) jajnika, a teraz lekkie plamienie... dziś 8dc. To dobrze czy źle patrząc w kierunku owulacji? Nigdy nie byłam na monitoringu i coraz bardziej jestem skłonna się wybrać - może w nast cyklu. Skoro doszło do ciąży biochemicznej w listopadzie to można gdybać, że owulka czasem występuje? Po odstawieniu anty w sierpniu aż do listopada ok 8-10dc miałam lekkie plamienie.

    Aaa zwariuje już z tym wszystkim...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu! moze taka Twoja natura ze masz plamienie okoloowulacyjne, bacznie obserwuj temperature:) spokojnie moze nalezysz do tej grupy ze wczesna owulka, mi teraz owulke przyspieszyly ziolka
    widze ze tez nalezysz do szczesciar bolowych(ja tez jak mam owulke to mam mega bole jajnika/ow)

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    co do bóli ja tez miewam czasem ale nie zawsze. Nie jest to regułą. Jak brałam femarę na stymulację to miałam strasznie silne bóle owulacyjne ale trwały kilka godzin a tak to lekkie pobolewanie jajników i zawsze boli odwrotnie jak była owu z lewego to prawy bolał. Jesli chodzi o FSH to mam 8.4 i moja endo gin stwierdziła że ok ze jakby było powyżej 10 to jest niepokojące. AMH nie kazała robić mimo że pytałam
    Eweline czyli nie powinnam się martwić przy 8,1 fsh???

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora martwić się nie, ale trzeba się brać za staranka póki czas :) AMH wg mnie warto zrobić. Czasem lekarze każą nam czekać, bagatelizują i potem okazuje się, że coś przegapili.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 13:20

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZGADAZAM SIE Z AGA, Z OSTATNICH NORM WYNIKA ZE NORMA TO 9 A NIE 10, czy twoja gin jest napewno na biezaco? nie martw sie tylko dzialaj :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawzielam 4 dongi, jak cos to zemdleje :) ale bez kawy powinno byc ok

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się dongiem już odbija dziś :D ale jajek jakoś mocno nie czuję. Ostatnio nawalały po 3 dniach brania. No, ale wtedy już byłam 15/16 dc a nie 8. Może dlatego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 13:30

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Czekam teraz na @.
    Z nowym cyklem mam zamiar zrobić taki zestaw:

    1.Po ustaniu krwawienia, plamienia - DONG (do skoku tempki) 2 x 2 kapsułki, po śniadaniu i tak koło 17 (po podwieczorku)
    2.Inofolic(biorę cały czas)
    3.Witamina B6 i B12.
    4.Witamina C
    5.Herbatka z aronii i orzechy(na lepsze endo)

    Proszę powiedzcie czy coś jeszcze dołożyć.
    Wy tu zaprawione w bojach jesteście to mi doradzicie :-)

    Pozdrawiam!
    Miłego popołudnia! :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris możesz soję dorzucić od 4 dnia do końca plamienia, potem dong.

    Doris-83 lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kobieta.wp.pl/gid,16462541,img,16462559,kat,119634,title,Cynamon-przyprawa-dla-kobiet,galeriazdjecie.html cos niecoś ze świeżych info :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzielam dzis 8 tavbletek lacznie, poznym popoludniem poczulam duzy bol jajnika, chwilowy, sluzu jakbym sie zesikala haha ale teraz sucho. jak sprawdzalam wczesniej byl rozciagliwy bardzo ale jeszcze metny wiec owulka przede mna - chyba ;-)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ