X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 6 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska dokladnie mam tak samo. Z mezem tez za duzo i zbyt czesto o tym pogadac nie mozna bo moj przynajmniej ucina rozmowe albo prowadze monolog. U mnie oprucz mamy i siostr nikt nie wie. Taka prawda ze jezeli ktos tego nie doswiadczyl to nic nie rozumie i nie wie. Kiedys powiedzialam kolezance co ma 2 ze staramy sie z mezem to mnie podsumowala ze jakos slabo he.

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się cieszę ze tu jestem bo jednak jest inaczej niż rozmowa z rodziną czy znajomymi.. tutaj się czuję swobodnie i czuję że mnie rozumiecie :)
    dzis byłam u nowego gina - młody z ładnymi oczami haha :) dał skierowanie na usg tranwagin. i usg piersi, zbadać AMH i dodatkowo prolaktyne z obciążeniem bo wczoraj endo dała tylko na zwykłą, spytałco chce na wywołanie to powiedziałam że dupka ( jakoś wolę go od zwykłej lutki) i czekam na @ :D

    Erl, Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak mlodzi i przystojni lekarze czlowiek od razu robi sie zdrowszy ;)
    Ja tez juz czekam na okres. Dziewczyny tez macie jakis staly objaw wrozacy @ ktory sie wam cyklicznie powtarza? Bo ja mam taki pewny co miesiac - strasznie mnie maz wkurza :) Samo patrzenie na niego sprawia ze musze sie napic melisy :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 7 marca 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to poleciałaś po bandzie :D hahaha ja to mam chętki na słodycze. Cały miesiąc nie jem nic słodkiego, nie słodzę. A jak @ już tuż tuż pod progiem to ja biegiem do sklepu. 2 tabliczki czekolady jak dzikus zjadam a potem leże cały dzień bo od nadmiaru cukru mam wewnątrz telepawki i głowa mnie boli. Za dzień lub 2 małpa jest.

    _ola_ lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah ja mam tak jak Ty Oluś i Ty Aganeska na raz, mąż też mnie wkurza - o byle co pokrzyczę na niego + pochłaniam słodycze od których mnie mdli.. i mąż wtedy wie ze @ za rogiem :D coś w tym jest hehe :)

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane nie uwierzycie.. wieczorem byłam w szpitalu.. bo mam złamanie kostki przyśrodkowej goleni prawej. Mam nogę w szynie gipsowej i jestem unieruchomiona.. no normalnie nie wierzę.. Jak nie urok to sraczka..

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia a co sie stalo?
    Ja przed okresem tez bym pochlonela tone czekolady ale musze sie smakiem obejsc bo sie odchudzam :)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh Olu, biegłam przez las i uderzyłam w wystający konar przewróciłam się do dziury i już wstać nie mogłam.. Normalnie niemożliwe :P Nigdy nic sobie nie złamałam, ale jak to wczoraj lekarka powiedziała: "Kiedyś musi być ten pierwszy raz".

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to mi przykro bardzo pecha mialas ze akurat tam jeszcze dziura byla. A mowia ze bieganie jest na zdrowie :)
    Ja zamiast biegac w ramach rozrywki pije ze znajomymi whisky :)
    Pozdrawiam Was dziewczynki i zycze udanego weekendu a Ty Myszusia kuruj sie i zdrowiej. Buziaki :*

    Myszusia lubi tę wiadomość

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kochane <3 Bawcie się dobrze ;)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myyyyszko przykro mi :( świeta racja jak nie urok to sraczka.. pozniej to tylko musi być dobra passa :)) milego weekendu, piękna pogoda ! <3

    [img][/img]
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kocurkowerozmyslaniaudanulki.blox.pl/resource/czerwone_roze.gif
    Wszystkiego najlepszego kochane <3 <3 <3

    Aganeska, _ola_ lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego Kochane Kobietki!! <3



    Aganeska, _ola_ lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    ale dużo się dzieje.
    Myszusia, ale pech z tą nogą... sama byłaś w lesie, czy z kimś biegałaś i pomógł Ci wstać i zawiózł Cię do lekarza? oby szybko się zrastała ta kość.
    Ola, uśmiałam się z Twoich objawów przedokresowych hehe :) Mnie na szczęście nigdy mąż jakoś bardzo nie denerwował, ale teraz się trochę zrzędliwa zrobiłam i mam co do niego większe wymagania, ale on też dużo mi pomaga i nie raz mi "usługuje", jak nie mam siły na coś :)
    Dziewczyny, to okropne, co mówicie o tych kolażankach, co to zamiast wesprzeć, to mówią, że się słabo staracie, co za bezczelność i arogancja :/ Ale nic, olać trzeba takich ludzi i dobrze własnie, że mamy siebie i to forum :)
    Wczoraj byla taka piękna pogoda, pojechałam z mamą, mężem i jego kolegami na wycieczkę, chłopaki się wspinali w skałkach, a ja z mamą poszłyśmy na Święty Krzyż i było cudownie. Zmęczyłam się tak fajnie, aż poszłam spać wczoraj o 21 :)
    Miłego poniedziałku wam życzę :*

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton szliśmy ze znajomymi przez las i zaczęłam biec (było ciemno), za szybko biegłam, nie zauważyłam pnia wystającego z ziemi i mam.. Na szczęście byli obok mnie znajomi, pojechałam do szpitala. Dziś byłam w poradni urazowo-ortopedycznej i 17 marca mam przyjść bo zrobi zdjęcie i zobaczymy co z tą nogą jest.

    Ja też nie rozumiem jak mogą koleżanki mówić takie smutne rzeczy.. Choć moja dobra znajoma mi tez ostatnio opowiadała jak ona straciła dziecko jak koleżanki ją obgadywały.. Aż się za głowę chwyciłam i pomyślałam: "Co ich to interesuje?! Czy to ich życie?". Zawsze się znajdzie ktoś żeby nam dokopać.

    A co tam u Was?

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki jak tam samopoczucie? Myszko życzę zdrówka żeby z nóżką było coraz lepiej :*

    Agatonku my wczoraj tez wykorzystaliśmy pogodę z mężem i spacerowaliśmy, rozmawialiśmy i w sumie marzyliśmy.. jak fajnie byłoby jeszcze pchać wózeczek :)))))))))))

    ja łykam dupka i czekam na okres, dziewczynki w jakiej dawce brałyście i przez ile ( o ile brałyście) dupka na wywołanie okresu?

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Nalunia <3
    Ahhh wózeczek do spacerku idealny ;) Może już w następnym roku na wiosnę/lato będziemy spacerować z wózeczkiem? :)

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 10 marca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z wami dziewczynki pogoda sprzyja marzeniom. Moj wymyslil ze zrobi dziecku domek na drzewie i kupimy terenowy wozeczek zeby z dzieckiem do lasu na spacery jezdzic :)
    U mnie zdrowotnie tez tak sobie. Do szpitala ide na badania na 2 dni. Beda mi wkladac rure do zoladka :( ale jak przezylam hsg robione na zywca to juz chyba wszystko zniose :)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uhhhh Oluś tez nie lubię szpitali :((((( ale mus to mus :((( podstawa to pozytywne nastawienie mimo wszystko !!! trzymam kciuki :*****
    P.S. wózeczek terenowy - super pomysł :)

    miłego dnia <3 <3 <3

    _ola_ lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mąż ma super plany Olu! :) Jeśli musisz iść, to lepiej iść a zrobić badania i wiedzieć co i jak. Życzę powodzenia! :)

    _ola_ lubi tę wiadomość

    ❤❤
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ