X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh dziewcznki Wy już o imionach ;)
    ale prawde mówiąc każda z nas chyba ma jakieś imie upatrzone :) Mnie z kolei podoba się Dawid albo Mikołaj a dla dziewczynki mósowo Amelka :)

    kita lubi tę wiadomość

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołaj bardzo ładnie:) a Dawida kiedyś znałam i to nie jest dla mnie dobre imię ;) W zasadzie zawsze z mężem marzyliśmy o dziewczynce, jeszcze w tych czasach co nie planowaliśmy dziecka. A dziś właśnie mi przyszło do głowy, że syneczek byłby świetną sprawą!! Fajnie byłoby wychować porządnego faceta :) to byłby sukces, bo mało takich chodzi po ziemi !

    violijka, _ola_ lubią tę wiadomość

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla synka tez Mikolaj albo Milosz a dla corci wybralam imie jak juz bylam w podstawowce czyli Lucja :) ewentualnie Maja :) myslalam ze to tylko ja z mezem tak mam ze wybralismy imiona dla dzieci ktorych nie mamy :) hehe

    kita lubi tę wiadomość

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz pije 13 dni ziółka Sroki :) a Donga wziełam wczoraj jedną bo pozno mi przyszly a dziś dwie i jutro pojutrze tak samo :) i odstawię :)
    P.S. mój typ to dla synka Adam następny Michał a dziewczynka Pola :) hihi :D

    kita lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adam tez super,ale u mnie Adamow juz duzo;) wiekszosc z nas ma wypatrzone imię ale sie nie przyznaje;)
    kita wychować porzadnego faceta to nie lada wyczyn wart orderu. trudne wyzwanie;)

    kita lubi tę wiadomość

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    Ja juz pije 13 dni ziółka Sroki :) a Donga wziełam wczoraj jedną bo pozno mi przyszly a dziś dwie i jutro pojutrze tak samo :) i odstawię :)
    P.S. mój typ to dla synka Adam następny Michał a dziewczynka Pola :) hihi :D


    Czujesz coś po tych ziółkach?

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm chyba nie.. zawsze miałam nieregularny okres - albo brak i wywoływalam lutką ale odkąd się zaczeliśmy z M. starać to jakos mi sam przyszedł i po 40 dniach znów ( 1dc-1.01.2015) i trwał 11 dni ! dużo plamień ale ogólnie bardzo skąpy okres - może to przez ziółka mi się tak wydłużył - nie wiem. Do tego czasami czuję 2-3 piki jajnika - ale bardzo lekko. Dopiero co jestem po okresie więc mysle że cos koło owulki więcej powiem - dodatkowo biorę donga - planuję max 4 dni i będę się obserwować i dodatkowo chodzić na monitoring - zaczynam od tego czwartku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 21:44

    kita lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • kitti1982 Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję ziółka 2 cykl :) W pierwszym nie spodziewałam się nawet, ze @ tak szybko przyjdzie w 30dc, mam bardzo nieregularne cykle i dość długie, a tak krótkiego to wieeeele lat nie miałam. Zobaczę co przyniesie ten cykl.
    Co do imion to ja mam już synka 3 letniego Aleksandra, Oluś jest kochany :) Teraz staramy się o rodzeństwo, najbardziej byśmy chcieli córcie ale co będzie to będziemy mocno kochać :)
    Powodzenia Wam życzę dziewczyny :) i działamy.... powoli i do celu :)

    violijka, kita, _ola_, Nalunia lubią tę wiadomość

  • mausi07 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczyny prosze gdzie moge kupic te ziola?

    Niczego innego bardziej nie pragne jak byc szczesliwa mama!!!
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie na allegro zamowilam

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w zielarskim kupilam wszytkie potrzebne ziola i sama zmieszalam

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mausi07 wrote:
    kochane dziewczyny prosze gdzie moge kupic te ziola?

    Ja także kupiłam kazde z osobna w zielarskim i wymieszałam :) Dziewczyny tez zamawiają z Allegro ale niektore wątpią w oryginalność ziół dlatego lepiej samej wymieszac ;)

    Kitti oprócz krótszego cyklu zauważyłas cos jeszcze? Jak się czujesz ?:)

    [img][/img]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja ziółka kupiłam na Allegro, mam nadzieje, że nie "oszukane" ;) 20 stycznia kończę je pić, bo to już 3 miesiąc, ale ja piłam je na wywołanie okresu, a okazało się, ze wystarczy przytyć i okres wrócił ;)
    Martwi mnie jednak to, ze dzisiaj mój 14 dzień cyklu, a owu ani śladu... Temperatura też nie wzrosła... Śluzu brak. Jeszcze dwa dni mam takie, że owu może sie pojawić i będzie się to mieściło w normie. Ale testy robię codziennie i negatywne... Nie za fajnie... To chyba od tego stresu...
    Jak dostane okres, to kupię sobie ten dong quai i będę brać, może to mi pomoże wreszcie odzyskać jakąś równowagę w tych hormonach i rozbujać je w końcu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 20:23

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze w tym miesiącu nie bedziesz miec ovu.moj lekasz raz mowil ze ok. dwa cykle na rok sa bez owulki..nie wiem ile w tym prawdy..

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja tez mam nadzieje ze te ziolka ktore zamowilam to nie jakas podroba ;) A czy ktoras z was mi odpowie cos na temat tego niepokalanka mnisiego? Prosze...

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Mi, tylko ja to chyba w tym roku żadnej owu nie miałam, bo okresu nie miałam... Miałam nadzieje, ze to wróciło już do normy, ale daję sobie jeszcze kilka dni ;)
    Violijka, ja już nie wiem co to ten niepokalanek, wpisz sobie w google, bo ja głupieje od tych wszystkich substancji i ziół :P
    Reguluje on gospodarkę hormonalną, na innym forum na którym sie udzielam dziewczyna pisała, ze dzieki niemu zaszła w ciążę. Jest on również składnikiem naszych ziółek :) Tylko ona brała jakieś tabsy niemieckie i to po niemiecku sie nazywa "pieprz mnisi", jakoś tak. Może w niemczech mają jakiś mocniejszy skład, bo ten nasz castagnus, to takie mikro tableteczki, że ja nie wiem, czy mój organizm cos poczuje ;P
    Brała któras z was castagnus na wyregulowanie miesiączek?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam castagnus rok temu ale i tak bez lutki ani rusz z okresem :(

    [img][/img]
  • mi Koleżanka
    Postów: 47 6

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zamawialam na necie ziolka i pije zadowolona myśląc ze to ten skład;) psychika to potega;)
    Agaton no to niezle:/ myślę ze warto poczekac jeszcze kilka dni tylko bez stresu,bo on robi swoje..

    bfarcrmgo5159lp7.png
  • kitti1982 Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mausi07 wrote:
    kochane dziewczyny prosze gdzie moge kupic te ziola?

    ja kupiłam wszystkie zioła oddzielnie w sklepie zielarskim, miałam je wszystkie od ręki i w domu zrobiłam mieszankę wyszło jej na prawdę dużo :) pijemy razem z mężem :)
    Nalunia - poza krótszym cyklem co jeszcze? okres jest krótszy też, na pewno temperatury są inne w fazie lutealnej zawsze miałam wysokie i nawet przy nieudanym cyklu spadała zawsze mocno ostatniego dnia, a teraz jakoś się to ładnie rozłożyło, zobaczę jak będzie w tym cyklu

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie agaton, mnie tez sie juz miesza wszystko, ale czytalam o tym niepokalanku I generalnie to bym chetnie sie za niego wziela. Ja mieszkam w UK I tutaj znalazlam kapsulki zaczynajac od 340mg konczac na 100mg, w dosyc rozsadnej cenie, nazywaja sie one AGNUS CASTUS, tak przynajmniej nazywa sie niepokalanek mnisi po angielsku. Komentarze tez ma dobre na brytyjskich stronach, wiec moze warto?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ