X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 12:04

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam, jaki był skład tych moich ziółek, już ich nie ma na allegro.
    A ja byłam dzisiaj u gina, bardzo fajny gośc, zbadał mnie, powiedział, że wszystko wygląda super i żeby wyluzować i powinno byc dobrze. Powiedział, że często problem leży po stronie facetów. Dał mi receptę na clo i powiedział, że jak dostane okres, to brac standardowo przez 5 dni, 10 dni bez seksu, żeby sie plemniki nazbierały i wtedy do roboty hehe. Powiedział, żeby nie obserwować pęcherzyka, bo można czuć presję i nic z tego nie będzie :) W sumie ja się staram dopiero od pół roku, więc podoba mi się to podejście :)
    Nie robił mi USG, tylko badał "organoleptycznie".
    A wczoraj zrobiłam sobie test owu i wyszła blada druga kreska, ale ani śluzu, ani jakiejść większej ochoty na seks nie miałam, więc stwierdzam, ze dziwne te testy. Chociaż na testach jest napisane, że jak ta druga jest blada to tez oznacza negatywny wynik. Czyli muszę być dwie krechy jak żylety ;)
    Brałyście Dziewczyny to clo??

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam clo tak jak Ty przez 5-6 dni potem jak byl pecherzyk to pregnyl na pekniecie a od 14 dc duphaston. Bralam tak przez 4 cykle, organizm pieknie zareagowal na te leki.

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ola, zmieniłaś avatar, Fajny :)
    W jakim sensie
    _ola_ wrote:
    organizm pieknie zareagowal na te leki.
    ?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton wyglada na to ze bardzo dobrze podszedl ten lekarz do ciebie, nie sprawie cie bo starts sie 6 miesiecy jak co po niektorzy. Dal leki, zbadal, doradzil I kazal dzialac.super.
    Ja bralam clo tylko raz I pecherzyk mialam piekny ale jajowodow byl niedrozny I nic nie wyszlo.ale ty masz wszystko drozne wiec glowa do gory.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:29

    ❤❤
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Myszusia ;) sporo Ci sie tego wszystkiego nazbieralo, ale jak raz zaszlas to kolejny tez sie uda. Co do dong quai to jaka bierzesz dawke? ja biore ponad 2000mg na dobe bo mam nadwage (spora ;) ) A ziolka bede pic od marca I tak jak czytalam to wieczorem przed snem sie zapaza bodajze 1 lyzeczke. Jak sie myle to prosze niech mnie ktoras poprawi.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:29

    ❤❤
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze to dobry pomysl, sprobuj ziolek, ale moze nie rezygnyj z donga? skoro pomogl wyregulowac cycle to moze razem z ziolkami pomoga. Ja jeszcze mysle o niepokalanku mnisim ale najpierw chce zobaczyc co bedzie w tym cyklu, bo dzisiaj 4 i ostatni dzien donga i zobaczymy czy bede miala owu. w poprzednim cyklu bralam dluzej bo wyczytalam ze powinno sie brac do owu ale niestety owu nie bylo wiec mi dziewczyny doradzily zebym przerwala i poczekaza bo jakiejsc czesci dziewczyn owu przychodzi 5 dni po odstawieniu donga. Jakiej dlugosci miewalas cycle? Bo ja to nawet po 11 miesiecy.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:30

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Myszusia :* ja piję ziółka już 21 dni z mężem - cykl mi się wyregulował w 14 dniu książkowo owulka - brałam też donga przez 4 dni po 2 tabletki (11dc-14dc). Myślę że ziółka będą super dla Ciebie ale kochana pamiętaj że czasami potrzeba więcej czasu żeby organizm się uregulował :* na jedne działają szybciej zióla na drugie wolniej :* nie podddawaj się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 16:58

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:30

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton - to znaczy ze mialam piekna owulacje za kazdym razem ale nie udalo sie zajsc w ciaze bo mam niedrozny lewy jajowod a prawy czesciowo :( a z tym nie da sie nic zrobic. A ja robie eksperyment i przestaje sie starac na jakis czas z reszta u mnie jest w pół do rozwodu, mam nadzieje ze Wy mozecie liczyc na swoich facetow...

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, ale masz przejścia... Myślę, że z ziołami możesz spróbować, ja zawsze najpierw próbuję metod naturalnych. Przy okazji odżywiam się zdrowo i tak też karmię męża ;) Łykam witaminę D, staram się jeść produkty z witaminą E (olej z kiełków pszenicy, awokado, nasiona słonecznika) itp.
    Ola, nie da się udrożnić tego jajowodu? To są jakieś zrosty?
    Ja słyszałam opinię kilku dziewczyn, że głodówka pomaga na takie różne zrosty w jajowodach, ale nie wiem co u Ciebie jest problemem. Musiałabyś trochę na necie poczytać o tym.
    Problemy z mężem są na tle dziecka? Czy coś zupełnie innego?
    Ja na szczęście nie mam na co narzekać, jedynie chwalić. Tzn, coś by się zawsze znalazło hehe, ale jest b.dobrze :)

    _ola_ lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ja mialam niedroznosc jajowodow I we wrzesniu przeszlam operacje I teraz jest ok. Oba udroznione I na miejscu.ale czekalam gdzies ze nie ktore dziewczyny pijaku jakies ziolka na zrosty.ja mialam zrosty po infekcji ktora mialam w 2008 roku.
    Przykro ze nie masz wsparcia w mezu, moj tylko mowi ze jak Bog bedzie chcial to da nam dziecko. Dla niego jest najwazniejsze ze problem nie lazy po jego stronie. Ja przestalam z wracac na to uwage I robie swoje.nie powiem boli mnie to bo nie czuje sie pelnowartosciowa kobieta wpedzic ze to moja wina ze niemamy jeszcze dzieci ale sa rzeczy na ktore nie mam wplywu. Moge hedonic wspomagac sie ziolkami. Tobie Olus na to midst zycze szybkiego rozwiazania klopotow z mezem ;)

    _ola_ lubi tę wiadomość

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:30

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:30

    _ola_ lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki u nas problemy narastaly od wielu lat. Ja szukam caly czas rozwiazania problemu nieplodnosci ale jego to nie interesuje w takim stopniu jak mnie a teraz kazdo z nas ma juz swoje sprawy i inne zainteresowania. Ale ja moge byc sama obym dziecko miala to bede szczesliwa. A co do tych zrostow to mi wszyscy lekarze mowili ze nie operuje sie tego zazwyczaj bo one zaraz i tak zarastaja. Ale ja i tak narazie odpuszczam. Moj gin opowiadal mi o pacjentce ktora 10 lat leczyla sie na nieplodnosc a jak zmienila faceta to po 3 miesiacach w ciaze zaszla :) moze to tez moja recepta hehe

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh widzę że rzeczowo podchodzisz do sprawy ;) Najważniejsze żebyś Ty była szczęśliwa.

    _ola_ lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie coś wali to wszystko na raz, przynajmniej u mnie ale Wam zycze duzo szczescia, duzo dzieci i duzo milosci :)

    Myszusia, violijka lubią tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ