X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posprzątałam wczoraj cały dom, błysk był, dziś rankiem o 6 moja córa się obudziła i już nie chciała spać, przeniosłam się z nią do salonu, ja spałam ona się bawiła. Gdy wstałam...nie było śladu po moim sprzątaniu :D :D :D
    Gdyby ewolucja była faktem matki dawno już miałyby więcej niż dwie ręce :D :D :D

    Był dziś u Was taki wiatr i grad? Ja widziałam tęczę :D pogoda jest odjechana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 22:08

    Ania1986, weronika86 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Posprzątałam wczoraj cały dom, błysk był, dziś rankiem o 6 moja córa się obudziła i już nie chciała spać, przeniosłam się z nią do salonu, ja spałam ona się bawiła. Gdy wstałam...nie było śladu po moim sprzątaniu :D :D :D
    Gdyby ewolucja była faktem matki dawno już miałyby więcej niż dwie ręce :D :D :D

    Był dziś u Was taki wiatr i grad? Ja widziałam tęczę :D pogoda jest odjechana :)
    U mnie był straszny wiatr, deszcz razem ze słońcem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobiety :)

    Podczytałam Was trochę, przerobiłam Wasz "poradnik", spisałam sobie co nieco i jutro ide na rynek, bo na rynku mamy tez sklep zielarski - nie wiem czy będzie czynny, ale zobaczymy. Ostatnio kupiłam w nim Donq Quai za fajną cenę - ale zdążyłam pobrać go tylko kilka dni, bo mi owulka szybciej wyskoczyła niż się z ginem spodziewaliśmy :) (jestem po clo + być może ten dong tez już podziałał)
    niestety przez CLO mam problem z endometrium... w 11dc (czyli wczoraj) dostałam pregnyl, bo lekarz mówił, że mój jeden pęcherzyk jest tak olbrzymi i pękaty, że trzeba szybko go pacnąć i iśc się kochać :) Dzis miałam baardzo duże bóle jajników, więc zakładam owulkę. Niestety endo wczorajsze to 8,5mm... w 7dc było 5mm, więc i tak troche podrosło, ale nadal jest małe :(
    odżywiałam je w tym tyg. dong quai, wytrawnym winem, orzechami, siemieniem lnianym.

    Moje pytanie do Was - co jeszcze mogę kupić w sklepie zielarskim na poprawę endo? (ale zaznaczam, że w II połowie cyklu, np. donga musiałam już odstawić)

    Pozdrawiam:)

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się, kochana, nad tym zastanawiam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 22:51

    FITop1.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 16 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę sie odnaleźć na ogólnym wśród wątków rocznik 88 sie stara i cykl z 15 marca ;) zaglądam jeszcze na starania o rodzeństwo.
    Na endometrium z bezpiecznych w 2 fazie to chyba siemie lniane (i olej), pestki dyni, wszystko z dużą zawartością wit. C, np dzika róża jeśli chodzi o ziółka. Przywrotnik działa wzmacniająco na macicę więc też pewnie bedzie dobry na endo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 08:45

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara wrote:
    cześć kobiety :)

    Podczytałam Was trochę, przerobiłam Wasz "poradnik", spisałam sobie co nieco i jutro ide na rynek, bo na rynku mamy tez sklep zielarski - nie wiem czy będzie czynny, ale zobaczymy. Ostatnio kupiłam w nim Donq Quai za fajną cenę - ale zdążyłam pobrać go tylko kilka dni, bo mi owulka szybciej wyskoczyła niż się z ginem spodziewaliśmy :) (jestem po clo + być może ten dong tez już podziałał)
    niestety przez CLO mam problem z endometrium... w 11dc (czyli wczoraj) dostałam pregnyl, bo lekarz mówił, że mój jeden pęcherzyk jest tak olbrzymi i pękaty, że trzeba szybko go pacnąć i iśc się kochać :) Dzis miałam baardzo duże bóle jajników, więc zakładam owulkę. Niestety endo wczorajsze to 8,5mm... w 7dc było 5mm, więc i tak troche podrosło, ale nadal jest małe :(
    odżywiałam je w tym tyg. dong quai, wytrawnym winem, orzechami, siemieniem lnianym.

    Moje pytanie do Was - co jeszcze mogę kupić w sklepie zielarskim na poprawę endo? (ale zaznaczam, że w II połowie cyklu, np. donga musiałam już odstawić)

    Pozdrawiam:)

    Bardzo dobrze, ze odstawila donga w drugiej fazie cyklu, nie wolno go brac. Kochana moim zdaniem robisz wystarczajaco, nie mieszaj juz wiecej. Orzechy i dong quai to super sprawa na endo, daj im tylko czas :) mam nadzieje, ze zostaniesz juz z nami :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ja też nie mogę sie odnaleźć na ogólnym wśród wątków rocznik 88 sie stara i cykl z 15 marca ;) zaglądam jeszcze na starania o rodzeństwo.
    Na endometrium z bezpiecznych w 2 fazie to chyba siemie lniane (i olej), pestki dyni, wszystko z dużą zawartością wit. C, np dzika róża jeśli chodzi o ziółka. Przywrotnik działa wzmacniająco na macicę więc też pewnie bedzie dobry na endo.
    Tak przywrotnik te moze byc :) Lithe ja tez nie moge sie odnalezc na tych watkach, strasznie nawalone wszystkiego a niektore babki nawet daja po dwa posty raz w ogolnych raz w innych watkach, burdel jak nic.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialam strasznie dziwne przezycie dzisiaj w nocy, nie jestem przesadna ani plochliwa, ale bardzo sie przestraszylam... otoz okolo 2 w nocy ( spalam od 22.00), mocny sen bardzo, nie pamietam aby cos mi sie snilo...( moj Patryk jeszcze nie spal) i poczulam jakby ktos bardzo mocno przywali mi w twarz z piesci!!! ( moj patryk byl na dole wiec to go wyklucza bo jak zaczelam krzyczec to wbiegl do pokoju :) straszny bol, mowie wam i cos/ktos zlamalo mi zeba!!! z przodu zab jedynka, pekniety u podstawy! trzyma sie ale nie moge nic ugryzc ani przezuc, boli jak cholera....boje sie...nie jestem przesadna, ale to bylo koszmarne przezycie..pewnie pomyslicie ze zwariowalam ale jakby nie ten zlamany zab pewnie sama bym tak pomyslala...dentysta przyjmie mnie dopiero w piatek :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera...nie wiem co o tym myśleć :-( Czarownico może za dużo donga :-? Kochana żartowałam, a jest możliwość wejścia do Was do domu, masz sińca na twarzyy? A może samo to, że ząb pękł spowodowało ten ból? Nigdy tego nie przeżyłam to nie wiem....no chyba, że myślisz o mocach nadprzyrodzonych..to już inna bajka.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam sinca ani spuchnietej twarzy...mozliwe ze to przez pekniecie zeba ale jak do cholery zdrowy zab mogl peknac w pol? nie zagryzam zebow przed sen takze nie ma takiej mozliwosci a bol byl straszny!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy myslec o mocach nadprzyrodzonych chociaz przytrafia mi sie widziec tego samego ducha w 3 innych domach w ktorych mieszkalismy. A to juz jest chore. Ide do psychiatry :) hahah

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera... oszalałabym ze strachu! Może jakieś medium znajdź? :):P

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    Wera... oszalałabym ze strachu! Może jakieś medium znajdź? :):P
    Medium to chyba ja jestem a raczej LARGE :) hahahah

    lithe123 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głuuupiaaa! :P Ja serio bym oszalała :P Może to ząb sam w sobie + dziwne sny? Nie wiem...

    U mnie dziś temp wyższa, gdzie mogę poczytać czegoś sensownego o cyklu, temp, a szyjce (jaka jest w danej cześci cyklu)?:)

    jeju lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znowu miałam chwilę słabosci i prawie skombinowałam sobie dupka na lewo, ale mąż mi zabronił. Jestem jednocześnie wkurzona i się ciesze,....!!!!!! Bo nie pozwolił mi mieszać. Ale dobija mnie, że siedzę i czekami tylko ziółka piję... W sumie jak go się bierze? Od razu po owulce? Coś mi sie kojarzy, że przez 10 dni i potem co?
    W ogóle dziś miejsca nie moge sobie znaleźć, niby na coś mam ochotę ale nie wiem co :)
    Aguś, ja Cie pomęczę o pokarm. Ostatnio przestały mnie w koncu mrowic i boleć cycki i są mięciutkie, ale nie cisnęłam więc nie wiem czy coś jeszcze leci - endo mi zakazała sprawdzać, nawet mąż ma zakaz ruszać- zalecenie lekarza ;) Ostatni raz tydzień temu z trudem wycisnęłam kroplę z jednej piersi, z drugiej się nie dało. Czy jest szansa że samo się wysuszy jednak?
    Na następny cykl zakupię Castangusa. Jaki preparat jest najlepszy? Zielarka, jaki Ty stosujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 13:25

    jeju lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Medium to chyba ja jestem a raczej LARGE :) hahahah
    No chyba już nie taka large, przecież łądnie zrzuciłas kg :)
    Ja za to chętnie przygarnę kilka dodatkowych kilogramów...

    jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 16 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe ja chętnie oddam.... :-P

    Co do prl to ja mam bromergon w domu i chętnie bym Ci podesłała, ale tak sobie myślę że Ty za moment wejdziesz na normalny cykl...cycków nie ruszaj, bo się prl podnosi po macaniu haha

    W domu błysk....zazdroszczę, u mnie do tego daleko po tym dwu tygodniowym lenistwie ale wiem, że to już wraca do normy...

    Otworzyłam sobie mix krakersów z Aldi i powiem Wam, że one mi wszystkie prawie rybą smakują haha

    Mojego m. pokusiło, by je kupić a nie jadamy takich rzeczy :-/

    :-)Po pierwszej tabletce metforminy już zaczynam mieć smaki wypaczone, ciekawe :-?
    No i oczywiście od wzięcia tabsa senność przeokrutna, na całe szczęście mija po nasyceniu organizmu metforminą.

    M. w łóżku, kaszel go męczy, młody jeszcze chory ale już jutro z rozluźnionym kaszlem wraca do szkoły, chociaż tego pewna nie jestem.

    No fuuuuj...zaraz będzie "bleeee" po tych krakersach i odwiedziny u wujka Klozeta.

    JUŻ KILKA SPRÓBOWAŁAM I OD RANA PRZECHODZĘ NA SOLIDNĄ, SUPER WYPASIASTĄ DIETĘ BEZ WĘGLI PRAWIE....





    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym potrzebowała jeszcze jakieś 4kg dodatkowo, wtedy będę miała idealne BMI, na razie trochę niskie mam. A chciałabym mieć podobną wagę jak przy pierwszej ciąży. Karmiąc piersią, zupełnie bez jakiejkolwiek diety, zatrzymałam się na wadze 4kg nizszej niż przed ciążą. Teraz tak zdrowo jem że za chiny nie moge utyć. Chciaż dziś to była masakra jakaś, najadłam się czekoladek miętowych i pół pizzy. Dziwnie tak popijać pizze herbatką z pokrzywy.
    Młodej idzie z 8 ząbków na raz i daje popalić, dziś z popłudniowej drzemki obudziła się z takim płaczem że aż serce pękało. Przez pół godziny nie mogliśmy jej uspokoić, pokazywała paluszkiem buzię i ryk koszmarny, nie pamiętam kiedy ostatnio tak płakała. Dałam jej czopek bo syropku nie dała sobie podać. Biedna jest strasznie :( Macie jakieś sposoby na bolesne ząbkowanie? Zele są za słabe, a nie chcę jej faszerować lekami przeciwbolowymi.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzaczki mrożone podawałam, chłodziłam smoczki, to było tak dawno, że nie pamiętam...nam wyłaziły po 4 na raz i zawsze z infekcją....za każdym razem...ale nie za bardzo boleśnie...do tego sachol w maleńkich ilościach...jednak może to nie samo ząbkowanie, nie przypałętało się może zap. jamy ustnej? To jest bardzo bolesne- nikomu nigdy nie życzę...córeczka mojej psiapsióły miała i to byl koszmar...nic nie jadła, ne chciała pić...ale antybiotyk pomógł...

    lithe123, weronika86 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 a camilie probowalas? albo Dentinox N Żel ? sa rewelacyjne i skuteczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 18:59

    lithe123, weronika86 lubią tę wiadomość

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ