X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton a ja mam 22 dc i owulki ani sladu. W poprzednim cyklu wg. programu mialam 26 dc owulacje. Na poczatku jak pilam ziola to mialam cykle rowno 31 dni a teraz wszystko znow jest rozregulowane. Po jakims czasie organizm przyzwyczaja sie do lekow moze jest tak samo z ziolami.

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, bylam dzis u mojego gina, obejrzal badania i powiedzial ze nie widzi w moich badaniachzadnych nieprawidlowosci co najwazniejsze wykluczyl PCOS, ogladal moje wykresy z ovu i mowil ze sa prawidlowe. He moim zaleceniem jest wrzucenie na luz :) to co lubimy najbardziej :) no i zrzucic ze 2 kg. A i uprawiac seks jak jest ochota a nie jak maszyna do produkcji - kocham sie bo trzeba :) Wiec na chwile obecna jestem w punkcie wyjscia. A jak u Was? Jakies postepy?

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, to gratulacje :)Czyli mimo, że jesteś w 23 dc a nie ma owu, to jest to w normie?
    Najważniejsze wrzucić na luz, napewno, ale to najtrudniejsze :) Ale trzymam za nas kciuki, żeby nam wszystkim sie udało :)

    _ola_ lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super ola, widzisz wykluczyl PCOS a to duzo.
    Niema zadnych nieprawidlowosci wiec trzeba sie cieszyc. Teraz zorganizuj mezusiowi romantyczna kolacje ubierz sie ladnie zaluz szpileczki I sie zabawcie ;) Dla przyjemnosci a nie dla obowiazku.
    Widzialam kiedys w jakims filmie jak kobieta bardzo chciala zajsc w ciaze I prosila gina zeby jej cos przepisal, on z powaga wzial recepte I napisal WINO, KOLACJA, SEX...
    ;)

    _ola_, fo09czka lubią tę wiadomość

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) od pszyszlego cyklu stosuje sie do zalecen. A gin mowil mi ze prawdopodobnie bedzie owulka tylko pozniej. Tez mi sie kojazy taki film z ta recepta:) Violijka piszesz ze mieszkasz w Anglii powiedz leczysz sie tam na nieplodnosc?

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak I nie Ola, chodze do RFC clinic ale oni zawsze mi mowili ze jak schudne to wszystko sie samo rozwiaze, dopiero teraz przed swietami mialam wizyte z nowa pania doctor I ona powiedziala jako pierwsza ze chce mi owu wywolac, teraz tylko musze troche schudnac, ale przynajmniej wiem ile I w jakim czasie.
    Raz tez mialam stymulacje w prywatnej klinice Polskiej pecherzyk byl piekny, wszystko szlo super, ale mialam wtedy niedrozny jajowod a pechezyk byl akurat w tym jajniku. Skonczylo sie tym ze mialam 2 cysty wieklosci kurzych jajek.
    Dzisiaj wlasnie bylam u GP po metformine I zapytalam sie jej co sadzi o lekarz ziolowych, to mi tylko powiedziala ze RFC wie co robi wiec niepowinnam brac zadnych lekow ziolowych, ale z drugiej strony oni mi niepomogli przez ponad 5 lat, wiec chyba nie wiedza tak do konca jak mi pomoc.
    Wedlug nich chyba lepiej sie szprycowac chemicznymi substancjami niz sprobowac ziol.
    A ty jak tam wrazenia?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez lekarz wczoraj chcial metformine dac ale test obciazenia glukoza mam dobry wiec zrezygnowal.Mimo ze wciaz nie mam diagnozy to jakos tak dobrej mysli jestem. Pierwszy raz od bardzo dawna. :) Moja siostra torbiele jajnikow z UK przyjechala do polski leczyc bo tam tylko usg robili a miala wtedy krwawienie przez miesiac i od razu anemia ale porod sobie chwalila, mowila ze lepiej o nia zadbali niz jak rodzila pierwszy raz tu w kraju. Jaka to ironia losu, siostra ma 2 corki i mowi ze w ciaze moglaby chyba zajsc w kazdym cyklu, w pierwszej ciazy gumka im strzelila a przy drugiej brala tabletki anty jak zaszla. He a ja sie tyle lat mecze i nic.

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak jest, ale mysle ze przez to ze my musimy sie nameczyc zeby miec tego upragnionego dzidziusia bedziemy bardziej go doceniac.
    Dziewczyny ktore tak poprostu sobie zaszly czesto niedoceniaja tego co maja.I my bedziemy przez to jeszcze lepszymi mamami, bo przygotowywujemy sie przez lata. Moja siostra tez ma 2 dzieciaczkow, ktore kocham nad rzycie, czasem jest ciezko jak widze jak sie do niej tula, ale nieroatracam tego ze zycie jest niesprawiedliwe, nic na to nie poradze.
    Co do UK I metforminy to mnie nawet niezrobili zadnych badan odnosnie glukozy. Jak przyjade w Marcu do Polski to pojde jak zawsze na wszystkie badania I do gina na USG bo ostatnie to mialam robione a chyba ze 2 lata temu.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle ze bedziemy najlepszymi mamami. Ja tylko mam nadzieje ze bede lepsza matka niz moja i przysieglam sobie ze nie popelnie jej bledow oby tak bylo :) A myslalas moze o in vitro? Moze w UK jest prosciej?

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno tak bedzie ;)
    Myslalam o in vitro, ale niestety do tego klinika musi mnie na nie pokierowac, a oni nawet nie chca podjac jakiejkolwiek metody leczenia, wiec o in vitro moge zapomniec. Jesli nie bede miala idealna wage I 30 na karku to moze cos zrobia.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dzisiaj dzwonila I przyszly mi juz ziolka ojca sroki, wiec jak tylko zajade do domu zaczne je pic.
    A czy ktoras z zagladajacych tutaj dziewczyn moze mi napisac wiecej o niepokalanku mnisim?Czytalam na roznych stronach, ale chcialabym sie dowiedziec czy moze ktoras go stosowala lub stosuje, I w jakich dawkach bo znalazlam wiele roznych preparatow.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, violijka, ja patrzyłam, to w pl dostępne niepokalanki to mają 45 i 40 mg /tabletka. Na castagnusie pisze, ze jak się waży do 60 kg, to jedna tabletka, a jak powyżej, to dwie tabletki, a ja ważę 57/58 to tak już prawie dwie, ale niby jedna ;) Biore więc jedną, ale najlepiej było by z półtora ;)
    Do tego pije ziółka, ale jeszcze kilka dni mi zostało do wypicia, a potem przerwa, kupię sobie to Dong Quai.
    Masakra, już się podjarałam wczoraj, ze mam owu, bo śluz taki fajny widziałam, może nie jakoś bardzo dużo ale zawsze coś, a testy negatywne cały czas... :/ Teraz rozumiem Dziewczyny, które ich nie robią, bo widzą cały czas jedną kreskę... A ja dziziaj mam 18 dzień cyklu.
    Jestem zapisana w środę do gina, mam nadzieje, że mi sie uda z pracy urwać, ciekawa jestem co on powie na te moje przygody z okresem...
    A co u Was?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki agaton, a powiedz mi czy niepokalanek mnisi to to samo co niepokalanek pieprzowy I niepokalanek pospolity?Czytalam w wielu miejscach I kazde uzywa innej nazwy.
    Znalazlam jeden preparat w dawce 100mg na tabletke,bez dodatku innych substancji tylko niepokalanek.Ja waze dyzo wiecej niz ty wiec mysle ze spokojnie moglabym brac 1 tabletke 100mg na dobe prawda?
    Ale to I tak nie w tym cyklu, dzisiaj zaczelam prac donga, to moj drugi cykl I zobaczymy co bedzie.Ziolka ojca sroki zaczne pic w marcu, a czy z niepokalankiem tez jest tak ze po 3 miesiacach nalezy zrobic sobie przerwe miesieczna? bo tak wyczytalam o ziolkach.
    Co do testow na owu to ja w ogule nie robie, chociaz sobie zamowilam wiec pewnie kiedys mnie podkusi ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton wrote:
    Cześć, violijka, ja patrzyłam, to w pl dostępne niepokalanki to mają 45 i 40 mg /tabletka. Na castagnusie pisze, ze jak się waży do 60 kg, to jedna tabletka, a jak powyżej, to dwie tabletki, a ja ważę 57/58 to tak już prawie dwie, ale niby jedna ;) Biore więc jedną, ale najlepiej było by z półtora ;)
    Do tego pije ziółka, ale jeszcze kilka dni mi zostało do wypicia, a potem przerwa, kupię sobie to Dong Quai.
    Masakra, już się podjarałam wczoraj, ze mam owu, bo śluz taki fajny widziałam, może nie jakoś bardzo dużo ale zawsze coś, a testy negatywne cały czas... :/ Teraz rozumiem Dziewczyny, które ich nie robią, bo widzą cały czas jedną kreskę... A ja dziziaj mam 18 dzień cyklu.
    Jestem zapisana w środę do gina, mam nadzieje, że mi sie uda z pracy urwać, ciekawa jestem co on powie na te moje przygody z okresem...
    A co u Was?
    Kochana testy owulacyjne działają chyba tylko na mał liczbę dziewczyn.. ja robiłam je od poczatku cyklu żeby miec porównanie, nastepnie mialam owu 14dc potwierdzoną przez gina a testy owulacyjne wyszły mi pozytywne 16 i 17dc... najlepszym potwierdzeniem owulki to gin niestety no i sluz i ból owulacyjny, głowa go góry bedzie dobrze :) postaraj się isc do gina :)

    [img][/img]
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy z tymi testami to nie jest tak ze jak sie je robi o zlej porze dnia to niewychodza? kurcze pamietam ze kiedys trafilam na artykul gdzies, ze powinno sie je robic po kilku godzinach juz na chodzie nie tak jak ciazowe ze na pierwsze siusiu. Moze faktycznie cos w tym jest. Dlatego nie kazdej wychodza. A firma mysle ty testow tez ma znaczenie I rodzaj czulosci na hormon.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Nalunia, dzięki za info, może faktycznie masz rację i nie nalezy się sugerować tymi testami... A powiedzcie mi dziewczyny, bo ja się nie znam na tym, bo w środę mam tego gina i czy on mi stwierdzi w którym jestem etapie cyklu? Czy przed owu, owu czy po owu hehe?? No bo nie wiem ;)
    Violijka, ja robię zawsze w ciągu dnia, nie rano, bo też tak czytałam :)
    A że testy ciążowe się robi z porannych siuśków to pierwsze słyszę ;)
    Co do niepokalanka, to chyba to są rożne odmiany o któych piszesz, ja słyszałam o niepokalanku mnisim, że działa. Dawka 100 mg myślę, że nie zaszkodzi ;)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciazowe testy robi sie z porannych siuskow a po terminie spodziewanej miesiaczki o dowolnej porze dnia :) lekarz powinien zrobic Ci usg i powie czy masz duzy pechezyk i kiedy moze peknac, poznaje tez po otwartosci i wysokosci szyjki macicy, sluzie itp.

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka - ja robiłam nawet 3 razy dziennie o różnej porze i faktycznie coś w tym może być bo rano wychodziły czasami bledsze od tych popołudniu - ale !- ale żaden nie wyszedł mi pozytywny przez owulką :P

    agaton - słonko tak gin powie Ci czy jesteś przed owulką (powinien) ja byłam dokładnie dzień po wiec gin widziała ciałko żółte i powiedziała że wczoraj owulka była ( dzień przed owulką ledwo żyłam - ból straszny) - ciężko jest stwierdzić chyba jak jesteś dawno po owulce - tak mi się zdaje ale ja świeżak jestem :) :*

    [img][/img]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzięki Dziewczyny za rady, idę jutro do gina, zobaczymy co powie :) Testów nie robię póki co, zresztą dzisiaj mój 20 dc to nie wiem, czego się spodziewać :P

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • agania31 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Dziewczyny jaki jest prawdziwy skład ziółek ojca sroki?bo chciałabym sama sobie zrobić mieszankę a kompozycji do przyrządzania jest wiele

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ