X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton to stres czy ovu bedzie czy nie. doskonale to znam... a co do pytających znajomych i rodziny, kiedy będzie jakiś młody doprawadzają mnie do szału, mam ochotę wtedy wyjść i nie rozmawiać z nikim. zero wyczucia ;/

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miw swieta wszyscy dziecka zyczyli ale znioslam to, przyjelam to wszystko na klate :) jakby te zyczenia chcialy sie spelniac to juz bym miala niezla gromadke :)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja czesto slysze zeby Bog mi w dzieciach wynagrodzil, gdyby tak bylo to do tej pory mialabym druzyne pilkarska ;)
    A tak na powaznie to moja bliska rodzina wie zeby nie pytac,i ze jak bede chciala sie z nimi podzielic to to zrobie sama,a jak reszta pyta to mowie z usmiechem na twazy ze ja za mloda jestem I chce sie bawic zyciem.Takie klamstewko ale dziala.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez juz wykret ze za mloda jestem na dzieci nie dziala :) ja mowie ze jak przyjdzie czas to beda dzieci. Zastanawiam sie jak to jest z zajsciem w ciaze przy niedoczynnosci tarczycy. Lekarz mi kiedys mowil ze to ciezka sprawa. Wiecie cos w tym temacie? Moja ostatnio sie troche buntuje

  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grunt do dobra odpowiedz;) ja z kolei mowie ze juz mam jedno duze dziecko(meza) i to musze odchowac. nikt wiecej o nic nie pyta;) co do tarczycy to moze powinnaś znaleźć dobrego specjalistę i z nim pogadać...

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ja chyba tez zaczne stosowac twoj wykret ;)
    co do tarczycy Ola to niestety tez nie wiem, jeszcze nie mialam z tymstycznosci, czytalas moze fora na ten temat?
    A ja dzisiaj swietuje, po 24 dniowym cyklu dostalam @, nie wiem czy to dong quai ktory bralam, czy tez to ze poprzedni @ wywolalam sobie duphastonem ale jest, jeszcze nigdy sie tak z tego nie cieszylam jak dzisiaj ;)
    Oznacza o tyle ze cos sie podczas tego cyklu zadzialo a jak sie zadzialo to zawsze dobry znak prawda?
    Niestety niezdazyly mi dojsc ziolka Ojca Sroki wiec wespre sie jeszcze teraz dongim a w przyszlym juz waszymi magicznymi zioleczkami, bo dobre ziolo nie jest zle ;) ;) ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka pewnie ze dobry znak, wyregulowany okres to polowa sukcesu :) powiedz mi na wlasna reke bralas duphaston? Bo mi tez zostal lezy w szufladzie i kusi mnie zeby go spozytkowac :) W sumie to i ja juz mamjedno duze dziecko ktore sie mezem nazywa :) , nie czytalam jeszcze nic na forum o tarczycy bo do tej poryglownie z lekarzami zajmowalismy sie brakiem owulacji. Zaraz sie doksztalce w tym kierunku. Dzieki dziewczyny :)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dupka bralam na wlasna reke bo nie mialam @ przez 11 miesiecy a w klinice mi powiedzieli ze mnie nie przyjmia jak nie schudne, wiec sie wkurzylam I wzielam przez 10 dni po 2 tabletki. Dostalam @ I po ustapieniu krwawienia zaczelam pic donga, chyba go troche za dlugo pilam bo temp mi nie skoczyla, ale odstawilam I w 5 dni mi ovu wyznaczylo owulacje a po 4 dniach dostalam @.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    Miw swieta wszyscy dziecka zyczyli ale znioslam to, przyjelam to wszystko na klate :) jakby te zyczenia chcialy sie spelniac to juz bym miala niezla gromadke :)

    Mnie też życzyli. Mało nie oszalałam, ale robiłam dobra minę do złej gry ;-) co miałam zrobić...

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka gdyby mi tak powiedzieli klinice ze mnie nie przyjma jak nie schudne to by moja noga tam wiecej nie postala. Owszem musza dac zalecenie zeby schudnac a w miedzyczasie powinni Cie leczyc ale zeby nie chcieli przyjac z tego powodu. Focha bym strzelila na nich jak nic :) A co do ludzi pytajacych o dziecko to mogliby byc bardziej domyslni, skoro jeszcze nie ma dzieci to znaczy ze z jakiegos powodu i to jak najbardziej sprawy prywatne a nie takie co sie na forum w swieta porusza eh...

    mi lubi tę wiadomość

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no przerąbane z tymi pytaniami ze strony rodziny...
    Ja tez takie zyczenia dostałam, ale mam nadzieje, ze w tym roku to faktycznie się uda ;) Tylko muszę wyluzować, a to jest cholernie trudne...
    Ale widzę, ze wy też się spinacie... U mnie najgorsze jest to napięcie w dole brzucha, z którym nie mogę sobie za chiny poradzić... :/
    Tego Donga muszę sobie sprawdzić, bo 20 stycznie odstawiam ziółka, bo piję już 3 m-ce... Biorę rano też castagnus (niepokalanek mnisi).
    Fajnie, ze nas tutaj tak dużo, zawsze to raźniej :)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez zrobilam Ola mialam juz dosyc wiec zaczelam sobie sama pomagac.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton wrote:
    Hej, no przerąbane z tymi pytaniami ze strony rodziny...
    Ja tez takie zyczenia dostałam, ale mam nadzieje, ze w tym roku to faktycznie się uda ;) Tylko muszę wyluzować, a to jest cholernie trudne...
    Ale widzę, ze wy też się spinacie... U mnie najgorsze jest to napięcie w dole brzucha, z którym nie mogę sobie za chiny poradzić... :/
    Tego Donga muszę sobie sprawdzić, bo 20 stycznie odstawiam ziółka, bo piję już 3 m-ce... Biorę rano też castagnus (niepokalanek mnisi).
    Fajnie, ze nas tutaj tak dużo, zawsze to raźniej :)

    Najlepsze jest to, że nie będę opowiadać wszystkim wokół, że jest problem, bo co to kogo. W końcu gasiłam ich tą samą bronią i tych, którzy mają jedno dziecko pytałam kiedy drugie. Od razu z miejsca zmieniali temat.

    mausi07 lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton mam pytanie odnosnie niepokalanka mnisiego, jak sie go stosuje?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • mausi07 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola lola wrote:
    Właśnie zaczęłam :)
    Witam czy moglabys mi podac gdzie moge zakupic te ziola prosze

    Niczego innego bardziej nie pragne jak byc szczesliwa mama!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    dziewczynki a próbowałyście Dong Quai? - super na owulke i sluz płodny. Bierze się go po okresie i plamieniach przez 4 dni i odstawia, zastanawiam się czy nie kupić?

    Odstawia się?? Czytałam, że bierze się do owulacji??

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Odstawia się?? Czytałam, że bierze się do owulacji??
    no ja tez tak wyczytalam ale nie mialam skoku temperatury I dziewczyny mi poradzily zebym odstawila I w 5 dniu mi skoczyla temp, co prawda nieduzo ale ovu wyznaczylo ten dzien jako woulacje, wiec teraz bede brala tylko 4 dni I go odstawie.

    kita lubi tę wiadomość

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka, ja biorę castagnus tak jak na ulotce, czyli raz dziennie (ważę około 57 kg) rano na czczo :)
    Ale właśnie mi się skończył i nie wiem, czy nie kupić tego donga, muszę o nim poczytać :)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka wrote:
    no ja tez tak wyczytalam ale nie mialam skoku temperatury I dziewczyny mi poradzily zebym odstawila I w 5 dniu mi skoczyla temp, co prawda nieduzo ale ovu wyznaczylo ten dzien jako woulacje, wiec teraz bede brala tylko 4 dni I go odstawie.


    To ja nie odstawię i zobaczymy :) I tak cykl już na zmarnowanie poszedł :)

    Dziś zamówiłam mieszankę 3 ojca Sroki - jak się uda i będzie chłopiec - na imię damy Wiktor Grzegorz :)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, ja tez zamowilam ziolka ojca Sroki, czekam kiedy przyjda, ale to dopiero w marcu zaczne je pic, bo dopiero w marcu jad edo Polski.
    Mnie sie Jakob podoba,i jakbym miala synusia to wlasnie tak damy mu na imie.ale wiktor Grzegorz tez ladnie ;)

    kita lubi tę wiadomość

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ