X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 18 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Takie dawki nie zaszkodzą przez cały cykl. My bierzemy donga, gdzie w kapsułce jest 530 mg i np. ja brałam 4 dziennie :) Takie dawki po owu na pewno by nie pomogły, prędzej zaszkodziły. Ale u Ciebie w tym olimpie jest ok, możesz brać cały cykl.

    A myslisz ze takie witaminy moga dobroczynnie wplynac na uklad hormonalny????

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 18 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Takie dawki nie zaszkodzą przez cały cykl. My bierzemy donga, gdzie w kapsułce jest 530 mg i np. ja brałam 4 dziennie :) Takie dawki po owu na pewno by nie pomogły, prędzej zaszkodziły. Ale u Ciebie w tym olimpie jest ok, możesz brać cały cykl.
    I uregulowac caly cykl????

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 18 marca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jutro nie będzie już plamienia, zavzymam brać donga, ale czytam tu, że bierzecie 2-3 razy dziennie po 2 tabletki a na moim opakowaniu jest 2 tabl.raz dziennie. Skąd ta różnica? Mój to 530.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    :) są jakieś domowe sposoby na przyspieszenie małpiszona @ ?
    Kochana, 2 x aspirynka + cieplutka kąpiel, bad czerwone winko+kąpiel... albo mieszanka z poradnika o sroki na wywolanie @ (ja to juz mam fisia na punkcie sroki i jego ziol :P jakbym przesadzala w koncu to po łbie po łbie2zdziwienie.gif )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 17:00

    kiti, lithe123 lubią tę wiadomość

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe dzięki Ania zaraz poczytam w książce co sroka na to pisze :) pytałam dziś o malwe ale nie mieli niestety :(
    ale czerwone winko i kapiel bym bardzo chętnie zastosowała :D

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie jak śluz jest wodnisty, niekiedy się rozciąga to wpisać rozciągliwy? Co za czarna magia to wszystko ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    Słuchajcie jak śluz jest wodnisty, niekiedy się rozciąga to wpisać rozciągliwy? Co za czarna magia to wszystko ;P
    Wpisujesz objaw najbardziej plodny czyli spokojnie mozesz wpisac R

    ~Ania~, weronika86, czekając_na_cud lubią tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie :)

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Ponawiam pytanie :)
    kochana ja Ci nie odp bo sie nie znam na dongu ;)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora, żeby uregulować cykl to są raczej za małe dawki. Proponowałabym brać samego donga w dawce takiej jak my mamy 530 w I fazie, po @ i do skoku. Możesz zacząć od małej dawki np. 1x1 lub 2x1 i jak będziesz czuć się ok zwiększyć dawkę, żeby podziałało lepiej i z przytupem :)

    Zielarka ja biorę więcej, bo ot po większych dawkach mam większą pewność, że owu będzie, a czuję się ok.

    Dora88, weronika86 lubią tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mam owulację to większa dawka nie jest mi chyba potrzebna.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dora, żeby uregulować cykl to są raczej za małe dawki. Proponowałabym brać samego donga w dawce takiej jak my mamy 530 w I fazie, po @ i do skoku. Możesz zacząć od małej dawki np. 1x1 lub 2x1 i jak będziesz czuć się ok zwiększyć dawkę, żeby podziałało lepiej i z przytupem :)

    Zielarka ja biorę więcej, bo ot po większych dawkach mam większą pewność, że owu będzie, a czuję się ok.
    Acha ok to 2 na dzien by stykly....
    Cos pisalyscie ze niezbyt z zapachem po uzytkowaniu mozna ten zapach jakos zamaskowac zajadajac jakis owoc czy cus....
    Bo nie chce zeby mi sie stajnia z geby odwalalo ha ha :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napewno uzyje i jak dostane @ to poginie do gina zeby zobaczyc czy PCO czy nie

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja załapałam mega doła, siedze i rycze jak glupia ze pewnie znow sie nie udalo, ze jestem beznadziejna, ze nigdy nie zostane mama...ehhh...

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Czarownice :D
    Co tam u Was?
    U mnie cos wykres poszalal z owulka ale juz dam mu spokoj :) juz i tak sama nie wiem kiedy ta owulka byla i czy w ogole byla.
    Zaczne nowy cykl z clo wg zalecen lekarza. Moze wiecie cos na temat laczenia ziolek sroki i donga z ziolkami? Bo nie wiem czy to wszystko razem brac, zeby nie przesadzic.
    Milego wieczorki i duzo <3 :D

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A ja załapałam mega doła, siedze i rycze jak glupia ze pewnie znow sie nie udalo, ze jestem beznadziejna, ze nigdy nie zostane mama...ehhh...

    Ania nie lam sie my tez jestesmy w tej samej sytuacji albo nie mozemy miec drugiego bobasa albo pierwszego
    ja mam priblem z pierwszym.... jest ciezko ale nie lam sie kochana

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Ania nie lam sie my tez jestesmy w tej samej sytuacji albo nie mozemy miec drugiego bobasa albo pierwszego
    ja mam priblem z pierwszym.... jest ciezko ale nie lam sie kochana
    ja tez walcze o pierwsze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Witam Czarownice :D
    Co tam u Was?
    U mnie cos wykres poszalal z owulka ale juz dam mu spokoj :) juz i tak sama nie wiem kiedy ta owulka byla i czy w ogole byla.
    Zaczne nowy cykl z clo wg zalecen lekarza. Moze wiecie cos na temat laczenia ziolek sroki i donga z ziolkami? Bo nie wiem czy to wszystko razem brac, zeby nie przesadzic.
    Milego wieczorki i duzo <3 :D
    Kochana a w jakiej dawce masz to clo? zasada jest taka ze ziolek nie powinno sie łaczyc z hormonami, ja nawet dupka odstawilam na czas picia ziolek.
    A drugie pytanie to donga jak najbardziej mozesz łaczyc z clo (dong to naturalny estrogen, mozna sie spotkac z tym ze gin przepisuje go na polepszenie endo przy clo)
    Ja pojade jeszcze 2 cykle cale na ziolkach jak nie bedzie rezultatu wracam do clo tylko juz w wiekszej dawce 2x1(bralam 1x1) i pewnie tez wtedy zaczne działac z dongiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 22:40

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Jeśli mam owulację to większa dawka nie jest mi chyba potrzebna.

    Jeśli nie masz problemów z owulacją to większa dawka niż 1x1 bądź 2x1 jest niepotrzebna :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 marca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora e tam smak ok :D jak bierzesz więcej niż 2 na raz to może Ci się odbić dongiem, ale ani z buzi nie śmierdzi, ani nic :D luzik :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ