X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 19 marca 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A ja załapałam mega doła, siedze i rycze jak glupia ze pewnie znow sie nie udalo, ze jestem beznadziejna, ze nigdy nie zostane mama...ehhh...
    Aniu no co Ty :-( Nie becz....wszystko w swoim czasie.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 marca 2014, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc :)
    co slychac ? ja jestme meganiewyspana, masakra jakas za pozno się polozylam bo o 22:15 a wstałam o 4;40 brr.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    aerobik i cardio... czyli jak,ą diete powinno się stosować? :(

    Kiti dong quai moze wywolac @ poprez wywolanie owulacji, Przy cardio i aero ok 3000 kcal i duzo zdrowych tluszczy i mieska, 5 razy dziennie jedzonko to mus.

    kiti lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dzień Dobry Dziewczyny - Zielary - Czarownice :)

    Czytając wasze wypociny, stwierdzam że gówno wiem na ten temat ;)

    Jestem pod wrażeniem, że macie tak duże pojęcie o tym wszystkim a zarazem doświadczenie ;)
    Kazdy sie uczy :) zapraszamy :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Jeśli jutro nie będzie już plamienia, zavzymam brać donga, ale czytam tu, że bierzecie 2-3 razy dziennie po 2 tabletki a na moim opakowaniu jest 2 tabl.raz dziennie. Skąd ta różnica? Mój to 530.
    zielarka bierz tak jak na ulotce, dziewczyny zwiekszyly dawke bo po mniejszych sie czuly dobrze, nie czuly roznicy. Bierz 2x1.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Acha ok to 2 na dzien by stykly....
    Cos pisalyscie ze niezbyt z zapachem po uzytkowaniu mozna ten zapach jakos zamaskowac zajadajac jakis owoc czy cus....
    Bo nie chce zeby mi sie stajnia z geby odwalalo ha ha :)
    popijaj duza iloscia mleka :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A ja załapałam mega doła, siedze i rycze jak glupia ze pewnie znow sie nie udalo, ze jestem beznadziejna, ze nigdy nie zostane mama...ehhh...
    tez mialam identycznie przedwczoraj, wczoraj i troche dzisiaj :) przejdzie :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł!
    Kochane aga.just odesłała mnie tutaj, a moje pytanie brzmi: jak brać donga?
    Nie mam już nadwagi(schudłam już 11 kg)
    Cykle średnio 30 dni.
    PCOS.

    Pomożecie Kochane?
    To będzie mój pierwszy cykl z Dongiem :-)
    Z góry wielkie dzięki!

    aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczyny ania i weronika nie smutac ! przynjdzie na nas pora zobaczycie :) a co ja mam powiedzieć ? wniedziele jak byli u nas moi rodzice moja mama napomknela o wnukach ! ze chce mieć wnuki ! i co miałam jej powiedzieć ? powiedziałam ze jeszcze się ich nie doczeka.. :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko a nie myślałaś pogadać z mamą? Może dalaby Ci wsparcie i łatwiej byłoby , no i może pytania by się nie pojawiły...Powiedziałabym matce pod groźbą, że jak coś komus szepnie to zerwę kontakt :-P

    Żart, a właściwie półżart z tym zaerwaniem kontaktu.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 12:53

    weronika86, kiti lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju ze względu na toze mojamama jest straszna plotkara wolepostawic ja przed faktem dokonamym ;)
    dobrze wiem ze gdybym jej powiedziała wiedzieliby wszyscy, i tak cala rodizna wie ze brałam CLO ale nie wiedza ze na ciaze tylko mamie wcisnelam kit ze robily mi się torbiele :D
    poza tym dziekuje za jej wsparcie ona nie potrafilabny wesprzeć a jedynie tylko by gadala swoje teorie a stres nie jest mi potrzebny :)

    Doris-83, weronika86 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka24 mam to samo....niestety. Ale mamy tutaj Siebie! Więc głowa do góry!

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dora e tam smak ok :D jak bierzesz więcej niż 2 na raz to może Ci się odbić dongiem, ale ani z buzi nie śmierdzi, ani nic :D luzik :D
    Acha bo myslalam ze bedzie capic jak ze stajni....
    http://marlena83.bloog.pl/kat,41430092,index.html?smoybbtticaid=612651#

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Acha bo myslalam ze bedzie capic jak ze stajni....
    http://marlena83.bloog.pl/kat,41430092,index.html?smoybbtticaid=612651#
    hehehe no cos ty nic nie czuc :) jak ja biore 4 naraz to jedynie mi się odbija nim ale tak to jest ok :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również zastanawiam się nad braniem Donga ..
    Waga 70 kg 170 cm .. ( lekka nadwaga )
    Cykle nie regularne ( od zawsze ), ostatni trwał ponad 50 dni @ wywołana duphastonem.
    Cyclodynon na regulacje i od 18dc znowu duphaston przez 10 dni po 1 tabletce, wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z tych zalecanych ..
    Dziś wzięłam kolejną bo czytałam, że najlepiej brać do testowania ..
    Co sądzicie o tym :?

    Testy ovu przez 3 dni były dodatnie, jajniki ledwo odczuwalne ..
    Śluz cały czas kremowy mimo brania wiesiołka, dodawania do chlebka siemienia ..

    Lekarze przypuszczali niedoczynność, ale tylko na przypuszczeniach zostali :)
    TSH 3.500 - stwierdzili, że nie trzeba obniżać jeśli norma jest ..
    Badanie robione w lutym .. Wizyta u Endo dopiero na 01.07 :/

    PCO - niby kilka koralików tam babka widziała, inny gin stwierdził że nie koniecznie musi to być ..
    Przez prawie 3 m-ce piłam Inofolic - różnicy nie widziałam a kasa na to szła jak woda ( od listopada PCO)


    W lipcu poroniłam 4-6 tydzień ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 08:59

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejże :)

    Ania kochana wczoraj nie zauważyłam Twojego wpisu. Głowa do góry! Jeszcze nic nie wiadomo. Póki krew nas nie zaleje, walczymy!

    Dora stajnia hahah :D nie no luzik jest, zobaczysz :)

    Doris a masz własne owulki? Masz z nimi problem?

    Lena na tsh płyn lugola, naturalnie powinno ciut obniżyć. W pierwszym albo drugim moim poście o nim pisze co i jak.
    Z dupkiem gin mi też kazał brac do testowania, brać aż będę pewna że się udało, bądź nie :)
    Inofolic nie pomagał? Nie czułaś różnicy? Ja piję miesiąc i pierwsze co to mnie ciągnie mnie do słodkiego, super działa. Ponoć czasem żeby zobaczyć efekty trzeba pić ok 6 mies. Piłaś już 3, więc może warto pociągnąć te koljene 3?
    A jak z owulkami? Masz?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Lena na tsh płyn lugola, naturalnie powinno ciut obniżyć. W pierwszym albo drugim moim poście o nim pisze co i jak.
    Z dupkiem gin mi też kazał brac do testowania, brać aż będę pewna że się udało, bądź nie :)
    Inofolic nie pomagał? Nie czułaś różnicy? Ja piję miesiąc i pierwsze co to mnie ciągnie mnie do słodkiego, super działa. Ponoć czasem żeby zobaczyć efekty trzeba pić ok 6 mies. Piłaś już 3, więc może warto pociągnąć te koljene 3?
    A jak z owulkami? Masz?

    Co do płynu idę czytać ..

    Gin mi kazał brać przez 10 dni, nic nie mówił o testowaniu, tak więc nie wiem czy ciągnąć do dalej czy odpuścić sobie :/ ..

    Nic a nic nie czułam różnicy, przy czym kolejny Gin powiedział żebym to odstawiła ..

    Nie wiem już sama do końca czy są czy nie :/
    Śluzu płodnego brak, nie mówię o przeźroczystym ale nawet rozciągliwego nie ma ..

    Co ginekolog to inne wiadomości ostatni stwierdził, badając Mnie tylko paluchami, że mam torbiel na prawym jajniku ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 09:15

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    hejże :)

    Ania kochana wczoraj nie zauważyłam Twojego wpisu. Głowa do góry! Jeszcze nic nie wiadomo. Póki krew nas nie zaleje, walczymy!

    Dora stajnia hahah :D nie no luzik jest, zobaczysz :)

    Doris a masz własne owulki? Masz z nimi problem?

    Lena na tsh płyn lugola, naturalnie powinno ciut obniżyć. W pierwszym albo drugim moim poście o nim pisze co i jak.
    Z dupkiem gin mi też kazał brac do testowania, brać aż będę pewna że się udało, bądź nie :)
    Inofolic nie pomagał? Nie czułaś różnicy? Ja piję miesiąc i pierwsze co to mnie ciągnie mnie do słodkiego, super działa. Ponoć czasem żeby zobaczyć efekty trzeba pić ok 6 mies. Piłaś już 3, więc może warto pociągnąć te koljene 3?
    A jak z owulkami? Masz?

    aga.just odkąd jestem na diecie mam owulację. Niestety teraz ten cykl miałam bezowulacyjny - stres itp. Potwierdzone przez gina na monitoringu.
    Teraz jestem na inofolicu wcześniej brałam metforminę.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena teraz dopiero patrzę na Twój wykres, chyba bez owu? Dupka dostalas na wywołanie @? Jeśli tak to nie przeciągaj i odstaw.

    Doris to weź 2x1, po @ i do skoku jak masz owu :)

    weronika86, Doris-83 lubią tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana a w jakiej dawce masz to clo? zasada jest taka ze ziolek nie powinno sie łaczyc z hormonami, ja nawet dupka odstawilam na czas picia ziolek.
    A drugie pytanie to donga jak najbardziej mozesz łaczyc z clo (dong to naturalny estrogen, mozna sie spotkac z tym ze gin przepisuje go na polepszenie endo przy clo)
    Ja pojade jeszcze 2 cykle cale na ziolkach jak nie bedzie rezultatu wracam do clo tylko juz w wiekszej dawce 2x1(bralam 1x1) i pewnie tez wtedy zaczne działac z dongiem
    Aniu lekarz zalecil od 5 do 9 dc 2x1 tabletce. Chyba dosc duza ta dawka.
    W takim razie donga bede lykac a moze ziolka odstawie na miesiac.
    Lena tak to jest z tymi doktorami. 2 tygodnie temu bylam u gina prywatnie. Wydal mi sie bardzo kopetentny. Tez powiedzial ze mam wiele pecherzykow ale ze nie sa to pecherzyki policystyczne. Wszystko mi wytlumaczyl. Wizyta trwala ponad 30 min, bylam bardzo zadowolona. A i zalecil bromka na obnizenie prolaktyny.
    3 dni pozniej bylam u gina na fundusz bo chcialam sprawdzic czy pecherzyk rosnie a przy okazji skorzystac z nfz :D lekarlekarz odrazu stwierdzil PCOS. Kiedy mu pokazalam badania nawet go to nie ruszylo ze ta prolaktyne mam podwyzszona i stwierdzil ze te badania zwykle kazdy ma w normie :D
    Wizyta trwala moze 5 min az z moim rozebraniem sie do badania :-) ecej na poczekalni sie wysiedzialam bo prawie 3 godziny :-)

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ