X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • kitti1982 Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola - a czemu nie wychodzi? masz problemy ze zdrowiem? a ziółka od kiedy pijesz?

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a próbowałyście Dong Quai? - super na owulke i sluz płodny. Bierze się go po okresie i plamieniach przez 4 dni i odstawia, zastanawiam się czy nie kupić?

    [img][/img]
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitti1982 - u mnie jest duzo problemow, niski progesteron, PCOS, macica dwurozna i niedrozny lewy jajowod, niedoczynnosc tarczycy i cholera wie co jeszcze. Jestem zlepkiem najgorszych genow :) lekarze mnie tylko odsylaja jeden do drugiego.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pilam ziola ojca sroki na owlacje tylko 1 cykl i w tym wlasnie cyklu mialam owulacje bardz szybko ok 11 dnia (8dnia pecherzyk mial jz 15mm, 12 dnia juz go nie było), zazwyczaj mam długie cykle i pozna owlacje jezeli jest. Pozniej bralam clo i przy dawce 5x1 od 5 dnia cyklu nic, przy dawce 5x2 od 4 dnia cyklu 2 pecherzyki(13 dnia 19mm i 16mm) i owulacja ok 16dnia, tak wiec ziola najprawdopodobniej podzialaly podobnie jak clo albo taki przypadek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 10:59

    violijka lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola jestem z toba, wiem co czujesz. Ja tez jestem zlepkiem najgorszych genow z calej rodziny.Lekarze tez odsylaja mnie jeden od drugiego przy czym mowia ze mam schudnac i ze to rozwiaze wszystkie problem. Niestety nawet utrata 20 kg nie byla satysfakcjonujaca dla nich.
    Pialm w tym cyklu donga ale rachej owu nie bylo,przynajmniej nie z temeratury, ale mialam takie uczucie jakby mi bylo caly czas mokro.Wiec sama nie wiem.
    Ty sie nie daj i walcz dalej, w kocu trafisz na odpowiedniego lekarza ktory poradzi sobie ze wszystkimi schorzeniami.

    _ola_ lubi tę wiadomość

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 myśle że to ziółka :)
    ja mam zespol policystycznych jajników, ziółka pije drugi cykl.. w pierwszym zero zmian ale w tym "czułam" kiedy była owulka, co potwierdził test owulacyjny. Więc na darmo się ich chyba nie pije :)

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka dzieki za wsparcie, ja tez sie wlasnie odchudzam ale ciezko z niedoczynnoscia :( bo trzeba by bylo jakis fitnes a ja ciagle zmeczona jestem. A Ty znalazlas odpowiedniego lekarza ktory chce Ci pomoc? Ja sie wybieram do kliniki leczenia nieplodnosci ale jakos ciagle mi daleko :)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze jest ciezko zrzucic zbedne kilogramy,ale z odpowiednim wsparciem nam sie uda, bo jesli taka droge musimy pokonac zeby miec upragnione dziecko to damy rade.
    Co do lekarza to wydaje mi sie ze po 6 latach chyba tak, ja do kliniki leczenia nieplodnosci chodze juz 6 lat I spotykalam roznych lekarzy,ale dopiero teraz pani dr do ktorej trafilam przed swietami wspomniala o wywolywaniu owulacji a nie tak jak wczesniej ze jak schudne to sie wszystko samo rozwiaze.Wiadomo kazala mi schudnac ale zaznaczyla ze jezeli uda mi sie stracic 10-15 kg to to bedzie dla niej wystarczajace na poczatek.Wiec dla mnie to ogromna zmiana, dala mi poprostu nadzieje.Swoja droga sama probuje sobie pomoc, bralam w tym cyklu donga miby mi na wykresie pokazalo ze byla owu 20 dnia ale sama nie wiem, nie robilam testu wiec nie moge tego zweryfikowac.Jestem dobrej mysli nawet jesli dostane @ to znaczy ze cos sie zadzialo podczas tego cyklu,bo moje cycle sa zazwyczaj bardzo dlugie, obecny sama sobie wywolalam duphastonem po 11 miesiacach.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najbardziej frustruje ta niesprawiedliwosc, niektorzy nie powinni miec dzieci a maja a inni o nich marza ale niestety nie moga ich miec

    BATTINKA, mi lubią tę wiadomość

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje ale my nic juz na to nieporadzimy ;(

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    najbardziej frustruje ta niesprawiedliwosc, niektorzy nie powinni miec dzieci a maja a inni o nich marza ale niestety nie moga ich miec


    Nigdy tego nie pojmę...nigdy :((
    Tez zadaje sobie to pytanie!:(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • ciri82 Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa, może kilka zdań o sobie: mam już córcię, od 13 miesięcy staramy się o drugie i nic... od 3 miesięcy biorę Donga, piję ziółka BabyandMamaMed (te z ovu), od tego cyklu piję 2 razy inofem, zobaczymy co będzie. I tak się zastanawiam, czy te ziółka, którę piję można łączyć z ziołami ojca Sroki? Jak myślicie? za dużo już? skończyć jedne i zabrać się za drugie?

    Lenka 19.06.2010r. Rodzeństwo?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    dziewczynki a próbowałyście Dong Quai? - super na owulke i sluz płodny. Bierze się go po okresie i plamieniach przez 4 dni i odstawia, zastanawiam się czy nie kupić?

    ja biorę donga drugi cykl, bo zaczęły się u mnie bezowulacyjne. i Dong wywołał owulację w poprzednim i w tym już jest na dniach, do tego poprawia śluz i endo. super sprawa :)
    od kolejnego cyklu (oby nie;)) włączę na pewno zioła ojca sroki bo dużo dziewczyn dzięki nim zafasolkowało no i na pewno lepsze to od chemicznych wspomagaczy :)

  • kitti1982 Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    Kitti1982 - u mnie jest duzo problemow, niski progesteron, PCOS, macica dwurozna i niedrozny lewy jajowod, niedoczynnosc tarczycy i cholera wie co jeszcze. Jestem zlepkiem najgorszych genow :) lekarze mnie tylko odsylaja jeden do drugiego.


    kochana bardzo współczuję :( ale w końcu się uda zobaczysz :)

    Tez nie mogę zrozumieć jak to jest, że Ci co nie powinni, kobiety które nie dbają o siebie, piją palą mają dzieci a te które lataja po lekarzach, zdrowo odżywiają robią wszystko nie mogą zajść w ciążę....

    Ja mam synka 3 letniego teraz staramy się o rodzeństwo :) Ziółka ojca sroki piję teraz 2 cykl, który zaczęłam wczoraj... w pierwszym się nie udało ale owu musiała być wcześniej niż sądziłam a czego się nie spodziewałam... cykl 30 dni u mnie był może z 10 lat temu, mam nieregularne i długie dość cykle więc jestem bardzo z ziół zadowolona. Śluz był super, cykl krótszy ... zobaczymy co przyniesie ten cykl... piję nadal i mam nadzieję, że będzie dobrze :)

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola, violijka, współczuję wam, że macie takie problemy zdrowotne, które przeszkadzają w zaciążeniu... Powiem Wam, że długo nie wiedziałam jak to jest, poza tym staram się o dziecko od niedawna i nie miałam okresu po głodówce przez ponad pół roku i teraz dopiero wrócił, a ostatni cykl był bez owu.
    Wiecie co, potrzebuje "konsultacji" ;) Bo jestem w okolicach OWU i to i też nie wiem, czy ono będzie, czy nie, bo ostatnio nie było, ale chciałam się zapytać, czy wy też tak miałyście, że o okolicach owu się stresowałyście i spinałyście, myślałyście praktycznie tylko o tym??
    Bo ja tak mam :( Fakt, ze akurat nałożyły się na to problemy w pracy, bo mi chcą dać duuużo niższą umowę niż dostaję do ręki, a wiecie, ze jak pójdę na rodzicielski to dostanę 80% tego co na umowie i czekam ogólnie aż szefowa mi coś zaproponuje, ale ja też mam twarde stanowisko i spinam się też tym, więc myślę, że to też spowodowało u mnie tą spinę, ale boję się, że każdy miesiąć będzie tak wyglądał, że mimowolnie się będę spinać i dupa z tego wyjdzie... ale nie mogę jakoś wyluzować... też tak macie?
    Ten miesiąc to już mam pewnie z głowy :((

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję wręcz od kilku dni jakieś napięcie w dole brzucha i smuci mnie to strasznie, nie mogę wyluzować. Nie wiem co robić...
    Dlatego też pytałam się, czy robicie testy OWU, ale faktycznie teraz rozumiem, ze ta jedna kreska może stresować i czasem lepiej nie robić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 12:32

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • kitti1982 Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton wrote:
    Czuję wręcz od kilku dni jakieś napięcie w dole brzucha i smuci mnie to strasznie, nie mogę wyluzować. Nie wiem co robić...
    Dlatego też pytałam się, czy robicie testy OWU, ale faktycznie teraz rozumiem, ze ta jedna kreska może stresować i czasem lepiej nie robić...

    starając się o dziecko i bardzo tego pragnąc wiadomo, że się denerwujesz... a słowa postaraj sie wyluzować pewnie tu nic nie zmienią. Ja w poprzednich cyklach robiąc testy owu też się denerwowałam, ręce mi sie trzęsły - w tym cyklu nie robię testów owu, nie stresuję się... ten musi być na luzie :)

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie robie juz testow i tez sie strasznie stresuje bo widze coraz wiecej kolezanek i znajomych z wozeczkami popyla a mnie ciagle wszyscy pytaja kiedy ja w koncu dziecko urodze, nie wiem chyba sobie powinnam na czole napisac ze jestem nieplodna :) Maz tez mi ciagle mowi wrzuc na luz ale same wiecie jak to jest. Ale moze to jakas metoda zeby zaczac zycie planowac bez dzieci, moze wtedy akurat cos zaskoczy :) agaton - ja stresuje sie caly czas a jak juz przyjdzie owulacja to nie mam wtedy ochoty na seks, ironia losu :)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie robilam testow owulacyjnych, ale stres jest zawsze bez wzgledu na to w ktorym more cie cyklu jestem.Sprawa jest jeszcze goraca jak cykle sie przedluzaja I niewiadomo kiedy @ laskawie zawita. Nawet po 6 latch niewypracowalam jeszcze sposob rade.nie sobie z tym, tak to chyba wlasnie musi byc. Przykro mi ; (

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki - dziś pierwszy dzień Donga - plamiłam do wczoraj wiec dziś z czystym sumieniem łyknęłam. Ziółka nr 3 od 1dc z mężem pijemy przed spankiem :)
    - co do testów owulacyjnych ja je robie w tym cyklu - później wszystkim testom zrobię fotkę haha :) i zobaczę czy jest jakieś powiązanie z dc :) 3mam za Was kciuki kochane :*

    [img][/img]
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ