X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki, jutro umawiam termin na ten szpital.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umawiaj i daj znać kiedy co i jak. A jakie masz mieć robione badania?

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gastroskopie, usg jamy brzusznej, z krwi i mowil jeszcze ze jak cos bedzie nie tak to bedzie wiecej tych badan.

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny... Czy możecie mi pomóc w sprawie ziół?
    Byłam wczoraj na monitoringu. 12 dc endometrium 6,8, w obu jajnikach pęcherzyki po 11 mm. Bardzo słabo. Kolejna wizyta w piątek. Prawdopodobnie skoro już tyle czasu się staram a nic nie wychodzi to po prostu nie mam owulacji. Lekarz powiedział, że nie da mi nic na owu i na pęknięcie pęcherzyka bo wtedy taka ciążą i starania wymagają większej opieki, większej liczby badań itd. On się nie decyduje, bo się boi że nie podoła. I nie radzi mi iść do innego gina w mieście bo tylko nafaszerują mnie lekami a resztę będą mieli w dupie. Kolejny raz zaproponował klinikę. Powiedział, ze tam i tak bedą mi robić pakiet badań więc on mi zaleci iść do endokrynologa bądź innych badań bo to strata czasu i pieniędzy.
    Ja na razie do kliniki nie pójdę bo zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec z pracy w delegację na 2 miesiące. Chciałabym kontynuować picie ziół. Ale skoro będzie wiadomo, ze u mnie owulacja nie występuje to czy mam je pić przez pełne 3 miesiące i potem odstawić? Jeśli tak, to na jaki czas?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska ja też nie miałam owulacji. Zaczęłam pić (dziś jest 30 dzień). Byłam u P.Ginekolog i co się okazało? Pęcherzyk 22mm a endometrium 10mm. Więc da się? Da! U mnie owulacja wystąpiła, aż sama jestem w szoku, bo bardzo rzadko co ją mam a tu proszę ;) Myślę, że zioła warto pić. Pije się je przez 3 miesiące i miesiąc przerwy i znów 3 miesiące itd.. aż nie zaciążysz.

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia ja piję ziółka 12 dni, tj. od początku cyklu. Może wystarczy być cierpliwym. Śluz mi zanika. Nigdy nie miałam z nim problemów. W poprzednim cyklu było go bardzo mało. W tym prawie wcale. Lekarz się zdziwił. I powiedział, że mam bardzo wąską szyjkę, wcześniej tak nie było. Ale ja wiem że jest wąska bo odczuwam lekki ból przy stosunku i ta suchośc... Łykam od tego cyklu wiesiołek ale 0 rezultatów.
    A w którym dc miałaś taki dobry wynik na monitoringu?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia powiedz jeszcze jak Twoje zdrówko? Mam nadzieję, ze już będzie bezwypadkowo za to Wpadkowo :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    Gastroskopie, usg jamy brzusznej, z krwi i mowil jeszcze ze jak cos bedzie nie tak to bedzie wiecej tych badan.


    No to sie trzymaj Kochana ! <3 Jestem z Tobą :)

    _ola_ lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Myszusia ja piję ziółka 12 dni, tj. od początku cyklu. Może wystarczy być cierpliwym. Śluz mi zanika. Nigdy nie miałam z nim problemów. W poprzednim cyklu było go bardzo mało. W tym prawie wcale. Lekarz się zdziwił. I powiedział, że mam bardzo wąską szyjkę, wcześniej tak nie było. Ale ja wiem że jest wąska bo odczuwam lekki ból przy stosunku i ta suchośc... Łykam od tego cyklu wiesiołek ale 0 rezultatów.
    A w którym dc miałaś taki dobry wynik na monitoringu?


    Ja w 23dc miałam owulację bo był robiony monitoring i na USG było widać.
    Nie wiem dlaczego śluz Ci zanika.. na każdego zioła mogą działać inaczej.

    U mnie ok, noga za bardzo nie ruszam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:35

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci tego by się udało :) tak samo jak samej sobie i innym kobitkom :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Kochana <3 Tobie tez życzę tego samego.. Tfuuuu nam wszystkim tutaj!!! <3

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska ja tez nie mialam owulacji a po ziolach mi wrocila. Mimo ze juz 2 miesiac nie pije ziol to owulacja u mnie wystepuje. Lekarze boja sie leczyc nieplodnosci, mnie kazdy u ktorego probowalam sie leczyc predzej czy pozniej odsyla do kliniki. Nasze problemy zdrowotne przewyzszaja ich kompetencje.

    Dzieki Myszusia, 18 ide do szpitala. Zobaczymy co z tego bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy któraś z Was może słyszała o stosowaniu ziół przy endometriozie? Bo mam problem z owulką, z donga zrezygnowałam właśnie z powodu endometriozy i liczę, że może zioła pomogą.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam gdzieś (ale nie pamiętam gdzie), że jak się ma endometriozę to nie powinno się stosować ziółek. Nie mam pojęcia co jest tego powodem..

    ❤❤
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam zanim dowiedziałam sie o endo i został mi jeszcze cały pojemnik. Ale nic mi złego nie zrobiły. W sumie dobrego tez nie :/ działały na mnie jak herbata. czyli wogole. .

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa cos mi świta, ze zioła Klimuszki są na endo. Ale nie jestem pewna. Poszukaj e google. Na pewno coś znajdziesz.

    Ola po ilu cyklach wróciła Ci owulacja?
    Będzie dobrze :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska po 4 cyklach z ziolami. Ale ostatecznie mi nie pomogly bo w ciaze nie zaszlam. Moze za szybko sie poddalam.

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłaś tylko do spodziewanej owulacji? Ja w piątek idę na monitoring kolejny i jeśli owu faktycznie nie ma to będę piła cały cykl

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi przestały wczoraj ziółka smakować a piję cały czas z jednego pojemnika... ach ale się dłuży ten czas... czekam do wtorku

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wyczuwamy ciążę??
    _ola_ jeszcze jedno pytanie. a czy któryś z lekarzy przepisywał Ci clo na owulację? Bo u mnie właśnie nie chcą się w to pchać lekarze. Ale znalazłam doktorka w mniejszym mieście, który zajmuje się leczeniem "drobnej" niepłodności. Jutro mam drugi monitoring. Zobaczymy co wyjdzie. I po monitoringu napiszę do tamtego doktorka maila, opiszę wszystko szczegółowo, podam mu wyniki wszystkich badań ostatnio robionych. I niech zdecyduje czy się za mnie weźmie :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ