X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie mnie zalewa! Mąż ma uciechę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 10:44

    staraczka24, sara_nar lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spokój, nudy, nic ciekawego :) Miałam wczoraj takie bóle jak miesiączkowe, że byłam pewna, że @ będzie dziś. I fl tylko 7 dni.. ale jednak tempka się utrzymała, dziś jest już ok. Córci ząbki na razie odpuściły, ale weszła na jaikiś etap Tylko mama. Jak wychodzę do pracy nie chce mnie wypuścić! Zamykała mi drzwi dziś, przyczepiła się do nogi, udawała że płacze.... Już ostatni miesiąc bardziej teskniła jak mnie nie było, ale dziś to ciężko było. Babcia jest NIE, ona chce do mamy! <3
    Jeju, pytam o te pierwsze objawy bo ja od zawsze mam lekki problem z nadmiernym owłosieniem. Od czasów nastoletnich. Ale innych objawów nigdy nie miałam. Ale gdzięs tam z tyłu głowy mnie to PCOS męczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 10:47

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Normalnie mnie zalewa! Mąż ma uciechę :D
    hihihi czyzby lubilby cie taka mokra ? :P

    Doris-83, sara_nar, weronika86 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się @ rozkręca! Nowy cykl, nowy plan - od 6 dnia DONG!

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    A mi się @ rozkręca! Nowy cykl, nowy plan - od 6 dnia DONG!
    dopiero po skończeniu @ dong :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    aga spokojnie, a nie możesz isc na monitoring ? donga bierzesz ?

    Dong wczoraj dziś i nie brałam. Monitor mam jutro.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    jeju wpadnij do mnie jeszcze posprzatac bo jakiś armagedon mam w domu


    JeJU ja do siebie też zapraszam :D burdello bum bum u mnie :D

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    dopiero po skończeniu @ dong :)
    Tak dokładnie -u mnie okres tak średnio 5 dni trwa dlatego napisałam,że od 6 dnia :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Armagedon? Ja ciągle nie wyszłam z łazienki :-P

    A gdzie tu reszta!?

    Ale jak tylko się ogarnę to wpadnę do Was i pomogę :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy podczas miesiączki macie śluz taki mego mega płodny? Normalnie ciągnie się jak nie wiem co i jak go rozciągam to nawet na płasko się rozciąga, nie wiem jak to ująć....nie tylko nitki ale nawet i w trójkąty :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski a ten plyn lugola jest bezpieczny dla zdrowia czy sa jakies skutki uboczne¿???????????

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Jakie siemię lniane najlepiej pić na śluz płodny? Czy można je pić przez cały cykl i jak szybko pojawiają się efekty?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Jakie siemię lniane najlepiej pić na śluz płodny? Czy można je pić przez cały cykl i jak szybko pojawiają się efekty?
    Ja piłam mielone o takie http://oleofarm.pl/produkty/produkty-dr-budwig/len-mielony/
    Trochę się naczytałam o tym, więc moge się powymądrzać. Można pić cały cykl, ja piłam od 1dc ale nie lubie tego strasznie więc jak miałam potwierdzoną owulkę to przestałam. Pomaga też na zaparcia. Len mielony dostarcza oprócz substancji śluzowych eż witaminy, minerały, omega 3 i 6 i fitohrmony delikatnie regulujące cykl. Nie mielony jedynie substancje śluzowe bo organizm nie trawi ziarenek w całości.
    Jest jeden problem z lnem - zawiera on substancje cyjanogenne, podonie jak np pestki brzoskwiń, skórki migdałów. Uaktywniają się przy mieleniu lnu. Są one unieszkodliwiane poprzez zalanie gorącą wodą. Także jest to ważne, żeby jeśli będziesz mieliła len sama żeby zalać go gorącą wodą. Ziarenka w całości lub len mielony odtłuszczony a także olej lniany nie mają takich właściwości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 19:14

    weronika86 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Czy Wy podczas miesiączki macie śluz taki mego mega płodny? Normalnie ciągnie się jak nie wiem co i jak go rozciągam to nawet na płasko się rozciąga, nie wiem jak to ująć....nie tylko nitki ale nawet i w trójkąty :-)
    Jeju ja tez to zauwazylam jak bralam plastry anty...

    jeju lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju pod Twoim wykresem jest wypowiedź gina, który mówił, ze nie ma badań potwierdzających efekty fitohormonów. Hmmmmm....takiego gluta nie miałam nigdy...wg mnie to działanie donga.
    Kolejny raz stwierdzam wszechogarniające asekuranctwo lekarzy i normalnie tracę zaufanie do ginów jako grupy :/
    Czy choćby jedna sztuka gina mogłaby wyjść ze swoim myśleniem poza utarte akademickie ścieżki?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Czy Wy podczas miesiączki macie śluz taki mego mega płodny? Normalnie ciągnie się jak nie wiem co i jak go rozciągam to nawet na płasko się rozciąga, nie wiem jak to ująć....nie tylko nitki ale nawet i w trójkąty :-)
    witam, ja właśnie w ostatniej @ zauważyłam, że mam jakby śluz w tak zwanym międzyczasie, potem susza i nic i w końcu przedwczoraj gęsty przezroczysty i ciągnący, wczoraj nic a dzisiaj extra płodny, rzadki, rozciągliwy, ale tempka ani drgnie , ciekawa jestem co jutro ?
    moje pytanie brzmi, czy śluz płodny to również oznaka,że owulacja była?, czy o owulacji świadczy jedynie skok temperatury?
    proszę o rady Expertek :)

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz płodny to objaw zbliżającej się owulki, po owu jest skok i zmiana śluzu na gęsty, niepłodny.

    strumyk lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.jiaogulan.pl/dzikiignam.html

    Dora88 lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czarownice. Wczoraj wróciłam do domku po króciutkim urlopie. 2h samolotem i 6h autobusem, normalnie tyłek mi odpadnie, tak boli :/ w dodatku @ 3 dzień się spóźnia, a nastawiłam się, że przylezie jeszcze w Holandii. Normalnie już jutro bym zaczęła brać donga a tak, to nie wiadomo kiedy :(
    Tak jak pisałam nie miałam ovu a gin. w poniedziałek dopiero przyjmuje.Szlag by to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 22:57

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki jak Wam sie widzi polaczenie donga i ziol o sroki?

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ