X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Lena teraz dopiero patrzę na Twój wykres, chyba bez owu? Dupka dostalas na wywołanie @? Jeśli tak to nie przeciągaj i odstaw.

    Dupka dostałam wcześniej na wywołanie, a ten który miałam brać od 18 na regulacje ..
    Na wykres nie ma co patrzeć, temperatury ignorowałam dlatego, że pomiędzy salonem a sypialnią jest straszna różnica temperatur ..

    Gdy były mrozy w sypialni nie dało się spać, strasznie zimno Mi było, oczywiście mężowi to nie przeszkadzało ..

    Przenieśliśmy się do salonu na jakiś czas, później próbowałam wrócić do sypialni to nie potrafiłam zasnąć, wierciłam się ..
    Przesunęliśmy łóżko w inne miejsce i tak od 2 dni śpimy z powrotem w sypialni.

    Tam gdzie temperatury są ignorowane to był nocleg w sypialni ;)



    Kejti ciężko znaleźć jest kompetentnego lekarza który się jeszcze nie wypalił zawodowo .. ;)



    Mam pytanie, z jakiej firmy macie Donga ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 12:20

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Co do płynu idę czytać ..

    Gin mi kazał brać przez 10 dni, nic nie mówił o testowaniu, tak więc nie wiem czy ciągnąć do dalej czy odpuścić sobie :/ ..

    Nic a nic nie czułam różnicy, przy czym kolejny Gin powiedział żebym to odstawiła ..

    Nie wiem już sama do końca czy są czy nie :/
    Śluzu płodnego brak, nie mówię o przeźroczystym ale nawet rozciągliwego nie ma ..

    Co ginekolog to inne wiadomości ostatni stwierdził, badając Mnie tylko paluchami, że mam torbiel na prawym jajniku ..

    Lena po pierwsze sam dong moze nie pomoc, przy pcos musisz, powtarzam MUSISZ zmienic diete, zero chlebka! i duzo wody-2l dziennie minimum a zaloze sie ze pijesz malo jesli nie masz plodnego.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mam pytanie, z jakiej firmy macie Donga ?[/QUOTE]

    w sklepie ovufrienda jest dobry, jak kupuje w Anglii.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Lena po pierwsze sam dong moze nie pomoc, przy pcos musisz, powtarzam MUSISZ zmienic diete, zero chlebka! i duzo wody-2l dziennie minimum a zaloze sie ze pijesz malo jesli nie masz plodnego.


    Staram się pić dużo, butelkę wody dziennie ;) Nie zawsze Mi to wychodzi :D

    A PCOS nie wiem czy mam, ostatni lekarz stwierdził że trzeba to poobserwować :O
    Masakra z tymi lekarzami jest :/

    Czyli ten Swanson ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 12:40

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Staram się pić dużo, butelkę wody dziennie ;) Nie zawsze Mi to wychodzi :D

    A PCOS nie wiem czy mam, ostatni lekarz stwierdził że trzeba to poobserwować :O
    Masakra z tymi lekarzami jest :/

    Czyli ten Swanson ?

    Wg mnie i twojego wykresu masz pcos, podwyzszone tsh jest bardzo czeste przy pcos i podwyzszona prolaktyna rowniez...ogolnie pcos to caly szereg hormonalnych problemow. tez mialam identyczne tsh jak ty 3.5 ale mi endo powiedzial ze to juz niedoczynnosc subkliniczna jesli mam objawy niedoczynnosci. Kup sobie ten plyn lugola, mi sie udalo w 3 miesiace zejsc z 3.5tsh na 1.6. Musisz jesc 5 razy dziennie, o stalych porach i bez chlebusiow, makaronow, slodyczy i ciast. pRZEZ dwa lata staran staralam sie omijac diete z daleka, probujac chyba juz wszystkich suplementow i ziol dostepnych na rynku...niestety wrocilam do punktu wyjscia, tweirdzac ze dieta jest najwazniejsza. Jakbym zaczela diete 2 lata temu to pewnie juz dawno bylabym w ciazy. Im szybciej zabko to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Masz u mnie w pamietniku przykladowe jadlospisy.

    kiti lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem....ćwiczenia zaliczone, teraz robię porządki....zaczynam się rozkręcać :-)Pozdrówki :-*

    Lena87, weronika86, kiti lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Wg mnie i twojego wykresu masz pcos, podwyzszone tsh jest bardzo czeste przy pcos i podwyzszona prolaktyna rowniez...ogolnie pcos to caly szereg hormonalnych problemow. tez mialam identyczne tsh jak ty 3.5 ale mi endo powiedzial ze to juz niedoczynnosc subkliniczna jesli mam objawy niedoczynnosci. Kup sobie ten plyn lugola, mi sie udalo w 3 miesiace zejsc z 3.5tsh na 1.6. Musisz jesc 5 razy dziennie, o stalych porach i bez chlebusiow, makaronow, slodyczy i ciast. pRZEZ dwa lata staran staralam sie omijac diete z daleka, probujac chyba juz wszystkich suplementow i ziol dostepnych na rynku...niestety wrocilam do punktu wyjscia, tweirdzac ze dieta jest najwazniejsza. Jakbym zaczela diete 2 lata temu to pewnie juz dawno bylabym w ciazy. Im szybciej zabko to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Masz u mnie w pamietniku przykladowe jadlospisy.


    Chyba muszę się z tym przespać ;)

    Ten płyn Lugola się wciera ? Czy można pić ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 13:00

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Chyba muszę się z tym przespać ;)

    Ten płyn Lugola się wciera ? Czy można pić ?

    lenko trzeba wcierac, spotkalam sie tez z tym, ze pija ale najpierw trzeba sprawdzic czy masz niedobory jodu czy podwyzszone tsh jest z innych czynnikow. najczesciej problemy z tsh tez biora sie od diety bo nie dostarczasz skladnkow odzywczych. powinno sie kilka kropel nalozyc na nadgarstek ( lub inne miejsce z cienka skorka) i rozterzec palcem na kwadracik ok 4x4cm, poczekac az wyschnie, zeby nie zmazac np rekawem. popatrz na zegarek, ktora jest godzina. zerkaj co godzinke w pierwszy dzien sprawdzajac czy plamka znika. Musisz obliczyc czas calkowietgo znikniecia pomaranczowej plamki. Jesli zniknie do 10hrs to masz ogromny niedobor, jesli od 10-18hrs to jest lekki niedobor, powyzej 18hr zazwyczaj suplementacja nie jest potzrebna. Jesli znikni wiec ponizej 18hrs powtarzaj procedure codziennie o tej samej porze mniej wiecej az do uzyskania wchlaniania powyzej 18hrs

    Dora88 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla porownania mi zniknela w ciagu godzinki! u meza po 22hrs u synka powyzej 30godzin jak dobrze pamietam. Nakladajac na skore nie ma mozliwosci przesadzenia bo organizm wchlania tyle, ile potzrebuje. Pijac mozna naduzyc.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Nadaje z pracy:) stwierdzilam ze sobie wykupie neta w tel bo wtedy kiedy ja wchodze po 16 to malo ktora jest:) od 2 dni mialam typowa susze(zanik sluzu) tak mam przed @ a dzis normalnie czuje jka cieknie(sorry:P) jest wodnisto kremowy jak balsam, tylko ta tempka spada:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    lenko trzeba wcierac, spotkalam sie tez z tym, ze pija ale najpierw trzeba sprawdzic czy masz niedobory jodu czy podwyzszone tsh jest z innych czynnikow. najczesciej problemy z tsh tez biora sie od diety bo nie dostarczasz skladnkow odzywczych. powinno sie kilka kropel nalozyc na nadgarstek ( lub inne miejsce z cienka skorka) i rozterzec palcem na kwadracik ok 4x4cm, poczekac az wyschnie, zeby nie zmazac np rekawem. popatrz na zegarek, ktora jest godzina. zerkaj co godzinke w pierwszy dzien sprawdzajac czy plamka znika. Musisz obliczyc czas calkowietgo znikniecia pomaranczowej plamki. Jesli zniknie do 10hrs to masz ogromny niedobor, jesli od 10-18hrs to jest lekki niedobor, powyzej 18hr zazwyczaj suplementacja nie jest potzrebna. Jesli znikni wiec ponizej 18hrs powtarzaj procedure codziennie o tej samej porze mniej wiecej az do uzyskania wchlaniania powyzej 18hrs


    Dziękuję Kochana :)

    No nic trzeba będzie zrobić ze sobą porządek ;)

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka ja mam takiego donga
    http://zielarski.com/mobile/pl/p/Dong-Quai-520-mg-Dziegiel-chinski-100-kapsulek/221
    Kupilam na doz ia odebralam w aptece.

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje dziś okropne ciągnące bóle w macicy...tak jak przy hsg...normalnie takie pojedyncze skurcze...od czego to mogloby być? Może dopiero teraz faktycznie dostałam @...siet! Jestem już zła...rano się rozładuję...spoko :-D

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 19 marca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra , wzięłam pierwszy raz donga, no i teraz, mam pytanie, czym będzie się objawiać to, że działa? Ma wpływ na temperaturę, śluz, samopoczucie?

    FITop1.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanko w sprawie mieszanki ziół ojca sroki nr 3. podobno przyspieszają owulkę. o ile? jak rozpoznać taką przyspieszoną owulkę jak nie mierzy się temperatury? mam pierwszy dzień cykly, ale zaczynam pić może od jutra bo dziś nie mam siły na cokolwiek :(

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek zioła działają na każdego inaczej. Co więcej - na jednego działają, na innego nie. Jeśli nie mierzysz temp, nie robisz monitoringu to ciężko zauważyć owulkę. Chyba, że obserwujesz śluz, szyjkę i jesteś w tym MISZCZ :) To wtedy zauważysz czy owu była i kiedy i czy faktycznie szybciej niż zwykle :)

    Zielarka dong nie wpływa na temp, a na każdego działa inaczej i trzeba się obserwować :) Mnie po dongu zawsze bolą jajory i czuję, że pracują :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 20:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolejny dzien dola. I do tego z kazdej strony dostaje info o nowej ciazy przed chwila dowiedzialam sie juz o 4 w tym dniu- taki paradoks ja sie doluje bo znow nici z ciazy a tu lawina szczesliwych ciaz:(

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania uszy do góry! Będzie dobrze :) I my zzieleniejemy :)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 marca 2014, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry dzień czarownice ! co slychac ?
    u mnie dziś skok ale nie wiem czy owulacyjny, w sumie czuje lekki bol owulacyjny ale nie wiem czy to nie podswiadomosc ;)

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 20 marca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu doskonale rozumiem co czujesz, bo jakimś dziwnym trafem jak ja zachodziłam i traciłam ciążę, to okazywało się, że inne ciąże były zdrowe i się utrzymały. Co tu dużo mówić...trzeba to przeczekać...kochana te huśtawki są niedobre dla Ciebie kochana...jak ma się dzidziuś zagnieździć to powinnaś być spokojna...mocno Cię przytulam <3

    Staraczko może jednak :-D Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-) Mam dziś zebranie w szkole :-) Już mi wychowawczyni młodego powiedziała, że nie mam się spóźnić :-)

    Werka jeszcze dziś na papkach a jutro już będzie wiedziało co dalej z zębem...zkoda, że to tak długo trwa, i musi czekać :-(
    Ciekawe jak u niej owulka....

    Idę zobaczyć co u reszty....

    Wera czy Ty dziś mogłaś spać? Pisałaś, że jesteś wrażliwa na pełnię. Ja się przebudziłam i pomyślałam, musi być blisko pełnia i co? I księżyc jak balija :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 07:22

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ