X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wygrałyśmy z PCOS!
Odpowiedz

Wygrałyśmy z PCOS!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza jaki piękny!!!!!!!!!!!!!

    sebza, HANA lubią tę wiadomość

  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no super maluch sebza:-)

    sebza lubi tę wiadomość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza prześliczny jest, jak mały aniołek :)

    a za mnie proszę o trzymanie kciuków. Jutro rano melduję się na oddziale :)

    kami1, kapturnica, kasjja, liloe, sebza lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza cudo!!! Udało sie-to prawdziwy skarb mimo trudów z zajściem i w ciąży doczekałas sie wymarzonego synka!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 22:32

    sebza lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela mocno zaciskam kciuki! Powodzenia!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza cudo do schrupania, a jak pieknie opakowany :) Chanela trzymamy kciuki, bedzie dobrze i badz dzielna ! Illoe Ty nastepna a potem Madzia :) Jezeli kogos pominelam w gratulacjach i kciukach to wybaczcie ale dziecie jest mocno absorbujace plus dopada mnie syndrom oglupienia macierzynskiego.. a i tu mi sie przopomnialo : Gosiu gratuluje doktoratu, jestem pelna podziwu dla sprawnosci intelektualnej!

    kasjja, Madzia85, liloe, sebza lubią tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza - śliczności ten Wasz synek, Chanela - kciuki zaciśnięte &&, Madziu - wierzę, że się wreszcie uda! Liloe - niech maleńka rośnie :)

    Kami - dzięki za miłe słowa, ale ta sprawność intelektualna jakoś przeminęła wraz z ciążą i połogiem i teraz trudno mi się uczyć do egzaminu ;( Mam wrażenie, że moje szare komórki przestawiły się na produkcję mleka ;/

    pozdrawiam!

    Madzia85, liloe, sebza lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza piękny synek :) No patrz doczekalaś się, jak to nigdy nie wolno tracic wiary i walczyć :D
    Madzia Tobie też się uda :) mam nadzieje,że już teraz.
    Chanela trzymam kciuki, dasz rade.

    U nas zębów wychodzenie ciąg dalszy.

    Gosia ja to Cie podziwiam za sam fakt, dwójka dzieci i że Ty masz jeszcze siłę i chęci, naprawdę szacun.

    kasjja, Madzia85, kami1, gosia81, sebza lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza, piękny :)

    Gosia też podziwiam.

    Madzia bardzo mocno wspieram :)

    Asia u nas też zęby

    Chanela, kciuki :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:14

    Madzia85, gosia81, sebza lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny !
    z 6 komórek do zapłodnienia 6 się prawidłowo zapłodniło i sa klasy A :-)
    jutro rano transfer a potem czekanie
    powiem Wam, że to wszystko to sa straszne nerwy na każdym etapie, ale grunt, żeby efektem był mały brzdąc w ramionach :-)
    Chanela powodzenia :-)

    kasjja, Nina, kami1, gosia81, HANA, liloe, sebza lubią tę wiadomość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia85 wrote:
    dzięki dziewczyny !
    z 6 komórek do zapłodnienia 6 się prawidłowo zapłodniło i sa klasy A :-)
    jutro rano transfer a potem czekanie
    powiem Wam, że to wszystko to sa straszne nerwy na każdym etapie, ale grunt, żeby efektem był mały brzdąc w ramionach :-)
    Chanela powodzenia :-)

    Piękne wieści! trzymam mocno kciuki!

    Madzia85 lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia no to musi sie udac!Ale ladnie sie udalo zastymulowac, no no

    Ja ryje w ksiazkach, bobo ze mna, razem ryjemy jak ryjowki ;) Trzymam kciuki za dziaciaki i dwupaji, odezwe sie niedlygo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 22:10

    kasjja, Madzia85, liloe, kami1, Nina lubią tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trzymamy kciuki :) Pięknie, mam nadzieje,że za 14 dni będę równie wspaniałe wieści :)

    Madzia85, liloe, kami1 lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam nasze dwupaki, jeszcze sie toczycie?

    A jak mamusie? Co u Was słychac? Jak dzieciaki forumowe, co już umieją, dają popalić?:)

    Kasjja dzięki za komentarz! Zgadzam się z Tobą rekami i nogami podpisuję, ale ciężko jest napisać tak, żeby poruszyć temat i opisać wszystkie możliwe przypadki w 300 znakach. Wczesniej kiedys wspominałam, że posty i każdy temat to jak ugryzienie tortu z jednej strony. Napisz mi lepiej jak Marysia i co juz umie robic :D I kiedy trzeba telewizor montować do sciany, w ramach bezpieczeństwa :D

    Sebza jak sie czujesz? Doszłaś już do siebie po porodzie?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 09:17

    kasjja, kami1 lubią tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny melduję się już z domu :)
    Czuję się super, trochę jeszcze ciągnie rana ale nie jest źle. Bardzo ładnie się goi, już mi ściągnęli szwy.
    Musieliśmy zostać w szpitalu jeden dzień dłużej bo Weronika miała podwyższone crp.
    Jest prześliczna, nie mogę się napatrzeć na to cudo.
    W szpitalu nie miałam mleka, strasznie to przeżyłam bo mimo pomocy położnych, każda mówiła co innego i negowała poprzedniej słowa. Dzisiaj wróciliśmy do domu, piersi mi spuchły, a że mam poranione brodawki to na razie ściągam laktatorem. Jak na pierwszy raz ściągnęłam 20 ml. Uważam to za duży sukces bo wczoraj w nocy walczyłam o laktację i ściągnęłam tyle co łyżeczka. Strasznie się cieszę bo zależy mi na karmieniu piersią. Mimo tego że bolą mnie już jak cholera.
    Z tego stresu czy dziś nas wypuszczą do domu miałam najwyższe ciśnienie na oddziale i głowa mi pęka. Ale się nie poddaję. Teraz już będzie tylko lepiej.
    Opieka generalnie świetna, nie było na co narzekać. We wszystkim była pomoc, wsparcie. Nawet chodzili i pytali czy nie potrzeba pomocy psychologa.
    No i nie chciałam podawać małej smoczka, ale wydaje mi się że to przez to, że nie miałam pokarmu, a zdarzało się że ona ssała moją pierś przez godzinę zrobiła się niespokojna jak zaczęłam ją odstawiać po 20 minutach. Wczoraj w nocy kompletnie nie spałam bo strasznie marudziła, najlepiej jej było z moją piersią, więc od dzisiaj ciumka sobie i jest spokojniutka.

    liloe, kasjja, HANA, kapturnica, kami1, gosia81, Nina lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channela gratuluję :) ile ważyła Weronika po urodzeniu? Jak zniosłaś pionizację?
    Próbowałaś pobudzać laktację laktatorem w szpitalu, czy dopiero w domu. Waham się czy kupować laktator i brać do szpitala, ale chyba będę się pewniej czuła.

    Hana melduję, że ja się jeszcze turlam :D

    kasjja, HANA, kami1, gosia81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka85 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Mam potwierdzone pco. Od 2 mcy na Clo i nic nie reaguje:( Nawiazujac do tematu watku Jak Wam sie udslo zajsc w ciaze? Bede wdzieczna za odpowiedz :)

    Zapraszamy na dwie pierwsze strony wątku, tam opisałyśmy w skrócie jak to u nas wglądało

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela, wielkie gratulacje !!!
    Kciuki za kp! Karmić piersią możesz nawet całą dobę w pierwszym tygodniu, ważne, żeby przystawiać dzidzię minimum 8 razy dziennie, przerwy 3h od początku do początku karmienia. Pobudzasz laktatorem, ale po karmieniu (20-40min długość kp, 7min jedna 7min druga 5 5, 3 3 pewnie wiesz?).Wiem, że brodawki bolą, ale smaruj lanoliną i karm, laktator tak nie stymuluje jak bobo! Kolejność: pierś, butla, laktator (od razu po karmieniu). Nie licz ml, pij femaltiker i bocianka. Moja też ciumkała pierś godzinami. Ważne, żeby ssała aktywnie! Inaczej nie wystymuluje. U mnie wisiała godzinami, ale nieaktywnie. Pobudzaj córeczkę - łaskocz w pięty, za uchem, w plecy. Niech jedną pierś ssie 15-20 min, ale aktywnie!! Ważne, żeby było słychać połykanie (pyknięcia). Smoczki calma medeli i lovi są ok dla kp. A i jak lubi wisieć przy piersi, to karm pół godz, potem dokarmianie i laktator, a wisieć może przy piersi już po laktatorze. Wiem, wiem ten system to 24h zajmuje. Niech Ci ktoś pomoże. Im więcej laktatora i szybciej zaczniecie uzywac, to większa szansa na sukces. Najlepiej 8x dziennie. A min. 4-5. Też jestem ciekawa parametrów :) Powodzenia :)

    Liloe ja zaliczyłam pół roku z laktatorem i cieszę się, że nie kupowałam wcześniej, bo tak dobrego (i drogiego) bym nie kupiła. Szpitalny najlepszy. Zorientuj sie tylko, czy mozesz ze szpitala pozyczyc laktator. Ja na poczatku pozyczylam. Koszt 60 zl na 10 dni jest ok - to swietny laktator na 2 piersi i czesto po pobudzeniu laktacji juz nie jest potrzebny, a czesci do szpitalnych laktatorów są tanie. Dopiero po porodzie wiadomo czy i jaki laktator potrzebny. Ja kupiłam w końcu po oddaniu szpitalnego medelę swing na 2 piersi (za ponad 600zł) i nie kupowałabym takiego gdybym go tyle nie musiała używać. W szpitalu na oddziale są laktatory i części do nich dostepne w szpitalnych koskach. Dla pewności możesz ten temat zgłębić wcześniej.

    Hana, wybacz, że Ci się rozpisałam, tak niechcący temat mnie wciągnął na manowce;) Racja z tym tortem, i ile mam, tyle tortów ;) Maria coraz lepiej się ma, ma już 4 zęby :) Te górne wychodzą i są takie krótkie z diastemą i moje siostry mówią na nią Karolak ;) Jeszcze nie fika, przekręca się i pełza do tyłu i śmiesznie pupą rusza, a niedługo będziemy chodzić na rehabilitację, to jej też pomoże więcej rzeczy robić, ale presji z naszej strony nie ma :)
    A Anielka już nie jest noworodkiem :) Już się wpatruje w mamę i tatę?

    Nina jesteście, byliscie w górach? Czy to tylko taki park piękny?

    Pozdrawiam resztę mam i ciężarnych, Marysia już się nudzi sama ;)

    Chanela, jak coś to pisz, może coś pomogę!

    Chanela, Nina lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassja chcę kupić od razu Lovi Prolactis ma super opinie, ponić bardzo dobrze stymuluje laktację. To jest laktator elektroniczny. Butelki i smoczki mam właśnie z lovi. Ten system pobudzania laktacji to po karmieniu się stosuje? U mnie w szpitalu nie wypożyczają laktatora. Chyba kupię na początku marca,

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 1 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela moje gratulacje okropne i najwieksze, czekamy na zdjecie dla ciotek Weroniczki kochanej;) i trzymam kciuki za piersi pelne mleka!

    Liloe no turlaj sie turlaj bo ostatnia perla nasza jestes, ale trzymamy kciuki za madzie ze Cie podmnieni.

    Gosia, kami, Sebza co u Was?

    Kasja tyle zebow, a przeciez niedawno sie urodzila i juz sobie potryndala tak. Czego zaczynacie rehabilitacje, cos przeoczylam? Anieluta wali bąki, usmiecha sie do wszystkich i jest
    malym przylepionym non stop ssakiem ;D

    Chanela, kami1, gosia81, sebza lubią tę wiadomość

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ